Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az orromon és környékén könnyenkipirosodik a bőr.Mitől lehet és mit lehet tenni ellene? fórum

Az orromon és környékén könnyenkipirosodik a bőr.Mitől lehet és mit lehet tenni ellene? (tudásbázis kérdés)


2008. okt. 19. 18:56

Na ezzel pont én is így voltam. A körzeti orvosom mondta, hogy rövid helyett inkább sört igyak, és azóta javul.

Ajánlom másnak is.

2008. márc. 13. 13:33
PRÓBÁLD KI A KÖRÖMVIRÁGKENŐCSÖT
2007. okt. 16. 15:34
nekem akkor voltak ilyen panaszaim, amikor dohányoztam. Azóta elmúlt. Összefüggésben van az erekkel. Szülés előtt a kezem volt hideg, és nagyon vörös ha fáztam. Az is teljesen elmúlt.
2007. okt. 5. 08:48

Sziasztok!


Nem vagyok szakerto, sajat magambol kiindulva mereszkedek csak hozzaszolni. Sajna nalam is megjelent egy jo ideje az orr pirosodas. Az en esetemben a szervezetem elsavasodasat lehet okolni erte. Rengeteg a savam barmit eszek, mindentol savam van, nalam ebbol kifolyolag lett az orr pirosodas. Etrend valtoztatassal, illetve lugos etelek fogyasztasaval lehet "rendbe hozni", ami viszont egy eleg hosszu folyamat. Szerintem lehetseges, hogy a Te esetedben is errol lehet szo.

2007. ápr. 25. 13:43
Használj alapozót,amíg piros.Hogy mit lehet tenni ellene,sajna nem tudom.
2007. ápr. 13. 18:09
Nezz utana a rosacea tuneteinek, ez egy lehetseges ok.
2007. ápr. 13. 12:23
Az orromon és környékén könnyenkipirosodik a bőr.Mitől lehet és mit lehet tenni ellene?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook