Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Zöldszemű szörnyeteg vs dögös luvnya fórum

Zöldszemű szörnyeteg vs dögös luvnya (beszélgetős fórum)


1 2 3
57. Hanami
2016. okt. 17. 15:11
győzzön a jobbik!
2016. okt. 17. 15:10

"Tenyleg introvertalt vagyok. Nehezen barátkozom. Ez egy baráti kor ahol nem szeretnek ott ülni mint egy kuka. Nagyon szeretnek megbarátkozni az említett barát kor ismeretlen tagjaival. De ahogy tudom ok "hangos" emberek én meg az ellenkezője. Mi az ami mindenkeppen jo tanacs erre a bulira? Ti mit tennetek ebben a helyzetben?"


Nekem ebből fullra az jött le, de akkor tévedtem.

55. Murnyogo89 (válaszként erre: 54. - Bc681dac13)
2016. okt. 17. 14:27
Nem.
2016. okt. 17. 13:45
Most itt nem egy baráti társaságról van szó, ahol van egy "veszélyes" csaj is, és szívesen látnák, de nem megy a fórumindító, mert beszari?
53. gribedli*** (válaszként erre: 46. - Murnyogo89)
2016. okt. 17. 13:02

Mindenkinek más a normális. De ami neked nem az, azt nem kell erőltetni.


Szerintem normális, hogy egy pasi elmegy más nőkkel is bulizni, ott, ahol a csaja ezt normálisnak tartja. Tehát legyenek boldogok így, hogy belefér az értékrendjükbe és senki se féltékeny senkire.


Őszintén, nekem nem fér bele, de én direkt úgy is alakítottam az életemet, nekem nem társ az, aki igényli, hogy tőlem külön bulizzon más nők társaságában, nem is értem, hogy ha téged ennyire zavar, miért ilyen társat választottál és miért próbálsz lazának látszani hogy aztán egyszercsak robbanj?


A férjem, amikor még "csak" a barátnője voltam, akkor is mindenhova cipelt magával mert neki az volt az igénye, hogy együtt legyünk, nem az, hogy külön. Mert hasonlóan gondolkodunk.


Egyébként nem lett volna gondom azzal sem, ha nem ilyen lett volna, az ismerkedés után ahogy az első alkalommal kimondta volna, hogy elmegy a haverokkal, nélkülem, mégha nők se lettek volna, én onnantól kitöröltem volna a számát vagy összecsomagoltam volna és viszlát. Annyi férfi vana világon, mindenki találhat megfelelőt! Aki így szeret élni, külön bulizva, az így tesz, aki nem, az nem, de olyan hülyeség utólag nyígni ezen, amit valaki az elején sem tisztázott és mindketten szenvedtek a kapcsolatban.

52. c73db520ef (válaszként erre: 48. - Murnyogo89)
2016. okt. 17. 12:56

Sajnalom, de nem tudok maskepp reagalni.

Igen, serto!

Amilyen az adj'isten...

Simogatni ezert nem tudok.

51. Mazsinka (válaszként erre: 46. - Murnyogo89)
2016. okt. 17. 12:54
Számomra biztos nem lenne normális, hogy a pasim egy másik csajjal megy szórakozni, aki az állítólagos barátja. Nem azért, mert ez feltétlenül azért történik, hogy megcsaljon, hanem azért, mert ez bunkóság. Én nem vagyok elég jó barátnak, lelki társnak? Nem vagyok elég érdekes? Vagy minek a másik csajszi? Mondom, a férjemnek is vannak gimis csajszi ismerősei, barátai, de amint én a képbe kerültem, nem hívták el őt soha úgy, hogy én kimaradtam volna. Megyünk ketten vagy ő sem megy. Kész, ennyi. Mi egy pár vagyunk, fogadják el. Szerintem nem is illik, de biztos én maradi vagyok. Az egy fokkal jobb, ha elmegy egy vegyes társaságba, ahol lányok is vannak, egye fene, de nem kettesben kávézgatni vagy italozni este. Az kizárt dolog.
50. Murnyogo89 (válaszként erre: 49. - B598e4912b)
2016. okt. 17. 12:50
Nem. Próbáld újra.
2016. okt. 17. 12:48
jól szűrtem le a lényeget? mindenki luvnya és rossz, aki más, mint te?
48. Murnyogo89 (válaszként erre: 47. - C73db520ef)
2016. okt. 17. 12:43
Nagyon sajnálom hogy a luvnya jelzo Ennyire kiverte nalad a biztosítékot. Tudod semmi újat nem mondtal. Tanácsot kérni jottem nem azert hogy meg rugjanak rajtam egyet. De remelem jol esett.
47. c73db520ef (válaszként erre: 46. - Murnyogo89)
2016. okt. 17. 12:40

Es az elkov 50 evben igy akarod leelni az eletedet, hogy mindig feltekenykedni fogsz valakire, aki a kozeletekbe kerul?

Aki feltekeny, az a loteri kutyara is az lesz, ha valaki mas, mit te.

Marpedig ez hosszu tavon nem allapot.

Teljesen mindegy, hogy a masik "luvnya" szoke, barna, voros vagy osz lesz, alacsony, vekony vagy molett.

Te mindig urugyet fogsz talalni, mert magadban sem vagy biztos.

Persze az sem artana, ha az ilyen luvnyas es hasonlo cimkeket mellozned maskor.

46. Murnyogo89 (válaszként erre: 45. - Mazsinka)
2016. okt. 17. 12:06
En mar nem tudom mi a normalis. Sokan mondják higy teljesen egészséges ha valaki elmegy a barátnője nelkul szórakozni es hogy eez kell, sokan pedig ezt vallják amit te is. Mind a kettőnek latok sz érveket. Nem vagyunk hazasok meg eljegyzés sem volt de ez inkabb azert van mertmar az elejen megbeszéltük higy nem kell az ilyesmit elsietni. Pillanatnyilag ott vgyok hogy csendben maraok mert mar nagyon keves hianyzik hogy frankón szetbarmoljak vagy barmoljunk mindent. Nem viselkedik ugy mint aki barmit is akar attol a lanytol, de nagyon zavar hogy az meg keresi a társaságát. Tudja es meg is érti. A legutóbbi vita ugy zárult le köztünk hogy csak benne kell hogy megbizzak es kesz. Oke igaza van. De utalom hogy ez a valaki próbál befurodni a mi kis vlagunkba es jóformán nem tehetek semmit. Ez van. Ha szova teszem vitatkozunk o hajtja hogy higyjem el nincs miert aggódnom es fejezzem be mert mar nem tud it mondani. Ha nem teszem szova engem emészt fel kiakadok agyalok es rettegk hogy valami történik. Nem tudom mit kellene csinálnom. A barátnőim megertenek ugyanakkor ismerik a paromat es mondjak hoy imád es az utolso ember akibol kinezik hogy mecsalna vagy lecserelne. Nem vagyok meggyozhetetlen, a külső szem bizonyára tobbet lat. Csak elkeseredtem.
2016. okt. 17. 11:49
Most lehet, hogy egyedül leszek a véleményemmel, de ha adott egy pasi, akinek barátnője van, akkor az a pasi miért akar csajokkal barátkozni? Az én férjemnek nincsenek magányos csajszi haverínái, én vagyok a felesége és a barátja egyben. Ettől függetlenül vannak haverjai, de nem lányok. Voltak lányok is, akikkel nélkülem már nem találkozgat, mert cink. Mi egy pár vagyunk, és ha kell nekik a férjem barátsága, akkor vele együtt engem is fogadjanak el, vagy mehetnek a levesbe.
44. 4331bba7c7 (válaszként erre: 43. - Murnyogo89)
2016. okt. 17. 11:14

Jóindulattal írtam, amit. Saját magad és a barátod csinálod ki ezzel.

Hogy hogyan lehet? Fene tudja, de minél előbb!

Bízz magadban.

43. Murnyogo89 (válaszként erre: 41. - 4331bba7c7)
2016. okt. 17. 10:10
Valoszinuleg. Tenyleg nincs jogom bántani. Hogy kell megszabadulni az őrülettől? En lennek a legboldogabb ember ha sikerülne.
2016. okt. 17. 09:14
* agyadban, sorry
41. 4331bba7c7 (válaszként erre: 32. - Murnyogo89)
2016. okt. 17. 09:14
Ami az agyamban van. Attól szabadulj meg. A dögös nem tehet semmiről, te vetíted rá a saját félelmeid, gyengeséged.
40. júliusi (válaszként erre: 39. - Lapbarna)
2016. okt. 17. 08:17

:)nem,de ezt te is tudod,es ugy latom,mindenaron belemakarsz kotni!

Tovabbi szep napot!

39. lapbarna (válaszként erre: 37. - Júliusi)
2016. okt. 17. 07:38

Értem.

Ja, nem lehet meggyőzni.

Én is ismerek ilyen embert, annyi különbséggel, hogy ő(k) a facéra is kiposztol magáról mindent. Még azt is, amire csak vágyik. Pl: harmónikus délután a kiskutyámmal, vagy fincsi vacsi a diófa alatt. Egy kép erejéig el is hiszi bárki, de még ő is, hogy az övé mindaz, amit posztolt.

Egyébként boldog szülinapot!

Vagy nem azért emlegetted a korodat? :D

38. júliusi (válaszként erre: 20. - Csikil4ny)
2016. okt. 17. 05:29

Igy van,en is igy gondolom,erzem.


Ha 89 es vagy kerdezo,majdnem egyidos vagy a fiammal...:)

37. júliusi (válaszként erre: 16. - Lapbarna)
2016. okt. 17. 05:27

Mar bocsi,de en 48 eve ismerem magam...

Meg jo,hogy te ezt a tavolbol igy megtudod allapitani...

"Ennyi"...


Latom teged nem nagyon lehet meggyozni.



Mas.Van olyan extovertralt ember,aki pl. A facen se,es mashol se oszt meg magarol semmit,vagy epp fent sincs,az eletben pedig meg azt is kikotyogja,hanyszor volt a wc,n,,v hanyszor szexelt...

36. lapbarna (válaszként erre: 21. - Murnyogo89)
2016. okt. 16. 22:15

8 éve vagytok együtt?

'89-es születésű vagy?

Nyah. Azért vicces, mert azt hittem, vagy kb. 20-21, mert egy éretlen lánynak lehetnek ilyen problémái. Nem egy nőnek, aki 8 éve együtt van a pasijával.

8 év alatt addig eljutottatok, hogy összeköltözzetek? Gyereket csináljatok? Urambocsá összeházasodjatok?

Nem?

Akkor itt van a kutya elásva!

Magad előtt sem látod igazolva annak a tényét, hogy a párod szeret, 1000%-ban felvállal.

Úgy érzed, más elveheti tőled. Valószínűleg kismilliószor megfordult már a fejedben, miért nem fűzitek szorosabbra viszonyotokat. Meg is értem.

Ismerek ilyen csajt.

17 éves kora együtt volt egy pacákkal, aki 11 évvel idősebb nála. Először legyen a csajnak érettségi. Aztán diploma. Aztán dolgozzon egy kicsit szülés előtt.

Nagy nehezen összeköltöztek. 9 év után eljegyezte a pasi. A csaj várta, hogy fixálják az esküvőt, de Pató Pál úr intett egyet: Ej, ráérünk arra még.

2 hónapja a csaj otthagyta.

Csupán 11 éve ment el rá.

Az az érdekes, hogy ugye a pasi kora végett simán akarhatott volna családot. De nem.

Szóval meg lehet engem kövezni, de hogy 8 évig nem "járnék", meg nem is jártam senkivel, az hót ziher.

35. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 13. - C73db520ef)
2016. okt. 16. 21:45
Ez a legjobb ötlet!
34. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Murnyogo89)
2016. okt. 16. 21:33

Nyugi! A te helyedben bárki ugyanezt érezte volna. Egyébként, ha veled van, akkor menjetek együtt. Én már attól kiakadtam, amikor azt írtad, hogy ő eljár nélküled bulizni. Pláne, hogy a vörös is ott van, meg hogy az hívja. Na ez bőven kimerítheti a féltékenység indokát. Szóval nyugodtan ülj le vele és mondd el neki amit erről gondolsz. Ha a témát lekezeli, akkor téged kezel le.

Egyébként te pedig néhány divatos holmival erősítsd meg az önbizalmad, mert úgy érzem azért érzed veszélyeztetve magad a vörös-dögös által, mert az ömbizalmad egy kicsit kisebb a kelleténél.

Csakügyesen és okosan! ;)

33. Murnyogo89 (válaszként erre: 31. - Ina87)
2016. okt. 16. 21:21
Barátkoztam veluk. Akikrol akiről szó van nem tul reg alakult ki. Meg nem találkoztunk.
32. Murnyogo89 (válaszként erre: 31. - Ina87)
2016. okt. 16. 21:20
Tudom. De nincs ötletem hogy tudjak teljesen megszabadulni tole.
31. ina87
2016. okt. 16. 21:05
nem mindenki hangos ember,nem is értem h eddig miért nem barátkoztál a barátaival,amúgy akár tetszik akár nem dögös luvnyák mindég lesznek itt a párodon lesz a hangsúly szóval neki kell megállnia h ne csaljon meg amúgy tudod h h van a zöld szemű szörnyeteg mindég ott lesz.
30. Magdalénia (válaszként erre: 28. - Murnyogo89)
2016. okt. 16. 20:44
Csak nem gondolod, hogy a párod másodiknak bevállalná?! Nem hinném. Különösen úgy, hogy meginvitált a társaságukba.
29. csikil4ny (válaszként erre: 28. - Murnyogo89)
2016. okt. 16. 20:34
A barátnő erre is jó s nem terheled a párod a felesleges féltékenységeddel!
28. Murnyogo89 (válaszként erre: 23. - Magdalénia)
2016. okt. 16. 20:30

A többi srac közül egy van aki helyesnek mondható, annak mar megvolt.


Nem tudtak meg eddig elszeretni es nem i akarom belehajszolni. Igyekszem összeszedni magam. De ha egyszer ott lappang bennem...megőrülök ha nem beszélhetek rola.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook