Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Futópadok.. fórum

Futópadok.. (beszélgetős fórum)


1 2
2007. jún. 11. 21:03

Megnéztem a súlykorlátot és hangosan felröhögtem.

Akkor a futást megúsztam!!!

:D

2007. jún. 11. 13:15

köszi az infó:)

akkor valószínüleg az elektromos változatot fogom választani..a futás szerelmese vagyok,igaz a jó levegő is sokat tesz hozzá, de a térdem tropára ment:( a doki mondta járja edzőterembe futópadozni..ott is elektromos van,és tökjó,még zene is szól rajta:D de volt aki azt mondta neki mágneses van..olyat még nem próbáltam..de nem is fogok ezek után:)

egyenlőre futópadok veszek a bringa mellé, lehet majd még bővülök ,de nem olcsóságok,egyszerre csak egy:)

köszi!

üdv: Ilka:)

2007. jún. 11. 05:49

Szia! Az árában lévő különbség megmutatkozik a minőségében is.Először 1 mágnesest kaptam, azt neked kell hajtani ahogy futsz rajta. nem mondom, hogy lehetetlen, de nem egyszerű. Aztán amíg tartott a gari, gyorsan visszacseréltük és megkaptam az elektromost.( olyan 100e Körül volt.)Hát ég -és föld a különbség! Ez nagyon sok funkciót tud, de ami a leglényegesebb, hogy nem kell olyan idióta mozgást végezni, hogy a szalag haladjon, hanem beállítod a sebességet(rengeteg fokozat van) és futhatsz.A legnagyobb probléma mindkettővel, hogy nem használ, ha nem használod!!!:)))

Így utólag egy elipszis tréner jobb vétel lett volna, mert 30 kiló túlsúllyal nagyon megterhelő a futás. Bárhogy is választasz kitartást!


UI.Minnél szélesebb a gép annál nagyobb a komfortérzet, + az elektromosnál ha kinyitod hidraulikus fék engedi le a padot, nem a súlyát kell megtartanod a kezeddel.

2007. jún. 10. 16:23
sajnos nehezemre esik aszfalton futni,nem igazán bírja a térdem,de szeretem ezt a fajta mozgást..épp futópadot keresek,de mi a különbség a mágneses,meg a motoros között..nah igen, árban van nem is kicsi..de mi van a többi jellemzővel?
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook