Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Intellektuális kupleráj fórum

Intellektuális kupleráj (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. aug. 4. 14:17
Elég régen,de olvastam erről egy cikket,h a főiskolás lányok ebből tartják fent az albit meg ebből fizetik a sulit stb, csak 1 a baj ezzel h amit megszoktak.. h mindenre van pénzük,és h nem kell halálra dolozniuk magukat..ebből sztem naon nehéz kimászni.:S
2009. aug. 4. 14:16
Ez az egyik legérdekesebb fórum téma amivel itt találkoztam....jó, hogy feltetted....kíváncsi vagyok majd a válaszokra....:)
2009. aug. 4. 14:14

10 éve végeztem a fősulin, de már akkor is köztudott volt, hogy egyetemista/főiskolás lányok (talán fiúk is) szexuális szolgáltatásokbl tartják el/fenn magukat, illetve finanszírozzák a tanulmányaikat.

Reményeik szerint ez az időszak átmeneti. Pár év múlva, diplomával a kezükben visszavonulnak, hogy nekilássanak egy legális karrier felépítésének és a családalapításnak.

Ez valóban ilyen egyszerű lenne? Mi a helyzet az egyetemmel, a barátokkal, a családdal, a majdani férjjel, a lelkiismeretfurdalással, bűtudattal (ha van ilyen)?

1 2 3 4

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook