Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogamzásgátlókkal küszködők! fórum

Fogamzásgátlókkal küszködők! (beszélgetős fórum)


1 2
2009. okt. 15. 12:22

A spiráltól én is félek,de van a mirena(?) attól meg azért félek,mert az hormonos és drága is hozzá.

15 évesen kezdtem el a bogyók szedését. Tri-regolt szedtem 4évig,semmi bajom nem volt tőle,csak a drága akkori dokim kitalálta,hogy sok benne a hormon és ad egy alacsonyabb tartalmút. Azóta nem jó egyik sem,már 8-9 fajtát szedtem,abból is 9 hónap volt a max. egy fajtából. Most Regulont kezdtem el szedni,az első levél elfogyott,az első hét mensi,utána 2 hétig vérezgetés,most megint mensi,és várom majd,hogy ez a mensi után mi lesz?!

2009. okt. 15. 12:07
Én idegenkedem nagyon ezektől a méhen belüli eszközöktől, valahogy nem szeretném.
2009. okt. 15. 12:06

Szia!

Én pont ezért a spirálra szavazok. Nekem bevált.

2009. okt. 15. 12:06

Szia!

Nekem nem sikerült megtalálnom, előbb belefáradtam a keresgélésbe, és a mellékhatásokba.

Szedtem Mercilont, az lenyomta a libidómat, yadine-t, attól szőrösödtem, Lindynette-et, attól 1 év alatt 20 kilót szedtem fel, próbáltam a nuvaringet, nekem nem jött be, túl nagy volt, kényelmetlen, nem tudtam rendesenfelrakni, próbáltuk a pharmatex hüvelytabit, amellett maradtam terhes, aztán a szoptatás alatt próbáltam a Depo provera injekciót, durva vérzéseim voltak tőle, meg nagyon kemény mellékhatásai vannak. Mikor beadattam, utána csak 6 hónapra jött meg a menstruációm, pedig elvileg csak 3 hónapig hat...

Szóval én már nem vagyok hajlandó kisérletezgetni, pedig jó lenne valami, ami jó, és nincs tőle minden bajom!

2009. okt. 15. 12:01

Sziasztok!

Azokat várom ide,akik nem találják meg a nekik megfelelő fogamzásgátló bogyót.

Tapasztalatok,hogy melyikkel mi volt a bajod. Sikerült-e megtalálnod az "igazit" és mennyi idő után?

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook