Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Változás következik - indigógyerekek fórum

Változás következik - indigógyerekek (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Változás következik - indigógyerekek

1 2 3 4 5 6 7 8
21. Sylvia81 (válaszként erre: 20. - 484b000711)
2010. okt. 24. 22:23

Szerintem egy indigó/kristály/szivárvány ember nem kezd attól felsőbbrendűen viselkedni, hogy ezt a tényt közlöd vele... De lehet, hogy tévedek. :)

Elmondani nekik, hogy mi a feladatuk??? Hogyan? Mármint másnak ezt honnan kéne tudnia? Csak ők tudják, a szívükben, tudatalattijukban. És kinek így, kinek úgy tör felszínre.

De lehet, hogy ebben is tévedek. :)

2010. okt. 24. 21:37
Szerintem felesleges felsőbbrendűség érzést kelteni azzal valakikben, hogy ők indigó gyerekek/ felnőttek. És elmondani nekik ,hogy mi a feladatuk. Úgyis érzik, ha van valamilyen küldetésük. A mostani gyerekek tényleg másképp viselkednek: érdeklődőbbek, nyitottabbak, de ennek más okai is lehetnek mint az "indigóság". Sokkal nagyobb teret kapnak az önkifejezésre. Sok helyzetben meghallgatják a véleményüket, nem úgy mint kicsit régebben, amikor a gyerek kb. csak bólogathatott arra, amit a felnőttek mondtak.
19. a284cbe523 (válaszként erre: 18. - Marduk)
2010. okt. 24. 21:22
Magas szintet elő lehet adni érthetően és nem csapongva. Ha már itt vagy, kérlek tedd ezt meg nekünk, hogy mi, vagy magam nevében én egyszerű földi halandó érthessem azt, amiről írsz! Kérlek tedd ezt meg a kedvünkért!
18. marduk
2010. okt. 24. 21:02
Fel van adva a kérdés egyeseknek blama az egész,de ha majd többet tudnak, megértik a dolog erről is szól.A magas szintet nem mindenki érti.
17. winny (válaszként erre: 1. - Makara)
2010. okt. 24. 17:43
Nekem nagyon tetszik.Értem is.
16. Csibebaby80 (válaszként erre: 10. - A284cbe523)
2010. okt. 24. 16:14
egyet értek veled, bennem is hasonló fogalmazódott meg. köszi hogy leírtad :)
2010. okt. 24. 16:08
nekem sem jött át a cikk, pedig érdekelne a téma...
14. pantuf
2010. okt. 24. 14:42
Az indigo gyereket szuletesenek celje, hogy megtanitsanak minket az egymas iranti szeretetre. A mi esetunkben most meg ez egy mindennapos kuzdelem. Csak abban remenykedunk, hogy az ido nekunk dolgozik es egyszercsak minden sokkal jobb lesz.
2010. okt. 24. 13:49
Nekem nem mondott semmit ez a cikk. Se eleje,se vége. Mikor végigolvastam csak azt kérdeztem,hogy "És akkor most mi van? Miért kellett ez elolvasnom? Mi értelme van? "
2010. okt. 24. 13:38
pff mi ez????
11. t.Ili
2010. okt. 24. 12:31

Nyilván,hogy vannak indigó gyerekek,ahogy mindig is voltak!

Hogy mi a feladatuk,ki tudja?

Azért is olvastam el a cikket,hátha valami más megvilágításba helyezve,választ találhatnánk a kérdésre!(ha már a cikk írója beszéli a nyelvüket!)

Nos, én is beszélem,"jancsikanórikapetikejulcsika"nyelvét- ennyire!

Ez az írás semmi újat nem közölt velem,és szerintem másokkal sem.Értelmetlen filozofálásnak tartom.Semmi kézzelfogható dolgot nem ír.Még ha legalább érdekes lenne,vagy humoros!

De egyik sem!

Bocsi.

10. a284cbe523 (válaszként erre: 8. - Sylvia81)
2010. okt. 24. 12:24

Nekem pont az ellenkező a véleményem!


Én nem akarhatom a kollektív jobbat, mert nincsen, vagy csak vaj mi kevés befolyásom mások gondolkodására! A Krisztust úgy értettem, hogy egy ember, aki hirdeti az igét és akire figyelnek. Mondjuk Hitlerre is sokan figyeltek és ez egy jó ellenpélda erre.


Én úgy érzem a jó bennünk van és, ha mi jók vagyunk, vagy igyekszünk azok lenni akkor ezáltal szebbé, jobbá tesszük a világot. Ha nem is sokan, de néhányan ezt észreveszik majd a környezetünkben és közülük is egy csekély hányad követni fog minket, mert rálel az igazi útra. Én csak ebben látom a megoldást, illetve az egyéni egyszer majd trendi lesz, vagy éppen nem.


Mindig könnyebb irányítva lenni, mint irányítani és az ember gyenge, esendő és a legtöbb ember a könnyebb utat válassza. Ugyan vágyik a nagy dolgokra, de azt ingyen szeretné. Mint a lottó 5-öst... azt hiszik boldogok lennének tőle... fenét...


Igen, Isten bennünk van, sőt a magunk hazájában a lelkünkben Istenek vagyunk, mert azt teszünk amit akarunk. Isten maga hit, ami erőt ad, hogy mi magunk cselekedjünk. Segíts magadon Isten is megsegít!!!


Nekem ez a véleményem. csak magadra támaszkodj, az a legbiztosabb pillér az életben...és a hit, ami segít! Még annyit megjegyeznék, hogy tényleg a hit számít és nem a vallás.

2010. okt. 24. 12:15
Már Én is rég megfigyeltem és összetettem a dolgokat,hogy a változás rég elkezdődött.Nálunk kik nem bele születtünk,hanem átéljük,dezsavü érzete kezdett el lenni.A fiatal15 éves gyerekeim arról számoltak be,hogy bizonyos településen jártak már,pedig akkor voltak ott először.Szellemet látnak,olyan tudással rendelkeznek a mai gyerekek,nekünk évek kelletek ahhoz,hogy elértük és tanulással,nekik meg már meg van.Igen a 2012 nem a katasztrófák ideje hanem a nyilván való megértése akinek nem megy belezavarodik,sajnos nem készült fel rá.A keveseknek nagyon nagy a feladata mert aki nem meri vállalni az új helyzetet tudnia kell nem fáj
8. Sylvia81 (válaszként erre: 7. - A284cbe523)
2010. okt. 24. 12:02

Új Krisztus? :D

Az lenne a sorsa, mint az előzőnek... Na, jó, lehet, hogy nem kereszten végezné, hanem lelőné valami szeparatista, vagy felrobbantanák...


Az ilyesmi agyban dől el, nem egy új Krisztus fogja elhozni.

Az jutott még eszembe, hogy a keresztény vallás szerint "Isten bennünk van". Akkor meg?

Tényleg csak akarni kéne. De mindenkinek. Le kell győzni a kicsinyességet, az önzőséget, a mindennapi gyarlóságokat, bátran vállalni kell a kihívásokat, és a legfontosabb: szeretettel kell fordulni az embertársaink felé.

Csak sajna nehéz ez, főleg, ha még jól bele is rúgnak az emberbe.

Sokaknak meg kényelmesebb rossznak lenni. Vagy csak félnek rálépni az útjukra?


Mindenesetre nem az indigók, kristályok és szivárványok fogják elhozni a szebb jövőt. Mert ők, akármennyien is vannak, kevesek hozzá. Mindenkinek akarnia kell a jobbat. És nem feltétlenül a neki jobbat, hanem a kollektív jobbat.

2010. okt. 24. 11:45

Sziasztok!


Szerintem cikknek semmi köze az indigógyerekekhez. A cikkírónak nem tetszik a világ és kész. Nekem sem tetszik, de én úgy látom, érzem, és olvasom, hogy a mindenkori embernek soha nem tetszett a világ, amiben élt. Példának felhoznám, hogy hányszor hallani, hogy milyen jó volt az előző rendszer, mert az emberek egyenlőbbek voltak, jobban törődtek egymással. De az előző rendszerben ki gondolta ezt így? Ha jól emlékszem és amennyire emlékszem mindenki a nyugatot csodálta. És azt vágyta. És amikor itt van? Tessék ez sem jó.


Ez csak egy példa volt. Vagy mi kéne nekünk? Egy új Krisztus? Aki utat mutat nekünk a Facebookon? Hehe. :)


Mi lenne, ha mindenki magában keresné a megoldást és ma is észrevenné a szépet, a jót és ebben a szellemben nevelné a gyermekét?


Visszatérve a cikk valóban értelmetlen, de én ezt olvastam ki belőle, a változás utáni vágyat. Mindenkinek a kezében a kormány. Ő dönti el merre indul az útkereszteződésnél. Hogy mi alapján dönt? Szerintem inkább ezzel kéne foglalkozni.


B.

2010. okt. 24. 11:32
Nekem is olyannak tűnik,mint egy összeollózott egyveleg..
5. Titánia83 (válaszként erre: 3. - 39ff6fe670)
2010. okt. 24. 11:17
Ezzel is egyetértek. A másiknál én is hiányoltam, hogy nem szóltál hozzá, pedig kíváncsiak voltunk a Te véleményedre is a mi általunk elmondottakkal kapcsolatban. :)
4. Titánia83 (válaszként erre: 2. - Kingi7)
2010. okt. 24. 11:16
Egyetértek. Az indigó gyermekek lassan már felnőttek mindannyian...
2010. okt. 24. 10:24

most ez nekem filózgatásnak tűnt, nem jött át az, mire akarsz kilyukadni.. mi a megoldás? Pláne, mi a probléma?? :)))

Második cikked jelent meg a változással kapcsolatban de a fórumhoz pl nem szóltál hozzá az előzőnél..


?? :)

2010. okt. 24. 10:15
Az indigó gyerekek már jó ideje jelen vannak, mint a kristálygyerekek is.Változik a világ, kő keményen...
2010. okt. 24. 10:08
Változás következik: Véleményem szerint azon kívül, hogy eddig kiadtak több könyvet az indigógyerekek témát illetően melyben tudatosítják, hogy mennyire mások a mai kor gyermekei (kezelhetetlenek, hiperaktívak, angyalokat látnak, felettébb intelligensek), túl sok minden változást nem értek el.
Végre felfedezték! Na de most! Ideje lenne talán továbblépni, mivel tudomásom szerint elég sokan keresik a nyomtatott média ellenére a helyüket és még mindig nem találtak így rá, hogy miért is születtek ők valójában.

Ugrás a teljes írásra: Változás következik - indigógyerekek
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook