Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Visszaút önmagamhoz fórum

Visszaút önmagamhoz (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Visszaút önmagamhoz

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
48. Pasionella (válaszként erre: 47. - Orchidea76)
2013. jún. 19. 09:49

Mellette nem érzed magad egyedülnek? Segít bármiben, hogy vele vagy?

Át kellene gondolnod, hogy melyik a nagyobb szenvedés, az amiben most vagy, vagy pedig az amelyik majd rád vár nélküle.

47. Orchidea76 (válaszként erre: 44. - Pasionella)
2013. jún. 19. 09:40
Tudom hogy kellene,de annyira egyedül érzem magam hogy el se tudom mondani.Erőm nincs semmihez.Nem tudom merre induljak.Barátaim sincsenek már hála neki,mert nem birták a hisztijét.
46. Pasionella (válaszként erre: 42. - Szamoncsi78)
2013. jún. 19. 09:38
Még csak nem is bánta...bakker. De nem akart fájdalmat okozni, hagyjuk már, undorító az ilyen, örülj, hogy megszabadultál tőle.
45. Orchidea76 (válaszként erre: 43. - Szamoncsi78)
2013. jún. 19. 09:37
Köszi.Sajnos annyira padlóra küldött ez az ember mint a fene.Kiszolgáltatott állapotban vagyok és a rádió a fontos, holott amikor ugyanebbe volt ö is én még a lehetetlent is megoldottam...
44. Pasionella (válaszként erre: 41. - Orchidea76)
2013. jún. 19. 09:37
Ez elképesztő! Nagyon sajnálom! Nem tudom mit mondhatnánk mert tudod, hogy ezt be kellene fejezned, mégsem tudsz lépni, pedig kellene, ez már csak rosszabb lesz.
43. Szamoncsi78 (válaszként erre: 41. - Orchidea76)
2013. jún. 19. 09:34

Szia!

Sajnálom,hogy ilyen helyzetbe kerültél,tudom,milyen nehéz kiszállni,nekem sem ment...Kívánom,hogy meg tudd hozni a számodra legjobb döntést!

42. Szamoncsi78 (válaszként erre: 39. - Pasionella)
2013. jún. 19. 09:32
Én is sejtettem,kérdezgettem,de olyankor mindig csak "engem szeretett".Ő is csinálta volna még tovább,ha most nem derül ki.Azt mondta,hogy nem az bántja,hogy megcsinálta,hanem az,hogy kiderült,mert nem akart nekem fájdalmat okozni.Komolyan mondom,nem hiszem el,hogy 4 évig voltam egy ilyen emberrel...
2013. jún. 19. 09:21

Szép napot nektek!

Látom mindenki átlépett így vagy úgy azon ami számomra csak most kezdődik igazán....

Mivel éppen kegyetlenül magam alatt vagyok,ezért ide jöttem nektek panaszkodni.

Az én jelenlegi férjemmel 6 éve vagyok együtt.Ebből 4 év olyan volt mint egy gyönyörű álom.A férjem segítőkész volt és leste a szavaimat,hogy mikor mire van szükségem.Mindent megtett értem.Házasságunkba vittem magammal az elöző házasságból született akkor 8 éves kislányomat.Mindent megkaptunk ettől a férfitől érzelmileg.Nem ivott,nem cigizett,nem kávézott csak dolgozott és ült a számítógép előtt ...

Vettünk egy szép nagy házat(hitelre),autót meg mindent amire szükség van.Mindkettőnknek jó állása és működött minden ahogyan lennie kell.

Kb 2 éve kitalálta a férjecském hogy rádiót akar magának.Meg is csinálta az internetrádióját.Munka mellett csinálta a hobbiját.Nem is lett volna ezzel semmi baj,csak éppen annyira beleélte magát,hogy éjjel 1-2 óráig rádiozott minden nap.Hétvégén is detto.A családnak hátat fordított lassan és minden házkörüli munka lassan rám szakadt.Teljesen függő lett.Ezt többször is szóvá tettemneki.Eleinte szépen türelemmel majd amikor már több hónap eltelt akkor bosszusan követeltem hogy a hétvégén legalább 1 napot szánjon ránk.Igéret hegyek megvoltak,de semmi változás.Mindig "csak ezt még megcsinálom" mondatot hallottam.Nagyon nem díjaztam a hobbiját azért mert nem volt velünk már hónapok óta.Mindig szövögette az álmait és nézegette a műszaki cuccokat amire szüksége volt a rádióban.Arra gondoltam,hogy ha segítek neki,talán rájön hogy együtt jobban haladunk és ránk is fordít időt.Megvettem egy csomó cuccot neki.Dolgoztam,háztartást vezettem,gyereket neveltem és még rádióztam is éjjel 2-ig.Nagyon kikészültem.A kettönk közötti viszony egyre több vitával egyre rosszabb lett.Egy síbaleset miatt jó pár hétig feküdt a férjem,ezért még több nehézség zudult rám.Éreztem hogy valami megváltozott.Közben a férjem felépült és egyre pofátlanabb lett...Be kell vallanom,hogy kutakodni kezdtem utána.Egy közösségi oldalra akartam benézni amihez tudtama jelszavát,de hoppp ezt már megváltoztatta.Megkérdeztem miért nem léphetek be amire az volt a válasza hogy azért mert az övé.Mérgemben nekiálltam és feltörtem a fiókját amiből kiderült hogy 4 hónapja viszonya van valakivel aki jóval idősebb mint én vagy mint a férjem és ápolatlan igénytelen nő akit ismertem is.a házamban volt többször mert a rádióban segített nekünk mint menedzser...Sokat gondolkodtam mi legyen.Úgy döntöttem hogy folytatom a férjemmel az életemet mert azt mondják hogy "a jó ló is megbotlik".Lelkileg összetörtem.Jelét se láttam annak hogy megbánta amit csinált.Eltelt fél év mire kihevertem valamennyire a dolgokat,amikor ujra gyanusan viselkedett.Ujra jelszófeltörés és lám-lám ujra megcsalt valakivel.Ezek után nem akartam vele szóbaállni többé.A sors úgy rendezte,hogy korházba kerültem és megműtöttek.A férjem naponta 2-szer bejött és ült az ágyam mellett.Kedves volt mint valamikor az elején.Ez tartott 3 hétig.Azt állította hogy nagyon szeret és ezentúl minden jó lesz meglátom....na meg nem lesznek titkok...Meg is láttam.Tegnap este rájöttem hogy ujra jelszót módosított a közösségi oldalon.Mivel okot adott rá 2-szer is a kételkedésre, rákérdeztem miért és fel volt teljesen háborodva hogy mit képzelek magamról hogy az ö jelszavát szeretném...A vita vége az lett,hogy köztem meg a rádiója közt választott és a rádiót választotta.Összetörte üvöltözve a számítógépemet és földhözvágta a jegygyűrűjét.Ezek után már legközelebb engem fog megütni? Kb másfél éve szenvedek így és reménykedtem a nagy semmiben...Iszonyat nehéz kiszállni ebből.Csodállak titeket hogy mennyi erőtök van.

2013. jún. 19. 09:12
És hát...rajtam hagyta a nyomát a múltba történtek mert iszonyatosan dolgoznom kell azon, hogy a jelenlegi páromba megtudjak bízni, pedig nem tett semmit, egyszerűen csak nem tűntek el nyomtalanul a dolgok.
39. Pasionella (válaszként erre: 37. - Szamoncsi78)
2013. jún. 19. 09:07

Mindegyik gyáva...

Én ha annó nem jövök rá akkor még hónapokig átverte volna a fejem pedig látta mennyit szenvedtem mert sejtettem, mégis végig csinálta...sőt...szex után még képes volt azt mondani hogy nem is volt jó, elélvezni se tudott...szerinted?


Örülj, hogy megszabadultál tőle, próbálj minden emléktől is megszabadulni legalább ideiglenesen, amíg még fáj. Ne dobj ki semmit mert utólag megbánhatod de mentsd jó helyre a képeitek, rakd egy dobozba a tőle kapott dolgokat, stb...

38. Szamoncsi78 (válaszként erre: 36. - Bnoi7525)
2013. jún. 19. 08:55
Azt hiszem,a barátnőd mondását kirakom jól látható helyre és ha elgyengülnék,csak elolvasom és tudni fogom,hogy nekem tényleg így a legjobb:-D
37. Szamoncsi78 (válaszként erre: 34. - Pasionella)
2013. jún. 19. 08:53

Annyit írtam neki,hogy a saját szememmel láttam,menyyire roszz neki...arról nem beszélve,hogy a nagy bánatban vasárnap délután már Siófokon "szomorkodott" a barátaival...

Tudod,nem az fáj igazán,hogy vége lett,mert benne volt már a levegőben,hanem az,hogy hetek óta kérdezgettem tőle,hogy van-e valakije és mindig azt válaszolta,hogy neki nem kell senki,csak én...Gyávának tartom,mert millió lehetősége volt arra,hogy elmondja vagy hogy lezárjuk tisztességesen,de ő megvárta,míg kiborul a bili.

36. bnoi7525 (válaszként erre: 32. - Szamoncsi78)
2013. jún. 19. 08:43
Hat oszinte leszek, orulj, hogy megszabadultal tole... lehet ,hogy elcsepelt szoveg, de biztosan jobbat erdemelsz nala... En el tudom fogadni, hogy erzelmek kihulhetnek, ki akar lepni az egyik a kapcsolatbol, stb. de azt lehet tisztessegesen is csinalni. Akkor is faj, de legalabb nem erzed magad hulyen becsapva, es legalabb valamifele kolcsonos tisztelet megmaradhat. Egy baratnom mondta, amikor 8 ev utan szakitott a parjaval: Nem az elmult 8 evrol dontottem, hanem a kovetkezo 50-rol.
35. Pasionella (válaszként erre: 32. - Szamoncsi78)
2013. jún. 19. 08:41

Nekem annó úgy ért véget, hogy megcsaltak. Megtudtam már pakoltam is. Sírva könyörgött a földön, hogy ne menjek el, belehal stb.... Utána még 3 hetem arról szólt, hogy én ápolgattam a lelkét nehogy baja essen...én hülye...dehát 8 év volt, tényleg láttam rajta, hogy rosszul van.

Utána persze felépült, én még mindig nem...nem a szakításból hanem abból, hogy megcsaltak és amikor hónapokkal később végre kiakartam adni magamból a dühömet amit akkor nem...megkaptam, hogy igazából megérdemeltem a megcsalást stb...

Undorító férgek.

34. Pasionella (válaszként erre: 32. - Szamoncsi78)
2013. jún. 19. 08:38
De egy féreg...és még ezek után kicsimezett is?...mi a túrót tudtál erre válaszolni?
33. bnoi7525 (válaszként erre: 30. - Szamoncsi78)
2013. jún. 19. 08:30
Ne hivd fel, csak magadat bantanad vele... Legyel most kicsit onzo, es csinald azt amihez kedved van... menj el tornazni, talalkozz a baratnoiddel. Tudom, hogy nehez, mert ott van az emberben a hianyerzet es nagyon tud fajni is, de az ido segiteni fog.
32. Szamoncsi78 (válaszként erre: 31. - Pasionella)
2013. jún. 19. 08:30
Naná,még haza sem értem,már jött a " Kicsim,úúúúúúgy sajnálom,nekem ugyanolyan rossz,mint Neked"-sms...Na persze,láttam rajta,míg pakoltam,mennyire rossz neki...vigyorogva telefonált az erkélyen...elcsíptem egy mondatot,mikor azt mondta valakinek,hogy végre fellélegezhet...
31. Pasionella (válaszként erre: 30. - Szamoncsi78)
2013. jún. 19. 08:18
Írt sms-t, hogy úúúúgy sajnálja?....
30. Szamoncsi78 (válaszként erre: 29. - Pasionella)
2013. jún. 19. 08:13
Igazad van,a barátnőm ugyanezt mondta tegnap,mikor inkább őt hívtam fel az exem helyett!Már azért is mérges vagyok magamra,hogy vasárnap a szánalmas "úúúúúúúgy sajnálom" sms-ére válaszoltam...
29. Pasionella (válaszként erre: 28. - Szamoncsi78)
2013. jún. 19. 08:05
Eszedbe ne jusson hívni, csak megaláznád magad, utána meg ezért lennél magadra mérges.
28. Szamoncsi78 (válaszként erre: 23. - Bnoi7525)
2013. jún. 19. 07:42
Sok erő kell,az biztos.Nekem nem volt elegendő,pedig az eszem kiabálta folyamatosan,hogy lépjek...Tanultam belőle (legalábbis remélem) és nem szeretném még egyszer elkövetni ezt a hibát.Ragaszkodtam valakihez,aki már magasról lesz...ta,hogy Velem mi van és vígan építgette az új életét!Ez lebegett tegnap este is a szemem előtt,mikor majdnem felhívtam...de nem hívtam:-)
27. Pasionella (válaszként erre: 25. - Krisz42)
2013. jún. 18. 20:40

És sajnos van olyan, hogy baromira elkényelmesedik és teljesen megváltozik... szeretni még szerettem de nem abba az emberbe szerettem bele akivé vált. Ennyi. szerencsés vagy, hogy semmit sem bánnál meg.

De mindig minden úgy alakul ahogy lennie kell. Ha akkor nem úgy történnek a dolgok akkor nem ismerem meg a mostani páromat.

26. Pasionella (válaszként erre: 25. - Krisz42)
2013. jún. 18. 20:39
Szerencsére nem ment el rá az életem mert még fiatal vagyok. Így alakult, ennyi.
25. Krisz42 (válaszként erre: 18. - Pasionella)
2013. jún. 18. 18:34
Én nem igazán értem,h miért kell várni,h megváltozzon.Ha olyannak szereted amilyen,akkor legyél vele,ha nem,akkor viszont miért vagy vele?Főleg 8évig vagy akár 4évig.És ha igazán szeret a párod,akkor nem ül bele a jóba.Olyan kapcsolatban kell lenni,ahol ha véget é,nem fogod átkozni se a másikat,se magad h elpazaroltál rá xévet.Nekem ha véget éne most a kapcsolatom a férjemmel,nem tudnám azt mondani,h elpazaroltam rá az èveket,mert nagyon boldog vagyok vele 8év után is és inkább úgy gondolnám,örülök,h ennyit is kaptam,mert ezért már érdemes volt êlni.Úgy kell élni,h ne èrezd azt,megbántad.Fiatalon én is rosszul választottam,de utána rögtön küzdöttem is,h újra szabad legyek,de utána már semmit nem bántam meg.
24. Adruzs
2013. jún. 18. 17:39

Kívánom Nektek, hogy találjátok meg azt, aki tényleg hozzátok illik és nem fog átvágni, hanem őszinte lesz és minden rendben lesz! :)


Én az exemmel 2 évig voltam együtt, iszonyat sok mindent eltűrtem neki sajnos, folyton hazudozott és mint utóbb kiderült mindvégig csak tettette, hogy szeret. Aztán végül megcsalt, de amikor még nem tudtam, hogy tényleg megcsalt, hogy érez valamit a másik iránt...még úgy voltam vele, hogy rendben, döntse el kit akar...pf..ez nagyon hülye dolog volt tőlem és ezt is bánom, hogy így megalázkodtam. Viszont a mostani Párom szerencsére rák :) úgyhogy végre van valaki, akit szeretgethetek éjjel-nappal és nem érzem úgy, hogy csak én adok..sőt..kicsit én vagyok az önző fél -néha. De hát én meg bak vagyok.. :D

23. bnoi7525 (válaszként erre: 22. - Szamoncsi78)
2013. jún. 18. 16:46
Fel a fejjel, es remelem, megtalalod azt, aki valoban hozzadillik es aki ertekel teged. Biztosan van olyan, hogy nem a megfelelo emberekkel talalkozunk, de megis ragaszkodunk hozzajuk. Sajnos en eleg erzelmi ember vagyok, kevesbe hasznalom az eszem ilyen esetekben. Ha hasznalnam, akkor mar leptem volna. Meglatjuk mi lesz ma, ha hazamegyek a munkabol. Gyujtom az erot.
22. Szamoncsi78 (válaszként erre: 21. - Bnoi7525)
2013. jún. 18. 16:33
Azt mondta,hogy nem tudna beleugrani azonnal egy másik kapcsolatba,mert még engem szeret,csak köztünk már nem működik semmi és így nincs értelme az egésznek.A másik lánnyal állítólag még csak ismerkednek,nem tudja,hogy lesz-e belőle egyáltalán valami...A lényegen amúgy sem változtat,én valószínűleg így jártam a legjobban,húzhattuk volna még pár hétig,de a vége szakítás lett volna.Most már abban is biztos vagyok,hogy nem ez volt az első eset,hogy "ismerkedett" valakivel...Ő tudatosan csinált mindent,most már meg sem próbálta titkolni,eddig vitte magával még a wc-re is a telefonját(ami amúgy is gyanús volt),szombaton viszont az asztalon hagyta és elment tusolni.Tudta,hogy bele fogok nézni,mert már gyanakodtam,kérdezősködtem egy ideje.Belenéztem...Sms nem volt,csak hívások egy női névre,mindig abban az időben,mikor épp elugrott valahova...Először tagadott,aztán másnap hajnalban felébresztett,hogy el akar valamit mondani,mert nem akar hülyének nézni és magyarázni azt,ami nyilvánvaló!Nagy vonalakban ennyi a történetünk!
21. bnoi7525 (válaszként erre: 20. - Szamoncsi78)
2013. jún. 18. 16:11

Megertelek... nehez masnak lenni, mint az ember termeszete. Pedig ugy tunik, nem kifizetodo sokat adni egy kapcsolatban. Pedig nekem termeszetes lenne, csak persze en is varnek erte cserebe ezt-azt, pl erezni, hogy fontos vagyok.

Az exed beleugrott rogton egy masik kapcsolatba?

20. Szamoncsi78 (válaszként erre: 16. - Bnoi7525)
2013. jún. 18. 16:03
Én is rák vagyok és én is túl sokat adtam,mert nekem az volt a természetes.Megszokta,elkényelmesedett és tudta,hogy nem kell tennie semmit,én így is,űgy is ott leszek mellette.Terveink nekünk is voltak,hónapok óta orvoshoz jártam,mert nem akart összejönni a baba.Még akkor sem szedte össze a bátorságát,elnézte,hogy bombáztam magam mindenféle hormonokkal,kezelésekkel,pedig ő már pontosan tudta,hogy nem akarja ezt a kapcsolatot...Most haragot érzek és csalódottságot...
19. bnoi7525 (válaszként erre: 17. - Csemár)
2013. jún. 18. 15:57
Hogy erted, hogy megunom? Hiszen mar azt hiszem, most is unom, hogy erzesem szerint csak en adok. Viszont mar beszelni sem tudok rola, mert akkor meg hisztis vagyok. De ismerve magamat, en olyan vagyok, hogy lassan szenvedek, de egyuttal ki is szenvedem magambol az egeszet es lezarom vegleg... csak nalam ez ilyen lassan mukodik, sokat le tudok nyelni.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook