Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egyedülállóként szültem fórum

Egyedülállóként szültem (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egyedülállóként szültem

1 2
2008. jún. 7. 18:00
Emelem a kalapom előtted! Nem lehetett könnyű dolgod, de nagyon ügyesen csináltad!!!
2008. jún. 7. 15:05

Helló!


Egy fél évvel szültél korábbanés ah látom mindketten 87es születésűek vagyunk.

Át tudom érezni a helyzetedet,mert ugyan nekem van férjem,aki szeret és imád,de van hogy napokig csak 1-1 puszira találkozunk,mert olyan a munkarendje,és messze is dolgozik.Így félig meddig én is egyedülálló vagyok.De látom javíthatatlan optimista vagy,és ez az egyik legfőbb dolog.

Jah,a 30. heti UHra én is bakancsban mentem:)

Nah vad nyávogásba kezdett a kiságy,mennem kell.

2008. jún. 7. 13:42

Ti egyedülálló anyák,gratula néktek!:))

Le a kalappal a kitartásotok előtt.

Én is mindig azt mondom,hogy inkább egyedül,mint egy rossz kapcsolatban,ahol a gyerek is megsínyli!

10. elin
2008. jún. 7. 13:39
Szia! Gartulálok neked, mint sorstársamnak! Én is egyedül csináltam végig 2-3 éve, de minden percét imádtam! És azt sem bánom, hogy most sincsen melletünk senki, nyugodtabbak vagyunk így! Sok boldogságot!
2008. jún. 7. 13:33
Wendy!Én is gratulálok neked!Ai igazság az hogy én is egyedül csináltam végig És nem bántam meg semmit!Ennek már 4 éve!Azóta megismertem egy rendes ,normális embert aki azóta a férjem lett és most várjuk a közös babánkat!Most vagyok 22 hetes terhes!És nagyon boldog vagyok!Kívánom neked is a legjobbakat,sok erőt,egészséget és sok boldogságot!
2008. jún. 7. 13:28
A többiekhez hasonlóan csak GRATULÁLNI tudok. :)
2008. jún. 7. 13:28
Gratulálok,és jó egészséget Nektek!
2008. jún. 7. 12:59

Gratulálok!


Nagyon ügyes vagy és minden elismerésem a Tiéd:)

2008. jún. 7. 12:40
Szia! Gratulálok a picihez! Azt kell mondjam nagyon bátor vagy, nálunk is voltak nagy veszekedések és én nem bírtam ilyen jól felfogni a dolgokat, teljesen kilátástallannak tűnt akkor minden. Hál'isten amióta a párom bent volt a szülésnél egész más lett minden, szinte csak értünk él. Szerencsés vagy a szüleiddel kapcsolatban. Sok sikert a gyerekneveléshez és ne törődj mások (gonosz) véleményével!
2008. jún. 7. 12:10
Gratulálok én is :)Bátor vagy és szerencsés.Minden jót!
2008. jún. 7. 11:46

Gratulálok a pici Manóhoz! Nagyon sok erőt, boldogságot kívánok!

Képeket és folyamatos beszámolót kérünk szépen!:))

2008. jún. 7. 11:35

Gratulálok!


Kérünk a babáról képeket!

2008. jún. 7. 11:03
Én amolyan vagány kismamának számítottam, merthogy a terhességem alatt kiderült, hogy apuka biztosan nem lesz, és valahogy mégsem estem kétségbe. Kicsit csodálkozva néztek rám a környékbeliek, hogy még nagy pocakkal is bakancsban és szegecses bőrdzsekiben mászkáltam. Páran összesúgtak a hátam mögött, hogy biztos borzalmas anya leszek így. Azért remélem jól csinálom :)

Ugrás a teljes írásra: Egyedülállóként szültem
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook