Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Visszaút önmagamhoz fórum

Visszaút önmagamhoz (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Visszaút önmagamhoz

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
288. Szamoncsi78 (válaszként erre: 286. - Pera0322)
2013. júl. 3. 15:33
Nem hinném,hogy ez arról szól,hogy újra akarná kezdeni(meg én sem),inkább nem jött be neki az új kapcsolat.A lány épp a Balcsin sütteti magát a barátnőivel,ő meg Pesten egyedül...A heti 1 találkozás ezzel meg is oldódott Nekik...
287. Pasionella (válaszként erre: 285. - Szamoncsi78)
2013. júl. 3. 15:26
És elküldted a fenébe és mondtad neki, hogy felejtse el a számod?
286. Pera0322 (válaszként erre: 285. - Szamoncsi78)
2013. júl. 3. 15:02
Én remélem, hogy azok után, ami történt, lesz annyi erőd, hogy kitarts és ne kezd vele újra. Tudom h nehéz, de próbáld meg magad és a helyzeted kívülről nézni..nekem ez szokott segíteni :)
285. Szamoncsi78 (válaszként erre: 284. - Pasionella)
2013. júl. 3. 13:36
Felhívott,hogy ne haragudjak,hülye dolog volt ilyet írnia...csak sóhajtozik,meg hümmög...
284. Pasionella (válaszként erre: 283. - Szamoncsi78)
2013. júl. 3. 13:30

Aaaaaaaaaaa. Hagyjuk már...

Remélem ilyenkor nem válaszolsz semmit.

2013. júl. 3. 13:19
Nekem ma reggel megint jött egy "hiányzol" sms...
2013. júl. 2. 11:38
Ténlyeg Orchidea. Mi volt?
281. Szamoncsi78 (válaszként erre: 280. - Pasionella)
2013. júl. 2. 11:16

Sziasztok!

Nálam semmi, hála Istennek,csend és nyugalom:-)

Orchidea, mi volt a randin? Gyere ám a hírekkel!!!

2013. júl. 2. 10:52
Mizu lányok?
279. Szamoncsi78 (válaszként erre: 278. - Krisz42)
2013. júl. 1. 13:50
Az utolsó alkalommal,mikor a nőgyógyásznál voltam áprilisban,azt mondta a doki,hogy ha ebben a ciklusban sem sikerül,akkor a páromat kell kivizsgáltatni.Ezt már szóba sem hoztam Neki,mert már éreztem,hogy hetek kérdése és megkapom a lapátot...Most éli az életét,van is párja meg nincs is,azt mondta,ha nem emiatt a lány miatt,akkor egy másik miatt lett volna vége,csak kicsit később.Nem baj,a lány most úgy érzi,hogy kifogta az aranyhalat,de nagyon hamar belekerülhet abba a szerepbe,mikor ő lesz megcsalva...
278. Krisz42 (válaszként erre: 277. - Szamoncsi78)
2013. júl. 1. 12:53
Lehet,h egyébként se veled van a gond-szervileg-,hanem vele.Gyògyszerekkel vigyázz.Szerintem hiába kajtat fiatalabb utân,azok max.ki fogják használni.Nem akarnak vele családot.Te mindent megtettél neki,ők viszont semmit nem tesznek.
277. Szamoncsi78 (válaszként erre: 276. - Pasionella)
2013. júl. 1. 10:32

Az már biztos,hogy nem jött össze a baba és tényleg a sors akarta,hogy így legyen.

2 hete szombaton még nekem is behozta az ágyba a reggeli kávét,így szeret,úgy szeret,nem akar elveszíteni...este 7-kor borult a bili...

276. Pasionella (válaszként erre: 275. - Szamoncsi78)
2013. júl. 1. 09:34

Aaaaaa, remélem, hogy nem.

Ha nem jött össze a baba vele az lehet, hogy kicsit sem véletlen...és nem volt szabad, hogy összejöjjön vele és a sors is így akarta.


Én ezen nem lepődök meg, hogy nem érdekelte mi van...

Az én exem miután reggel hempergett a ribivel, este nekem mondta, hogy szeret és gyereket akar tőlem...

2013. júl. 1. 09:07

:)

Hála Istennek,tényleg nem a férjem,a 4 év alatt eszébe sem jutott,hogy kicsit előrébb lépjünk a kapcsolatunkkal.Kaptam tőle gyűrűt,nem is egyet,de hozzá lett téve,hogy ez NEM az a gyűrű...

Ahogy múlik az idő,egyre jobban azt érzem,hogy ő társfüggő,de alkalmatlan a komoly,felelősséggel járó kapcsolatra.Ezért választott egy ennyire fiatal lányt,aki még legalább 5 évig nem hozza szóba sem a házasságot,sem a gyereket.Elvégzi az egyetemet,elkezd dolgozni,megint eltelik pár év és az exem még mindig csak 40 éves lesz...

Én már 2 éve szerettem volna gyereket,akkor lebeszélt erről,tavaly augusztus óta viszont jártam dokihoz,mert védekezés nélkül nem sikerült teherbe esnem.Elnézte szó nélkül,hogy beszedtem mindenféle gyógyszert,hőmérőztem,volt,hogy hetente 3x mentem uh-ra...még véletlenül sem mondta volna,hogy te idióta,hagyd a francba,én nem akarok veled maradni...Jól néznék ki most,ha esetleg a végén összejött volna a baba...

274. Pasionella (válaszként erre: 273. - Krisz42)
2013. júl. 1. 09:06
Semmi gond csak már többször írtad és nem tudtam tudod-e, hogy volt volt a férje, hál istennek :-)
273. Krisz42 (válaszként erre: 272. - Pasionella)
2013. júl. 1. 08:29
Bocs,igazad van,csak közben kalandoztak a gondolataim Orhideán is.
272. Pasionella (válaszként erre: 271. - Krisz42)
2013. júl. 1. 08:27

Ő nem szól de én most igen, nem rosszindulatból csak nem bírom olvasni :-D nem volt a férje hál Istennek :-) na jó, nyilván nem oszt nem szoroz de szerintem még jobban kilenne ha a férje lett volna. Hál Istennek ilyen ember nem :-)


Na mind1. A faszi nem kicsit szánalmas, nem kicsit...

271. Krisz42 (válaszként erre: 270. - Szamoncsi78)
2013. júl. 1. 08:23
Mekkora balfékek vannak.A férjedet így meg tudták vezetni?Jobb is,h szétmentetek.Nem véletlenül halak?Azokra jellemző,h a haverokra hallgatnak csak,családra sose,ezért minden hülyeségre kaphatòak.
2013. júl. 1. 08:00

Sziasztok lányok!

Orchidea,örülök,hogy valamennyire észhez tért a férjed,de azért tényleg légy óvatos,ne dőlj be Neki!

Nálam semmi változás,7végén kaptam az exemtől pár mosoly-jelet sms-ben,de nem is húzom fel magam rajtuk...Gondolom,kezd rájönni,hogy a heti 1 találkozás nem nagyon nevezhető kapcsolatnak,pláne,ha a lányka akkor is inkább a barátnőivel bulizik a fővárosban:-)Láttam a FB-on egy képet valamelyik lány oldalán a "nappalinkban",hát,elég vicces,hogy a 32 éves exem csitrikkel van körbevéve...szállást,piát biztosította,meg még taxizta is őket.Ha Neki ez kell,hát hajrá,én nem állok az útjába:)

2013. jún. 30. 10:24

Szép napot Lányok!

Nos nálunk csoda történt.Szerintem kikosarazták a drága férjemet.Időbe hazajön pár napja.Csempézi meg padlólapozza a nappalit.Most éppen a cseresznyét szedi a kertben.Délután fagyizni akar velem.Pár napja nagyon próbálkozik.Nem mondok neki semmit.Lehet hogy ráérzett a holnapi randinapra? Vagy feltörte volna az emailemet?Valami nagyon történt....Csak nála ez nem tart sokáig.Ezért azt teszem amit eldöntöttem napokkal ezelőtt.

Szamoncsi erős legyél ha eddig az voltál.Hívj engem telefonon ha nincs kit hívj :) Hagyd a pasit hogy szenvedjen. Én is Boldog Szülinapot kívánok neked és egy nagyon boldog életet :)

Krisz a csekkek ugyanúgy vannak mert fizut nem kapott.Ez gáz.Én meg nem fizetem be akkor se ha van miből...

Puszit nektek és jó pihenést lányok.Majd jövök az élménybeszámolómmal is,hogy ne csak panaszkodjak nektek.

268. Krisz42 (válaszként erre: 258. - Orchidea76)
2013. jún. 28. 16:24
Ne mentegetőzz,akár szobára is mehetnél vele-bocs-,mert szabad vagy.Válj el,de komolyan.Add be a papírokat,had érje hidegzuhanyként.Egyébként mi újság a befizetetlen csekkek miatt,stb.?
267. Krisz42 (válaszként erre: 265. - Szamoncsi78)
2013. jún. 28. 16:21
Mond meg neki,h látni se bìrod,ha megjelenik a bulidon nehogy beengedd-ez most KOMOLY.Biztos arra is megpróbál játszani,h ha meglátod,akkor meggondolod magad.Ne beszélgess vele,nincs mit megbeszêlnetek,tedd râ a telefont,ahogy ő is rá és edzz jó sokat:)) Tênyleg kitartás és mivel nem tudom mikor van pontosan:BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!
2013. jún. 28. 14:04
Ez egy undormány ez a fickó! Szerencsés vagy, hogy megszabadultál tőle.
265. Szamoncsi78 (válaszként erre: 263. - Pasionella)
2013. jún. 28. 13:11

Szerdán volt Pesten a kislány a barátnőivel,de mentek csajbuliba,tegnap este meg már otthon Kőszegen láttam a lánykát,úgyhogy rövidke randi volt...

Nem is értem,komolyan...ettől féltem!A francnak kellett beszélnem vele...Magamnak akartam jót,mert jövő héten egy közös barátunkkal együtt tartjuk a szülinapunkat és megkértem,hogy ő ne jöjjön el,pláne ne a párjával,mert ez az ÉN születésnapom...Erre a mondat közepén benyög egy ilyet...Na,most kell igazán erősnek lennem,ha folytatódik esetleg...

264. Pera0322 (válaszként erre: 262. - Szamoncsi78)
2013. jún. 28. 12:53
De mi az, h hiányzol, kívánlak??! Undorító. Épp nincs kéznél a kiscsaj?
263. Pasionella (válaszként erre: 261. - Szamoncsi78)
2013. jún. 28. 12:44

Nem is értem! Nem most van a csajnál?

Mondtál neki egyáltalán vmit erre?

2013. jún. 28. 11:31

Egyébként én későbbre tippeltem a kuncsorgást,jövő héten lesz a szülinapom,úgy gondoltam,az jó alkalom lesz egy beszélgetés elkezdésére és majd akkor jön a normális hangnem és nem kiabálás,aminek a végén kinyögte volna,hogy hiányzol,kívánlak...

Hát,még 2 hetet sem bírt ki...

261. Szamoncsi78 (válaszként erre: 260. - Pasionella)
2013. jún. 28. 11:29

Vannak páran,akik beígérték már a verést és egyéb fenyítést:)

Nem adom be a derekam,utána úgyis lógó orral mehetnék haza,ő meg élné tovább a kis életét a lánykával...

260. Pasionella (válaszként erre: 259. - Szamoncsi78)
2013. jún. 28. 10:13

Ezt most nem mondod komolyan??.....

Pusztuljon a férge de most komolyan! Remélem nem reagáltál rá semmi, vagy ha igen azt, hogy neked nem, illetve te nem!

Be ne add a derekad mert eskü megkereslek és megverlek :-)

259. Szamoncsi78 (válaszként erre: 258. - Orchidea76)
2013. jún. 28. 09:59

Sziaaaaaa!

Jaj,de jó,hogy jelentkeztél, aggódtam már Érted!

Menj csak kávézni,abban még nincs semmi,nem egy hotelszobába mentek gondolom:)

Nálam annyi változás van, hogy emberem jelentkezett, kezdődik a "hiányzol,kívánlak" című fejezet...

Én viszont inkább elmegyek ma is edzeni, lett egy edzőtársam,teljesen véletlenül,FB-on látta,hogy én is oda járok,ahova ő és kedd óta beszélgetünk.Ma már együtt edzünk:)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook