Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Visszaút önmagamhoz fórum

Visszaút önmagamhoz (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Visszaút önmagamhoz

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
18. Pasionella (válaszként erre: 16. - Bnoi7525)
2013. jún. 18. 15:56
Én ezt így húztam egy ugyan ilyen illetővel 8 évig...bánom már, hogy ennyi de ennyi évet rá áldoztam. Aki nem tud változni kicsit sem vagy nem mutat hajlandóságot a változtatásra az nem is fog soha megváltozni.
2013. jún. 18. 15:52

Ugyan már, mért lenne ez hülyeség? Megtaláltad a Jó Emberedet! (Nem ironizálok, ne hidd!) Csak vigyázz, arra akartalak figyelmeztetni, mert lehet, hogy egyszer még Te lehetsz az, aki megunja azt a nagy jóságot.

Bocs, hogy ilyen élesen fogalmazok.

2013. jún. 18. 15:47

Igazatok van, mindkettotoknek... Nem jogositja fel semmire. Es tudom, en vagyok a hulye, hogy tul sokat adtam. Sajnos ilyen vagyok, rak.


Szamoncsi, nalunk is ez van. Akarmiert szolok, nekem soha semmi nem jo. Pedig nem kerek nagy dolgokat azert. De o nem rugalmas, egyaltalan. Lehet, hogy csak addig vagyunk jol egymassal, amig o kenyelmesen van. Amikor valamit kene tenni, vagy megeroltetni magat valamiert, akkor mar nem olyan jo. Azt hiszem, hamarosan vege lesz ennek. Pedig szep terveink voltak.

15. 8e830f2dfa (válaszként erre: 13. - Bnoi7525)
2013. jún. 18. 15:41

Értelek.

Tehát: szereted, és jó ember, és jöbb, mint a korábbiak, és nem szeretnél egyedül élni.

Viszont, még egyszer, megkérdezem: mindez mire jogosítja fel őt veled szemben?

Vagy máskép: mire jogosít fel Téged? Arra-e, hogy moss, vasalj, takaríts, süss-főzz rá, lessed a gondolatait? A férfinép nagyon hamar bele tud ám "szokni" az ilyesmibe, hidd el nekem, tapasztalom. (Én is egy jó embert szeretek. :-) A gyerekeim apját...)

2013. jún. 18. 15:39

Az én exem is jó ember volt majdnem 4 évig.Idén februárban kezdődtek a bajok,akármiért szóltam neki,mindenért házisárkány voltam és nekem semmi sem jó,örök elégedetlen vagyok...Most már tudom,hogy ezek a dolgok mind arra mentek ki,hogy elérje,hogy én mondjam ki a végső szót.Gyáva volt lezárni,inkább lebuktatta saját magát,így nem kellett kimondania,egyértelmű volt,hogy itt a vége!

Remélem,hogy Nektek sikerül rendbehozni a dolgokat,de egyedül ehhez kevés leszel sajnos!Ha a párod nem partner ebben,akkor folyamatosan árral szemben kell úsznod és előbb-utóbb dönteni kell!

13. bnoi7525 (válaszként erre: 12. - 8e830f2dfa)
2013. jún. 18. 15:35
Ugy ertem, van sok olyan dolog vele, amit nagyon szeretek. Csak nem biztos, hogy ez eleg lesz arra, hogy vele tervezzem az eletem. Es tudom, ez nagyon emberi gyarlosag, de olyan sokat voltam mar egyedul, hogy nem vagyom ujra egyedul lenni. Es mert meg mindig sokkal jobb vele a kapcsolatom, mint az elmult nehany multbeli kapcsolatom. Ezert nehez a dontes, bar felnott, intelligens no vagyok. Mindig a remeny hal meg utoljara, hogy meg megjavithato.
12. 8e830f2dfa (válaszként erre: 11. - Bnoi7525)
2013. jún. 18. 15:22
Az, hogy "alapjában jó ember" mire jogosítja fel???
11. bnoi7525 (válaszként erre: 10. - Szamoncsi78)
2013. jún. 18. 15:17
Megertelek, en is valami ilyesmitol tartok. Hogy a sok vita miatt besokall. Viszont azt sem hiszem, hogy nekem mindent le kellene nyelnem. Most lehet hulyeseg, de o nem tud csendben aludni, kell hangosan menjen valami akciofilm a hatterben, amitol meg en riadok fel folyton az ejszaka kozepen. De ha megkerem, hogy hasznaljon fulhallgatot, akkor en vagyok a hisztis akinek soha semmi nem tetszik. Es vannak meg ilyen dolgok. En fozok, mosok, takaritok, mindig azt nezem, neki jo legyen, de o meg nem igazan tesz bele semmit, meg a szemetet sem viszi le, fekszik egesz este, mert faradt, meg ilyenek... lehet pici dolgok, de osszejonnek... viszont szeretem nagyon, mert alapban jo ember... csak nem hajlando picit sem valtozni.
10. Szamoncsi78 (válaszként erre: 9. - Bnoi7525)
2013. jún. 18. 14:46
Nálunk ugyanez volt a helyzet,az exem(de fura leírni) hihetetlenül makacs és ritkán ismerte el,ha hibázott.Én mindig 100%-osan odatettem magam a kapcsolatért,nekem ő volt az első,minden és mindenki háttérbe szorult,fordítva viszont szó sem volt erről...Az utóbbi hetekben pedig már azt éreztem,hogy direkt ellenem "dolgozik" és azt várja,hogy mikor sokallok be és lépek le.Gyenge voltam,nem tudtam lépni,mert reménykedtem,hogy meg lehet javítani,ami elromlott,de az lett a vége,hogy a sok vita miatt másnál kereste a boldogságot,így már esélyem sem volt arra,hogy én döntsek...Most,3 nappal később már tudom,hogy erősebbnek kellett volna lennem és a szívem helyett az eszemre kellett volna hallgatnom!Hetek óta szólt az a bizonyos vészcsengő...
9. bnoi7525 (válaszként erre: 8. - Szamoncsi78)
2013. jún. 18. 14:26

Sajnalom nagyon, remelem hamar tulleszel rajta... tudom, azert 4 ev hosszu ido.

Mi jol megvagyunk alapvetoen, de az a baj, hogy mindketten makacsak vagyunk. A parom kulonosen. Es sokszor azt erzem, mintha ebben a kapcsolatban csak en adnek mindig... es ez idonkent kikeszit. En szeretnem ha a masik is odafigyelne ram. Es itt ezt most nem erzem. Mikozben tudom azt is, hogy en meg tul erzekeny vagyok, es lehet, hogy neha tul sokat varok (lehet, hogy tul sok romantikus regenyt olvastam :P). Es ezert olyan nehez eldonteni, hogy mi lenne a helyes dontes.

8. Szamoncsi78 (válaszként erre: 6. - Bnoi7525)
2013. jún. 18. 11:43
Nekem nem volt hozzá elég erőm,pedig éreztem,hogy baj van...Reménykedtem,aztán szombaton elszállt az utolsó reményem is...
2013. jún. 18. 11:27
Én is pont ebben a cipőben járok. 3 hét telt el, és egy érzelmi hullámvasútban ülök - hol jobb, hol rosszabb a kedvem. Talpra fogok állni, csak még nagyon erős bennem a hiányérzet :(
2013. jún. 18. 11:21

Nagyon szep az irasod... pont olyan hangulatban kapott el amikor majdnem sirni kezdtem rajta.

Minden szakitas nehez, foleg ha szereted a masikat, de tudod, valahogy megsem tudtok mukodni egyutt. Honnan vesz az ember ilyenkor erot, hogy o mondja ki, vege?

2013. jún. 18. 11:04
Átmentem rajta...ezek szerint mindenkinél ugyan az játszódik le :-(
4. csemár (válaszként erre: 1. - Hshd)
2013. jún. 18. 10:58

Az az érzésem, hogy a Te kapcsolatod hosszú évekig tartott... Ilyenkor hosszabb a "gyász"-idő. Szépen megírtad, amit éreztél az elengedés idején... Fázisai vannak... És időt KELL adnunk magunknak ahhoz, hogy újra meglássuk, hogy a Föld forog tovább...

Gratulálok az írásodhoz!

És még valami! Írod, hogy észrevetted: erősebb lettél... Nem biztos... Lehet, hogy amíg tartott ez a kapcsolat, csak nem vetted észre a Benned lévő erőket... Hagytad őket "pangani"... S akkor a "visszatalálás sem "vissza"-találás, hanem RÁtalálás volt önmagadra.

2013. jún. 18. 10:29
Én most ebben a cipőben vagyok,szombaton szakított velem a párom 4 év után...Éreztem már hetek óta,hogy valami ne stimmel,de próbáltam elnyomni ezeket az érzéseket.Aztán jött a hideg zuhany...Elengedtem,mert mindennél jobban szeretem,de nem láncolhatom magamhoz örökre.Elfogadtam,hogy neki jobb lesz nélkülem és remélem,hogy én is hamar meglátom az élet szép oldalát is,NÉLKÜLE...Most még fáj...
2013. jún. 18. 09:30

Ha igazân szeretsz valakit,akkor képes vagy elengedni és nem arra gondolsz,milyen rossz neked nélküle,hanem arra,h neki most jobb nélküled,mert így döntött.Ha pedig egy kapcsolat tényleg jó volt,akkor építő jellegű és nem kell megtanulni újra dolgokat,mert azok mennek egyedül is.És az ember boldog tud lenni,mert nem arra gondol milyen rossz egyedül,hanem arra,h ha csak egy napot is kap,amit őszinte szerelemmel élhetett át a másikkal,már akkor megérte élni.

Fiatalon sokat gondoltam arra,h tényleg van-e öszinte,önzetlen szerelem,mikor ha elhagynának úgy,h előtte boldog voltál,akkor nem a keserűség,csalódás esetleg gyűlölet,vágyakozás kavarogjon benned,hanem az elfogadás és az olyan fokú önzetlen szerelem,amikor ő fontosabb nálad és ha neki nélküled jó,akkor képes vagy elengedni.Lehet,h idő kell hozzá,lehet,h szerencse is,h megtaláld azt,akivel ezt érezheted,de én elkutottam idáig.Remélem a következő már neked is ilyen lesz,mert akkor már nem lesz benned se görcsös ragaszkodás,se féltékenység,se birtoklási vágy és mivel bármikor képes vagy elengedni,ezért talán soha nem is akar majd elmenni.

1. hshd
2013. jún. 18. 09:08
Pontosabban visszataláltam önmagamhoz, viszont ezzel együtt újjá is születtem.
Rég nem írtam, mert bezártam magam. Ez a cikkem arról szól, hogy nekem hogyan sikerült visszatalálnom és újjászületnem . Most végre kiírtam magamból és megkönnyebbültem.

Ugrás a teljes írásra: Visszaút önmagamhoz
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook