Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha a pénz nem számít, mit szeretnél kapni karácsonyra? (Most nem a szeretet meg a békesség érdekel, hanem ténylegesen tárgyilagos ajándék!!) fórum

Ha a pénz nem számít, mit szeretnél kapni karácsonyra? (Most nem a szeretet meg a békesség érdekel, hanem ténylegesen tárgyilagos ajándék!!) (beszélgetős fórum)

1 2 3
2009. dec. 24. 00:49

Ez most a lista? :)

Attól függ, mennyire nem számít a pénz..

Kedves Jézuska! Szeretném, ha fullosra megdobnád a számítógépem, amúgy istenigazából. Ha többre is hajlandó vagy, belemennék egy orrplasztikába, mert mindig is gyenge pontom volt..

Ha még többre, a tengernél szeretnék nyaralni időtlen-időkig.

Megkérlek, igyekezz, mert már csak 1napod van! :)

2009. dec. 24. 00:41

utazni szeretnék...

messze és sokat!

2009. dec. 24. 00:27

Ha tényleg nem számít a pénz akkor egy lakást szeretnék, vagy egy kis házat...

Ha azért egy kicsit számít a pénz akkor: parfümöt,ruhákat,csizmát,wellness hétvégét...

2009. dec. 23. 23:10
parfüm, fényképezőgép
2009. dec. 23. 23:01
En elszeretnek menni innen a tropusrol,karacsonyra haza.Latni,a havas tajat,a gyerekeimet,es a kisunokamat.Ugye,nem nagy keres?
5. SF
2009. dec. 23. 22:01
A könyvemet, ide a kezembe.
2009. dec. 23. 21:33
Egy lakást.
2009. dec. 23. 20:10

egy utat a nyárba valahová tengerpartra én utál

lom de a férjemet nagyon boldoggá tenném vele

Magamnak nina rici love in paris parfümöt a gyerekeimnek mivel kicsik valami jó kis játékot.De ha csak egy dolgot lehet kérni akkor szakács sulit kérnék kifizetve:D

2009. dec. 23. 18:48
akkor kezdem én, én nagyon szeretnék egy: Krups Nescafé Dolce Gusto kávéfőzőgépet, és kíváncsian várom, hogy meghozza-e a "Jézuska" :D
2009. dec. 23. 18:41
Ha a pénz nem számít, mit szeretnél kapni karácsonyra? (Most nem a szeretet meg a békesség érdekel, hanem ténylegesen tárgyilagos ajándék!!)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook