Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Csoda, ami elszállt fórum

A Csoda, ami elszállt (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A Csoda, ami elszállt

1 2 3
2010. márc. 17. 18:06

Szia Csidagida!

Nagyon szomoru ami veletek törtent.Pottyoktak a könnyeim miközben olvastam.

SZIVBÖL KIVANOM H MIHAMARABB A KARODBAN TARTHASD A KISMANODAT.

2010. márc. 17. 18:01

Sírtam majdnem végig... sajnálom a kislányotokat.

Kívánom, hogy legyen elég erőtök folytatni a lombikot, de ha valami miatt mégsem sikerül, nyugodtan fogadjatok örökbe! Vannak ismeretségi körömben ilyen házaspárok és észre sem venni rajtuk, hogy nem a gyermek igazi szülei. Ahogy nő, úgy hasonlít egyre jobban rájuk.

2010. márc. 17. 17:45

nagyon-nagyon szurkolok NEKTEK!

Addig is minden okod megvan a boldogságra, hiszen egy csodálatos ember van melletted, ezt sose feledd el!

És igenis jól teszed,h. nem adod fel, én bízom a sikeretekben!

2010. márc. 17. 17:42
Nagyon szomorú a történeted,mégis kívánok sok erőt és kitartást hogy elöbb utóbb sikerüljön.
8. gne2
2010. márc. 17. 16:36

Ami már egyszer sikerült, az nem lehetetlen!

Bízom benne, hogy hamarosan teljesül a vágyad, megérdemled! :)

2010. márc. 17. 16:32
Csodálatos, ami köztetek van a pároddal. Maradjon meg ez köztetek örökre. Sok sok egészséges és gyönyörű babát kívánok nektek, mert nagyon megérdemlitek.
2010. márc. 17. 16:29
Az az erő, ami megvan bennetek, soha ne hagyjon el titeket, ezt kívánom. És természetesen a kitartásotoknak meglesz a gyümölcse. További erőt, kitartást és egy (vagy kettő) gyönyörű kisbabát kívánok nektek!
2010. márc. 17. 16:27

Szia!


Nagyon nagyon szomorú történet a tiétek! De minden elismerésem a tiétek a kitartásotok, összefogásotok miatt!

Nagyon megérdemlitek hogy végre beköszöntsön hozzátok is a gólya egy gyönyörű kisbabával!!!

2010. márc. 17. 16:25
Szívszorító történet!Szívből kívánok nektek kitartást és sok-sok erőt!Sikerülni fog!!!!
2010. márc. 17. 16:19
Sok eröt,türelmet,kitartast kivanok Nektek es termeszetesen Kisbabat!
2010. márc. 17. 16:14
Minden tiszteletem a Tiétek! Hihetetlen erő, és akarat van bennetek, amit kívánok, hogy maradjon is meg. Ember feletti, amin átmentetek. Kívánom, hogy legyen gyermeketek, hogy sikerüljenek az álmaitok!
2010. márc. 17. 16:03
Babára vágyom, immár a hetedik éve. Egyszer már nagyon-nagyon közel jártam hozzá.
Jelenleg az ötödik lombik próbálkozás kezdetét várom, remélhetőleg ez alkalommal sikerrel és hamarosan élvezhetem a terhesség csodálatos érzését újra, majd ezután a karjainkban tarthatunk egy élő Csodát!

Ugrás a teljes írásra: A Csoda, ami elszállt
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook