Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van köztetek 5 hetes+5 napos (+-néhány nap) kismami? fórum

Van köztetek 5 hetes+5 napos (+-néhány nap) kismami? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
110. Kitti84
2010. márc. 26. 07:37
Tegnap egész este aszija-ra gondoltam, vajon mi lehet velük?Remélem minden ok.
109. Kitti84 (válaszként erre: 105. - Hnora)
2010. márc. 26. 07:36
Én is ilyen vagyok állandóan figyelgetem magam. Nagyon nehezen telnek a hetek (még sok van hátra)Amúgy nekem csak egy kis émelygésem van reggel meg néha du-n de semmi komoly.Inkább az alvással vagyok bajban.Már 7-kor aludnék, de azért 8-ig fél 9-ig kihúzom valahogy aztán alszom 2-3 órát és felébredek, aztán megint alvás és 5-kor kipattannak a szemeim és nem tudok vissza aludni.Szörnyű ez a szakaszos alvás.
2010. márc. 26. 02:06

Húúú, csajok...én 2. napja olyan rosszul vagyok estére, hogy elképesztő.Fáj a fejem és olyan erős hányinger jön rám hogy alig bírom ki, hogy ne hányjak. Ilyenkor egyetlen megoldás van, ha lefekszem, mert hulla fáradt is vagyok. Ma 8-kor befeküdtem az ágyba, pedig fábrizni:) akartam, de majd megvesztem volna addigra. Persze lyenkor meg felébredek és nem tudok magammal mit kezdeni, de 1-2 óra múlva azért remélem elalszom. Reggel ugyanúgy vagyok mint egész nap, elő-előtörő hányinger, de az még elviselhető... Úgyhogy ennyit a reggeli rosszulléttől:).

Engem is mindenki kímél, és én is kímélem magam, ez nálatok is érthető, legalábbis én megértem:).

Olyan lassan telik az idő...de úgy látom egy cipőben járunk lányok, még kb. 6 hét a 12. hétig, bele kéne húznunk valahogy:).

107. hnora (válaszként erre: 106. - Vvicus)
2010. márc. 25. 21:16
hajjaj, én is amikor tehetem alszom, ellógok a munkából, már bejelentettem a főnökeimnek, hogy mostantól semmi stressz nem érhet:) épp felújítjuk leendő otthonunkat, és a szüleimnél élünk, amióta pozitív lett a teszt nem mehetek egyedül bevásárolni, apu vagy a férjem még a teregetnivalót is hozza-viszi helyettem, és anyukám tereget (nekem csak a gépet kell beindítanom), szóval kímél mindenki ezerrel... :)) mit mondjak, jól esik nagyon :)
106. vvicus (válaszként erre: 105. - Hnora)
2010. márc. 25. 21:11

Persze, én is azt mondogatom, hogy ha szarul vagyok, legalább tudom, hogy növekszik a pici. :-)

És nem vagy egyedül, minden pisilésnél nézem a bugyimat, nincs-e rajta vérfolt. És én igenis kímélem magam, nem érdekel, ki mit mond, tudom, hogy nem betegség, de ezt most még megtehetem, a második terhesség majd nagyobb kiképzést fog úgyis kapni.

105. hnora (válaszként erre: 104. - Vvicus)
2010. márc. 25. 20:58

tudom :) de most ne múljon még el, mert azt hiszem ez alapján lehet tudni: működnek a hormonok bennem :)

aszija esete elgondolkodtatott: csak én vagyok ilyen hülye, hogy már alig várom a mágikus 12 hét leteltét, és folyamatosan figyelem magam, nehogy baj legyen, vagy mások is???

104. vvicus (válaszként erre: 102. - Hnora)
2010. márc. 25. 20:53
;-) Tudod: el fog múlni...:-D
103. hnora
2010. márc. 25. 20:53
befejezem: szóval reggel kisebb-nagyobb intenzitással van, délelőtt erős, ebéd után elmúlik, estére néha visszajön. Most visszajött :(
102. hnora (válaszként erre: 101. - Vvicus)
2010. márc. 25. 20:52
:) Tudom, csak vicceltem :) Nálam reggel kisebb
101. vvicus (válaszként erre: 100. - Hnora)
2010. márc. 25. 20:38
Nekem sosincs reggel semmi bajom, délutántól kezdek rosszul lenni. A reggeli rosszullét hülye elnevezés, bármikor jöhet.
100. hnora
2010. márc. 25. 20:30

vajon mikor érkezik vissza aszija? izgulok érte...!

és vajon miért van még este is reggeli rosszullétem???:(((

99. nicolecat (válaszként erre: 93. - Aszija)
2010. márc. 25. 20:16
Aszija nagyon szorítunk értetek!!! Írd majd meg, hogy mi volt! Reméljük minden rendben!
98. pqueen (válaszként erre: 93. - Aszija)
2010. márc. 25. 15:58

én is nagyon szorítok és remélem minden rendben volt

írj, hogy mit mondott a doki

2010. márc. 25. 15:49
Nagyon szorítunk értetek!!!!
96. hnora
2010. márc. 25. 14:49
szorítunk aszija, mindenképp írj, ha hazaérkeztél!!!
95. vvicus (válaszként erre: 93. - Aszija)
2010. márc. 25. 14:30
Nagyon-nagyon szorítunk értetek!!!
94. Kitti84 (válaszként erre: 93. - Aszija)
2010. márc. 25. 14:29
Jajj, Drága!Nagyon szorítunk!!!!!!!!!!
93. aszija
2010. márc. 25. 14:26
Lányok nagy baj van. Erősödött a vérzésem most azonnal szedem fel a gyerekeket ülök az autóba és irány a kórház most hívtam férjem főnökasszonyát hogy engedje el a férjemet hogy bejöhessen ő is velem a kórházba.Imádkozzatok értünk kérlek titeket.nemtudom abbahagyni a sírást.
92. vvicus (válaszként erre: 91. - Hnora)
2010. márc. 25. 12:54

Én hétfőn este teszteltem pozitívat, másnap reggel hívtam is a dokit, hogy görcsölök, ez normális-e, és azt mondta, hogy amíg nem vérzek is a görcsöléssel egyidőben, addig normális. Én is bízom benne, hogy minden rendben lesz.

Mivel délután szunyálni szoktam négy körül kábé fél órát, este annyira korán azért én nem fekszem le, mint Te, de én is már hamar álmos vagyok, és a szokotthoz képest hamarabb lefekszem.

91. hnora (válaszként erre: 89. - Vvicus)
2010. márc. 25. 12:50

én is nemrég ájultam el a fogászaton, amikor kiderült, hogy valami nem stimmel az implantátumommal és ki kell cserélni :(

amit írtál a reggeli ébredésről: na ez nálam is így van! eddig fel se tudtam kelni, most meg kidob az ágy (igaz szinte mindig pisilni kell, és hányingerem van)! szerencsére napközben jól bírom, este viszont nagyon hamar elalszom, tegnap pl 8-fél kilenc körül..

hasfájás nálam iss volt az első két hétben masszívan, most már csak ritkán. nagyon remélem semmi baj nem lesz a babánkkal :)

90. aszija
2010. márc. 25. 12:47
Nagyon rendesek vagytok kicsit lenyugodtam de azért bestergázok a kórházba csak attól félek hogy férjem megint morognifog hogy már megint este tízre érsz haza és megint elhúzza a száját.Ezt annyira utálom na mindegy akkor is bemegyek
89. vvicus (válaszként erre: 86. - Hnora)
2010. márc. 25. 12:45
Én is ájulós vagyok, a vér látványától is, de legutóbb 3 hete ájultam el fogászaton.
88. hnora (válaszként erre: 84. - Aszija)
2010. márc. 25. 12:45
hűha pihenj sokat, és nyugalom ! nem lesz semmi baj! (a többi baba is megszületett épen és egészségesen, nem :))
87. vvicus (válaszként erre: 83. - Kitti84)
2010. márc. 25. 12:44

Lehetne rosszabb is. :-) Hányingerem nincs, gyomrom az erős mesterséges vagy büdös szagoktól felfordul, de nincs vele hányingerem.

Hasam minden nap elég sokat görcsöl, bal petefészkemnél pedig szúr. Melleim olyan érzékenyek, hogy még a ruha is irritálj, karjaimat nem tudom, hová helyezzem. Ég a gyomrom, és majd beszakad a derekam. Székrekedésem nincs. Hát röviden ennyi. Ja, délután mindig elkap az iszonyú kimerültség, akár állva is el tudnék aludni. Reggel viszont az én szokásomhoz képest már korán felébredek és nem tudok aludni.

Szóval viszonylag jól viselem. :-D

86. hnora (válaszként erre: 79. - Kitti84)
2010. márc. 25. 12:43

Szia!


Én irtó ájulós vagyok, fogászaton, vérvételkor, mindenkor:) Egyszerűen mindig szólok előre, és kérem, hogy fektessenek le. Mindenhol első szóra teljesítik, van ahol közben kérdezgetnek is, hogy jól vagyok-e :) Ma mondjuk a csepeli szakrendelőben nem nagyon akarták megérteni, kétszer is szóltam, majd a nő sértetten közölte, hogy rendben, akkor álljak a sor végére és majd utolsónak leveszi tőlem fekve a vért. Mondhatom nagyon kedves...

Ha viszont fekszem, akkor ellazítom magam, mély lélegzetek az orron keresztül, lehetőleg teljes légzés (has-mellkas-kulcscsont), és ugyanannyi ideig tart. Ha a légzés mellett még mindig maradna időm parázni a vérvételen, akkor felidézek egy kellemes tengerparti élményt, képzeletben úszom a vízben, a puha, selymes hullámok simogatnak, a nap pedig kellemesen melegít :)

Nekem nagyon bejön ez a módszer, 6-7 ampullányi vér levételét is kibírom vele, most pedig csak kettőt vettek...

85. Kitti84 (válaszként erre: 84. - Aszija)
2010. márc. 25. 12:37
Én is remélem és nagyon szorítok Nektek!Most megyek egy kicsit :-)dolgozni.De még vissza-vissza kukkantok.
84. aszija
2010. márc. 25. 12:27
Sajnos kivétel nélkül minden egyes terhességem problémás volt vérzés volt mindegyiknél.remélem este korán végzek az ügyeleten
83. Kitti84 (válaszként erre: 81. - Vvicus)
2010. márc. 25. 12:24
Üdv a csapatban!:-)Te hogy viseled?
82. Kitti84 (válaszként erre: 80. - Aszija)
2010. márc. 25. 12:24
Hűha!Mozgalmas életed van:-)Hátha beszundítanak. De gondolom Te akkor sem tudnál nyugodtan aludni?!Tarts ki és ne gondolj rosszra!Az előző terhességeidnél nem volt ilyen?
81. vvicus
2010. márc. 25. 12:20
Sziasztok! Én 5hetes 4napos terhes vagyok.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook