Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Az Abaliget-barlang fórum

Az Abaliget-barlang (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2008. ápr. 5. 13:21
Sziasztok! Örülök, hogy ilyen jó véleménnyel vagytok Abaligetről. Pécsi vagyok és én is szeretem ezt a települést. Az unokámnak csúnya hörghurut maradt vissza az influenzájából.Már nevetni sem mert, mert köhögési rohamot kapott és ez hányásba ment át./bocs, de így volt/ Semmi patikaszer nem segített. Ekkor lementünk a barlangba és lent töltöttünk egy óra hosszát.Ezt ismételtük 4 napon keresztül és teljesen rendbe jött. Sok asztmás gyerek és felnőtt kezelteti magát a barlangba és eredményesen.A faluba pedig elég olcsó szállást is találni.Próbáljátok ki!!!!
2008. márc. 27. 20:05
Ott nőttem föl a szomszédban, Magyarhertelenden. Az erdő alján egy kis falu termálvízzel. Sokszor mentünk át a hegyen Tekeresre, onnan a Herman Ottó tó mellett el Abaligetre, s visszafele Orfű, Mecsekrákos, Bános, aztán újra Hertelend. Ajánlom mindenkinek, aki szívesen megy sokat és szereti a természetet.
5. anan
2007. nov. 20. 18:26

Azt hiszem talán kb. két éve jártunk ott a kedvesemmel. Csináltunk egy Pécs-Orfű-Abaliget körtúrát (azt hiszem talán november elején), a táj gyönyörű volt (piros-sárga színbe burkolózva), jó volt a lehullott levelek "alatt" sétálni. Hmmm...).

Csodaszép élmény maradt!!! Ééés az az isteni barlangi levegő...


Csak ajánlani tudom én is MINDENKINEK, aki arra jár ki ne hagyja!!!!

2007. máj. 24. 14:14
Egyszer voltunk ott kirándulni, gyönyörű hely. Mindekinek csak ajánlani tudom.
2007. máj. 24. 13:19

Mi, kisfiammal jártunk oda kúrálódni!

Nagyon jót tett.

Alig várom már, hogy újra menjünk!

Ránkférne megint!!

2007. ápr. 25. 16:05
Csodálatos az egész Mecsek! Az Abaligeti-barlangot pedig tényleg nem szabad kihagyni, gyönyörű és nagyon tiszta a levegő odabent!
2006. nov. 7. 19:20
A Mecsekben rengeteg kellemes túraútvonal várja a őszi kirándulásra indulókat, akár gyalog, akár kerékpárral akar nekiindulni az ember e gyönyörű tájnak.
Ha már arrafelé járunk, kár lenne kihagyni az Abaliget-barlangot.

Gyakorlott barlangászoknak ez egy kis Kánaán is lehet.

Egy biztos, a levegő nagyon jó, csend van, és nyugalom!

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook