Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vajdaságiak, ide fórum

Vajdaságiak, ide (beszélgetős fórum)


2007. jún. 20. 20:47
Elijedtetek,vagy mi történt?:))))
29. 0da025d011 (válaszként erre: 1. - H MAYA)
2007. jún. 19. 22:39

Üdv nektek!

Nem tudom hány vajdasági vam itt a Hoxán.Végig néztem,olvastam a hozzászólásokat.Na,akkor:nem vagyok büszke,hogy vajdasági magyar vagyok,de nem is szégyelem.És nyiltan vállalom.Ahol megfordultam itt a Hoxán,szerintem mindenki tudja hol élek.Egyébként ludasi vagyok.És a felhasználó nevem a saját nevem.Na,akkor nekem már nem kérdés,hogy esetleg szégyelném vajdasági mivoltomat,adatlapomon még csak a címem,és mobilszámom nem adtam meg.

Véletlen vettem észre,hogy ez a topik is létezik.

Jártam itt is,majd jövök újra.

28. zlato
2007. jún. 17. 19:14

Sziasztok,Gazsika köszönöm,hogy szóltál,hogy van ez a fórum,én is jelentkezem,14 éve jöttem M.o.-ra egy kisfiúval,aki mára nagy fiú lett,de született még két kicsi gyerekem.

Szabadkán születtem,és ott is jártam suliba,és ott

is dolgoztam,míg nem telepedtünk át.

H MAYA ne zavartasd magad,én is kérdeztem még áprilisban,hogy aki nem M.O.-on született,hogy találta fel magát,egy emberke írt vissza,holott szerintem is sokan vagyunk akik nem itt születtünk,és mégis itt élünk.

Minden jót mindenkinek,és várjuk a többi Vajdasági jelentkezőket.

27. H MAYA (válaszként erre: 25. - Mongi)
2007. jún. 16. 22:14

Tudom azt, hogy mi mindenhol idegennek számitunk.

De te megküzdöttél biztosan mire elérted hogy hivatalosan is magyar lettél.

2007. jún. 16. 22:02

mongi: gratulálok :)


gazsika: Palics is nagyon szép, már többször jártam ott, legutoljára a majálison voltunk a tónál :)

25. mongi (válaszként erre: 24. - H MAYA)
2007. jún. 16. 21:29

Köszi szépen.

Természetesen a HAZA,haza marad mindig!

Azért hidd el,rossz más országban külföldiként élni.Apropó,rossz volt.:-)

24. H MAYA (válaszként erre: 23. - Mongi)
2007. jún. 16. 16:32

Gratulálok hozzá,látod A TÜRELEM RÓZSÁT TEREM,.

De azért nem felejtetted el a szülőföldedet ugye?

23. mongi
2007. jún. 16. 14:41

SZIASZTOK!

Képzeljétek,megkaptam a magyar állampolgárságot!

(Csak 15 éve tartózkodom Magyarországon:-)))

22. gazsika (válaszként erre: 21. - 5ab2bc2fa0)
2007. jún. 16. 13:45

Szia, Larucika!

Kanizsa is, Becse is szép hely! Irigyellek a Tiszáért :) Gyerekkoromban sokat jártunk Óbecsére, azóta sajnos csak 1-2 alkalommal voltam...

2007. jún. 15. 18:52

Hali!


Én is vajdasági vagyok :)))


Magyarkanizsán nőttem fel, de mostmár lassan egy éve Óbecsén élek a férjemmel.

Mindeketten jogot tanulunk. Ennyi :)

20. H MAYA
2007. jún. 15. 15:07
Az is jó!
19. b11a46e73c (válaszként erre: 18. - H MAYA)
2007. jún. 9. 22:42
még nem probáltam,akasztofázok de ezerrel!
18. H MAYA (válaszként erre: 17. - B11a46e73c)
2007. jún. 9. 13:20
Valahogy igy vagyok én is a Hoxával,örülök hogy véletlenül rátaláltam.Most dominólázban égek.Te próbáltad,vagy játszol csak nem vettelek észre?
2007. jún. 8. 23:00
köszi!szerintem is sokkal több vajdasági van köztünk,csak nem veszik észre a témát! egy biztos, miota rátaláltam a hoxára,ha csak tehetem itt logok,más a neten nem is érdekel!!!
16. H MAYA (válaszként erre: 15. - B11a46e73c)
2007. jún. 8. 22:27
Köszöntelek csapatunkban!!!!!!!!!!!!!!!!
2007. jún. 7. 23:34
hello,én csak pár napja vagyok a HOXáN éS most vettem észre a forumot,vajdasági vagyok,Péterrévén élek!ja és büszke vagyok rá!!!
2007. máj. 31. 12:45
Hát, én se vettem volna észre, de nekem Maya szólt, hogy nyitotta ezt a témát!
2007. máj. 30. 13:28
Szerintem nem veszi ám mindenki észre a fórumot rögtön. Nem tudom, ki hol bukkan új témákra, de nekem néha ezer év, mire észreveszek valamit, ami érdekel. :)
12. H MAYA (válaszként erre: 11. - Rhea)
2007. máj. 30. 13:15
Valami baj csak van ,látod nincs újabb hozzászóló.
11. Rhea (válaszként erre: 10. - Pitypang)
2007. máj. 27. 16:44

én sem tudom, miért lenne szégyen a származásunk..szerintem inkább büszkeség itt magyarnak lenni és megmaradni, nem beolvadni a többségi nemzetbe - ez utóbbi, véleményem szerint, nagyobb szégyen, mint egy fórumon nem bevallani a származásunkat. de ez csak az én véleményem, nem akartam vele senkit sem megsérteni, s ha mégis, akkor előre is bocsánatot kérek.

én nem hallottam ilyesmiről, hogy kocsikat vernének szét Szerbiában csak a rendszáma miatt. lehet, hogy délebbre előfordulhatott, de Belgrádig tuti, hogy nem.

2007. máj. 27. 11:37

Öööö... Lehet, hogy hülye a kérdés, de miért szégyellné valaki hogy vajdasági? Mondjuk én el vagyok tévedve, mert azt sem értettem, hogy miért mondták ismerőseim, hogy nem mernek a magyar rendszámú autójukkal megszállni Szerbiában Görögország fele menet, mert tavaly is szétverték a kocsijukat...


Bocsánat, ha kínos témát hozok fel itt a fórumon, semmi rossz szándék nem vezérel. Csak a kíváncsiság. Hátha Tőletek kaphatok választ e kérdésemre. :)

2007. máj. 27. 11:34

Sziasztok!


Én nem vagyok vajdasági, de minden kis apró morzsa érdekel, ami kapcsolódik a "balkánhoz". :) Valamikor réges régen a dédszüleim Banja Lukából jöttek Magyarországra. Szabadkán még most is élnek rokonaink, csak sajnos ezer évente egyszer találkzunk. Egész pontosan én gyerekkoromban láttam őket utoljára, azóta csak kósza levelek néha. :)


Az első komoly kapcsolatom egy vegyes házasságban született srác volt (szerb apa, horvát anya). Mellette tanultam meg a nyelvet, amit félve említek, mert ha szerbnek nevezem, akkor az a baj, ha horvátnak, akkor az a baj... Pedig én tényleg keverve beszélem, hiszen ettől a sráctól (Aca a becsületes neve :) )és a családjától is így tanultam.


Párszor jártam a szüleinél Újvidéken. Az első másodperctől kezdve "otthon" éreztem magam.


Politikát félretéve, irigyellek Titeket, hogy ott éltek. Én úgy láttam, hogy sokkal nagyobb az összetartás, mint itthon. Imádom a kávézókat és a bureket. Ez nálunk nincs. :))


Nekem is van egy kisfiam és hiszitek vagy sem, de épp tegnap "ígértem meg" neki, hogy ha picit nagyobb lesz (most még csak 3 hónapos lesz holnap), szeretném megmutatni neki azt a keveset, amit én is ismerek ebből a volt Jugoszláviából. Remélem, neki is tetszeni fog annyira,mint nekem. :)

2007. máj. 27. 11:05
Sziasztok! Palicsi vagyok. Múltkor én is elkezdtem "vadászni" a Hoxan a vajdaságiakat. Találtam is szabadkaiakat... Üdv mindenkinek! :)
7. Rhea (válaszként erre: 6. - H MAYA)
2007. máj. 25. 22:15
köszi! :))
6. H MAYA (válaszként erre: 4. - Rhea)
2007. máj. 25. 20:44
Gratulálok a kisfiadhoz,legyen sok örömed az anyaságban,na és a HOXÁBAN.
2007. máj. 24. 22:10
nekem csak a lelekem kicsiny része vajdasági...igazából sosem voltam az,de volt idő mikor ott elég boldog voltam :)
4. Rhea
2007. máj. 24. 21:35

helló!

én is vajdasági vagyok, remélem nem túl nagy a lemaradásom, csak egy napja él a fórum :o) nem szégyellem, hogy vajdasági vagyok, sőt! még fokozhatnám is, mert aki vajdasági az tudja, hogy bánátinak lenni nem bűn, csak szégyen, de azt hiszem rajtam kívül senki sem dicsekszik vele :)

temerinben élek, újvidéken dolgozom újságíróként(most itthon vagyok 5 hónapos kisfiammal) és törökkanizsainak vallom magam!ennyi

3. H MAYA (válaszként erre: 2. - Mongi)
2007. máj. 24. 21:27

Köszönöm hogy legalább te bemered válalni,honnan jöttél,a többiek talán szégyenlik.Pedig úgy gondolom,a neten nincsenek határok.

Gondoltam, többen leszünk ezen a forumon,tudom hogy több vajdasági van regisztrálva itt a HOXÁN.

Biztosan nem látták a témát,vagy nem akarnak hozzászólni.

2007. máj. 23. 23:09

Szia!

Én Szegeden élek,de vajdasági vagyok.Itt kezdtem a középsulit,s már a főiskolát is itt végeztem.

A férjem is vajdasági(de ő már magyar állampolgár),s mindketten Knezevaciak vagyunk(:-)kicsit furcsa ilyen "z"-vel irni).

Hetente szoktunk hazajárni,hogy a nagyszülők se érezzék magukat kirekesztve az "unokázásból".

Röviden ennyi.

2007. máj. 23. 22:12

Hányan vagyunk mi vajdaságiak akik látogassuk a hoxát?

Kérlek titeket,jelenkezzetek ezen fórumon.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook