Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A párom 9 napja szed bogyót, de még gumival csináljuk. Ma lecsúszott! Nagy a "baj"? Nagyon izgulunk fórum

A párom 9 napja szed bogyót, de még gumival csináljuk. Ma lecsúszott! Nagy a "baj"? Nagyon izgulunk (beszélgetős fórum)


1 2
2011. márc. 6. 18:07

Szija!


Ha a menstruáció első napján szedte be a fogamzásgátló első bogyóját, akkor elvileg azonnal védettséget ad! Elvileg! Nekem az orvosom mindíg azt mondta, hogy inkább használjunk mást is az első pár hétben de inkább az első hónapban, de elvileg véd!

2011. márc. 6. 18:06

Gyógyszer 1 hónap múlva hat.

Az abortusz meg drasztikusabb egy pöppet, mint a 72órás...

2011. márc. 6. 18:05
Szerintem nem lehet gond
2011. márc. 6. 18:02

A párom 9 napja szed bogyót (a mai a 10. nap), pont akkor kezdte a szedését amikor megjött neki. A havija csütörtökön már elment, azóta újra szexelünk, gumival természetesen, hiszen még nem hatott a tabletta, bár a doki szerint 10 nap alatt már hat...


Szóval ma szeretkeztünk reggel, és benne maradt a gumi amikor kihúztam, miután elélveztem. Szerintem a gumiba mentem el, legalábbis benne volt az "anyag", de a páromnak teljesen fel kellett nyúlnia h kivegye magából. Mivel csütörtökön ment el a baja, és azóta minden nap volt sex nem termeltem sokat, és ez mindig is jellemző volt több nap szex után.


Szóval, a párom 10 napja szed bogyót, 4 napja ment el a baja, én a gumiba mentem el, de mégis benne maradt.


Szerintetek? 72 órás szóba se jöhet,mivel elég drasztikus. A gyógyszerből viszont még csak 9et vett be.


Nagyon izgulunk. Vmi jótanács???

2011. márc. 6. 18:02
A párom 9 napja szed bogyót, de még gumival csináljuk. Ma lecsúszott! Nagy a "baj"? Nagyon izgulunk.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook