Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Válás után ti hogyan kezdtétek újra az életet!? fórum

Válás után ti hogyan kezdtétek újra az életet!? (beszélgetős fórum)


1 2
10. pandoracic (válaszként erre: 1. - 68bf453ef3)
2013. jan. 21. 16:23

Én új szerelem miatt váltam el.

Más volt,máshogy éreztem,mint az akkori férjemmel.

Aztán kiderült,hogy az új fontosabb volt nekem,mint én neki.

Ma sem tudom ,hogy mi volt az igazi hiba,miért nem sikerült az újjal.Pedig a mindenem volt.


Én teljesen a nulláról kezdtem azután,hogy otthagytam a férjem.Újabb szerelem nincs azután az új szerelem után,de azért igyekszem nyitottan állni a férfiakhoz,csak mostanra már kialakult egy másfajta értékrend bennem.Ennek alapján próbálom megítélni az emebreket,az új lehetőségeket.Talán túl válogatós lettem,de annyit mindenképpen elvárok a másiktól,amennyit én magam beletennék egy kapcsolatba.

Nem kell szeretői viszony,és nem az anyagi értékek alapján vonzódom vagy nem vonzódom egy emberhez.

9. 68bf453ef3 (válaszként erre: 8. - Zamila)
2013. jan. 21. 16:22
Hát neked is csak gratulálni tudok tudjátok őszintén szólva én nem lennék ilyen bátor félnék mi van akkor ha egy pszichopatát fognék ki még belegondolni is borzasztó...
8. Zamila (válaszként erre: 4. - 68bf453ef3)
2013. jan. 21. 16:17
Dehogy az új szerelem miatt:) Már 3 éve lakótársak voltunk csak a férjemmel,közös hiteles házban,egyikünk sem akart kiköltözni,úgyhogy aztán végűlis én léptem,kézen fogva a két lányomat.Közben ismerkedtem meg a jelenlegi párommal neten. Együtt élünk, a volt férjemtől jó messze szerencsére,épp eleget zaklatott míg a közelében laktunk.
2013. jan. 21. 16:17
Sok függ attól is, hány éves vagy, kik állnak melletted rokonok, barátok közül, ki tud segíteni, ha kell! Én a válás után, vagyis miután elhagyott minket az élettársam (mert jogi per csak a gyerekelhelyezési volt), háromnegyed évvel már új kapcsolatban éltem, előtte nem ismertem a páromat. Addig meg segített anyukám a gyerek mellett, a barátaimmal szórakozni jártam, nekem jó időszak volt a szétválás utáni)
6. 68bf453ef3 (válaszként erre: 5. - Titati)
2013. jan. 21. 16:14
Ez igen gratulálok volt bátorságod:)))
5. titati (válaszként erre: 1. - 68bf453ef3)
2013. jan. 21. 16:08

Én 23 éves voltam, egy másfél éves gyerekkel. Azt mondtam elég, MOST kell lépnem. Kerestem munkát és a gyerkőcnek bölcsit, beadtam a válókersetet, eladtam a kis-házunkat, visszaköltöztem a szüleimhez, és kb fél év múlva találtam lakást, és elkezdtem mindent előről.

2 éves volt a gyerkőc, amikor megismerkedtem a (mostani) férjemmel...azóta eltelt 11 év, és már 5 fős a családunk :-)


Életem legjobb döntése volt, hogy akkor véget vetettem a házasságomnak!

4. 68bf453ef3 (válaszként erre: 3. - Zamila)
2013. jan. 21. 16:08
Értem és nálad hogy volt??miért váltatok el?? az új szerelem miatt??
2013. jan. 21. 16:06
Én már közben szerelembe estem:D Sztem nagyban függ,hogy tőled válnak,vagy Te válsz a férjedtől:)
2013. jan. 21. 16:03
ez egy jó téma engem is érdekelne!
2013. jan. 21. 16:00
Mivel egyre gyakoribb ez a kérdés én is kíváncsi vagyok ki hogy élte túl a válást és ki mikor esett megint szerelembe....
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook