Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogamzásgátló és hízás. fórum

Fogamzásgátló és hízás. (beszélgetős fórum)

2013. márc. 29. 07:38
Hát igen, az nekem is elég zavaros, eddig a 2,5 hónap alatt, amióta szedem a bogyót, egyszer sem jött meg, már vennem kellett egy tesztet, kicsit ráparáztunk....de nem lett semmi.
2013. márc. 28. 08:57
Nekem is szoptatás alatt írták fel. Én nem híztam tőle, de össze-vissza jött meg. Volt hogy kéthetente, volt hogy eltartott akár 2 hétig is. Szóval nagyon rendszertelen volt tőle a mensim.
2013. márc. 28. 07:26

Nekem azért írta fel ezt a doki, hogy tudjam szoptatni közben a babámat, de én már akkor sem szoptattam.

De rajtam is vannak elég szép kis rücsik itt-ott, amire a bőrgyógyász a Skinoren nevű krémet írta fel.

Hízni nem hiszem, hogy híztam volna tőle.

2013. márc. 27. 19:31
Nem híztam, "csak" a tejem apadt el tőle,inkább híztam volna...
2013. márc. 27. 18:40
igen na meg a nyakamon es a vallamon is....1 het utan abba is hagytam
2013. márc. 27. 18:13
Ên a heledben semmit sem szednék.Utöbbi 3hétben is sok helyen panaszkodtak,h mennyire tönkretette a fog.gátló őket.Valakinek csak évek múlva derült ki,van,akinek gyereke nem lehet-doki meg is mondta,h a fog.gátlótól.
2013. márc. 27. 17:54
Vivi:arcodon lettek kiutesek?!
2013. márc. 27. 17:52
Ezt en is szedtem,de en nem hiztam,hanem kiütėseim lettek es abba is hagytam...
2013. márc. 27. 17:48

Érdekelne,hogy kinek milyen tapasztalata van/volt az Azali@ nevü fogamzásgátlóval kapcsolatban.

Én 2 hónapja szedem és már 2(!!) kg híztam.

Ha attól hízok,akkor abbagyom és más után nézek.

Szedtem már egy pár félét,de így még nem jártam.

Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
Minden jog fenntartva © 2005-2021, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook