Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Változás következik - indigógyerekek fórum

Változás következik - indigógyerekek (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Változás következik - indigógyerekek

1 2 3 4 5 6 7 8
51. 39ff6fe670 (válaszként erre: 45. - Marduk)
2010. okt. 26. 09:38

Hát nemtóm.. de számomra Osho, a Dalai Láma és más "magaslatokban jártas" (??) emberek elég érthetően fogalmaznak..


Bevallom, az jön át a hozzászólásaidból, hogy szerinted te az átlag földi halandóhoz képest magasabb szinten vagy. Vagy akár hozzánk képest.. és erre mintha többször utalnál..

Magyarán, ha valaki nem érti a zagyva fogalmazásaid, az nincs olyan szinten mint te. Ebben lehet valami.. csak attól függ, hogy nézzük.. :)

2010. okt. 26. 06:32
Szerintem nem civakodni kéne. Ezt pozitív dolognak kellene felfogni. A változást. Mivel nagyon rossz irányba tart az emberiség. Nem veszik figyelembe az IGAZI értékeket. S talán az indigók épp erre születtek, hogy erre rámutassanak.
49. Sylvia81 (válaszként erre: 47. - T.Ili)
2010. okt. 25. 23:41
Erre reagáltam volna valamit ;) , de nem fogok. Olvassák ezeket a sorokat olyanok is, akik tényleg indigók, vagy legalábbis fénymunkások, és az ő energiáikat nem akarom lehúzni.
2010. okt. 25. 23:38

Most mivaaan???

Marduk és Makara ugyanannak az embernek a két különböző regje? Mert a cikket Makara írta, de Marduk ugyanúgy fogalmaz...

47. t.Ili (válaszként erre: 46. - Pen80)
2010. okt. 25. 23:32
Vagy,nem vagyunk eléggé kékek!:)
46. Pen80 (válaszként erre: 44. - Mamma2)
2010. okt. 25. 23:30
Valamiben mindenkinek hinnie kell, ne vedd el ezt tőlük (a ragozási hibákat kifelejtetted - szerintem felháborító, hogy magasságokról meg felsőbbrendű gondolatokrók ír valaki ilyen magyartalansággal - de nyilván ki fog derülni, hogy mi tudunk rosszul magyarul)
45. marduk (válaszként erre: 44. - Mamma2)
2010. okt. 25. 21:11
kár,hogy nem értesz semmit,ha már nem akarsz felfele tartani akkor irigységből ne akarj lerántani.Hanem olvastál az elejétől akkor nem is tudhatod a válaszokat.Nagyon nehéz gondolatban fogalmazni amikor már ilyen dolgokon nem rágódik az ember.Annak is nehéz összeszedi a gondolatait ki a magaslatokban nem jártas.
44. mamma2 (válaszként erre: 41. - Marduk)
2010. okt. 25. 17:47
Remélem zagyva gondolataidat nem indigóval írtad, mert kár lenne, ha sokszorosítanád!DDD Én úgy látom, hogy Te elcsented és megittad a bélyegzőpárna festékét!/az folyékony és szép indigókék is van belőle/:DDDD -és mint ahogy más is már szóvá tette, a mondatszerkesztésed és a helyesírásod is kívánni valót hagy maga után/
2010. okt. 25. 16:52

Kedves cikkíró!

Valóban osztom azt a nézetedet abban, hogy ez a mai generáció sokkal másabb, de elsősorban a szülőkön múlik milyenek lesznek majd nagykorukban, mert először is rajtunk van a felelősség. Egy gyermek óvodáskortól egészen az érettségig, vagy Egyetemig. ha eljut sok mindenen keresztül mennek és az sem mindegy milyen közösségbe kerül sokszor hallunk negatív tapasztalatokat, ami megijeszt minket.

Szeretném megkérdezni miért 2012-s évet választottad ki magadnak talán én is tisztában vagyok komoly változások mennek végbe már most is érezzük a bőrünkön. Azt nem kell pont ahhoz kötni, amihez de ragaszkodsz az bármikor bekövetkezhet. Tudod ezeknek a fiataloknak feladatot kell adni nincs amivel lekössék magukat, hogy a rossz társaságtól távol lehessen tartani. Sajnos ők is különbözőek, mint mi felnőttek. Én is járok gyűlekezetbe ott azért tudnak rendesen viselkedni azokkal nincs semmiféle probléma, mert a rossz dolgokat messze elkerülik, csak a hasznos és számukra pozitiv dolgokkal foglalkoznak. Tisztelettudóak, egymással is segitőkészséget mutatnak ki és azt alkalmazzák is. Bocs, hogy felvetettem, de így igaz és csak jóindulat vezérelt ott csak jó dolgokat tanulnak, ami számukra hasznos.

Befejezem a levélírást, de várom tőled légyszíves mire gondolták azzal az esztendővel kapcsolatosan Kivánok mindenjót Üdv.Ágnes

42. marduk
2010. okt. 25. 16:30
Néz be a naplómban ecseteltem az utat ami kell ahhoz,hogy elérd a magassági fokot és válaszolok ha valami nem megy az élet energiája a naplóm címe
41. marduk
2010. okt. 25. 16:27
A vitára lett indítva a felsőbbségi tudat ha másra nem is volt jó ez a cikk,de arra igen,hogy elgondolkodjatok és ebből is látszik nagyszerű a gondolataitok.Ha már olyat felismertek,hogy felsőbb rendűnek adja magát akkor ismernetek kell az oda illő tudást is, megérheted azt,hogy feljutsz ha még fiatal vagy.Bölcsek vagytok.
40. 39ff6fe670 (válaszként erre: 39. - Sylvia81)
2010. okt. 25. 10:45
Így van!!!!!
39. Sylvia81 (válaszként erre: 35. - 5819723512)
2010. okt. 25. 10:23

Minden szavad igaz. :)


Akinek globálisabb küldetése van (nem tudom máshogy fogalmazni), az ponthogy nem fog kérkedni vele. Teszi a dolgát, hol csendben, elvonulva, hol a nyilvánosság előtt, ahogy épp az útja megkívánja. De nem fog kiállni és a mellét verni, hogy "ÉN".

38. Sylvia81 (válaszként erre: 33. - 5819723512)
2010. okt. 25. 10:19

"más ismérvek is vannak nem csak a születési év az indigók/kristályok "felismerésében"."


Szerintem eleve nem lehet mindenki indigó, aki mondjuk 2005ben született. Még napra pontosítva sem hinném.

37. 5819723512 (válaszként erre: 34. - 39ff6fe670)
2010. okt. 25. 09:30

A Nagymamád bölcs asszony, az enyém is ilyen volt.

Az emberek gondolkodás módját kell alapvetően megváltoztatni...egyszer olvastam egy cikket amiben leírták, hogy egyes pusztító természeti jelenségek az emberek min kellene változtatni a gondolkodási módjukban...érdekes volt.

36. 39ff6fe670 (válaszként erre: 35. - 5819723512)
2010. okt. 25. 09:30

Olvastam anno egy irományt ezzel kapcsolatban.


"..Felső Éntől, tiszta forrásból, magas szintről sosem jön ilyen jellegű megkülönböztető, “fensőbbséges” érzést okozó információ, hiszen azon a rezgésen mindenki tudja, hogy lelki szinten mindannyian EGYEK vagyunk, mégha a tudatossági szintjeink különbözőek is lehetnek..."

35. 5819723512 (válaszként erre: 30. - 39ff6fe670)
2010. okt. 25. 09:18

Teljesen egyetértek és értem mire gondolsz.


A történelemből is ismerjük, hogy a felsőbbrendűség eszmét követő egyének milyen dolgokra képesek...én vagyok figyelmetlen, de egy olyan felsőbbrendűségi törekvés nem jut eszembe ami valami jót is ad???

34. 39ff6fe670 (válaszként erre: 33. - 5819723512)
2010. okt. 25. 09:17
Bizony! A nagymamám is mondogatja, hogy valaminek jönnie kell mert nagyon fura dolgok történnek a világban. Pedig neki lövése nincs sem indigókról, sem kristályokról, se Aranykorról.. stb
33. 5819723512 (válaszként erre: 25. - 484b000711)
2010. okt. 25. 09:13

Én lehet, hogy rosszul, de úgy tudom, hogy más ismérvek is vannak nem csak a születési év az indigók/kristályok "felismerésében". De, lehet, hogy rossszul tudom, nem mélyedtem bele a témába.


Az idősebbek, fejében nem tudhatom mi járhat. Érzik ők is a változás szükségességét, sőt ha nem is maguk miatt, de a gyerekeik miatt nekik is ugyan olyan fontos a változás eljövetele. Talán.

32. 39ff6fe670 (válaszként erre: 31. - Sylvia81)
2010. okt. 25. 09:05
:)) na igen.. minden ember különleges és egyedi.. és mindenkinek fontos a küldetése.
31. Sylvia81 (válaszként erre: 28. - 39ff6fe670)
2010. okt. 25. 08:59

Erről a bejegyzésedről az jutott eszembe, hogy minden tini különlegesnek érzi magát. Én is annak éreztem magam anno.

Emlékszem, énekesnő akartam lenni, híres, hogy nagyon sokan ismerjenek, és egy csomó jótékonysági rendezvényen lépjek fel, hogy ezzel segítsem az afrikaiakat, azokat az országokat, ahol hárború van, ahol természeti katasztrófa történik, stb.

Mindezt középszerű (mármint nem különleges), bár szerintem tiszta, és elég széles skálán mozgó hanggal, és ami a legmókásabb, énektanár nélkül.

Gondolhatjátok, hogy mennyi valósult meg belőle. :DDD


(Hihi, ezt még soha, sehol nem írtam le.)


Naszóval, minden tini azt hiszi, különleges. Mert igazából minden ember az, csak nem kell megváltani az egész világot. Lehet, hogy néhányan erre születnek le, de közel sem mindenki. A legtöbben azért vagyunk itt, hogy egymást jobbítsuk, és nem világméretben, hanem a szűkebb, pl. családi, baráti, munkahelyi környezetben.

Aztán van, aki ezt belátja, és megtalálja a helyét, és van aki nem. Utóbbiak deviálódnak, függetlenül indigóságtól.

Régen is voltak deviánsok, nézzük csak meg, hisz a kocsmák mindig megéltek, bűnözés is volt. Csakhogy soha nem készült róla statisztika az előző rendszerben, ezért modnhatták, hogy nincs!

Tipikus strucc-politika, bár nem csak ebben az egyben használták...



Na, jó kusza lett ez is, de remélem, azért érthető(bb). :D

30. 39ff6fe670 (válaszként erre: 23. - 5819723512)
2010. okt. 25. 08:54

na igen, ez a lényeg: egy indigó nem fog így viselkedni.


Az a baj, hogy magukat olyanok gondolják felsőbbrendűnek, akik egyszerűen csak nem tudnak beilleszkedni saját hibájukból.


Óvatosan kell ezzel bánni, egy elfogult szülő tukmálhatja azt a gyerekére, hogy különleges, vagy egy lázadó tinédzser is aggatha magára ilyen jelzőket aztán úgy gondolja, hogy ez feljogosítja bármire.

Lásd: a srác, aki tömegmészárlásra készült, lásd: keresztes lovagok, lásd: bármilyen szélsőséges vallás követői..

29. 39ff6fe670 (válaszként erre: 22. - Sylvia81)
2010. okt. 25. 08:47
mert értelmetlen :))
28. 39ff6fe670 (válaszként erre: 20. - 484b000711)
2010. okt. 25. 08:45

Egyet értek. Nagyon veszélyes ez. egy csomó fiatal van és volt is mindig a világon akik valamiért nem tudtak beilleszkedni. De ezeknek csak egy része indigó.. nagy részük meg belekapaszkodik valamibe, amitől különlegesnek érezheti a kis életét, ezzel hatalmazva fel magát sok mindenre.

Gondolok itt pl olyanokra, mint az egyik tehetségkutató válogatójában feltűnt máguspalánta, aki személye elleni támadásnak vélte, hogy nem válogatták be.. aztán jól "megátkozta " a kedves zsűrit.


Különlegesnek, másnak gondolni magunkat könnyen vezet rossz útra..

2010. okt. 25. 08:35

Na, hagyjuk már! Ettől megyek falnak, mikor önjelölt próféták osztják az észt. Itt nagyon sokan tisztában vagyunk az aranykor, a Kali Yuga, 2012 stb fogalmával, de ez a cikk akkor is egy zagyva elmélkedés, nem több. Nagy lendülettel indul neki, mintha valami hatalmas titkot akarna megoszani az olvasókkal, de nem mond igazából semmit.

Ne csináljon senki úgy, mintha feljebbvaló lenne, pláne ezt bizonygatva értelmetlenül fogalmaz, hogy aztán kijelenthesse, aki nem érti az hülye ehez.. :D:D

Aki így gondokodik, aki lenézi az embertársait, aki valami külöleges küldetéstudattal rendelkezik miközben másokat ítél.. az van legtávolabb a rezgés szint emelkedéstől.

Senki sem több a másiknál ezen a bolygón, ok?

Lehet hirdetni az Aranykort, csak nem így.

26. 484b000711 (válaszként erre: 21. - Sylvia81)
2010. okt. 24. 22:53
Én is azt írtam, hogy vagy érzik vagy nem a feladatukat. Felesleges felhívni rá a figyelmüket, hogy ez meg az a feladatuk.
25. 484b000711 (válaszként erre: 23. - 5819723512)
2010. okt. 24. 22:50

Szia :) Nem haragszom. Csak annyit írtam, hogy szerintem felesleges a ma használatos indigózás, kristályozás meg csillaggyerekezés születési évek alapján. Nem tartom szerencsésnek, hogy az idősebb korosztályt úgy állítják be, mintha ők kevésbé éreznék a változás szükségességét stb..

A másik az, hogy semmi konkrétumot nem írnak arról, hogy ezeket a megállapításokat mi alapján mondják. Mintha minden gyerek auráját megvizsgálták volna, vagy ilyesmi.

2010. okt. 24. 22:34

Hát, még mindig nem látom át...

Valamicske halovány derengés van, de újat semmiképp sem mond.

Vannak indigók, és céltalanul lézengenek, elpazarlódik a képességük, mert nem találják a helyüket - de ezt mindet eddig is tudtuk!


Mellesleg nagyon oda kellett figyelnem, mert sok benne a helyesírási hiba, sőt, még ragozási hibát is találtam benne... És ezt most nem piszkálódásból írtam, csak észrevétel.

23. 5819723512 (válaszként erre: 20. - 484b000711)
2010. okt. 24. 22:28

Szia,

Ne haragudj, de nekem nincs felsőbbrendűségi érzésem egyáltalán. Egyszer mondták, hogy indigó vagyok, tudomásul vettem és annyi. Ettől a dologtól nem érzem magam se többnek, se jobbnak, se különlegesebbnek.

Ha valamit elértem, letettem az asztalra amivel gyarapodtam/elismerést szereztem vagy segítettem másoknak mert tudtam azzal érzem magam többnek.

2010. okt. 24. 22:27

Most pedig megyek, elolvasom még egyszer a cikket, hátha átjön belőle valami...

(Engedtessék meg egy megjegyzés: értem Coelhot, és értem Az öreg halász és a tengert. Ha azok a világ nyelvén íródtak, és értem őket, akkor ezt miért nem értettem???)

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook