Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Várandós lehetek? fórum

Várandós lehetek? (beszélgetős fórum)


14. f.frezia (válaszként erre: 12. - Angyalmazsola)
2019. nov. 24. 20:41
Gratulálok! :)
2019. nov. 24. 20:41

Nekem 31 napja késik.

Túl vagyok 7 negatív teszten, egy nőgyógyászati vizsgálaton, laborvizsgálaton, hasi uh-on.

Terhes tuti nem vagyok..

2019. nov. 24. 19:04
Sziasztok! ezúton köszönöm a válaszaitokat. akkor nem maradtam terhes, de azóta van egy 7 hetes embrióm, amiért most izgulunk. Köszönöm még egyszer annak, aki vette a fáradtságot, és válaszolt :)
2019. júl. 29. 19:50
Amugy miujsag Veled azóta?
10. Loretta30 (válaszként erre: 9. - Angyalmazsola)
2019. júl. 29. 19:44
Nekem 77 napig maradt ki. Ez is csak bogyó hatására, ki tudja meddig nem jőtt volna meg, ha nem stresszelek rá... mert mar tűkön ültem hogy nem-e baba, többszöri negatív teszt ellenére is! Azt mondtak simán lehet terhesség negatív teszt ellenére.... Irtam róla efy naplót, ha gondolod, olvasd el nyugodtan...
2019. júl. 20. 13:17
Nem bírtam ki reggelig megcsináltam most a tesztet, ami megint negatív lett. És igen, sajnos nem attól felek, hogy nem lesz második gyerekünk, sokkal inkább a menzesz elmaradásának esetleges kóros oka aggaszt. Köszönöm az eddigi válaszokat.
8. Amaunet (válaszként erre: 5. - Angyalmazsola)
2019. júl. 20. 13:08

Kíváncsi vagyok ez a teszt működik-e?:) A videó elég meggyőző.

[link]

2019. júl. 20. 12:52
Vivo44, tökéletesen leírta.
2019. júl. 20. 12:39

A terhességi hormonok szintje nagyon hamar emelkedik, legfőképpen a terhesség nagyon korai szakaszában, ezért már a 4.-ik naptól 99% biztonsággal elvégezhető a teszt, melyekre vannak már a gyógyszertárakban, könnyen elérhető és megfizethető terhességi tesztek, melyek azonosak az egészségügyi intézményekben használatos vizsgálati eredménnyel.

Ha a menstruációs ciklus kimarad, vagy 5 napnál többet késik, akkor javasolt minél hamarabb orvoshoz, nőgyógyászhoz fordulni az esetleges más jellegű problémák felfedezése és esetleges korrigálása érdekében.

2019. júl. 20. 12:32
Van meg itthon egy tesztem. Azért várok vele, hogy biztossá váljon a dolog. Ha a két héttel ezelőtti együttletkor fogant a kicsi, épphogy csak elkezdett meg a szervezetem hcg hormont termelni. A ciklusom rendszeressegere vagy esetleges rendszertelensegere csak annyit tudok írni, hogy 12 éves korom óta egyetlen egyszer fordult elő, hogy kimaradt-kilenc hónapig, mikor a lányunkat vártuk. Bízom benne, hogy nem egy komolyabb korkep áll a dolog mögött, hanem tényleg “csak” egy terhesség :)
4. Cepheus (válaszként erre: 1. - Angyalmazsola)
2019. júl. 20. 12:05
+1 szavazat a tesztre 🙂
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Angyalmazsola)
2019. júl. 20. 09:45
Tesztelni lehet minden nap, nem?
2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Angyalmazsola)
2019. júl. 20. 09:38
Tesztelj ujra. Ennyiből sem mi sem egy orvos nem tud mit mondani. Élsz nemi életet így van esély terhessegre, késni is sok mindentől késhet, nyáron pl eleve gyakori bárkinél, nem vagyunk gépek. Tesztelj reggeli vizeletből. Ha negatív akkor valószínűleg nincs baba.
2019. júl. 20. 08:59
Sziasztok! Nem találtam a témába vágó elő fórumot, ezért teszem fel egy újban a kérdésemet. Kétségek közt vergődöm napok óta. Öt napja késik a verzesem. A premenstruacios tuneteim megvoltak, terhessegre utaló jel a feszülő érzékeny melleken kívül nincs (de ez is utalhat a menzeszre, viszont már egy hete fennáll). Szerdan csináltam egy tesztet, nem reggeli vizeletbol, és a vizelet színe is sokkal inkább vizes, világos volt, mint sárgás, “tömény”, ez negatív lett. Két hete pénteken voltunk együtt a férjemmel, ez naptár szerint már 3 nappal az ovulacio után volt. (Ovulaciokor is éltünk nemi életet, gyereket szeretnénk). Jól számolom, csinalhattam akar korán is a tesztet? A dologhoz hozzátartozik az is, hogy múlt héten egy elég aktív nyaraláson vettünk részt, nagyon sokat turaztunk 4 napig folyamatosan. Számomra ez már fizikálisan megterhelő volt, tehát szokatlanul nagy igénybevételnek voltam kitéve. Ettől is borulhat a ciklus, vagy a menzesz késése fizikai aktivitás esetében csak a rendszeresen sportoloknal áll fenn? Azt gondolom, ha ovulaciokor fogant volna a kicsi, azt már egy két hétre rá végzett teszt ki kellene hogy mutassa akármelyik napszakban végzem. Viszont ugye voltunk együtt utána is.... másik tesztet egyelőre még nem csináltam, várnék még hátha megjön. Köszönöm a válaszokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook