Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Utolsó 3-5 kg fórum

Utolsó 3-5 kg (beszélgetős fórum)


1 2 3
2006. jún. 22. 22:38

az anyagcsere gyorsítására legjobb, ha naponta 5x, 6x (legalább 3 óránként) eszel. Persze össz kalóriában ne haladja meg ez a 6 étkezés az eddigi 3 (vagy rosszabb esetben 2) kalóriatartalmát.

Általában ez, vagy az időlegesen megemelt ch bevitel be szokott válni.

3. csiga (válaszként erre: 1. - Kisgé)
2006. jún. 22. 19:51
Szia! Nekem is hasonló a problémám, hogy kb. 4 kg van rajtam és már sokféle diétát próbáltam. (mondjuk ettem is időnként édességet) Eddig sose reggeliztem, hanem ebéd vacsi volt. No most anya tanácsára megcseréltem, nincs vacsi is van bőségesebb reggeli. Már 1 kg lement 2 nap alatt. Hátha ez Neked is beválik. Meg egyik ismerősöm is ezzel fogyott. Ja és emellett én is mozgok elég sokat, az biztos gyorsítja az anyagcserét, meg a sok víz. Meg reggel iszok egy korty almaecetet vízzel. Aztán meglátjuk mi lesz 1-2 hét után. ;)
2. 575e11e2d1 (válaszként erre: 1. - Kisgé)
2006. jún. 22. 18:32

Valószínűleg lelassult az anyagcseréd.

Egy pár napra emeld meg a ch-t, de minőségi formában vidd be (pl. barna rízs, zabpehely,).

Fehérjét tartsd magasan, zsírt minimális mennyiséget vigyél be, azt is minőségi forrásból (lenmagolaj ill. halolaj)

A viszonylag magas szénhidrát miatt a súlyod lehet, hogy nőni fog, de az csak az izomba juttatott glikogén és víz miatt lesz. Ezután szépen lassan csökkentsd le a ch-t, de ne 0-ra!

Mellé aerob edzés 130-as pulzussal olyankor, amikor a vércukor szinted alacsony.

Böjtölni nem szabad. És a gyümölcsök ch tartalmára ügyelj (ami ugye fruktóz vagy glükóz, tehát cukor)

2006. jún. 22. 11:02

Sziasztok!


Abban várom a segítségeket, tapasztalatokat, hogy mit tegyek akkor, ha 3 kiló van hátra, így is keveset eszem és tudatosan, de nem megy le az a 3 kg. Tényleges 3 kilóról van szó, nem egy ideálról. Próbáltam böjtölni, de utána kiürült a szervezetem és még rosszul is voltam kicsit, bár lehet, hogy épp nem volt elég energiám. Megcsináltam az 1 hetes zöldség diétát, amitől lenment 1 kg, de az vissza is jött lassan, ahogy kicsit többet ettem. Tényleg nem tudom mit tegyek már! Sportolok, bár most kezdtem intenzívebben és nagyon odafigyelek, mit eszem. Van, hogy napokig semmi ch, csak zöldség, husi, esetleg gyümi. Nem tudom, mit fogjak még meg, koplalni sem nem akarok, sem nem fogok, nem tesz jót. Tehát csinálhatok 1-2 hét megszorítást, de úgy érzem, ez nem hosszútávú és szenvedek is tőle!

Szóval? Van ötletetek?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook