Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vetélés után vissza a munkába, vagy mégse? fórum

Vetélés után vissza a munkába, vagy mégse? (beszélgetős fórum)


febr. 11. 12:37

Kivanom neked a legjobbakat ❤️


Nem tudom összerakni, mit szeretnél vagy mire vagy kivancsi.


Szerintem a veteles utan kis ideig még tud tappenzen tartani a haziorvos.


Utana pedig a munkaszerzodesed fuggvenyeben ugyanazok a szabalyok ervenyesek rád; mint a terhesseg elott.


Ha probaidon vagy, barmikor felmondhatsz indoklas nelkul, illetve a ceg is neked.


Ha nem vagy mar probaidon, akkor is felmondhatsz, de ez esetben le kell toltened a felmondasi idot.

febr. 11. 11:58
De lényegtelen mert amúgy is fel szeretnék mondani régóta . Szóval ilyen esetben ha el mondom ha nem akkor sem lesz jobb a helyzet a munkahelyemen. Ilyen stressznek kitéve is elmehet sőt csoda hogy összejött.
febr. 11. 11:56
Az orvosom mondta hogy szóljak róla mivel emelnem kell nem is kis súlyokat. És ez miatt is elmehetett volna akkor még nyilván nem tidtam hogy el fogok vetélni de . De nem akartam kockáztatni egy nagyobb súly emelésével.
5. liliom10 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 11. 11:52

Máskor ne mondd meg, hogy terhes vagy ! Ilyen korán nem kellett volna most sem !

Sajnos, én is elvetéltem egy terhességet 2 hónaposan. Már nem emlékszem pontosan, de 1-2 hétig voltam otthon betegállományban utána.

febr. 11. 11:17
Teljesen megértelek, én is mennék. Viszont nézd azt is hogy lesz e máshová menned, ne maradj két szék között. :(
febr. 11. 09:34
2éve dolgozok itt lassan de ez a 2év keservesen telt. Igazából mikor megtudták hogy terhes vagyok kaptak undorító megjegyzéseket is bőven. Mikor ettem etessem a gyereket . Meg el felejtem majd megetetni meg ilyen hasonló rosszindulatú megnyilvánulások. Ha vissza mennék csak még jobban csinálnák pedig gyerekes anyukákról van szó jóval idősebbek nálam. Szóval leginkább én szeretnék felmondani ha vissza kell mennem a babám elvesztése miatt.
febr. 11. 09:19
Nem mondhat fel a munkáltató ha csak nem vagy próbaidő alatt. A stressz nem tesz jót, keress másik munkahelyet ha teheted.
febr. 11. 08:57
7hetes terhes vagyok. 2 hete táppénzen veszélyeztetett terhesség miatt barnázás miatt. Sajnos voltam 10nap után ellenőrzésen de nem fejlődik a magzat. Csak szikhólyag van de a petezsák megy össze. Adott még 10napot pluszba az orvos hátha de szerintem esélytelen. A barnázás vissza tér folyamatosan bár a hasam nem fáj még egyenlőre. És nagyon halvány barna szine van. Szerintem megállt a fejlődésbe és ő el fog menni bármit is teszek. Ha elvetélek vagy műtéti úton meg kellene tőle válnom fel mondhat a munkáltató? Egyébkén sem akarnék itt maradni mert sok ideget megettem itt sajnos és csak rosszabb lenne vetélés után vissza menni. Igazából csak kíváncsi vagyok. Próbálkozni természetesen továbbra is szeretnénk nagyon szeretnénk babát.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook