Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anyukák, mi a véleményetek a scamp termékekről? fórum

Anyukák, mi a véleményetek a scamp termékekről? (tudásbázis kérdés)


2015. márc. 8. 20:48
A régi Scamp valóban jó volt. Nálunk is végigment több gyereken. De sajnos nekem a mostaniakkal problémáim vannak. Itt-ott elengedi a varrás, szétmegy a kapocsnál és ahol kiment a pelenka tartalma ott sajnos megfakul a szín. Már nem választanám nyugodt szívvel.😒
2013. szept. 24. 14:11
Nagyon szeretem, nagyon sok scamp rucink van.
16. 81móni (válaszként erre: 12. - Eb2be512f4)
2013. szept. 24. 13:08
Scamp ruha érdekelne nagyker áron, ha tudsz ebben segíteni, havonta vennék pár db-ot. Köszi!
2012. jan. 23. 11:02
Lergtöbb dolgot használtan vettem a nagyobb gyerekeimnek is és most a kislánynak is ami "luxuscikkünk" van az a fiúk korában Prince Olivernek nevezett most Scamp body...van amit megvettem a nagyfiamnak,aztán használta a kicsilodaadtam sógornőm lányának megkapta a lányom most odaadom a hugomnak de sem nem szöszös sem nem repedezett a mintája,sem nem nyúlott....szokott lenni akciósan is vagy használtan is találtam pl 500ftért darabját és még most is tökéletesek,én két egymást követő méretből 4et vettem a lányomnak egyszerre ,még most is jók,olcsóbbakkal éjjelre kiegészitve kitart a nemsokára bekövetkezendő szobatisztaságáig és tavaly tavasszal vettem őket.....ha így nézzük nem drága mert ha kicsit nagyobb alul a pelusban úgysem nagy gond a kézelője pedig legtöbbnek nem csúszik le nem nyullik szét az sem....
14. trapiti (válaszként erre: 12. - Eb2be512f4)
2012. jan. 22. 16:18
Mi már kinőttük régen a legnagyobbakat is, de tényleg így van, ha nincs barátnő, akkor rendelni érdemes ;)
13. eb2be512f4 (válaszként erre: 6. - D550c57e19)
2012. jan. 22. 16:11
Igen, a régi Prince Oliver = Scamp!
12. eb2be512f4 (válaszként erre: 8. - Trapiti)
2012. jan. 22. 16:10

Erre azt tudom neked mondani, hogy némelyik viszonteladó valóban pofátlanul magas árréssel dolgozik, ez valóban így van :)


Nekem a barátnőm lévén tényleg nagyker áron beszerzek scampet, ha szükséges. Szóval érdemes jól megnézni, kitől vásárolsz ám és persze, hogy milyen áron !!

2012. jan. 22. 16:08

scamap = scamp


Elírtam véletlenül :)

2012. jan. 22. 16:07

Köszönöm a válaszokat, babalátogatóba kell mennünk, 5 helyre is és anyummal gondolkodtunk, vigyünk -e vajon scamap termékeket??


De meggyőztetek, akkor ilyet rendeltetek majd a barátnőmmel, ő viszonteladó :)

Így -25% tutira lejön, már megkérdeztem!

Üdv mindenkinek!

Ildó

2012. jan. 22. 16:04
Nekünk is volt zokni, body, nagyon jónak találtam.
2012. jan. 22. 15:59
Én nagyon szerettem őket :) Jó minőség, szépek és árben is egész jó. Érdemes a webáruházból rendelni és nem viszonteladótól. Ha Bp-i vagy, vagy valaki el tudja hozni, akkor a Duna Pláza közelében van lehetőség személyes átvételre.
2012. jan. 22. 15:57

Mi is szeretjük, csak ilyet és brendonosat használunk, mert ezek nem mennek szét, nem nyúlnak ki.

Nekem is van most a kisebbik fiamnak olyan P.O-s body-ja, amit a bátyja hordott 7 évvel ezelőtt, és még most sem bolyhos, vagy nyúlott

2012. jan. 22. 15:53
csatlakozom, nagyon jók. A nyomott minta elreped de ez nem olyan minőségi gond.a gumis derekú nadrág nálunk a favorit mindent bír. De van 10éves Prince O bodynk is ez most a scamp:)
2012. jan. 22. 15:44
Kicsit drága,de legalább minőségi termék.Nem nyúlik ki,nem megy össze.Nálunk van olyan body amit a 3. gyerekem is használt és még mindig jó állapotban van.
2012. jan. 22. 15:40
Sokáig csak scamp bodykat használtunk, mostanában inkább baby club-osokat. De szerintem szuperek és én nem is találom őket drágának.
2012. jan. 22. 15:37
Imádom......jó anyaga,könnyen tisztítható,divatos,nem nagyon vasalós...:)
2012. jan. 22. 15:30
Én kedvelem, bár drágának találom. Csak pár igazán megtetszett darabunk van, amit úgy vettem. Kaptunk ajándékba is, használtat is, a strapát bírja.
2012. jan. 22. 15:28
Anyukák, mi a véleményetek a scamp termékekről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook