Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vakond a kertben fórum

Vakond a kertben (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Vakond a kertben

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
187. Kiss Ildikó (válaszként erre: 186. - Doxikri)
2009. máj. 17. 21:38

Elolvastanm a receptet :-) Tényleg könnyű. Én a somlóit szoktanm csinálni így, csak én sütöm a piskótát.

Jól sikerült a szülinapi buli?

Nálunk Botond névnap volt tartva. Jól éreztük magunkat :-))))

Ma jógáztunk a füvön, ebben az arany napsütésben :-)

186. doxikri (válaszként erre: 185. - Kiss Ildikó)
2009. máj. 15. 12:57
megkaptam. Én meg leírtam a mamamisut!
185. Kiss Ildikó (válaszként erre: 184. - Doxikri)
2009. máj. 15. 12:56

Akkor már megnyugodhatsz, ha a sütik jó úton haladnak :-)

A képet elküldten megint. A végéről lemaradt a < jel.

184. doxikri (válaszként erre: 183. - Kiss Ildikó)
2009. máj. 15. 12:09

Szia drága Ildikó!

Köszönöm az érdeklődést, a sütik már sülnek. Nem vagyok nagy cukrászmester, de ez jónak tűnik.

Közben faliórát decoupag-olok a Daninak. Du. megyek vásárolni és folytatom a kaja előkészítést.

Mindegy, megérdemli a kismókus. Nagyon izgul. Közbenn megjött az üzeneted is, de a képet nem töltötte be. Valami gond van vele. De mindenesetre köszi, irtó aranyos vagy, hogy gondoltál rá.

183. Kiss Ildikó (válaszként erre: 182. - Doxikri)
2009. máj. 15. 11:21

Szia Krisztám! Kisütött a nap :-)

Nagy a készülődés nálatok gondolom. Sikerültek a sütik?

182. doxikri (válaszként erre: 181. - Kiss Ildikó)
2009. máj. 14. 22:45

Örülök. Most megyek aludni, egész nap hoxáztam.

Jó éjszakát Neked !

181. Kiss Ildikó (válaszként erre: 180. - Doxikri)
2009. máj. 14. 22:35
Megkaptam a capuccinot, nagyon fini. Be is tettem a naplómba :-)))
180. doxikri (válaszként erre: 178. - Kiss Ildikó)
2009. máj. 14. 17:38

Nem is láttam még ilyeneket. Jópofa dolog.

Most én is pattogok itthon, mert takarítgatok,meg hoxázok, meg kapirgálok a kertben egyszerre.

Tök jó fórum van "kötözködök" címen. Előzménye meg a "A férjem a mindenem, de a szex...". Ha van időd, nézd meg. Az e-mail megjött?

179. Kiss Ildikó (válaszként erre: 176. - Doxikri)
2009. máj. 14. 16:57
Nem tüntem el! Itt vagyok meg vagyok. Csak annyi a magánéleti tennivaló. Na meg a vállalkozás se semmi!
178. Kiss Ildikó (válaszként erre: 177. - Doxikri)
2009. máj. 14. 16:56

Persze :-) Coline

Gyönyörűek a csigái :-))) Nem semmi!

177. doxikri (válaszként erre: 175. - Kiss Ildikó)
2009. máj. 14. 16:49
Láttad már azt a csajt, aki csigákat gyűjt? hatalmasak!
176. doxikri (válaszként erre: 172. - Kiss Ildikó)
2009. máj. 14. 16:48

Jajj, már úgy megijedtem, hogy eltűntél! Nálunk akkora eső volt tegnap, hogy csak na! De komolyan. Nem zuhogott, ömlött, szakadt, nem is tudom. Délután, éjjel, reggel.

A mama-misut leírom a receptekhez.

A csomit csak holnap adom postára, mert közben az autómat szervízbe kellett vinni és ma nem vagyok mobil. De küldöm, meg meglepit is!

175. Kiss Ildikó (válaszként erre: 170. - Mimmo33)
2009. máj. 14. 16:47
Nálad a csigák garázdálkodnak! Megegyük őket? :-DDD
174. Kiss Ildikó (válaszként erre: 169. - Indián lány)
2009. máj. 14. 16:46
Nekem a hangyák ették meg a virágokat. Keresd meg a hangya bolyt és vegyszerrel fújd le!
173. Kiss Ildikó (válaszként erre: 167. - Tundibundy)
2009. máj. 14. 16:44
Jó lenne ha egy képet tudnál róla mutatni :-)
172. Kiss Ildikó (válaszként erre: 166. - Doxikri)
2009. máj. 14. 16:43

Szia Krisztám :-)

Nálunk most csepereg az eső, de egy locsolásra sem elég úgy látom.

Azért csináltam meg a hajam, mert mentem a polgármesteri hivatalba ügyintézésre. És gondoltam, ha összefutok valakivel, akkor üde és friss legyek :-)

Nagyon várom a csomagot :-))) Kíváncsi leszek rá!

epertorta! Hú de jól hangzik :-) Mi az a mama-misu???

171. doxikri (válaszként erre: 169. - Indián lány)
2009. máj. 14. 11:14
A pocok az vega. Pocokirtásról nem tudok. velük még nem háborúztam. De biztos van valaki akinek van tapasztalata.
170. mimmo33 (válaszként erre: 169. - Indián lány)
2009. máj. 14. 11:07

Szia!


Én tavaly jártam így.De nem vakond rágcsált(mert Ő nem vega:D), hanem a csigák a tettesek!!

2009. máj. 14. 11:01

Sziasztok!

Valami lerágja a frissen ültetett virágokat a kertben.Nagyon ízlett neki a tátika,dália,lonc,de a paprikavirághoz nem nyúlt.Anyukámék találtak egy elpusztult barna hátú-fehér hasú rágcsálót,lehet hogy ő és a rokonai a ludasok?Szerintetek mi lehet az,és mit lehetne tenni ellene.Előre is köszi a segítségeteket!

168. doxikri (válaszként erre: 167. - Tundibundy)
2009. máj. 13. 16:40

Ez egy vakondra lehet, hogy hatással van, de mi nagyban űzzük az ipart. Se sörösüveg, se kénlap, se hangok nem használnak nagyon kikupálódott vakond barátainknak.

Én tegnap indítottam a vakondűző varádics akciót. remélem hatásos lesz.

2009. máj. 13. 16:37
Láttam vakondriasztót amit bárki el tud házilag készíteni nagyon kis befektetéssel. Csupán 2db PET palackra és egy kis madzagra meg egy ollóra van szükség hozzá. Az egyik palackot el kell vagdosni, úgy hogy a másikba bele lehessen tűzködni, mint egy szélfogót és ezt kell leszúrni a földbe, ahogy a szél forgatja a hangja elriasztja vakondpajtást.
166. doxikri (válaszként erre: 165. - Kiss Ildikó)
2009. máj. 12. 22:40

Szia Ildikó!

Nálunk csak késő délután kezdett esni, de még most is szakad. Én reggel voltam fodrásznál. Miért kell holnap szépnek lenned? Vagy csak úgy?

Ma megjöttek a vakondűzők, el is ültettem őket. Holnap postára adom a tiédet is. Kíváncsi vagyok rá.

Megcsináltam a spagettit, isteni volt!!

Hétvégén buli lesz a Daninak, (12 éves lesz). Jönnek a pasikák és grillezni kell, tehát neki kell állnom husikat pácolni holnap. Meg tortát sütni, ami ellen be vagyo oltva de rendesen.

Főzni imádok meg tudok is /elvégre vendéglátós vagyok/ de a cukrászat nem az én műfajom. De a kölyökért mindent! Epertorta lesz, mg "mama-misu".

Szóval nem fogok unatkozni. Remélem szombatra jó idő lesz. :-)))

165. Kiss Ildikó (válaszként erre: 164. - Doxikri)
2009. máj. 12. 20:15

Szia Krisztám :-) Ma nem mentem a kertbe, mert végre esett egy kis eső :-)

Idehaza voltam egész este. Most megyek és beszárítom a hajamat, hogy holnapra szép legyek :-D

164. doxikri (válaszként erre: 163. - Kiss Ildikó)
2009. máj. 11. 15:19

Szia Ildikó!

Köszi az összes képeslapot! Aranyos vagy!

Én Pesten születtem és csak az őrültségünk hozott le minket ide a világ végére 33 évesen.Addig tősgyökeres "aszfaltlány" voltam. Az is jó volt addig, de most már jobb ez itt vidéken.De hát le kell nyugodni az embernek egy ilyen váltáshoz,

163. Kiss Ildikó (válaszként erre: 160. - Doxikri)
2009. máj. 10. 23:09

Szia Kriszta :-)

Jó sogáig voltál pesti lány! :-D

Igen, ott vásárolunk a boltnak cipőt, papucsot ...

Jó hosszúra sikeredett a mai nap.

162. Kiss Ildikó (válaszként erre: 159. - Kormica)
2009. máj. 10. 23:07
Szia! Nekem anyu végülis a golyókat rakta be a lukba. Attól 2 hét mulva megdöglött az egyik. A másik meg tovább állt a szomszédba.
161. doxikri (válaszként erre: 159. - Kormica)
2009. máj. 9. 21:01
most rendeltem vakondűző füvet, majd írok, hogy mi az eredmény.
160. doxikri (válaszként erre: 158. - Kiss Ildikó)
2009. máj. 9. 21:00

Jó utat Pestre! Én ott éltem 33 évig. Nem mennék vissza semmi pénzért.

Ott veszed a bocskorokat?

Igen, nagyon szeretem a kutyusomat. Ott voltam a születésénél. A Dani nevezte el, ő akkor 1,5 éves volt. Már 11 éves lesz a kutyus. Kicsit rigolyás, de olyan jólelkű és nagyon szófogadó.Nem bánt senkit, de ha idegenn ki akar menni a kertből, azt nem engedi ki, csak ha ott vagyunk. Ő fordítva őrzi a házat. Sose volt láncon, a pórázt hírből sem iseri, de eszébe se jutna elmenni.Teljes értékű családtag.

Pihenj holnap, barnuljál érezd jól magad!!

159. Kormica
2009. máj. 9. 20:58

Sziasztok!

Na, elment már a vakond nálatok ? Mi most ott tartunk, amit az elején írtatok, napelemes vakondriasztó...most vettük a Metroban 2ezervalamennyiért adtak 2-t. 1 hete mennek, kevesebb a dúrás már, de a kutyák este el vannak engedve, és ők is ásnak, kereseik, 1-et el is kaptak már. Sokan vannak 1 kertben ? És honnan tudja, hogy hol a kerítésünk ? Még véletlenül sem megy át a szomszédba.

A tesóméknak a hígítós rongy jött be, ha muszály, akkor én is kipróbálom, egyenlőre nem dúr annyira a riasztótól...

Nektek mi lett a tuti ? Nem olvastam végig az egész fórumot, csak az első 20-at.

158. Kiss Ildikó (válaszként erre: 157. - Doxikri)
2009. máj. 9. 20:44

Szia Kriszta!

A baconos tészta receptjét megtalálod a sütök főzök naplómban. Az az utolsó, mert ma csináltam és képet is tettem hozzá. A kis piros kockás terítős kép :-D

Én is nagy tésztás vagyok! Imádom :-)


Nagyon szeretheted a kutyusotokat! :-)))

Nekünk nincs kutyánk, semmilyen állatunk. Csak a nyest a tetőn! :-DDD Ma is találtasm az udvaron szigetelő anyagot. Kidobálta a tetőről. Megint dorbézolt!!!


Ma fűvet nyírtál. Az igen. Jó hogy volt időd rá. Most nem volt szúnyog, csak egy pár.


Holnap délelőtt Pestre megyünk árúért. Dél körül érünk haza. Jó lenne egy kicsit napozni délután. Semmit se csinálni :-)

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook