Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vélemények az FLP termékekről fórum

Vélemények az FLP termékekről (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 10. 20:54
Igen Berkics Debrecenbe volt, jók voltak az előadások, holnap pedig Salgótarján:-))))
2010. ápr. 10. 08:26
Bár egy két előadót bánok, hogy lemaradok róluk, de biztos lesz még ilyen :)
2010. ápr. 10. 08:22

Berkics augusztusban jön Dunaújvárosba.

Ki mindenki megy Debrecenbe? Ezt nem igazán értem, szerintem az SB Team itt lesz, ez úgyis nekik szól csak :)

230. AirMan (válaszként erre: 228. - Smiley-Dee)
2010. ápr. 9. 22:23
Minden tiszteletem a doktornőé, de csak halkan jegyzem meg, hogy ezért a - módosult - sikernapért Berkics Miki elhalasztotta a Lakitelki szemináriumát és mindenki Debrecenbe megy.
229. RytaMyca (válaszként erre: 228. - Smiley-Dee)
2010. ápr. 9. 22:03

Köszönöm, nektek is.

Szeretem a Samu Terézia előadásait:-))

Jó tanulást.

228. Smiley-Dee (válaszként erre: 226. - RytaMyca)
2010. ápr. 9. 21:41

Én a dunaújvárosi találkozóra megyek, Dr. Samu Terézia és Bruckner Bandi csapatának ott lesz a Siker találkozója :)

Jó szórakozást nektek :)

227. RytaMyca (válaszként erre: 224. - 328b38aacb)
2010. ápr. 9. 20:57

A Lenkei vitaminja is bíztos jó, de én ezzel taliztam hamarabb...és ezzel keresem a pénzem, én még nem találkoztam olyannal aki felajánlotta volna, hogy ajánlanom kell a vitaminjait, és pénzt is keresek vele.

Ez már egy érv nekem, amiért ezek után is az FLP-nél fogok dolgozni.

2010. ápr. 9. 20:54
Jön valaki Debrecenbe holnap????
225. Smiley-Dee (válaszként erre: 224. - 328b38aacb)
2010. ápr. 9. 20:03

Bocsi, lehet, hogy nem volt egyértelmű, már visszaolvasva én is bele zavarodtam :)

Mesterséges C: kipisiled, kb. 10-20%-a az, amit felhasználsz.

Természetes: felhasználod, és ha többet vettél be a kelleténél lassan szivódik fel, és biztos ott is kipisilsz valamennyi felesleget, de kb. annyit, mint amennyi a mesterségesnél felhasználódik 10-20%

A flamingó nevű virágot koránt sem nevezném egészséges növénynek, amit megennék :):):)

Egyetértek, hogy a döntés a tiéd, ezért írtam, hogy biztos nehéz döntés, egyébként a boltokban is ennyit kérdezősködsz? Tüzetesen megvizsgálsz mindent, amit megveszel? Mert sok mindennel jobban járnánk, ha jól megvizsgálnánk.

Mondjuk én nem igérem senkinek,(neked sem akartam, remélem nem úgy értetted) hogy nem lesz rákos, de abban egyetérthetünk szerintem, hogyha teszünk ellenne nagyobb az esély, hogy nem lesz bajunk.

Te esetleg a ráktól félsz nagyon? Mert ezt többször említetted. A rákos, daganatos megbetegedés okozói a szabadgyökök, ezeket antioxidánsokkal tudod megfogni, fogyassz ilyen termékeket (és most nem mondtam, hogy a miénket :D). De pl. a párom családjában több hasonló megbetegedés volt, ezért ő ettől tart legjobban, ő inkább ilyen termékeket fogyaszt, de nem baromi nagy adagban, azért, hiszen fiatal, és még semmi tünet nem volt, így csak védekezik antioxidánsokkal (erős antioxidánsak a vörös bogyós gyümölcsök, de a legerősebb a mangósztán). Én inkább az autoimmun megbetegedésektől tartok, nálunk inkább az gyakori, ezért vírusok ellen védekezek inkább...na mindegy ez csak egy példa.

Bár a kérdésemre nem válaszoltál, hogy egyáltalán akarsz-e ilyen termékeket fogyasztani...

Amit Kiskesztyűnek címeztél, azt én is megválaszoltam a földdel kapcsolatban...

2010. ápr. 9. 13:42

Igyekszem mindenkinek egy üzenetbe sürítve reagálni, tehát mindenki ebben találja meg a reakciót:

kiskesztyű, azok a gyümölcsök és zöldségek, amelyekből a vitaminok készülnek, hol termesztik? Földben? Gondolom igen. Ugye sejted, hogy mit fogok kérdezni következő lépcsőben?

Smiley-Dee: bocsánat, de ugye abban meg te értesz egyet velem, hogy ha egy bolt polcára ki van helyezve egy termék, azzal, hogy ez és ez van benne,ennyibe kerül, azzal még nem hangzott el jövőbeni ígéret, egyéni döntés és ismeret kérdése, hogy megvásárolom-e, ergó a felelősség az enyém. Adott egy flp-s disztribútor, aki elmondja nekem, hogy ez és ez erre és erre jó....érzed a különbséget? Elhangzik az ígéret. Fogadod a panaszomat, ha kijelented, hogy ha ezt és ezt szedem, nem leszek rákos, majd 15 év múlva rákos leszek? (Igéret tekintetében Konkrét példát mondok, elhangzott!) tudsz kárpótolni? Én nem hiszem. Azt is disztribútor ismerte el, hogy ez sem jó mindenkinek. Tehát van luk a rendszeren?

És ha nem sértelek meg, most nem kijavítalak, csak visszautalok:

"...tudod például, hogy a mesterséges c-vitamint kipisiled, hogy azt a vitamint amiben van mesterséges anyag bizonyos kor alatt és felett nem lehet fogyasztani, mert többet árt, mint használ?"

Ezt te írtad. De ezt is:

"És, bocs, de én is kijavítanálak, a zabkorpás, aszkorbinsavas természetes c-vitaminból fele annyit sem pisilsz ki, mint a bolti gagyiból, abból nem csak a felesleg távozik :) "

Na, akkor ezt tegyük rendbe: most akkor csak a mesterségest pisiljük ki, vagy a természetest is. Nincs itt egy kis ellentmondás?

Ami a külsőt illeti: van egy flamingó nevű virág. Piros és olyan, mintha műanyag lenne. Full természetes :) Csak az összevetés kedvéért....

RytaMyca: ezt én értem, hogy ki kell próbálni, de miért? Miért pont ezt? Az összes érvet, ellenérvet kitárgyaltuk már, hadd ne írjam le még egyszer! Még egy fontos kérdés: ugye jól tudom, hogy ehhez a munkához nem előírás az egészégügyi végzettség? Érzed a dolog felelősségét? Örülök, hogy előhoztad Dr. Lenkei Gábort: példának okáért állíthatjuk akár az ő termékeit is szembe az flp termékekkel.

2010. ápr. 9. 10:38

Száz szónak is egy a vége...ki kell próbálni, hozzám még szerencsére nem jött vissza senki, hogy nem volt jó amit ajánlottam/ajánlottunk.

Olyan viszont már igen aki vásárolt mástól gélt és nem javult a gerincsérve. Szerencsém van mert a csoportunkat egy 11 évet kórházban dolgozó Dr.-nő terelgeti, így nem kérdés, hogy javult a gerincsérves személy állapota. Jól "elkezelték", meg is köszönte a volt tanácsadónak, hogy jó volt a gél, de nem az adott problémára.

Ajánlom mindenkinek aki még nem olvasta Dr. Lenkei Gábor: Cenzúrázott egészség c. könyvét.

Télen szinte itthon sem volt a könyvem, mert az oviban csodabogárnak tartották a gyerekeim, amiért ők a legnagyobb hányás, hasmenés járványban vígan jártak oviba, és benne voltak abban az öt gyerekben akik a 31-ből jártak.

Én váltva szoktam adni nekik a vitamint, abban az időben csak a fokhagymát szedték, napi 2-t, és ez elég volt, de természetesen kell hozzá az hogy egész évben turbózom őket hol gél, hol Kids.

És megtanulták akik elolvasták a könyvet, hogy a betegségnek nem az okát,(nem azt, hogy mert neki folyt az orra...stb) hanem a hiányállapotot (van e elég vitamin a szervezetben, ami szükséges) kell keresni. Ez a könyv nagyon jól elmondja mindezt és magyarul, emberi nyelven.

222. Smiley-Dee (válaszként erre: 217. - 328b38aacb)
2010. ápr. 9. 09:49

Garancia? A bolti termékekre kapsz? Mondta neked valaha egy gyógynövényüzlet, hogy vásárolj, fogyaszd, és ha nem jó, hozd vissza és visszakapod az árát? A Forever ezt mondja, ez azért egy pici garancia, ebben egyetérthetünk?

Pecsétek: nézz utána neten, kérdezősködj, művelt tűnsz, nem hiszem, hogy nem tudnád, hogy kik ezek a szervezetek (ezek nem "cégek") (Kosher, Iszlám, Magyar Természettudományi Szöv., Nemzetközi Aloe Vera Tanács, állatkisérlet mentesség, Országos Gyógyszerészeti Intézet)

Örülök neki, hogy sikeres az életed, nem is vitattam, hogy nem lenne az, csak írtam, hogy én fel szoktam ajánlani az üzlet lehetőségét is. Nem tudom, ezt miért vetted ilyen szinten magadra.

Az üzlet és a termék gyenge pontjai? Szerintem egyáltalán nem világítottál rá semmire!

És, bocs, de én is kijavítanálak, a zabkorpás, aszkorbinsavas természetes c-vitaminból fele annyit sem pisilsz ki, mint a bolti gagyiból, abból nem csak a felesleg távozik :)

Tudtad például, hogy a lucerna-tarackbúza 8szor több c-vitamint tartalmaz, mint a citrusfélék?

Számomra meggyőzőbb egy sárgás, rostos külsejű c-vitamin, mint egy piros, fényes, amiről látszik, hogy "műanyag" :)


Természetes, hogy ilyen nehéz döntés előtt, mint hogy honnan vegyél vitamint gondolkodni, informálódni kell, egyébként úgyérzed szükséged van étrend kiegészítőkre? Mert ha nincs meg a belső indíttatás mondhat bárki, bármit...

Mi itt a tapasztalatainkat, tudásunkat írtuk le neked, de úgy tűnik semmi sem elég jó, bármit mondunk, mindig visszatérünk ugyanoda, hogy neked ez nem elég jó.

Ha gondolod tegyél fel újra konkrét kérdéseket, de ne ugyanazokat amiket már 20an megpróbáltak neked megválaszolni :)

Mi az amiben úgy érzed segítségedre lehetnek a termékek? külső, belső, testsúly, kialakult problémák, allergia, mi az a hiány, amire megoldást keresel?


És még mielőtt azt mondanád Airman, hogy meddő vita, szerintem nem, szerintem sokat lehet tanulni az ilyen párbeszédből :) az üzletem miatt meg ne aggódj, nem pazaroltam sok időt, megint van szép megrendelés így hétvégére :) bár biztos vagyok benne, hogy neked is, hiszen profinak, és ügyesnek tűnsz a hozzászólások alapján.

221. Smiley-Dee (válaszként erre: 219. - 328b38aacb)
2010. ápr. 9. 09:14
Tény, hogy ég és föld az otthoni és a bolti ize...ezerszer finomabb az otthoni...de te vetés forgót használsz? és biotermesztést? Ebben az országban nincs olyan, hogy bio...mindenhol van kipufogó gáz, repülő gáz stb...a Forever a termőföldjei fölül még a légteret is kivásárolta a repülő útvonalból..még mielőtt megkérdeznéd, nagybátyámék voltak kint Amerikában, látták, és számomra ők hiteles emberek. Szerintem ezért ér többet, mint más termékek. De én is rengeteg gyümölcsöt, zöldséget eszem, viszont az elegendő rost bevitelhez napi 1,5 kiló alma, az elegendő likopén bevitelhez napi 8 kiló paradicsom kéne, a mai termésből...ennyit nem bírnék megenni :):):)
2010. ápr. 9. 09:00
Ezek a vitaminok nem kivonatok,hanem a vizet vonják ki belőle,teljes értékű gyümölcsök préselt változatban.Ha feloldod,megtalálod a rostokat benne.Nem mondtam,hogy silány gyümölcsöt termelsz,de a sok vegyszer,kipufogógáz,ami tőled függetlenül a levegőben a földben van azzal nem tudsz mit kezdeni,sajnos:(
2010. ápr. 9. 08:44
ezzel egyetlen gondom van csupán: állítólag ezek az flp-s vitamminok zöldségek és gyümölcsök kivonatai. Na akkor most hogy is van ez? Amit én termesztek magamnak itthon az is silány?
218. kiskesztyű (válaszként erre: 217. - 328b38aacb)
2010. ápr. 9. 07:29

Igen,sajnos silány minőségű zöldségeket és gyümölcsöket eszünk.Egy orvos beszélt nemrégen arról,miféle érlelő gázokkal érik meg a zölden leszedett banán,narancs,mire a hajókon eljut hozzánk.Ja és azok,akik a hajókon dolgoznak,prosztata rákban halnak meg javarészt.El lehet gondolkodni,mit nyomunk le a gyermekeink és magunk torkán.

A magam belátása szerint megveszem a gyerekeknek a Forever Kids vitaminját,amiben 7 fajta zöldség és 5 fajta gyümölcs van.Amit a nap érlelt meg,bio környezetben.A párommal pedig a Natures18 vitamint esszük,ez fedezi a napi ötszöri zöldség és gyümölcs fogyasztást.

217. 328b38aacb (válaszként erre: 213. - Smiley-Dee)
2010. ápr. 9. 00:02

Na, csak hogy megkíméljelek a további sok gépeléstől, összefoglalom: szedjek valamit, met ha szedem, az nekem marha jó lesz, mert vagy meggyógyulok, vagy meg sem betegszem. Aha...és ha mégis? Pár év múlva visszamegyek hozzád, hogy bocs, de nem ezt mondtad: sokra megyek vele ugye? Na itt kezdődne a garancia kérdése. Talán meg sem talállak, vagy ha mégis, mit tehetünk? Elmondod, hogy na igen, ez sem jó mindenkinek. Remek, nekem megy egy rakás pénzem bánta. Nagyjából ennyi a lényeg. Pecsétek: sokra megyek vele, ha olyan cég pecsétje, ami nekem semmit sem mond, ad kető: mit nem lehet ma hamisítani? De ezt csak apró kitérőnek szántam. Az életem sikereségét tekintve nins okom panaszra, nagyon nincs, de köszönöm az aggódó szavakat. Igazából az üzlet és a termék gyenge pontjaira világítottam rá.

Annyiban kijavítalak: nem csak a mesterséges C vitamin távozik a szervezetből (mármint a felesleg), a természetes is. És ha már itt tartunk: mi számít silány minőségű vitaminnak? A zöldségek, gyümölcsök? Ezek pl silány minőségűek?

216. Smiley-Dee (válaszként erre: 214. - AirMan)
2010. ápr. 8. 10:06

Kedves AirMan!


Köszönöm a tanácsot, de leírtam, hogy nekem ez nem fáradtság, és leírtam azt is, hogy nem szokásom, nem meddő vitát akartam, csak kedvem volt válaszolni, leírtam, hogy nem győzködök senkit, a véleményemet mondtam el, szerintem azt meg szabad! (igazából mindent, amit leírtál már belefogalmaztam az előző hozzászólásomba :D )

Amúgy meg irto gyorsan gépelek, nyugi, nem nagy időkiesés :D:D:D

De ha csak egy olyan új mondat volt, amit a hálózatépítők még nem ismertek, már érdemes volt írnom :)

Volt már kétkedő egy másik fórumon, aki azóta regisztrált termékfogyasztóm...természetesen nem ezt várom Szeb-től, tényleg csak a véleményemet akartam leírni, és sokotoknak tetszett is, a kapott jelekből ítélve... :):):)

Tanítják azt is, hogy ez egy nagy család ugye? Na viszont ebben én kételkednék sokszor...a saját csapatom, az az :)

2010. ápr. 7. 20:37

Azt hiszem ideje a saját bőrödön tapasztalni....addig csak egyik másik választ ütöd a másik kérdéssel.

Leírtuk egy páran nekünk mitől jobb és bennünket miért győzött meg.

És egy-egy rendezvényen sok olyan embert látunk akik komoly betegségekből gyógyultak fel, és ezt boldogan is mesélik.

Sajnálom, hogy neked egyikünk válasza sem volt elég jó, téged ez az egész nem érdekel.....az a nagy helyzet.

214. AirMan
2010. ápr. 7. 20:16

Azt hiszem, hogy meddő vitát folytattok, ami nekem egyre komikusabb! ;) :D


Valaki győzköd valakit, akik nem is ismerik egymást, semmi érdekük nem is fűződik ahhoz, hogy megismerjék egymást, sőt a győzködő érveit meggyőződésből lecsapkodja a győzködött.


Hát ez jó, csak nem tudom, hogy mi az értelme!?


Üzenem a kedves kolegínának (Smiley-Dee), hogy nem kell mindenki a sikerhez, nem szabad győzködni azokat, akik elvből vagy született kétkedők. Ennyi energiával, amennyi erre az emberre (SZEB75) fordítottál, sokkal hatékonyabban tudtl volna dolgozni olyannal, aki meghallgat, akinek hiteles vagy, aki nyitott a segítségedre, és szeretne is veled egy csapatba tartozni.


SZEB75-nek pedig azt üzenem, hogy természetesen nem csak az FLP készítményeitől érezheted magad jobban és nem csak az FLP üzletpolitikája által lehetsz sikeres az életben, de mi ezeket a termékeket ismerjük A-tól Z-ig, ezekkel vannak tapasztalataink, ill. ezt a sikerhez vezető utat tudjuk akár Neked is megmutatni, ha akarod, hiszen mi ezen az úton értünk el sikereket és ezt tudtuk eddig másoknak is sikerrel megmutatni (tanítani).


Ha elfogadod, elfogadod, ha nem, nem. Veled vagy nélküled mi továbbra is a sikeres úton járunk, nekünk mindegy, hogy Te hogyan élsz tovább. Ha velünk tartasz segítünk, ha nem nem. Ez a Te életed, a te döntésed! - ezt meg én spec. tiszteletben tartom. (Kár, hogy más győzködni próbál, hisz ezt sehol sem tanítjuk.)

213. Smiley-Dee (válaszként erre: 212. - 328b38aacb)
2010. ápr. 7. 17:15

Te én nem a kifogás fogalmát magyaráztam, én a kezeléséről, vagy ha kezelhetetlen a körülmény létéről írtam, nem definiáltam semmit.

Hogy vesztetettem volna? Nézőpont kérdése...nem vagyok egy vesztes típus, én ezt nem tartom veszteségnek, hogy nem tudom neked elmagyarázni a véleményemet, és azt amit tudok, ez inkább a te veszteséged szerintem, hiszen nem vagy képes befogadni valami mást, ami nem a mindennapi életed része...meggyőzni pedig nem akarok és nem is fogok senkit, azt vallom, hogy felmérem az igényeket, a szükségleteket és a pénztárcához mérten ajánlom a termékeket, és az üzletet, ha pedig nem hát nem, jöhet a következő ("Next" by Halmi Pisti) ameddig valakit győzködök más elmegy mellettem, akinek szüksége lenne rám...Tudom, tudom, most írhatnád, hogy akkor téged miért, neked miért válaszolok...nézd, éppen ráérek, ilyenkor szeretek olvasni, chatelni, ez kikapcsol, véleményeket gyűjtök és olykor jól mulatok :)

Termékek minősítése? Képzeld el láttam őket, és rajta vannak minden terméken a jelek, meglepő mi?

Orvosi kutatásokat, olvastam, nem foreverest, cég független dolgokat, neten, újságban, könyvben...persze, a papír mindent elbír, de egy embert hányszor lehet átverni? Egyszer nem? Ha másodszor is sikerül, akkor már az emberrel van baj...és ennyi orvos hazudik 30-50 éve a gyógynövények hatásáról? Több mint 10.000.000 embert tesz lová 32 éve 143 országban az FLP? Ennyi hülyét :):):)

Érdemi bizonyíték? Te magad írod, hogy a tévében a reklámok is hülyeségek, akkor minek van érdemi bizonyítéka? Szerintem annak ha valakit vagy valamit sokan ajánlanak, pl. állatorvost ajánlásra választottam, pénzügyi tanácsadót is (az is vagyok:D), éttermeket, ruházati üzleteket, autószerelőt, műkörmös, fodrász, a mosogatógépet pl. úgy választottam, hogy fórumokat olvasgattam, miután már körvonalazódott, hogy mekkorát szeretnék, utána olvastam, és meg vagyok elégedve, mint minden egyéb ajánlott dologgal...

Ha ennyire sokan ajánlják neked a termékeket miért ne? Miért ne próbáld ki, úgy adagolva ahogy azt személyre szabva tanácsolják?

Sok hasonoló cég hasonló referenciával? Sokban kételkednék azért, ebben az országban egy hálózat egy terméke kapta meg a Magyar Természet Gyógyászok engedélyét, nekünk az összes termékünk megkapta, Kosher, Iszlám (az élelmiszer ipar legmagasabb tisztasági követelményei) minősítése sok cégnek van még? Rengeteg aloe vera ital van... 2003ban Taiwann-ban a miénk megnyerte a biotechnológiai díjat 28 ital közül...vitaminok, gyógynövények, nem mindegy mi a vivőanyag, és hogyan párosítják őket, tudod például, hogy a mesterséges c-vitamint kipisiled, hogy azt a vitamint amiben van mesterséges anyag bizonyos kor alatt és felett nem lehet fogyasztani, mert többet árt, mint használ? Szedhetünk silány minőségű vitamint, csak ha abból szeretném bevenni az ajánlott adagot pénzben ugyanott lennék, mintha egy drágább, de jobb minőségűt vettem volna.

Nézzük pl. a magas vérnyomásomat (26 éves vagyok), egy havi vérnyomás csökkentő gyógyszer 3500 forint, a fokhagyma-kakukkfű készítményünk 50 napra, az én adagomban 4500 forint, és sokkal jobb a szervezetre gyakorolt hatása, mint a vérnyomás csökkentőnek, hiszen véd a vírusok, a megfázás ellen is.

Gyógyulás ezen termékek által? Számtalan esetet láttam a környezetemben, amikor kisebb nagyobb náthából, megfázásból, sérülésekből, mandula gyulladásokból, tüdőgyulladásokból pikk-pakk felépültek emberek. Nagyobb bajoknál meg már írtam, nem ígérünk gyógyulást, de tudnak javítani a termékek az életminőségen, ennek számtalan példája van a családomban, és az ismerettségi körömben is.

Nem mondtam, hogy szakmailag profi vagyok, és egyáltalán nem piszkáltad meg az önérzetemet (köszönöm szépen nincs semmi baj vele :D) csak írtam, hogy a termékekről kérdezz bátran, mert sok mindent tudok, vagy ha én nem akkor majd a szüleim :) tudod, nálunk mindig van kitől kérdezni :)

Elfogynának a nyitott emberek? Majd ha már nem születik több gyerek a világon...és aki egyszer elkezdte fogyasztani a termékeket 90%ban ezt nem is hagyja abba...ha egy disztribútornak elég nagy a vásárló köre, aki folyamatosan rendel, és annyit keres amennyit szeretne, valószínűleg nem keres újabb és újabb embereket, kitéve magát a magyar mentalitás széles skálájának. Nekem is volt olyan hónapom, hogy nem tartottam bemutatót, nagy kunszt, addig addig is vásárolt, az akkor is kérte.

Olcsóbbak a piacon? Vannak. Hasonló termékek? Vannak. Ugyanolyan termékek? Nincsenek! A számodra hihetetlen felmérések igazolják, hogy ilyen jó összetételt, ilyen minőségben nem tudnak összehozni mások (szabadalmaztatott eljárások)

Miért az FLP? Mert a válság éveiben is nőtt a forgalma, vagyis igencsak van kereslet és megint ott vagyunk, hogy ennyi éven át, ennyi országban, ennyi embert hülyére venni...

Szerintem ha még mindig nem elég a sok info, amiket itt több embertől kapsz, nézelődj máshol is, aztán próbáld ki azt ami számodra legjobban hasznosítható (lehet, hogy a fogkrém az, de lehet, hogy maga az aloe ital) egy terméket próbálj ki, használd, fogyaszd úgy ahogy mondják és ha nem hát nem, többet nem veszel...de addig ameddig húzod az időt vaccilálva a cégek között, lehet hogy egy olyan vírus talál rád, amitől komoly bajod lehet...sokan rájöttek, hogy jobb és olcsóbb lett volna megelőzni a bajt, mint kezelni...

212. 328b38aacb (válaszként erre: 211. - Smiley-Dee)
2010. ápr. 6. 21:45

Ebben a pillanatban vesztettél. Reflexből nekiálltál védekezni és mindezt úgy tetted, hogy egy rakás olyan "érvet " soroltál fel, amelyet vagy elhiszek, vagy nem. Látod erről beszéltem. Lehet állítani sok mindent, lehet hivatkozni sok mindenre. Ezek hitelessége azonban megkérdőjelezhető.

Ezt írod: "Valakinek ütőképes maga az aloe vera fogalma, valakinek a Kosher, Iszlám minősítések, valakinek az, hogy az egyik, a cég által használt gyógynövénynek, az aranypecsétnek 3-szor nagyobb a lázcsillapító hatása, mint az aspirinnek, vagy, hogy a kemo a rákos sejtek 43%át a berberin pedig a 91%át pusztítja el, valakinek az az ütőképes, hogy nem ígérünk csodákat, de láttuk már felszívódni áttétet"

Az itt felsorolt címek nekem semmit sem mondanak például. A százalékos arányok pedig hol vannak bizonyítva? Elmondjátok ti? Vagy ez valahol megtekinthető? Érted? Én nem mondom, hogy ezek hazugságok, de semmi érdemi bizonyítékkal nem tudod alátámasztani ezeket az állításokat. Le van írva? Nagy kunszt. A papír sok mindent elbír. Bemutatsz egy képet Dr Ismeretlenről, hogy ő is ezt az állítást igazolja? Érted? Ez az én gondom.

Fogalomzavar: olvasd vissza a korábbi hozzászólásodat, te magad magyaráztad, hogy mitől kifogás a kifogás. Ugye szerinted sem árt, ha néha emlékszel egy-egy párbeszéd előzményeire?

Tudod magával az érvrendszerrel, annak hitelességével van gondom. Amikor reklámokat nézek és az xy termékről van szó, amelynek a hatékonysága most X százalékkal nagyobb és ezt kutatások bizonyították, miközben tudjuk, hogy az adott kutatások soha nem történtek meg. miért higgyem én el ezt egy disztribútornak? Nem tudsz garanciákat felsorolni. Városi legendákat mondasz, amelyeket te magad sosem láttál. Vagy tévedek? Mondod, mert ezt tanították? Hány esetről tudsz, amelyet láttál is, amelyről tudod, hogy ezen termékeknek köszönhető a gyógyulás?

Azért azt örömmel látom, hogy sikerült megpiszkálnom a szakmai önérzetedet. ÉS mi lett az eredménye? Szakmai profizmust kezdtél bizonygatni, állítások sorát írtad le. Tényleg ez a profizmus ismérve? A fenti állítások közül mennyit tudsz bizonyítani is?

Ami pedig a meggyőzést illeti: Sok hitetlen ember él a földön. Valahogy őket is meg kell nyerni nem? Hiszen előbb utóbb elfogynak azok, akik nyitottak. És a legfőbb nyűgöm: vannak a piacon versenytársaitok. Olcsóbbak, összetételt tekintve ugyanazok, vagy hasonlók. Miért pont az FLP? És visszakanyarodtunk az elejére.

211. Smiley-Dee (válaszként erre: 207. - 328b38aacb)
2010. ápr. 6. 19:39

Te fogalmi zavarban szenvedsz, én egyáltalán nem definiáltam neked a kifogást, te írtad, hogy olyan helyen dolgozol, ahol a világ legjobb kifogáskezelését használják. Ámbár elgondolkodtató, mert a sajátjaidat nem tudod :) nézd, én azokkal a módszerekkel, amiket tanultam a saját kifogásaimat is olyannyira kezelem, hogy már magamnak és a környezetemnek sem akarok kifogásokat felsorakoztatni, ha valamihez nem fűlik a fogam :) azt mondják ez már nagy előrehaladás :)

Mit nevezünk ütőképes haszonérvnek? Kinek mi az? Zsani barátnőmnek pl. a gyerek vitaminunk mellett ütőképes haszonérv volt, hogy teljesen természetes, és nagyon baráti áron van, azóta ütőképes számára, hogy nem betegeskedik a kislánya olyan sokat és hosszan, mint a bolti vitaminok mellett...

Valakinek ütőképes maga az aloe vera fogalma, valakinek a Kosher, Iszlám minősítések, valakinek az, hogy az egyik, a cég által használt gyógynövénynek, az aranypecsétnek 3-szor nagyobb a lázcsillapító hatása, mint az aspirinnek, vagy, hogy a kemo a rákos sejtek 43%át a berberin pedig a 91%át pusztítja el, valakinek az az ütőképes, hogy nem ígérünk csodákat, de láttuk már felszívódni áttétet, számomra ütőképes az aloe gyomromra való hatása, a fokhagyma, hogy élhetek vérnyomáscsökkentő nélkül, a fogyis cuccok, hogy hatékonyan fogyhatok, a lycium plus melyben a 20.000es ORAC értékű növénnyel aktívan védekezhetek a daganatos és egyéb betegségek ellen, az autoimmun kórok ellen, ami sajnos jellemző a családban...ütőképes, hogy a beteg vagy idősebb rokonaim milyen jól tartják magukat a termékek segítségével, vagy hogy a kiskutyám a műtéte után a zöldkrém hatására 5 nap alatt "kidobta" a varratokat, és nincs heg a pociján :)

Soha se mond, hogy nincs elég haszonérvem, nem vagyok kezdő a termékekkel kapcsolatban.

Hogy neked mire lesz jó ha használod? Ezekre például, amiket írtam, természetes úton tudod védeni a kisiklott immunrendszered, könnyíteni a stressz szervezetre gyakorolt hatásán, vigyázni a testsúlyodra, a bőrödre, segíts egészségesen, lendületesen fiatalosan élni, amit mások észre vesznek és megdícsérnek...tudod, nem minden a külső, de a mai világban sajnos sok helyen többre értékelik e kelleténél, viszont egy jó közérzetet, egy kellemes külsőt és egy jó kisugárzást is okozhat, ha "odabent" harmónia van...

Sok-sok kérdéssel ki tudnám deríteni, hogy neked mire lenne szükséged és igényed, de gondolom nem vagy rá annyira kiváncsi...(és ezek személyes beszélgetés közben azért jóval könnyebben mennek)


"Hiszen bármit is mondasz, hitelt érdemlően nem tudod alátámasztani az állításodat, és mivel állítottál valamit, máris vesztettél." Mindent alá tudok támasztani, könyvekkel, orvosi cikkekkel, saját tapasztalatokkal, és hogy vesztettem volna? Pont ellenkezőleg...én győztem :) én mindig győzök :) "Először ügyet sem vetnek rád, azután kinevetnek, azután támadnak...végül győztél!" Gandhi

210. AirMan (válaszként erre: 207. - 328b38aacb)
2010. ápr. 6. 09:56

Már bocsánat, de miért is kellene Téged, vagy bárki mást meggyőzni, hogy a prevenciós (vagy éppen hiányállapotokat megszüntető) céllal fogyasztott vitaminkészítmények, vagy táplálékkiegészítők hasznosak? Miért kellene bárkit is győzködni, hogy az FLP készítményei a legjobbak?


Azt hiszem, hogy egyik disztributornak sem lehet az a célja, hogy megváltsa a hitetleneket, hogy győzködje a szkeptikusokat, miközben sok ezren nyitottak arra, amit mondana, csak éppen nem figyel rájuk, mert arra koncentrál, hogy érvek sokaságát sorakoztassa fel valakinek, aki még arra sem hajlandó, hogy figyelmesen meghallgasson, vagy kipróbálon valamit, ami ellen annyira tiltakozik.


Sokan mondják: "Hiszem, ha látom!" Én meg azt mondom: "Nem fogod meglátni, ha nem hiszed el!"


Ennyi, s szerintem ne rágjuk tovább a témát. Ha találsz jobb készítményt, akkor fogyaszd egészséggel, ha nem, akkor szólj bármelyikünknek és szívesen megmutatja, hogy hogy jutsz hozzá a legolcsóbban az FLP termékeihez.

209. 328b38aacb (válaszként erre: 208. - RytaMyca)
2010. ápr. 5. 20:05
ebbe a hibába egyszer már belecsúsztál. Hogy tudsz párhuzamot vonni két terméktípus közt úgy, hogy az egyiket prevenciós céllal ajánlgatják, a másikat pedig egy meglévő tünet enyhítésére?
2010. ápr. 5. 17:14

Mit mondtak, a Coldrex-et miért használd?????

Mondták miért lesz neked attól jobb???

2010. ápr. 4. 01:09

mellékes hogy mivel foglalkozom, nincs szükségem ingyenreklámra. Nem értem, miért definiálod nekem a kifogást? Hol volt ez kérdés?

Ami pedig a termék kipróbálását illeti: arra igyekeztem rávilágítani, hogy igazán nincs a kezetekben ütőképes haszonérv. Tehát vagy hisz neked az ügyfél, és pénze is van a termékre és akkor jól jártál, vagy nem hisz neked és akkor nincs a kezedben elegendő haszonérv arra, hogy ebből átfordítsd. Pénzem van a termékre, de még mindig ott tartok, hogy mire lesz az nekem jó, ha használom? Hiszen bármit is mondasz, hitelt érdemlően nem tudod alátámasztani az állításodat, és mivel állítottál valamit, máris vesztettél.

2010. márc. 16. 11:29

SZEB! Azt írod olyan helyen dolgozol, ahol a világ legjobb kifogás kezelését használják, talán EMTREK tréningre jártál? (nem flp-s, cég független), mert ha igen, akkor tudhatnád, hogy a legjobb kifogás kezelés a kitéréssel (nem mellébeszéléssel, ahogy te írtad a többieknek) kezdődik, majd ha újra felmerül, akkor kezeljük, mert akkor tényleg fontos.

De te nem is igazán kifogásokat írsz, hanem kérdéseket...miért válaszd ezeket a termékeket? Ár-minőség arány, annyian leírták már itt, de ha még mindig ez a kérdésed, akkor járd végig az üzleteket és kérdezd meg az eladókat ők miért ajánlják, ami náluk kapható, a legtöbb azt sem fogja tudni milyen termékről beszélsz, hogy egyáltalán kapható náluk ilyen...

Ha pedig továbbra is fenn állnak a kérdéseid, akkor azok nem kifogások, hanem körülmények, nincs rá pénzed, vagy igazából nem is akarod kipróbálni a termékeket...

2010. márc. 11. 10:06

Én a két gyermekem számára kerestem, és találtam megfelelő immunerősítőt az FLP termékeiben. Sajna nem esznek zöldséget, és gyümölcsöket sem. Olyan vitamint akartam amiben nincs tartósítószer, és nem lehet túladagolni sem. Több mint fél éve szedik a termékeket, és nem voltak betegek egész télen. Januárban izületi problémák miatt eltávolították a kisebbik kisfiamnak a manduláit. A műtét után 10 nappal már iskolába járt. Az orvos csodálkozott, hogy egy hét alatt mennyit gyógyult a torkán a seb, másnál ez 2-3 hétig is eltart. Hiszem, hogy nem lett volna ilyen gyors a felépülése ha nem szedi előtte a berryt hónapokon keresztül.

Engem meggyőzött a saját tapasztalat! Nem olcsó, főleg két gyereknél, de megéri.

204. AirMan (válaszként erre: 202. - 328b38aacb)
2010. márc. 11. 09:15

Miért az FLP-t és az FLP termékeit ajánlom?


- azért mert ezt már jól ismerem, mert több, mint 4 éve fogyasztom a termékeket, számos jó tapasztalattal;

- a termékek állandó, kifogástalan minősége miatt;

- a 100%-os termékvisszavásárlási garancia miatt;

- a könnyű és gyors termékvásárlási lehetőségek miatt;

- a 24 órában rendelkezésre álló - bármikor hívható - hivatalos orvos szakértők miatt;

- azért mert nincs belépési, tag-, illetve megújítási díj a csatlakozóknak;

- az eddig még soha sem késő bónuszkifizetések miatt;

- a bónuszok melletti egyéb elismerési és jutalmazási rendszer miatt;

- a szabadon használható (nem kötelező) képzési rendszer miatt;

- a háttéranyagok (prospektus, CD, DVD, termékminta, stb.) alacsony árai miatt;

- a hazai és a régiónkban rendelkezésre álló számos raktárközpont, a jó logisztikai kiszolgálás miatt;

- a cég vezetőinek elérhetősége, az alkalmazottak kapcsolattartása és segítőkészsége miatt;

- stb. stb.


Sorolhatnám, hogy miért az FLP, ill. miben különbözik a cég, a termékskála és a rendszer a többitől, de azt hiszem, hogy ez a fórum nem egy üzleti előadásnak megfelelő hely, s talán nem is kell több érv, hogy mi miért dolgozunk az FLP-vel.


Az az igazság, hogy a jó hálózatépítő nem győzködi a szkeptikusokat. Egy jó hálózatépítő azokat keresi, akiknek szükségük van a termékekre, illetve akik nyitottak az üzletre, a szakma megtanulására és használatára.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook