Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Végtörlesztés: pro és kontra fórum

Végtörlesztés: pro és kontra (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
11. Baby0309 (válaszként erre: 6. - Warnika)
2011. szept. 20. 14:23
Az ötlet jó,csak nem fognak ft alapú hitelt adni a bankok.....ez a baj!
2011. szept. 20. 14:22
Nekem jó lenne de egyenlőre csak a ház után lehet kifizetni,nekem kocsi után lenne.de egyenlőre azt meg nem.Pedig meg lenne rá a pénz mert már kevéske kellene:-((
9. Warnika (válaszként erre: 7. - Bella 13)
2011. szept. 20. 14:22
igen, ettől félek én is. ma hívtam az fhb-t, de persze még semmilyen infójuk nincs ....
8. Warnika (válaszként erre: 3. - Mókinca)
2011. szept. 20. 14:21
elvileg ugyanarra a fedezetre adnak ft hitelt. őgy tudom. a chf hitel kifizetésére.
2011. szept. 20. 14:20

Nem rossz ötlet a forint alapú hitellel való kiváltás, csak a banki gyakorlatban szerintem kivitelezhetetlen.

Gondoljatok bele: melyik bank fog azért forint alapú hitelt adni, hogy kifizessük belőle a sokkal nagyobb haszonnal járó valutahitelt?????

6. Warnika (válaszként erre: 2. - Baby0309)
2011. szept. 20. 14:20

miért nem jobb szerinted egy havi fix összegű ft hitel mint a havi változó árfolyamú chf hitel?

nem kötözködni akarok, de mi is ft hitelen gondolkodunk. pont ma mondtam a férjemnek, hogy még ha ugyanannyit is fizetek a végén mint a chf-nél sztem akkor is jobb a havi fix tudat...vagy nem?

5. szöszi79 (válaszként erre: 1. - Warnika)
2011. szept. 20. 14:20

Hát ha ennyi marad az árfolyam akkor persze,h.jó.

Csak ha 180-as árfolyam alatt vette fel az ember,csak az fizetheti ki.Ez szerintem igazságtalan így.

2011. szept. 20. 14:19
Ez a gazdagoknak lett kitalálva! Nem tudom, hogy gondolják, hogy aki a havi részletet nem tudja fizetni, az most hogy fogja tudni az egészet kifizetni!?
2011. szept. 20. 14:19

Nem a pórnépnek találták ezt ki!

Szerinted az adósok hány %-a fog tudni élni ezzel a lehetőséggel?

További kérdésem, hogy ha nincs letett pénz (akkor ugye újabb hitelt kell felvenni), milyen fedezetre adják majd? Merthogy most a lakásárak mélyponton vannak.

Stb, stb, stb.

Nyilván akinek volt jelentős összegű megtakarítása nem vett fel hitelt.... Ennek alapján szerintem zömében a T. Országházban dolgozók tudnak majd végtörleszteni.

Tehát: Maguknak találták ki.

2011. szept. 20. 14:16

Nekem mindegy! Jó lenne,de sajnos nincs 8 millióm,hogy kifizessem. Azért vettem fel hitelt,mert egybe nem volt ennyi pénzem,hogy lakást vegyek,akkor most miért lenne???

Ja,vegyek fel ft alapú hitelt......még jobb!!!

2011. szept. 20. 14:13
Szeretném vitára bocsátani a most elfogadott végtörlesztési javaslatát a kormánynak: elvileg december 31-ig lehet jelezni és jelzéstől számított 60 napon belül ki kell fizetni a hitelintézetnek a CHF, EUR vagy JPY alapú hitelt, rögzített 180, 250 és 2 Ft-os váltási árfolyammal. Szerintetek ez jó, nem jó, kinek jó, rövid vagy hosszú távon jó?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook