Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Facebookon, ha egy csoportpostra szeretnék a név nélküli tagnak üzenni, azt megtehetem valahogy messengeren? fórum

Facebookon, ha egy csoportpostra szeretnék a név nélküli tagnak üzenni, azt megtehetem valahogy messengeren? (tudásbázis kérdés)


6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Globus)
febr. 26. 11:17
Igen, ez is jó ötlet! Köszi!
5. globus (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 26. 11:15
Esetleg kérd meg az admint, hogy ugyanezt írja meg neki ő. Aztán majd eldönti Névtelen, hogy fel akarja-e venni veled a kapcsolatot.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - A Nyuci)
febr. 26. 11:03

Köszönöm!


Igen, ez is egy megoldás. Csak kérdés, hogy mire észreveszi a hozzászólásomat, addigra az az illető is észreveszi-e, akit nem szeretnék. :)

De jó ötletet adtál a törléssel, köszi! :)

3. A Nyuci (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 26. 10:35

Azért névtelen, hogy ne lehessen ráírni sem. Te nem tudsz névtelenül hozzászólni.


Írd be hozzászólásként, hogy keressen meg, aztán, amikor már tárgytalan, töröld le onnan.

febr. 26. 09:56
Nem tudsz, Ő tud csak rád írni, utána már igen.
febr. 26. 09:39

Sziasztok!


Ha facebookon az egyik csoportba név nélküli tagként tesz bejegyzést, akkor én tudok a részére messengeren üzenni? Ha igen, hogyan? Kitett egy posztot az egyik csoportba, és szeretnék neki segíteni, de azt nem szeretném, hogy a nevem látszódjon a hozzászólásoknál, így inkább privát üzenetet írnék a részére. Tudtok ebben segíteni? Köszönöm előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook