Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vakond a kertben fórum

Vakond a kertben (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Vakond a kertben

7. mimmo33 (válaszként erre: 5. - Csillag85)
2009. ápr. 15. 09:17

Szia!


A vadászgörény viszont hatásos lehet.Legalábbis Én azt hallottam, hogy ők eltudják kapni

6. Kiss Ildikó (válaszként erre: 5. - Csillag85)
2009. ápr. 15. 09:00

Szia! A kutyának nem sikerül elkapni?

Nálunk nincs kutya, pedig arra gondoltam, hogy ő lehet eltudná kapni a grabancát!

2009. ápr. 15. 08:51

Sziasztok!

Nálunk is van egy ilyen kis dög! Én szeretem az állatokat, de ez már sokk!! Nem elég hogy széttúr mindent, a 3 macskám és a kutya meg akarja fogni ezért szét kaparnak mindent. :(

4. mimmo33 (válaszként erre: 3. - Kiss Ildikó)
2009. ápr. 15. 08:43

Jó reggelt!


"Pedig fogyókúrázni úgy is lehetne, hogy a vakondtúrásokat simítgatom :-DDD"

Háááát, max idegből:D:D:D:D

3. Kiss Ildikó (válaszként erre: 2. - Mimmo33)
2009. ápr. 15. 07:04

Helóka :-)

Akkor tudod miről beszélek :-D

Hétfőn is megnéztem a kertet. Egy két újabb túrás van. Használt a vakondriasztó. Már a szemem nem akad fel, ha megállok a kapuban!

Pedig fogyókúrázni úgy is lehetne, hogy a vakondtúrásokat simítgatom :-DDD

2009. ápr. 14. 21:34

Szia Ildi!


Mi két éve a nyár végét 186 vakondtúrással zártuk...

A páromat minden reggel reanimálni kellett a látvány miatt...Mi kipróbáltunk szinte MINDEN lehetséges űzőt, távoltartót,DE SEMMI nem használt.

Aztán találtunk valamit ami elűzi, de nem öli meg.Ezt azért tudom, mert a szomszéd telket senki nemművrli, és egyszer csak az Ő telkük lett tere helyes kis buckákkal.

A karbid kőegy kis víz, és már menekülnek is...

De anyunál például jól bevált a napelemes vakondűző, igaz az Ő kertje egy zsebkendőnyi, ami kertünk meg cca 300 nm-es:@

2009. ápr. 14. 21:03
Hétvégén kimentem megnézni a kertünket. Gondoltam szétnézek, hogy a hó elolvadt-e és az első virágok kinyíltak-e, mint például a krókusz. Meglepetés fogadott. Tele volt a kert vakondtúrással. Azt hittem, elájulok! Meg se mertem számolni. Hazajöttem és a neten elkezdtem keresni megoldást a nagy gondomra. Hogyan fogom én ezt a Vakond Géza urat elűzni?

Ugrás a teljes írásra: Vakond a kertben

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook