Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Volt már valaki megfázva 1. trimeszter alatt? Hogy bírtátok ki, hogy nem szedhettek gyógyszert? Hogy gyógyultatok meg? fórum

Volt már valaki megfázva 1. trimeszter alatt? Hogy bírtátok ki, hogy nem szedhettek gyógyszert? Hogy gyógyultatok meg? (beszélgetős fórum)


1 2
8. kisj
2015. okt. 24. 16:53

Egy szimpla megfázásra felesleges a gyógyszer.

Használj házi praktikákat, ahogyan itt alattam írták.

7. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 1. - Mókuska2012)
2015. okt. 24. 16:33

Persze. Mézes-citromos tea, savanyú káposzta, hagyma, gyömbér, ágynyugalom.

Minek a gyógyszer??

2015. okt. 24. 16:26
Fáj a torkom, a fejem, az egész testembe végtagfájdalom, és nagyon gyenge vagyok, csak fekve, vagy ülve jó, ha felállok összeakarok esni. :(
2015. okt. 24. 16:21

Attól függ, hogy mit értesz megfázás alatt. Mert ugye elég gyakran keverik a megfázást és az influenzát... Az influenza magas lázzal és végtagfájdalommal jár. A megfázás annyi, hogy fáj a torkod, folyik az orrod, hőemelkedés/kis láz.

Nekem volt az első trimeszterben is megfázásom és az utolsó trimeszterben kétszer is (kábé egy hét különbséggel kétszer fáztam meg). Semmi baja nem lett a babának.

2015. okt. 24. 16:05
*az a trend.
2015. okt. 24. 16:04

A 7. és 12. hét között nem tudták megmondani mi bajom volt, de iszonyat sz.rul voltam. Kezeltek homloküreggyulladással, aztán terhesnátha-vírus kombóval. Kétfajta antibiotikumot kaptam - nőgyógyász javaslatára, fülorrgégésszel egyeztetve - plusz antihisztamin, orrcsepp. Végül a 12 hét második felében jobban lettem. Soha nem fog kiderülni mi bajom volt.:)


Van már sok gyógyszer, amit szedhetnek terhesek is, én is bíztam a dokimban, ő a szakember, nem kérdőjeleztem meg a tudását. Viszont tényleg oda kell csapni az asztalra, mert nem az a trend, hogy inkább nem írnak fel semmit! Egyszerűbb lett volna egyből a nőgyógyászomhoz menni, simán felírta volna a gyógyszereket.


Ne hagyd magad, ha sz*rul vagy!!! vizsgáltasd ki magad és kérj gyógyszert!!

2015. okt. 24. 16:00
nak?
2015. okt. 24. 16:00
Volt már valaki megfázva 1. trimeszter alatt? Hogy bírtátok ki hogy nem szedhettek gyógyszert? Hogy gyógyultatok meg? Lett belőle baj a babá
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook