Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Átverve, megalázva fórum

Átverve, megalázva (beszélgetős fórum)


1 2
2015. júl. 7. 05:19

Sziasztok!

Én igazàbol csak ki akarom írni magamból a bánatom. Règota vergődtem egy rossz hàzasságban van egy 8èves fiunk is. Jött a munkahelyere egy új sràc.Fiatalabb mint én jó képű nagy dumás.Bedöltem neki. Nagyon egy hullàmhosszon voltunk.Sokat csavarpgtunk orszagszerte mikor eggyütt voltunk.Mindig Ő fizetett mindenhol...Kirugtak erről a munkahelyről de a viszonyunk megmaradt.Havonta 2-3 alkalommal találkoztunk. Kenyelmes volt. Neki is hiszen semmi kötöttség. Ő közben élhete a társasàgi életét. Haverok,buli...Csakhàt megtörtént a baj. Lebuktam. Hatalmas botràny lett belőle. El kellett költöznöm albérletbe. Kb.1hónapja történt. Persze azt mondta h mellettem van és segit ahol tud. Aztan feltünt hogy lankul az érdekdődése. Alig írt. 1.5év alatt mindennap írtunk egymàsnak szinte egèsz nap. Kérdeztem hogy megvàltozott e az érdeklődése irànyomban

Azt mondta nem. Csak sokat dolgozik az új munkàja miatt. Ugyanugy eljàrt hetente bulizni a szabadnapjain. Nàlam kb.2-3szor volt az 1hónap alatt.Nem kérdezte hogy mikor vagyok otthon mert àtjönne hozzàm. Hozzàteszem a szomszéd faluban lakik. Szóvàtettem hogy kicsit többet is meglàtogathatna mert elég rossz paszban vagyok. Kicsit többre volna a szügségem mint leírt szavakra. Elolvasta és azóta nem ír semmit. Nem vàlaszol hiàba írok neki. Mindig azt mondta hogy Ő jellemes ember. Akkor most mi a fenéért nem kèpes legalàbb egy mondatot írni hogy így màr nem annyira kényelmes ez az egész. Vagy valami. Itt maradtam magamra egy albérletben. És még Ő is magamra hagyott

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook