Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Változás következik - indigógyerekek fórum

Változás következik - indigógyerekek (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Változás következik - indigógyerekek

1 2 3 4 5 6 7 8
171. 39ff6fe670 (válaszként erre: 170. - 484b000711)
2010. nov. 3. 18:01
én egyet értek a tippeddel :)
170. 484b000711 (válaszként erre: 169. - 39ff6fe670)
2010. nov. 3. 17:23
Csak egy tipp volt.
169. 39ff6fe670 (válaszként erre: 168. - 484b000711)
2010. nov. 3. 17:21

minden lehet..


..még az is, hogy most is figyelnek minket :)))

2010. nov. 3. 17:13
Az is lehet, hogy egyes auralátóknak a hízelgő szövege, hogy a gyereke indigó színű aurával rendelkezik.
167. 39ff6fe670 (válaszként erre: 164. - Gepárd1962)
2010. nov. 3. 17:03
igyekszem :)
166. 39ff6fe670 (válaszként erre: 165. - Marduk)
2010. nov. 3. 17:02

Hát igen.. ez jól is elsülhet, csak az indigóknál mindig emlegetik a "már szükségtelen vagy nem hasznos" lerombolását.. és ha valaki, aki amúgy nem indigó csak egy meg nem értett de feltűnősködő ember, akkor az ő rombolása nem lesz más csak destrukció.

Már említettem itt a keresztes lovagokat meg a mindenféle vezetőket akik valami felsőbb hatalom nevében cselekszenek.


Ezekkel a cikkekkel, indigótesztekkel sokak alá csak lovat adnak. Ahogy itt elhangzott, egyesek felmentik magukat a felelősség alól és kijelentik, hogy a gyerekük különleges mert épp passzol rájuk a jellemzés.. És ezzel lehet többet ártanak mint használnak.


Na, de mindegy.. lezárhatjuk ezt a dolgot, lényeg, hogy nem minden arany ami fénylik... lehet ez veszélyes és még inkább biznisz is. :)

165. marduk
2010. nov. 3. 16:46
Nem baj ha az indigósághoz hasonlítják egyre tőben magukat ha ez jó tulajdonsággal van felruházva, hisz elakarják érni,hogy olyannak is lássák.Ma hajnalban azt érzékeltem,hogy az ősember a gondolatokat nevezte istennek mert nem tudta,hogy ez az érzékszerv mire való.Ma is mondunk egy remek gondolatra azt,hogy isteni.Isten sok jó cselekedbe bele van véve,ha ma nem királyokká avanzsálják a jó ötlet adókat azért basáskodni szoktak az emberek felett akik alárendelik magukat.
164. Gepárd1962 (válaszként erre: 163. - 39ff6fe670)
2010. nov. 3. 16:19

Sajnos tényleg nagyon sok a kókler a spirituális világban. Aki pénzre, hatalomra, elismertségre "hajt" eleve kizárja a tisztaszívűséget, hiszen ez a két dolog összeférhetetlen.

Hogy kiben higgy? Csak annyit tudok tanácsolni, hogy a megérzéseidre hallgass. Az nem vezet félre.

Az sem baj, ha bizonytalan vagy, mert így tudsz "szelektálni", nem is kell az összes látott-hallott dolgot elhinned. Csak ami hozzád közel áll és úgy érzed...

163. 39ff6fe670 (válaszként erre: 145. - Soktap)
2010. nov. 3. 16:03

Én értelek.. az az iagzság, hogy kiskorom óta érdekel az ezotéria, néhány éve már a természetgyógyászat is és láttam már annyi féle gurut meg annyi féle elméletet.. és sajna nagy részük csak kitaláció. Valami, amibe egyesek belekapaszkodnak, és csak arra megy ki az egész, hogy hírnevet, pénzt szerezzenek.. elismerjék őket.

Ezekben a körökben iszonyat harc megy egymás ellen is.

Az ember szeretne hinni, szeretné remélni a jót de itt a new age, egy halom "felsőbbrendű lény" szólal már meg embereken keresztül, egy halom könyv jelenik meg és mindenhonnan ez jön: indigók, kritályok.. stb..

Vajon 20 év múlva többet tudunk róluk? Vagy 20 év múlva csak nevetnek ezeken, hogy mekkora félrevezetés volt?


Nagyon kevesen bizonyaosdhatnak meg arról, hogy léteznek-e ilyen küldetésű emberek.

Én személy szerint nem tudok nyilatkozni az indigóságról.. az, ahogy leírják őket több millió emberre illik és tökéletesen igazad van: tipikus tinédzser "szindróma". Szerintem mindannyian magunkra ismerünk itt-ott.

És tény az is, hogy sokan gondolhatják magukról, hogy indigók, holott talán nem is.

Mi alapján az valaki? Nem tudom, talán egy látó tudja megmondani.. ott az aurafotózás is, de azt se tartja mindenki hitelesnek.



Én személy szerint hiszek abban, hogy vannak különleges, akár természetfeletti képességekkel rendelkező gyerekek és talán egyre több az ilyen. Hogy milyen az aurájuk azt nem tudom.


Szóval én valahol megértem a fenntartásaid.. sajnos valóban sok a szenzáció hajhász, sok a feltünősködő ember és sokminden volt már eddig is terítéken aminek a fele se volt igaz. És abban is egyet értek, hogy egy írásbeli indigóteszten sokkal többen átmennének mint ahányan indigók :))

162. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 146. - 704ac5130b)
2010. nov. 3. 16:00
De mondott valami fontosat. Hogyan akartok itt magasabb szintre lépni (ha egyáltalán van ilyen), amikor a mostani szintünkön se tudunk értelmeset produkálni?
161. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 140. - Marduk)
2010. nov. 3. 15:57
Nem feltétlenül. Attól függ, hogy kinek, mire van szüksége...
160. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 134. - 704ac5130b)
2010. nov. 3. 15:54

Miért? Vagy elhiszed vagy nem.

Mitől lesz más, ha kapsz bizonyítékot?


Szerintem nincs rá bizonyíték. Ha tényleg így van, ez miben változtatja meg az életedet?

159. 484b000711 (válaszként erre: 158. - Gepárd1962)
2010. nov. 3. 15:24
Igen :) A gondolataink nem okoznak nagy változást, amíg gondolati szintem vannak. Több szinten is egyezni kell annak az akaratnak, hogy teljesülni tudjon.
158. Gepárd1962 (válaszként erre: 157. - Jogica)
2010. nov. 3. 15:22

Az egyházról csak annyit, hogy nem csak egy egyház van. Én tudom, melyikre gondolsz és elég szomorú, hogy ezzel az egyházzal azonosítják az emberek a vallást, a hitet.

A vonzás törvényéről pedig csak egy apró megjegyzés: nem csak tudatban kell eldönteni, mit szeretnénk, egy apróságot elfelejtenek, mégpedig, hogy szívből el is kell hinni, hogy így lesz. Nem tudatból, hanem szívből.

Egyáltalán nem vitatkozni szeretnék veled, mert nagy vonalakban egyetértek az írásaiddal, inkább csak kiegészítésképpen szólok hozzá...:)

157. Jogica (válaszként erre: 155. - Gepárd1962)
2010. nov. 3. 15:10

Nem állítottam, hogy a vallás=hit. De ha már van vallás, akkor közvetítsen értéket. A hit pedig alapja mint tudjuk a vonzás törvényének is. A vonzás törvényével pedig lehet "teremteni".


A poklot is csak az egyház hirdeti. Mert ezzel a híveket megfélemlíti. És aki fél, az irányítható. :S


Na meg a másik, a materializmus. Egyre kevesebb embernek lehet beadni, hogy csak a test van, és kész. Porból lettünk és porrá leszünk... mondá a magasságos egyház. És hol ebben a Lélek?


De szerencsére az emberek egyre nagyobb ütemben "ébredeznek", egyre kevésbé megvezethetőek!

156. Jogica (válaszként erre: 145. - Soktap)
2010. nov. 3. 15:06

Azt még le szerettem volna Neked írni, hogy le a kalappal Gábor előtted, 7 lány gyermek az maga a csoda!


A gyerekek kategorizálása viszont nem helyénvaló. Nagyon sokféle gyermek van, ha az intelligencia szinteket is vesszük alapul. A dolog nem fekete és fehér. Az, hogy egy gyermeknek milyen a tudásszintje az nagyon sok mindenen alapszik. Függ attól, hogy a szülei tudják e taníttatni, vagy akarják e. Függ az értelmi felfogó képességétől, a szocializációtól, a tanárok hozzáállásától.


És beszéljünk a down-kórós, vagy autista gyerekekről. A köznyelv szerint ők betegek, és alacsony az intelligenciájuk. De az egyik annyira tud szeretni, mint senki más. A másik bizonyos dolgokban zseni, de lehet hogy semmi máshoz nem ért.


Azt mondják ezekről a gyermekekről, hogy ők magasabb dimenziókban tevékenykednek, lelküknek csak egy része inkarnálódott ide a Földre. Ők is különlegesek!


Rabszolgatartásról való beszélgetéshez nem kell újkort várni, mert a jelenlegi állapotot jellemzi ez a helyzet. De lazulnak azért a szálak. És kellenek azok a "lázadók", hogy elvágják a rabszolgatartók köteleit.


Sajnálom, hogy azt látod, hogy az Indigóság elválasztja az embereket, de meglátod majd, hogy sokkal inkább összeköti. Ez nem egy negatív dolog, hanem nagyon is pozitív, előremutató jelenség.


Mint korábban írtam, mindenkinek meg van a maga küldetése. Mindenkinek a magáé különleges. Az Indigók vállalták amit, és Te is vállaltad a sajátodat. Pl. azt, hogy 7 különleges lányt nevelsz fel, segítesz az útján.


Az Indigó jelenség soha nem kifogás a szülői kudarcok palástolására. Akkor lenne az, ha csupa negatív tényezőként jelenne meg a világban. Pl. tényleg törnének-zúznának az Indigók, bántanák a tanárokat stb.


Való igaz, az iskola is egy elavult rendszer. De egy Indigó gyermek nem fog a tanárt verő diák mellett kiállni, hanem sokkal inkább fogja a tanárt megvédeni, vagy őrjöngő társát lefogni. Az iskolában lehet feszélyezett. De néhol a több órás előadások nem embernek valók. Hiszen tudjuk, hogy az agy kb. az első 45 percben tud aktívan figyelni. Vagy a pici gyerekekkel is fele olyan nehéz táskát cipeltetnek, mint a saját testsúlyuk. Hiszem, hogy a világ ezt is meg fogja oldani!


Te pazarolod a természet adta csodákat? Ez miben nyilvánul meg?

155. Gepárd1962 (válaszként erre: 154. - Jogica)
2010. nov. 3. 15:05

A vallás és a hit nem ugyan az. Hite lehet annak is, aki nem vallásos. A vallás kategorizálva van, egyetértek abban, hogy szétválasztja az embereket.

Az ezotéria "divat" lett, nagyon fontos, hogy szelektáljunk. A legjobb, ha a szívünkre, a megérzéseinkre hallgatunk, akkor jó felé megyünk.

A spirituális világban sem egyformák a képességek (nem csak a fejlettségi szintről beszélek).

Van, aki "tanító", van, aki gyógyító...stb., legalább is ezek a képességei fejlettebbek. Tehát, aki azt mondja, hogy mindenben egyformán "profi", mindenképp kétkedve fogadjuk.

A pokolról annyit: a Teremtő nem büntet, nem küld a (nemlétező) pokolra. Hagyja, hogy megéljünk dolgokat. Aztán majd mi magunk eldöntjük, mit szeretnénk javítani...

154. Jogica (válaszként erre: 153. - Marduk)
2010. nov. 3. 14:47

Pont a múlt héten hallgattunk egy előadást a főiskolán, az egyházakról és szerzetesekről. Nagyon tetszett az előadásban, hogy belevette a spiritualizmust az előadó, avagy egyes szerzetesek valóban spirituális életet éltek.


De a vallással nem az a baj, hogy kinek szól. Szólhatna mindenkinek. De el van világiasodva. Nem a hitről szól, hanem a pénz dominanciájáról. Nagymamám panaszkodott, hogy a választások előtt az istentiszteleten a pap nem gyengén célozgatott, hogy kire kell szavazni. Nekem fáj a szívem, amikor az idős emberek az utolsó filléreiket dobják a perselybe, mert már 10 éve ugyanannak a templomtoronynak a felújítására gyűjtenek.


A vallás már nem közvetít igazi értékeket, ahogy az egyház sem. Arra jó, hogy megossza az embereket, akár a politika.


Pedig szerintem mindennél fontosabb lenne az, ha az embereket arra "nevelnék", hogy erősítsék meg a hitüket. Ezen alapszik a vonzás törvénye is. És mindegy, hogy valaki az Univerzumban hisz, Istenben, vagy bármely pozitív Létezőben, de ha hisz benne, az élete boldog lesz, mert a pozitív céljait bármikor elérheti. És a legfontosabb, hogy higgyen Önmagában. A vallásnak meg kellene erősítenie az embereket Lelkiekben. És nem azt mesélni, hogy pokol, meg kárhozat.


Az is probléma, hogy a Jézusról szóló fordítások sem helyesek. Pl. Jézus apja nem is ács volt, hanem tanító. Ez is egy félrefordítás.


Az ezotériát sem tiltják ám nyilvánosan. Inkább burkoltan tesznek ellene. Nem minden ezós tanító szolgálja ám az "antennák kinyitását." Sokan csak beépültek, és húzzák le az embereket mind anyagilag, mind energetikailag. Elhitetik, hogy a feketemágia is egy hasznos dolog, drága pénzekért szerelmi kötéseket hoznak létre a lelkileg összetört embereknek. Horror összegekért jóslatot mondanak.


Az embernek nagyon hallgatnia kell a belső hangjára, hogy kit fogad el saját maga számára hitelesnek. Én itt is fenntartom azt a nézetemet, mely szerint Jó borásznak nem kell cégér. Egy hiteles látót, egy hiteles tanítót ajánlanak. Szájról szájra terjed a híre. És nem kell neki tv reklám!


És erre is igaz, hogy amit ők mondanak, abból is meg kell találnunk azt, ami számunkra hasznos, és a fejlődésünket szolgálja!

153. marduk
2010. nov. 3. 14:20
Nagyon fontos a fejlődés,hogy ne mások irányítsanak bennünket.Ha fejlődünk már nem számít ki mit mond. Kifejlődik-egy olyan érzékiség ami jelez,hogy hején valót hallok e.Az agy antennaként működik és nagyon sok dologban felszínre kerül az igazság amikor foglalkozunk egy dologgal.Nem csoda ha a vallást sokan nem tudják így elfogadni mert nem érzi benne a valóságot.Nem is nekünk írták hanem az írás tudatlanoknak és jobban inkább a tudatlanoknak.Az ezotériát azért tiltják mert kinyitja az antennákat innen meg már minden más.
152. Gepárd1962 (válaszként erre: 149. - Jogica)
2010. nov. 3. 13:36

Egyetértek veled!

Nagyon jól fogalmaztad meg!

151. 704ac5130b (válaszként erre: 149. - Jogica)
2010. nov. 3. 12:18
És még mindig tökéletesen egyetértek! :)
150. Jogica (válaszként erre: 148. - T.Ili)
2010. nov. 3. 11:16

Ez így igaz. Az információ "pontosjével" is átjön. :)


Nem értem, hogy miért kötnek bele a helyesírásba. :S Ez olyan, mint amikor már másba nem tud belekötni.

149. Jogica (válaszként erre: 145. - Soktap)
2010. nov. 3. 11:14

Kedves Soktap!


Azt gondolom, hogy a félreértést a lázadás szó adja. Az indigók nem úgy lázadók, hogy törnek-zúznak. Hanem látják az igazságtalanságot, a nem működő konvenciókat, regulákat, és az ellen lázadnak. A működőket betartják, sőt példamutatóak.


Nem gondolom amerikai baromságnak. Ismerek látókat Magyarországon,akik elzárkóznak mindenféle ezoterikus irodalomtól. Mégis lejött nekik az információ akár az Indigókról, akár a többiekről.


Mindenkinek van küldetése, kinek-kinek mi. Az Indigókat azért küldték, hogy a nem működő rendszereket felborítsák. Tudod ezt jó eszközzel is el lehet érni. Nagyon sokan már kisgyermekkorban megéltük, hogy milyen ha kiközösítenek. Ezért legközelebb már mi álltunk ki azok mellett, akik épp kiközösítettek lettek. Mégha végül mi ittuk meg a levét.


Felnőttként az ember bekerül egy munkahelyre. Ahol nem feltételen korrekt minden. Megy a könyöklés, a másik ember eltaposása. Itt két út van, az egyik, hogy te is ilyen leszel, és befogadnak. A másik út, hogy tiszteletet tanúsítasz az iránt is, aki épp belédkönyökölt, vagy a lábát törölte meg benned. Akkor is a vonzás törvényéről mesélsz, amikor hülyének néznek, és akkor is küldesz egy mosolyt, ha senki nem vevő rá. És EZ fogja még jobban bomlasztani azt a helyet. Nem szándékosan, nem rossz eszközökkel fogja az ember megosztani a társaságot. Hanem szeretettel. És ez igaz bármely közösségre.


Az Indigókról azt tapasztalom, hogy kitartanak a végsőkig. És akinek kell, segítenek. És lehet, hogy pont olyannak adnak segítséget, aki már elbizonytalanodik, hogy melyik eszközzel akar élni...


Az Indigókról egyesek azt írták, hogy figyelemzavarosak. Már bocsánat, de nem minden figyelemzavaros, hiperaktív gyerek Indigó, és fordítva. Azt írják hajlamosak a függőségekre pl. drogok. Ez hülyeség, mert nagyon sokan harcolunk a tiszta élet mellett. És mi is példát statuálunk, hogy nem dohányzunk, nem iszunk alkoholt, és nem drogozunk.


Szóval abban igazad van, hogy vannak hozzá"költések" a történethez. Vannak, akik ugyanígy lázadnak ez ellen, és még negatív dolgokat is írnak róluk.


De az aranyszabály az úgyis az, hogy mindenki azt higgyen el az olvasottakból, amit szívével igaznak érez.


Legyen szép napod!

148. t.Ili (válaszként erre: 124. - B269c1fc64)
2010. nov. 3. 10:39

Ne bántsd Mardukot !

Lehet,hogy nem ír helyesen,de minden szavára szomjazom!Még a "pontosjés"hülyéjét is megértem!

Bocsi.

147. fa8f3f5c02 (válaszként erre: 145. - Soktap)
2010. nov. 3. 08:54

Kedves soktap,

amiket felsoroltam nem én állítom, csupán ezt olvastam, ezzel jellemezték az indigókat. Tisztában vagyok vele, hogy sok más emberre is ráillenek ezek a tulajdonságok. Attól függetlenül, hogy köze van e vagy sem az indigó témához. Hogy kérdésedre válaszoljak: Jelenleg is tini vagyok egy elég lázadó tini, bár ezt a világ felé kevésbé mutatom ki. S, hogy véleményedre reagáljak: Attól, hogy valaki hisz ebben, NEM felmentés a nevelés alól. Hiszen mindenkinek tapasztalatokat kell gyűjtenie, s ez a tapasztalatszerzés a szülőknél kezdődik. S rajtuk múlik, milyen irányba terelgetnek minket. Milyen világképet raknak elénk. Ez az évek múlásával természetesen változik, ahogy egyre több behatás ér. Nos mindenkinek megvan a maga véleménye, a tied ez. S nem gondoltál még bele, hogy lehet, hogy épp azért születnek indigók, hogy rámutassanak az emberiség pazarlására? Hogy a természetet semmibe vesszük? S pusztítjuk?

üdv.: ditu

146. 704ac5130b (válaszként erre: 145. - Soktap)
2010. nov. 3. 08:51

Kedves soktap!


Rendkívül "megnyerő" a stílusod... :S

145. soktap (válaszként erre: 133. - Fa8f3f5c02)
2010. nov. 3. 08:43

Kedves zau ditu,

amiket felsoroltál az egy tini lázadási tünetei,te nem voltál tini?vagy csak már nem emlékszel rá.Nekem 7 lányom van és nagyol jól tudom mi az amiről a szülök meg akarják győzni őnmagukat,felmentés a nevelés hiányossága miatt.Szóval ez az indigó buli is egy amerikai baromság.Vannak nagyon okos és sajnos buta gyerekek is.Ennyi,és a globalizáció.

Semmi másról nem szól az egész mint az embereket szembe állítani egymással,és jöjjön az újkori rabszolgatartás.

Amig pazaroljuk a természet adta csodákat,addig ne dumáljunk indigó gyerekekről.

Üdv gábor

2010. nov. 2. 19:41
Azt hiszem igen :)
143. Jogica (válaszként erre: 142. - 704ac5130b)
2010. nov. 2. 18:50

California teszt? ;)


Igen, neked is szólt!:)

142. 704ac5130b (válaszként erre: 138. - Jogica)
2010. nov. 2. 18:23

Nagyon érdekes volt olvasni az írásod, és nagyon nagyon igaz. Az életembe nem szeretnék belemenni, de pont mikor legutóbb kitöltöttem egy 300 kérdéses pszichológia tesztet (munkához kellett), akkor értékeltem ki a dokival, mert sok dologra másképpen reagáltam, és akkor ő is azt mondta, hogy csoda, hogy normális vagyok még. Igen, ez ilyen. De én nem térek le az útról. :)

És az utolsó sorodat mivel az én hsz-emre reagáltál, nos magamra vettem, és én is ugyanezt kívánom Neked! :)

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook