Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Visszaút önmagamhoz fórum

Visszaút önmagamhoz (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Visszaút önmagamhoz

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
78. Pasionella (válaszként erre: 77. - Orchidea76)
2013. jún. 19. 11:12

Ez csak színlelés, bocs, hogy ezt mondom. Nyilvánvaló, hogy most is van valakije... eleve otthon se aludt, ugyan hol aludt volna?

Én egy szavát sem hinném el.

Kihasználnám annyiban a helyzetet, hogy megvárnám gyógyuljak meg, addig félre tennék amennyi pénzt csak tudok, akár Tőle is... és után beadnám a válópert, úszik a ház...úszik... Mindig van másik megoldás, gondolom nem így akarsz élni életed végéig.

77. Orchidea76 (válaszként erre: 70. - Pasionella)
2013. jún. 19. 11:10
Nálam amióta megműtöttek tart ez a szép szavak tengere.Pl : kicsim,szeretlek,imádlak,a legszebb feleség ,csodálatos piciny párom stb. Ehhez képest egy jelszó miatt felrugdosta a számítógépemet meg földhözcsapta a jegygyűrűt.A kettőt nem tudom összerakni
76. Orchidea76 (válaszként erre: 71. - Szamoncsi78)
2013. jún. 19. 11:06
Ahoz képest még jól bírod az írásaid szerint :)
75. Orchidea76 (válaszként erre: 72. - Bnoi7525)
2013. jún. 19. 11:05
Nálam is így kezdődött a második házasság.Amire teljesen megbíztam benne igencsak pofára estem
74. Pasionella (válaszként erre: 69. - Szamoncsi78)
2013. jún. 19. 11:03
Én is távkapcsolatban élek már 1 éve de nem csaljuk meg egymást. Ha választhatnék akkor nem választanék távkapcsolatot mert eleve féltékeny típus vagyok de ez van, nem mondanék le róla és remélem idővel csak összeköltözünk majd.
73. Orchidea76 (válaszként erre: 69. - Szamoncsi78)
2013. jún. 19. 11:03
Igen boritékolható volt...Csak a pasiknál az a baj saját tapasztalataim szerint,hogy ha megbocsátasz egyszer ,úgy vannak vele hogy következő is jöhet.Ez mindkét férjemnél így volt.
72. bnoi7525 (válaszként erre: 40. - Pasionella)
2013. jún. 19. 11:03
Nekem is komoly gondjaim vannak a bizalommal... tegnap, miutan a parom hatszor bocsanatot kert a kiakadasa miatt, megkerdezte, hogy miert nem bizom benne meg senkiben? Amiben igaza van, tenyleg nagyon nehezen bizom meg akarkiben. Ez a multambol fakad, es kell rajta dolgoznom. Csak amikor sokszor pofara esik az ember, akkor mar nem ugy van, hogy megbizom valakiben es vagy megtartja a bizalmam vagy nem, hanem ugy van, hogy kierdemli a bizalmam vagy nem. Tudom, hogy nem vagyok konnyu eset.
71. Szamoncsi78 (válaszként erre: 68. - Orchidea76)
2013. jún. 19. 11:01
Szombaton este kiderült,hogy van valakije,vasárnap pakoltam és eljöttem.Én még lettem volna olyan marha,hogy megpróbálok megbocsátani neki,de nálunk nem volt megbánás vagy bocsánatkérés,csak a tények,szóval nem volt választásom.
70. Pasionella (válaszként erre: 62. - Orchidea76)
2013. jún. 19. 11:00

Nálam úgy bukott le, hogy túlságosan figyelmessé kezdett válni, még elalvás előtt mondtam is neki, hogy ez már túl jó, hogy igaz legyen...és nem hagyott nyugodni a dolog, Ő lefeküdt aludni, én pedig bekapcsoltam a gépét. Szerencsétlenségére rátelepített egy olyan alkalmazást ami kicsit megváltoztatja az asztalt és megjegyzi az utoljára kinyitott dokumentumokat. Na ott volt egy txt. fájl, abban a jelszó egy új profilhoz, női felhasználó, női kép....na és ott olvastam el, hogyan voltak együtt aznap stb...

Ezek után felébresztettem és oda ültettem, remegett az egész ember... de ezek után még mindig tagadta, a végtelenségig, a csajt fenyegettem meg, hogy elmondom a pasijának ha nem tudom meg végre az igazat.

Majd elmentem bnőhöz, a férjét aki közös barát pedig elküldtem hozzánk mert féltem öngyilkos lesz...

Estére pedig már hazaköltöztem.

Az egyedüli amit nagyon sajnálok a mai napig az, hogy ott kellett hagynom a kutyát, közös kutya volt, anyuékhoz nem vihettem mert ott már van egy nagytestű kutya.

69. Szamoncsi78 (válaszként erre: 65. - Pasionella)
2013. jún. 19. 10:57
Az első évben együtt laktunk nálam,az utóbbi 3 évben voltunk távkapcsolatban.Én Kőszegen élek, Ausztriában dolgozom,ő Pesten kezdett vállalkozásba,áprilistól októberig csak 7végén találkoztunk,télen ő is otthon volt velem.Tudom,borítékolható volt a félrelépés egy ilyen kapcsolatban.
68. Orchidea76 (válaszként erre: 67. - Szamoncsi78)
2013. jún. 19. 10:55
Mikor szakítottál? Bocsi de nem olvastam még vissza mindent
67. Szamoncsi78 (válaszként erre: 59. - Pasionella)
2013. jún. 19. 10:53
Dettó...nekem le kellett törölnöm magam,mert nem bírta elviselni,hogy vannak férfi ismerőseim a múltamból.Mindenki gyanús volt Neki...Most már tudom,hogy azért,mert ő sumákolt folyamatosan.Ő tudta mindenhova a jelszavamat,én sehova az övét.Először februárban kezdtem gyanakodni,mikor kértem,hogy tegyünk fel képeket az ő oldalára a síelésünkről.Nem akart...
66. Orchidea76 (válaszként erre: 64. - Pasionella)
2013. jún. 19. 10:52
Én nem tudom eldönteni.Amikor nincs mellettem megöl a bánat.Ha mellettem van de békével boldog vagyok.Ha vitázunk úgy érzem hogy leütném legszivesebben és előjön a gyűlölet amiért átvert és madárnak nézett...Nehéz helyzet
65. Pasionella (válaszként erre: 61. - Szamoncsi78)
2013. jún. 19. 10:49
4 évig távkapcsolatban voltatok?
64. Pasionella (válaszként erre: 60. - Orchidea76)
2013. jún. 19. 10:48
Igen, én tudtam, hogy csak ragaszkodás, megszokás, már rég nem volt szerelem.
63. Orchidea76 (válaszként erre: 61. - Szamoncsi78)
2013. jún. 19. 10:45
Pont egy hónapja műtöttek.Normál esetben 6 hétig kímélő üzemmód,de nekem elég nehéz mütétem volt ezért több lesz kicsivel.Még mindig fájdalmaim vannak és nem emelhetek.Ez a rosszabbik ,mert fizikai munkát végzek(végeznék)
62. Orchidea76 (válaszként erre: 59. - Pasionella)
2013. jún. 19. 10:42
Legalább lett volna annyi esze hogy csináljon mást.De hülye volt mert ezen az egy profilon lovagolt.Talán megnyugodtam volna amilyen pancser vagyok
61. Szamoncsi78 (válaszként erre: 57. - Orchidea76)
2013. jún. 19. 10:41

Én ugyanezt tervezem,ki akarok szakadni a közös társaságból és teljesen új életet kezdeni.Nincs kedvem sem a sajnálkozó tekintetekhez,sem ahhoz,hogy rajtuk keresztül bármit is megtudjak róla.Szerencsére 210 km van köztünk,nem kell naponta látnom,így nekem is könnyebb kicsivel.Őt a munkája Budapestre köti,havonta egyszer jött haza 7végére az én lakásomba.Most max. panzióba mehet vagy valamelyik cimborájához,de remélem,mostanában nem tolja a környékre sem a képét...

Mikor tudsz visszamenni dolgozni?

2013. jún. 19. 10:40

Nem tudom ,hogy amit jelenleg érzek az még a szerelem vagy inkább a ragaszkodás hozzá vagy a megszokás?

Ti el tudtátok dönteni egyből hogy mit éreztek?

59. Pasionella (válaszként erre: 55. - Orchidea76)
2013. jún. 19. 10:39
Én tudtam a jelszót...semmit sem ért, sorba csinálta magának a kamu közösségi profilt...
58. Pasionella (válaszként erre: 54. - Regin_a)
2013. jún. 19. 10:38
Konkrétan le is írta, hogy kétszer megcsalta...
57. Orchidea76 (válaszként erre: 56. - Szamoncsi78)
2013. jún. 19. 10:32
Én meg arra gondoltam,hogy szedek össze új barátnőket akikkel kikapcsolódok.Olyanokkal akik nem ismerték őt és nem hozzák szóba se őt se a multat.Még itt maradok a lakásban addig amig ujra dolgozni tudok,majd utána megyek el.
56. Szamoncsi78 (válaszként erre: 52. - Orchidea76)
2013. jún. 19. 10:28
Nekünk szerencsére nem voltak közös dolgaink,összepakoltam a holmimat,ami Nála volt és távoztam szó szerint 2 bőrönddel...Hazamentem a saját kis kuckómba és napról-napra jobban érzem magam,pedig pár napja még bele akartam halni!Biztos leszenk még holtpontok,főleg 7végén,amikor minden percben együtt voltunk,de túlleszek rajta remélem,hamarosan.
55. Orchidea76 (válaszként erre: 54. - Regin_a)
2013. jún. 19. 10:26

Konkrétan lebukott hogy megcsalt.Be is ismerte.Méghogy megcsalt....4 hónapig tömködte a menedzserünket aki vigyorogva nálunk vacsorázgatott.

A férjem meg istenítette előttem.Másodszor is a közösségi oldal buktatta le és igen megcsalt és beismerte.A szöveg is amit olvastam konkrétan le volt irva benne.A jelszó elkérése normál esetben tulzás,de mivel 2-szer taposott a lelkembe így azt mondtam hogy legalább az illuzió legyen meg hogy minden úgy működik mint régen amikor tudtuk egymás jelszavát és nem voltak titkaink.Ha csak egy sima kufircolás lett volna én azt is elnéztem volna.Sajnos ez már szeretői viszony amikor hónapokon át a szemembe vigyorog és elfogadja a kis gyüjtött pénzemből vásárolt műszaki cikket,utána meg a közösségi oldalon este bájcsevegés közben meséli a szeretőnek hogy éppen mit vettem neki és hogy reggel viszi az ajándékot a szeretőnek én meg egy rohadt szál virágot nem kaptam tőle.

Amugy meg nem féltékeny tipus.Kapcsolatunk elejétől bárhova elmentem nem érdekelte.Ö nem bulizós tipus,én meg az voltam.Pénzt adott és vitt bulizni ö meg hazament mert nem szereti a társaságot annyira mint én.Ha 3 napig nem jönnék haza az se tünne fel neki.Most pipa lettem de nagyon!

54. Regin_a (válaszként erre: 47. - Orchidea76)
2013. jún. 19. 10:14

Csinálj akár látszatprogramokat, tünjél el otthonrol arra hivatkozva és légy kissé féreérthető ezekkel kapcsolatban

Lásd, azonnal féltékeny lesz és talán észbekap

Férjek egy része nem hagyná el a családot, csak férekufircolna kicsit

A jelszó kérése túlzás szerintem

Mindenkinek kell hagyni egy kis magánszférát

Hogy emögött egy másik nő lett? Van ilyen

Gondolod hogy meg is csalt?

Régi barátokkal azért fel lehet venni a kapcsolatot

53. Pasionella (válaszként erre: 50. - Szamoncsi78)
2013. jún. 19. 10:11
Nekem szokatlan volt de nagyon jó érzés gyomorideg nélkül élni.
52. Orchidea76 (válaszként erre: 51. - Szamoncsi78)
2013. jún. 19. 10:11

A lányom nem szereti már,mert az első megcsalásnál annyira megviselt a dolog hogy elájultam egyik nap amikor egyedül voltam és a lányom talált rám.Tudott az esetről és az apját(nevelőapját)hibáztatja.Már megszokta az apja lekezelő viselkedését.

Ami a férjemet illeti nem tudom hol töltötte az éjszakáját mert reggelig ki volt kapcsova a telefonja,reggel még neki állt feljebb hogy nincs miről beszéljünk mert nem adtam meg a jelszavát amit bosszúból lecseréltem.Ez a minimális bosszú szerintem belefért másfél év szenvedésem után.

Közös mindenünk tehát ha valamelyikünk elköltözik ugrott a házunk, mert cak közösen tudjuk nyögni a hitelt.Egyedül egyikünk se bírja.Lassan ott tartok hogy nem érdekel a lakás se pedig szívem lelkem beleadtam.Megyek albérletbe vagy valami hasonló....Sajnos most még dolgozni se tudok

51. Szamoncsi78 (válaszként erre: 49. - Orchidea76)
2013. jún. 19. 10:02
Nem ment haza?És vajon hol töltötte az éjszakát?Ha már most egyedül érzed magad,akkor tényleg nincs értelme a csodára várni.A lányod hogy viseli ezt az egészet?
50. Szamoncsi78 (válaszként erre: 48. - Pasionella)
2013. jún. 19. 09:59
Én már most, pár nappal később azt érzem,hogy inkább egyedül,mint vele...Ha visszgondolok,az elmúlt hetekre-hónapokra,görcsbe rándul a gyomrom!Mennyit agyaltam,gyanakodtam,idegeskedtem...
49. Orchidea76 (válaszként erre: 48. - Pasionella)
2013. jún. 19. 09:54
Jelenleg megműtve itthon vagyok és semmit nem tudok emelni vagy csinálni.Nem igazán izgatja.Tegnap este a vita után elment és nem jött haza.Mellette is egyedül vagyok egy jó ideje...
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook