Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Zöldszemű szörnyeteg vs dögös luvnya fórum

Zöldszemű szörnyeteg vs dögös luvnya (beszélgetős fórum)


1 2 3
27. Murnyogo89 (válaszként erre: 24. - C73db520ef)
2016. okt. 16. 20:27
Ezt Ennyire konkretan valoban nem tudtam koszi.
26. Murnyogo89 (válaszként erre: 25. - 4705d7a6b8)
2016. okt. 16. 20:25
Van közös baráti kor es van neki egy két barátja akikkel az egyetemen baartkozott ossze es néha osszejarnak. Szerintem meg nincs ezzel smmi baj. :)
2016. okt. 16. 20:16
szerintem felesleges a féltékenykedés, ezt utálják a férfiak. ha meg akar csalni úgyis meg fog. ha pedig nem akart volna de agyára mész a féltékenységi cirkusszal pont ezt fogod elérni. de az eleve nem jó ha egymás nélkül jártok el szórakozni. nekünk is van baráti körünk, de együtt szoktunk elmenni barátokkal nem külön-külön. ez így gáz
2016. okt. 16. 20:08

Azert nem artana meg, ha vegig gondolnad a luvnya jelenteset. Neked onmagaddal van igazan problemad.


"magamutogató, könnyűvérű fiatal, vagy magát annak gondoló nőre;

meglehetősen igénytelen kinézetű, elhasznált, kiélt, lompos nőket lehet így hívni. A szó eredeti jelentése: ci.gánykur.va;


Általában a "rib@ncnak" titulált csajok, akik buliról bulira járnak, nagyon trendin öltöznek, néha elég rendesen túlzásba is esnek, aminek oka lehet a túlzott feltűnési vágy."

23. Magdalénia (válaszként erre: 12. - Murnyogo89)
2016. okt. 16. 20:06

Mit számít az, hogy kinézte magának valaki? S miért feltételezed? A többi barátot nem, csak a te párodat?

Még nagyon sokszor elő fog fordulni az is, hogy téged néz ki valaki és azt a személyt biztosan nem fogod összehozni a pároddal. Szerintem a párod sem teszi.


A kettőtök közötti kölcsönös érzelem, a stabilitás a mérvadó.

Akit el lehet szeretni, ahhoz már nem kell ragaszkodni. Ott már előbb voltak a bajok.

22. csikil4ny (válaszként erre: 21. - Murnyogo89)
2016. okt. 16. 20:00
Mindig, minden találkozásukra nem tudsz elmenni, ha meg elveszíti a bizalmad és ezt tudja is tényleg nem lesz rá oka, hogy ne tegye meg. Igazából nem tudok tanácsot adni, ilyen helyzetben nem voltam...
21. Murnyogo89 (válaszként erre: 19. - Csikil4ny)
2016. okt. 16. 19:56
Egyetertek! Ha másról van szo én is mindig ezt mondom. De aztán mikor nalam ut be a gebasz,akkor nem vagyok Ennyire magabiztos. Pedig tenyleg ebben a mondatban rejlik a legtobb igazsag. Nekem 8 éve van meg. Nem adott okot hogy igy viselkedjek vele. De pont attol tartok hogy majd a luvnya kiveti ra a hálóját aztán egyszer csak a nagy baratkozasbol kialakul valami.
20. csikil4ny (válaszként erre: 16. - Lapbarna)
2016. okt. 16. 19:54
Ez így nem igaz: nick név mögé bújva az ember bátrabb, közlékenyebb. Én is írtam le ide olyat, amit egyik barátnőm sem tud.
19. csikil4ny (válaszként erre: 12. - Murnyogo89)
2016. okt. 16. 19:52
Ez nem pont így működik. Én pl. egyáltalán nem vagyok féltékeny típus, de ez az önbizalmamból fakad: ha valaki el tudja vinni a párom, az vigye. :) 6,5 év alatt nem vitte el senki...
18. Murnyogo89 (válaszként erre: 16. - Lapbarna)
2016. okt. 16. 19:51

Engedd mar el ezt a témát. Akkor nem introvertált vagyok hanem ismeretlen társaságban szűkszavú nehezen nyíló, barátkozó, jelen esetben tanácstalan es

féltékeny.

17. c73db520ef (válaszként erre: 14. - Murnyogo89)
2016. okt. 16. 19:45
Ne azzal foglalkozz, hogy a masik majd esetleg mit fog tenni.
16. lapbarna (válaszként erre: 11. - Júliusi)
2016. okt. 16. 19:42

Akkor te sem vagy introvertált. Ennyi.

Ismerek zárkózott embereket. Innen is.

Egyetlen fórumon sem adnak ki magukról semmit.

15. Magdalénia (válaszként erre: 1. - Murnyogo89)
2016. okt. 16. 19:42

Sokat lendítene a helyzeten, ha volna egy barátnőd, akit a párod is ismer és elvinnéd őt is. Gondolom a párod baráti köre már többnyire ismerős.


Én úgy oldanám meg, hogy először magamhoz hívnám meg a társaságot, ahol háziasszonyi teendők közepette, - mellyel kissé el is foglalom magam - megismerem őket és ők is engem.

14. Murnyogo89 (válaszként erre: 13. - C73db520ef)
2016. okt. 16. 19:40
Ez jó ötlet és szeretnek is. De ez attol is fugg o hogy áll majd hozzam. Lehet eszre sem vesz vagy massal leszelfoglalva. Na ez az ami nem megy nekem. Az ilyen típusú emberrel kijönni.
2016. okt. 16. 19:35
Baratkozz ossze a luvnyaval.
12. Murnyogo89 (válaszként erre: 5. - Csikil4ny)
2016. okt. 16. 19:33
Elegge szarul hangzik de igazad van. Tisztaban vagyok vele hogy nagy szart kavarok kettőnknek. Ti hogy allnatok valaki ele aki nyilvánvalóan kinézte magatoknak a parotokat de nem lehet feltekenykedni mert akkor meg nagyobb bajt csinálsz magadnak? Erre nincs is megoldas. Ez egy nagy szar. :D
11. júliusi (válaszként erre: 6. - Lapbarna)
2016. okt. 16. 19:28

Aaa,nehogy azt hidd.Pont azert ir ide,es ker ismeretlenul,es o is nevtelenul segitseget...

En is introveltralt Rak vagyok,es sose mondanam el azokat a dolgokat a kolleganak,rokonnak,stb,amiket itt megosztottam magamrol.

En is azt tanacsolom,picit igyal a buliban,az oldja a

gatlasaid...es valakivel tarsalogj,kozben figyeld a csajt.

10. Murnyogo89 (válaszként erre: 3. - Polivinilklorid)
2016. okt. 16. 19:26
Akkor megverem :D :D :D
9. Murnyogo89 (válaszként erre: 6. - Lapbarna)
2016. okt. 16. 19:25
Azt hittem a fórum azert van hogy beszélgessenek rajta :-o a cimke azert került fel mert tudom milyen vagyok. Csak egyszeruen nehezen barátkozom. Se tobb se kevsebb mint mas.:)
8. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Murnyogo89)
2016. okt. 16. 19:23

Nos ha ők "hangosak" te meg nem, akkor nem leszel konkurencia a szemükben.

Amúgy meg nem áshatod el magad, barátkozz.

7. c73db520ef (válaszként erre: 1. - Murnyogo89)
2016. okt. 16. 19:22
Legyel te is voros!
6. lapbarna (válaszként erre: 1. - Murnyogo89)
2016. okt. 16. 19:13

Ha annyira introvertált lennél, itt sem teregetnél "szennyest" a nagyközönség elé.

Szerintem egyszerűen menj el, próbáld ne becímkézni magad, csak azért, hogy azt hidd, te más vagy, mint az átlag.

Ugyanolyan vagy, mint a többi lány a kocsmában.

5. csikil4ny (válaszként erre: 1. - Murnyogo89)
2016. okt. 16. 19:03

Én is introvertált vagyok, a javaslatom: a baráti körből egyszerre csak egy személlyel barátkozz, a többihez csak akkor szólj, ha nagyon muszáj.


A féltékenységgel viszont óvatosan, nem egy kapcsolatot tett már tönkre és más karjaiba taszíthatja a párod.

4. polivinilklorid (válaszként erre: 2. - Globus)
2016. okt. 16. 19:03
Ez komoly? :O
3. polivinilklorid (válaszként erre: 1. - Murnyogo89)
2016. okt. 16. 19:02
Igyàl sokat! :P
2016. okt. 16. 18:59
Dögös luvnya szálljon ki.
2016. okt. 16. 18:52
Kifejezetten introvertált személy vagyok. Evek ota van baratom akivel nagyon jol megvagyunk. A problema a feltekenysegem. Nagyon jol kezeli. Fontos tudni Sosem adott ra okot. Hűséges es szeret. De nem tudom elviselni ha valaki akár csak közeledik is hozzá. A történetem a következő. Volt a nyáron egy par napos nyaralás amit nekem a munkám miatt ki kellett hagynom es o elment az egyetemi barátaival. Semmi gond nem volt addig mig a dögös luvnya Megjelent. Telt az idő aztán eljárt a szokasos összejövetelekre ahol ez a valaki szinten megfordult igy vele is joban lettek. Mar nem tetszett a dolog, mert nem ismerem személyesen es féltem a kis életünket. Aztan egyszer csak a luvya hívta őt hogy menjek szórakozni. Ment is mint ahogy eddig de mar nem neztem jo szemmel. Miatta. Ossze is kaptunk es jott is megint a jogos felháborodás hogy kezelhetetlen a feltekenysegem. Igen igaza van nem adott okot rá. Aztn felvetette hogy menjek vele legkozelebb. Nagyon örültem neki. Megyek is. De most beparaztam. Tenyleg introvertalt vagyok. Nehezen barátkozom. Ez egy baráti kor ahol nem szeretnek ott ülni mint egy kuka. Nagyon szeretnek megbarátkozni az említett barát kor ismeretlen tagjaival. De ahogy tudom ok "hangos" emberek én meg az ellenkezője. Mi az ami mindenkeppen jo tanacs erre a bulira? Ti mit tennetek ebben a helyzetben? 😊
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook