Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeritek a Roaccutan gyógyszert? Mik a tapasztalatok? fórum

Ismeritek a Roaccutan gyógyszert? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1028. kannanana
2020. dec. 4. 16:42

Sziasztok!


Régen szedtem ezt a gyógyszert és nagyon szépen helyretett, viszont újra szükségem van rá. Az előző orvosom nyugdíjba ment, szóval keresnék jó bőrgyógyászt, akivel végigcsinálhatom a kezelést.


Amikor először szedtem még nem volt kapcsolatom, viszont most van. Védekezünk természetesen, de nem szeretnék fogamzásgátló tablettát szedni.

Tudtok olyan orvosról, aki ennek ellenére felírja. Akár minden hónapi vérvételt és terhességi tesztet vállalva? Óvszer+spermicides tablettát használunk, baleset esetén természetesen vennék be 72 órás tablettát vagy hormonmentes spirálra is hajlandó lennék, de hormonális fogamzásgátlót nem fogok szedni. Akkor ilyen ronda marad az arcom.:(


A kérdés adott, tudtok segíteni?

1027. syria (válaszként erre: 1026. - Evirgi)
2019. szept. 7. 12:50
Hiába érdekel; több mint éve nem járt erre a Mr.
1026. evirgi (válaszként erre: 1004. - Mr.CrimeTime)
2019. szept. 2. 21:24

Szia!


Engem érdekelne az alternatív gyógyász hölgy elérhetősége. Tudsz nekem ebben segíteni?

E-mail címem: eisenhauervirginia@yahoo.de

Köszönöm szépen.

1025. Evaeva
2017. nov. 20. 06:57
Sziasztok 14 ( kb 15 eve) eves korom ota kuzdkodok pattanasokal kisebb nagyobb sikerrel , szeptember ota szedem a roaccutant ami egy het utan letisztitotta az arcom , mondanom se kell nagy volt az orom, 6hetig egy db pattanas se jott ki kedden voltam kontrolon meg is jegyezte a b.gyogyasz milyen szep lett az arcom, szerdan meg jellent egy pattanas de azota folyamatosan jonnek ki, nagyon ketsegbe estem azt olvastam hozzaszolasokba , hogy eleinte roszabodik aztan kezd javulni, de olyat nem olvastam , hogy javul aztan rosszabidik :( .
1024. addi66 (válaszként erre: 1017. - JJnew)
2017. máj. 2. 00:43
A14 éves fiam 6 hónapja szedi és egyenlőre véres sebek borítják az arcát.Javulás egyenlőre semmi.
1023. syria (válaszként erre: 1022. - Zsofinakhivnak)
2017. ápr. 24. 18:32

Még hogy nem kellően súlyos? Gyáááá. :(

Nekem az tette a rosaceámat tünetmentessé.

Brutális gyógyszer; szerintem egyszerűen félnek tőle, mert nem értenek hozzá.

1022. zsofinakhivnak (válaszként erre: 1020. - Csicsi25)
2017. ápr. 24. 17:42
Nekem se bőrgyógyász, se háziorvos nem írta fel, mert nem tartja kellően súlyosnak. 10 éve szenvedek pattanásos, miteszeres bőrrel és már csak a maradandó foltok miatt is egy próbát tennék azért vele. Csicsi25 írtam privátban is üzenetet. Köszi!
1021. JJnew (válaszként erre: 1020. - Csicsi25)
2017. ápr. 20. 14:23
Angliaban nem irhatja fel a haziorvos csak a borgyogyasz. Akire meg 8 honap a varolista. Mi ezert szereztuk be Pesten egy magan borgyogyasztol. Szerintem nem lenne szabad a haziorvosnak felirnia.
1020. Csicsi25 (válaszként erre: 1019. - Zsofinakhivnak)
2017. ápr. 20. 08:38
Szia! Nálunk a háziorvos írja fel a gyerekeknek. Kérdezz rá a tiédre, hátha nem is kell bőrgyógyászhoz menned.
2017. ápr. 19. 16:18
Sziasztok, tud valaki olyan bőrgyógyászt ajánlani aki közepesen súlyos aknékra is felír gyógyszert? Köszönöm, Zsófi
1018. Molli96
2017. márc. 18. 17:21
Sziasztok! Szeretnék privátban beszélgetni a Roaccutan kúráról egy olyan lánnyal aki már végig csinálta. Köszönöm.
1017. JJnew (válaszként erre: 1016. - Channa*)
2017. márc. 9. 15:09

Sajnos meg 20mg bevetele utan meg nem latszik sok eredmeny.

Masodik honapban mennyire szoktak emelni az adagot?

Koszonom

1016. Channa* (válaszként erre: 1014. - JJnew)
2017. febr. 20. 18:22
Nagyon hamar látszik az eredménye.
1015. Csicsi25
2017. febr. 20. 16:32

Az én kisebbik fiamnak is felírta a bőrgyógyász, ki is váltottam, de "szerencsére" másnapra megbetegedett, így nem kezdtük el a szedését. A háziorvosunk tanácsára később sem szedte. Én nem mertem volna adni a gyerekemnek azok után, amit a betegtájékoztatóban olvastam róla.


A háziorvosunk a Zineryt nevű oldatot írta fel, szalicilsavval együtt. Ezt a kettőt használjuk november óta és látványosan javult a fiam arca. A pattanások után maradt hegek fokozatosan tűnnek el, az újonnan kijött pattanások 2-3 nap alatt elmúlnak.


Szerintem egy kamasznak az a "dolga", hogy pattanásos legyen valamilyen szinten, nekünk meg az, hogy segítsünk neki a bőrápolásban. Én naponta 4x kenem be az arcát és meg is van az eredménye, pedig nagyon csúnya volt. Persze sokkal körülményesebb kenegetni napi 4 alkalommal, mint bekapni 1-1 szem bogyót - de valószínűleg sokkal kíméletesebb is.


Úgy tudom, a gyógyszer szedése során eleinte romlik a bőr állapota és utána kezd javulni.

Nálunk nem volt romlás a Zineryt használatával, csak lassú javulás.


Mindenki maga döntse el, hogy melyik módszert választja és mit vállal be a cél érdekében, én csak a saját esetünket szerettem volna megosztani.

1014. JJnew (válaszként erre: 1013. - Channa*)
2017. febr. 19. 19:11
Elnezest hogy kicsit eltuntem. Mikor kezd latszani az eredmemye? 17 eves lanyomnak lett felirva egy maganrendelesen Pesten. Angliaban elunk es itt tb re nem elerheto.
1013. Channa* (válaszként erre: 1007. - JJnew)
2017. febr. 8. 04:56

Mit szeretnél tudni?

Én nem szedtem, de több ismerősöm igen. Azóta minden OK náluk.

Szép a bőrük, van gyerekük és semmi bajuk...

1012. life14 (válaszként erre: 1011. - Globus)
2017. febr. 8. 00:43
Szerintem a glycerinum boraxatum kenocs a legjobb a kiszáradt ajkakra.
1011. globus
2017. febr. 7. 21:05
Nyáron nem szedhető, mert fényérzékennyé tesz. Bőrt kiszárítja, de ez normális, ajkakat kenegetni kell ajakápolóval.
1010. JJnew
2017. febr. 7. 20:51
Koszonom
1009. dominós
2017. febr. 7. 20:16
Nem lehet utána jó darabig vért adni, károsíthatja a májat, stb...
1008. globus
2017. febr. 7. 20:13
1007. JJnew
2017. febr. 7. 20:11
Roaccutan nevu gyogyszerrol szeretnek tapasztalatot kerni
1006. syria (válaszként erre: 1005. - Mr.CrimeTime)
2016. dec. 18. 20:23
Nagyon igazad van.
2016. dec. 18. 00:15

Nem lehet szerkeszteni utólag? Kicsit lehet hogy összecsaptam, éjfél van és elég fáradt vagyok. Túl sok mindent mondanék, de már belezavarodok néha a sok infótól. Mindenesetre, ne csak nézzünk hanem lássunk is. Túl a saját agyunkon. Túl a sok elhintett hazugságon amivel a média próbálkozik!

Túl sokan rákosok, túl sokan tartós betegek, és túl sokan halnak meg ahhoz hogy ez "összeesküvés elmélet" legyen csak. Vegyük észre.

1004. Mr.CrimeTime (válaszként erre: 943. - Life14)
2016. dec. 18. 00:03

Elolvastam egy pár kommentet, és látom hogy sokan látják amit mégtöbben nem. Ez mind a pénzről szól, és arról hogy az emberiség lecsökkenjen, egészen fél milliárd alá. Ami nem vicc, keressetek rá, nyilt titok. A bibliában ez áll: "Minden rossz gyökere a pénz szerelme". Ha jobban megnézzük a dolgokat, mi az ami a mai világban mindenen felül értékelendő? Még az emberi életeken át is? Amiért háborúk dúlnak és emberek milliói haltak már meg? A pénz... A gyógyszeripar minden más iparágnál nagyobb buli. Mert amíg még szenvedsz, és végül meghalsz, éveken, évtizedeken át, addig még tejelsz is nekik, nem kevés summát. Közben minden szervedet hazavágják, amikre újabb mérgeket írnak fel, amit gyógyszernek neveznek. Ugye? Mennyivel hamarabb eltudod adni a szart, ha becsomagolod egy szép dobozba, és ráírod hogy KINCSESTÉRKÉP. Hát.. Az egészen biztos hogy kincset nem fogsz találni.. Szóval durva mit művelnek az emberekkel. Egyébként, nekem is volt problémám, illetve van problémám a pattanásokkal. Egészen kicsi korom óta. Mi ezt örököltük, nem lakást, meg pénzt :D De lényegtelen is. Az orvostudomány abban nagyon jó ha mondjuk lőtt sebet kell összevarni, vagy szívműtétre van valakinek szüksége. Bár szívműtétre se lenne nagyon szüksége senkinek ha azt ennénk amit Isten mond, és amit ő adott nekünk!


Baromi érdekes, de a következő oldalon amit linkelek, mind természetes szerek találhatóak meg. Jéé.. Milyen érdekes o.O Valahogy a kemikáliák nem működnek.. Pedig, ha a semmiből, (illetve, a semmiből kialakuló valamikből) amiket később akár hívhatunk ebihalaknak, mutáns gyíkoknak, kétsejtű, egysejtű, igazából kibaszottul lényegtelen mert egy bullshit az egész, azokból kifejlődtünk végtére is, és ha ez így lenne, akkor számunkra a kemikáliák jelentenék a segítséget. De mivel mi nem ebihalakból, elhasznált lyukas zoknikból lettünk, hanem egy értelmes teremtés eredménye vagyunk, ezért nekünk bizony (Amit még a mi nagymamáink mai napig emlegetnek) a sárgarépa, a saláták, a zöldség gyümölcs az, ami minden nap KELL/KÉNE a szervezetnek a helyes működéshez. Mitgondoltok, miért lesz valaki rákos? Mert bagózik? Issza az energiaitalt? (ami szintén egy brutális méreg) Mert drogozik? Vagy mert megeszi azt amit a boltban lehet venni?.. Sajnos ez utóbbi miatt, illetőleg azért mert nem azt eszi ami a szervezetnek tényleg kell. De ma már majdnem mindegy, mert a pénzhatalmi világelit, vagyis a zsidók egy része, (mert azért vannak jók is csak kevesen) mérgezik a vizet, mérgezik a levegőt, és mindent ami él és mozog, csak hogy elérjék amit akarnak. Ők robbantották ki az első és a második világháborút. Mindent elérnek amit csak akarnak, és el is fognak, mivel "E-világ istene az ördög" és ő itt a főnök. Aki persze mint anyuka a kislányát, kézenfogva vezeti bármit is csinál. Nagyjából a Roaccutan nevű GYILKOS MÉREGRŐL ez jutott most gyorsan eszembe..


Annyit még elmondanék így halkan megjegyezve, hogy egy barátom gyerek korában szedte ezt a szart, és azóta depressziós, hangulatingadozás olyan szinten hogy mikor vele vagyok észre sem veszem, mert jókat elröhögünk, de alapjáraton sajnos tönkretették ezek a szarságok. A roaccutan a száz féle mellékhatás mellett teljesen felborítja a hormonháztartásod, máj, vese elégtelenség mellett szárítja a bőröd, meg rengeteg borzalmat okoz csak azért, hogy neked SZÉP LEGYEN A BŐRÖD! Megéri mindenzt? Én is majdnem elkezdtem szedni, kb az utolsó pillanatban beszélt le fater róla, mert utána olvasott mekkora méreg. Az összes fehérköpenyes gyilkost felkéne lógatni, mert emberek sokszáz ezreivel végeznek évente!!


Mi családostul ezeket a szereket szedjük nap mint nap

[link]


Persze ehhez egy alternatív gyógyász hölgyike is társul, aki konkrétan megtudja nézni hogy melyik szervedre melyik van és milyen hatással. Persze elmentve minden infót, minden mérést amit addig csináltunk, hogy a változást lehessen követni. Ami a durva, hogy ugye mint a magyar ember, mindenben szkeptikus rohadtul. Én is ilyen voltam ebben, mert már annó a Lenkei mérgekkel is tettük egy sátántáncot, ami ugye kiderült hogy újrahasznosított gyógyszer, semmi más. Úgyhogy aki azt szedi, sürgőssen vágja ki a kukába.. Szóval én is szkeptikus voltam egy kicsit ezzel az egésszel kapcsolatban. De aztán hamar kiderült hogy pár centire se állok a vastagbélráktól. Kaptam egy béltisztító formulát, volt abban minden ginzen gyökér, meg amit el lehet képzelni, mind természetes anyag. Másnapra aztán el is kezdte kifejteni a hatását, és rengeteg mindent ki is szedett, ami lerakódott éveken át benne. Ez a kutyaszőrtől a macskaszőrig, hajszálon keresztül a csavarhúzóig bármi lehet, ami ugye letapad ebben a többtíz méteres bélrendszerhálózatban. Az ember általában nem figyeli mit vesz, mit eszik, mert nem érdekli. Az viszont érdekelne, hogy miért nem? Miért szarjuk le hogy mit eszünk, mit veszünk, mit fogyasztunk? Én arra tippelnék, hogy túlságosan elkényelmesítenek minket. Ha bemegyek a boltba, csak gyorsan nézek magamnak valamit ami jólesz estére, bevágódok a gép mögé, vagy játszok valamivel, vagy nézek egy filmet. Igazából baromira nem érdekel, és valszeg senki mást sem, hogy épp mi az ami jó a belsőnknek, jobban érdekel hogy a szomszéd kislánya milyen csokit szeret. Amit persze megveszünk neki, és azt hisszük milyen jót cselekszünk, közben gyakorlatilag egy újabb mérget adunk neki. A közönséges só, vaj, kenyér, minden mérgezve van, így szép lassan, DE TUTIRA BIZTOSAN, gyógyszerfüggővé tesznek, mert nem fogod tudni miért van pajzsmirigy problémád, miért vagy fáradékony, miért vagy mondjuk laktóz érzékeny, és durvább esetben meg a rák, meg stb.

Én tényleg azokért próbálok tenni akik élni szeretnének, és az igazságot látni és hallani. Akit érdekel a hölgy és a tudása, az nyugodtan küldjön egy e-mailt, megpróbálok rá hamar válaszolni.

Rengeteg mindent írnék még, de sajnos elfáradtam.

Ha lehet, keressétek az olyan ételeket italokat amikben nincsenek "E" betűs adalékanyagok, amikben nincs fenil-alanin forrás, aszpartám. Ezek a leg jellegzetesebb ízfokozók, amiket kerülni kell mert iszonyatosan nagy mérgek! Energiaitalok, milka csoki, natur aqua méreg! Mizse, szentkirályi amik jók, abból is a szénsav mentes! Csapvíz hulladék..

1003. 72f62a66ed (válaszként erre: 1002. - Laraanna)
2016. nov. 21. 16:20
Örülök! 😊 Hajrá, csak így tovább! 😊 Hogy bírod?
1002. laraanna (válaszként erre: 1001. - 72f62a66ed)
2016. nov. 21. 14:18
Két hónap alatt nagyon sokat változott a bőrőm! Még nem tökéletes persze, de a kezdetekhez képest hatalmas változás van :)
1001. 72f62a66ed (válaszként erre: 1000. - Laraanna)
2016. szept. 30. 17:00
Azért a két hónapot ne napra pontosan értsd, ahogy írtam korábban, nekem az első 2-3 hónap volt "gáz", de semmiképpen NE ADD FEL, ez a legfontosabb! :-) Írd majd meg hogy haladsz!
1000. laraanna (válaszként erre: 999. - 72f62a66ed)
2016. szept. 29. 07:50
tegnap voltam a bőrgyógyász dokinál, minden hónapban szeretne látni, azt mondta az első két hónap lehet az amikor erősödnek a tünetek.. most 20 mg-ot szedek, ebből még van 1 hét, utána elemjük 30ra, remélem tényleg csak két hónap lesz. köszönöm h drukkolsz!
999. 72f62a66ed (válaszként erre: 998. - Laraanna)
2016. szept. 26. 19:39
Bízz magadban! :-) Nagyon szép lesz a bőröd, ez lebegjen előtted! :-) Én drukkolok neked! :-)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook