Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Unokahúgom ált. isk. 6.-os, unokaöcsém 4.-es. Könyvet vennék nekik karácsonyra, de nem tudom mit olvasnak az ilyen korú gyerekek. Segítenél? fórum

Unokahúgom ált. isk. 6.-os, unokaöcsém 4.-es. Könyvet vennék nekik karácsonyra, de nem tudom mit olvasnak az ilyen korú gyerekek. Segítenél? (tudásbázis kérdés)


2008. dec. 23. 12:34
Unokaöccsédnek szrintem Gyűrűk Ura vagy Harry Potter
10. supin
2008. dec. 23. 10:02
Thomas Brezina könyveiből válassz!!
2008. dec. 22. 21:34

a kislánynak:a 13 és háromnegyed éves adrien mole titkos naplóját ajánlom:)

a fiúnak, attól függ mi az érdeklődési köre... vmi "szakmait"

2008. dec. 22. 20:59
A hatodikosnak Magyarország ezer csodája vagy Nagy Világatlasz .Én hetedikes voltam mikor kaptam egyiket az egyik nagyimtól másikat a másik nagyimtól és nagyon örültem nekik.
2008. dec. 18. 19:09
A fiúnak én a Naruto sorozatot javasolnám.
2008. dec. 18. 17:42

Lánykám is hatodikos, én most karácsonyra a következőket vettem neki:

Katherine Paterson: Csillagnéző, G.Szabó Judit: Sok a csinos lány, Nógrádi Gábor: Az anya én vagyok, Annie M.G.Schmidt: Macskák társasága, Maria Gripe: Ánges Cecília, Csukás István: Vakáció a halott utcában.


Thomas Brezina könyvei is nagyon jók. Ezen felül van egy trilógia is, az írója most nem ugrik be, de a címek: Mágia, Repülés, Medicina. Ez három kötet, a lányom imádja.

5. Starshine28 (válaszként erre: 3. - Koppanya)
2008. dec. 18. 16:29
HP- szerettem volna régebben, de az anyukájuk nem engedte.
2008. dec. 18. 16:24

Az én lányom is 6-os és nagyonszereti a Neveletlenhercegnő sorozatokat, vagy a Meg Cabot által írt kis regényeket. De éppen tegnap voltunk a könyvesboltban, és annyi sok új kötet van ifjusági regényből, pl. A kalózhercegnő (aminek van további 2 kötete).

Vagy vannak olyan sorozatok, hogy Fiúk kizárva.

A fiúknak is vannak külön nekik szóló regények, sorozatok, pl. Csak fiúknak.

De ha veszel is könyvet akkor őrizd meg a blokkot, és kérdezd meg hogy karácsony után kicserélik e a könyveket ha nem tetszene a lúrkóknak.

Én az alexan*ra online áruházában szoktam vásárolni, de nem tudom, hogy vissza e szokták cserélni a könyvet a saját könyvesboltukban!

Ha kell esetleg még segítség priviben keress meg!

2008. dec. 18. 16:17
Sztem érdemes megpróbálkozni a Harry Potter 1. 2. kötetével
2008. dec. 18. 16:15
Én régebben könyvesboltban dolgoztam, a lányok imádják a Thomas Brezina, könyveket, én is azt vittem akkor ajándékba. A fiúk szeretik a Vad foci banda sorozatot, vagy a Darren Shan könyveket. Ha magyar szerzőt akarsz, ajánlom Szabó Magdát, Böszörményi Gyulát. Ők is népszerűek.
2008. dec. 18. 15:49
Unokahúgom ált. isk. 6-odikas, unokaöcsém 4-es. Könyvet vennék nekik karácsonyra, de nem tudom mit olvasnak az ilyen korú gyerekekSegítenél?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook