Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vélemények az FLP termékekről fórum

Vélemények az FLP termékekről (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
23. Nikice
2008. okt. 7. 15:15
az "és" szót rendszeresen elírtam, bocsi!
22. Nikice
2008. okt. 7. 15:14

Amit próbáltam, jó volt. Az előadások azonban sajnos alig szólnak a termékről, a "megváltozik az életed" leginkább arra vonatkozik, hoyg ha belépsz, sé nem arra, hogy ha ezt vagy azt kipróbálod. Állandóan az üzleti oldalával voltak elfoglalva, ettől megcsemeletm, sé már nem keresem az ügynököket emiatt(keresnek ők). Nagyobb hangsúlyt kellene a termékekre fekteni.

Tudom, a kérdés itt a termékre vonatkozott, de a forgalmazók miatt az FLP szótól már nem pozitív dolog jut eszembe. Állandóan hívogatnak, mivel tudom, kinél lehet beszerezni, majd én felkeresem, ha kell valami.

2008. febr. 26. 13:36
A zöld dobozos zseléjét használtuk, az jó volt. A stiftet is használtuk, bár azt nem mondom, hogy nem voltunk szagosak tőle és ráadásul van benne TRICLOSAN (tartósító, fertőtlenítő, fogfehérítő, lepedék eltávolító) – máj és vesetoxikus, 2005.dec.31.-el betiltva!
2008. febr. 24. 08:41

Én csak annyit tudok mondani róla,hogy nekem az életem adta vissza az FLP.

Komoly egészségügyi problémám volt amire az orvosok 4 hónap alatt nem tudtak rájönni,hogy mi a baj,és lassan ezekkel a termékekkel én saját felelőségemre helyre hoztam magam.

Több problémát is megoldott még olyat is amire nem számítottam,én csak hálás vagyok ezeknek a termékeknek.

2008. febr. 23. 19:22
Nagyon jók a termékek tőbb egéségügyi gondunkat oldotta meg.Aki valóba kiprobálja annak valószinű hogy segít is.Használni kell anélkül nem hat.Én foglalkozom is vele ha jó a vezetőd mindent meg lehet oldani.tényleg segitík a munkámat a legfelsőbb vezetők is ,amellet orvosi háterünk is van.
18. Csibe78 (válaszként erre: 17. - 5e67f791bc)
2007. nov. 5. 20:16
kártyád is van? vagy mindig szólsz valakinek, hogy rendeljen neked ezt-azt?
17. 5e67f791bc (válaszként erre: 16. - Csibe78)
2007. nov. 4. 21:21
Szia! A termekeket en is hasznalom, csak ezert nem leptem be!
16. Csibe78 (válaszként erre: 15. - 5e67f791bc)
2007. nov. 4. 21:04
Egy ember alapján nem szabad az egész céget elítélni! Igen, sajnos már én is találkoztam olyan vezetőkkel, akik a rossz hírét keltik a cégnek (túl rámenős, csak a pénz érdekli és az előrejutás, stb.) dehát semmi sem tökéletes! Sajnos :)Én soha nem tudnék ilyen lenni, bár nem mondom azt, hogy a pénz rosszul jönne, de nem mindegy, hogy milyen szájízzel hagysz ott egy megbeszélés után egy leendő "ügyfelet"!
2007. nov. 4. 20:55
Szerintem nagyon jok a termekei, nekem nem azzal volt bajom! Sokkal inkabb a magyarorszagi vezeto viselkedesevel velem szemben! Akkor meg a Herbalife-nel dolgoztam es az az undor az arcan, mikor megtudta! Nagykepu, flegma seggfej!
14. Csibe78 (válaszként erre: 10. - Egnisz)
2007. nov. 4. 20:53
A deo miért nem jött be neked?
13. Csibe78 (válaszként erre: 11. - Borika)
2007. nov. 4. 20:52

Igen, ez igaz, hízásra is ajánlják, de akkor olyan étrend kell mellé.

Viszont kétfajta porjuk van:

a fogyipor tartalmazza a szervezet számára a napi ásványi és vitamin anyagokat

a gyúróporban (én csak így hívom) meg a szénhidrát kevesebb 50%-kal, és 55%-kal több benne a fehérje a fogyihoz képest

Van aki ezzel tudott inkább fogyni, ezt is ki kell tapasztalni, hogy kinek mi a jobb

12. Csibe78 (válaszként erre: 10. - Egnisz)
2007. nov. 4. 20:44
Én a gyerek mellett nem tudtam odafigyelni, hogy mikor és mit eszem, ezért este hat után nem ettem, csak ezt a fogyi turmixot ittam olyan 8 óra körül. Az íze nem olyan rossz, viszont vízzel ne csináld meg, csak sovány tejjel :)
11. borika
2007. nov. 4. 18:46
A Garcinia nekem bevált, bár nem vártam meg, amíg a szervezetem hozzászokott, utána már nem biztos, hogy használt volna. Az édességet abszolút nem kívántam tőle. A fogyipor, a shake az meg kicsit más, azzal jobban kell vigyázni, mivel lehet tőle fogyni is, meg hízni is. Attól függ, mit eszel mellé. Én semmit nem ettem mellé és azért ittam a shake-et, hogy azzal pótoljam a hiányzó vitaminokat. Vért izzadtam és az eredmény az egészséges szintű havi két kiló volt. Próbáld ki szerintem, de egy nap csak egyszer igyál, mert azért mégiscsak a fehérje, a megszállott testépítők is ilyen turmixokat meg shake-ket preferálnak.
10. Egnisz (válaszként erre: 7. - Csibe78)
2007. nov. 4. 14:14

Nagyon bejött a Kids, a gyerekeim imádják, nekem a Garnicia Plus, ami króm és a fogkrém nagyon jó. Fél nap múlva is tisztának érzem a fogaimat, akkor is, ha ettem fogmosás után.

Ami nem jött be, az a deo.


Milyenek a tapasztalataid a fogyis porral?

9. Csibe78 (válaszként erre: 7. - Csibe78)
2007. nov. 4. 09:25

Ja, és a Lips és a Kids kimaradt a felsorolásból


A fogyi port is ittam pár hónapig, de most már nem használom, már visszanyertem a terhesség előtti testsúlyomat :D

2007. nov. 3. 22:01

Sziasztok!

Családunk aktív termék használó! A kicsi fiam sajnos, veleszületett vese beteg. Sok gyógyszert szed. Mindemellett gyomor kímélőként és immunerősítőként szedi a gélt. A First meg egyszerűen csoda. Mint kozmetikus is használom. A piros krém meg az én derekamat teszi rendbe, a sok ülő munka eléggé megviseli... és még sorolhatnám...tényleg ki kell próbálni őket. Többet ér némelyik termék bármely drága gyógyszernél...

7. Csibe78 (válaszként erre: 6. - Egnisz)
2007. nov. 3. 21:44

First, A-Beta-CarE, a gélek (natur, Berry, barackos), a zöld, a piros krém, a propoliszos krém, a fogkrém, a deo, a balzsam, a C-vitamin, a tea, ezeket folyamatosan használjuk és nagyon szeretem

a Freedom-ot a párom itta - javított a helyzetén

a Gin-Chia a páromnak bevált, én nem vettem észre semmi különbséget

Te melyikekkel vagy megelégedve? És melyik az az 1 amivel nem?

6. Egnisz (válaszként erre: 5. - Csibe78)
2007. nov. 3. 14:18

Nagyon érdekelne, hogy neked mi nem vált be.

Nekem 3 termék nagyon bejött, 1 nem annyira.

2007. nov. 3. 13:54

Szia!


Több olyan emberrel fogsz találkozni, aki nagyon meg van elégedve a termékekkel, és mégtöbb olyannal aki egyáltalán nincs, és csak pénzkidobásnak tartja az egészet. Én ilyenkor mindig azt szoktam mondani, hogy addig amíg nem próbálod ki, és tapasztalod meg saját magadon a hatásait, addig ne alkosson senki véleményt róla.

Amúgy mi is használjuk a termékeket és nagyon meg vagyok elégedve velük. Bár volt olyan termék is, ami nem hozta az elvárt hatást, de mondom ki kell tapasztalni.

Bővebb infót pedig e-mailen lehet cserélni, mert itt nincs lehetőség rá!

Ha valakit érdekel én is szívesen tudok tanácsot adni, és segíteni!

2007. okt. 25. 15:04

Én nem csinálom viszont az autista fiamnak ajánlottak egy terméket amely talán valamit dobhat rajta, csak nem tudom melyik az a fajta. Érdekelne!!

Flavin terméket is szed, de abban nincs kifejezetten ilyen termék.

2007. okt. 25. 12:46
Igen arra.
2007. okt. 25. 12:35
A Forever Living Product termékeire gondolsz?
2007. okt. 24. 10:36

Ha valaki foglalkozik ezekkel a termékekel kérlek benneteket írjatok róla bővebben.

Menyire éri meg, és tényleg vásárolják -e az emberek ezeket a termékeket.

Valóban nagyon jó hatásuk van-e?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook