Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Keresztények fóruma! Szeretet közösségben együtt munkálkodva! :)) fórum

Keresztények fóruma! Szeretet közösségben együtt munkálkodva! :)) (beszélgetős fórum)

2011. márc. 20. 10:40

ISTEN SZERETETE !


Itt Közösségben, Szeretetben BESZÉLGETHETÜNK az Úr gyönyörűséges cselekedeteiről, akiknek az Úr Jézus Krisztus a Szívében ÉL!... :)


[link]


A fenti dal igazán szép! :)


A most következő felvétel szintén a fenti dal előadójától való Tony Melendez-től, aki maga a bátorító szó felém Jézus közösségi csatornáján keresztül.

Áldás hallani egy olyan ember életét, akinek valóban lenne oka a bölcsesség nélküli panaszra, mégis nem ezt tette, hanem Istent Dicsőíti mióta Él.


Tony megvallotta, hogy Isten erőt adott neki!

Isten Családot adott neki!

Isten adta neki még a zenét is!


Felszabadító látnom és naponta többször is elismernem a Teremtő közösségében, hogy Istennél nincs, nem létezik Dicsőségesebb Személyiség! Csodálatos éreznem, ahogy embereken keresztül is megérint Isten hatalmas Szeretete. Porszem vagyok a Mindenségben mégis Isten az, aki rám talált. Ő Mindent Tud Rólam. Őt nem tudom becsapni. És ez Rád is Igaz Testvérem. Ha fáj legbelül, -igazán, Ő jön és elküldi a Vigasztalót, a Drága Szent Szellemet oly közel hozzád, ahogy még csak el se képzeled. Jézus Szeretetét látom benne. Nekem Isten valóban EGY! Hiszen az Ige, maga Jézus is vigasztal: * Ne féljetek azért: ti sok verebecskénél drágábbak vagytok.* Isten Szent Szelleme valóban itt ÉL, itt VAN közöttünk!


[link]


Isten szemében Te vagy a Mindenség!


Nehogy felad Drága, Szeretet Testvérem!


:)))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook