Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Újra lefogyok, karácsonyra2023 fórum

Újra lefogyok, karácsonyra2023 (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
25. secret8 (válaszként erre: 10. - Vigyefene)
2023. aug. 10. 09:59
Szerintem senki nem akar sovány lenni. Csak elégedetten a tükörbe nézni. Ha valaki jól érzi magát a bőrében, akkor (meg egyébként is!) nem érdekli, melyik pasi mit szeret. A lényeg, hogy önmagának tetsszen és a párjának.
24. plavalaguna (válaszként erre: 13. - Asea)
2023. aug. 10. 09:56

hali :)


az nagyon jó eredmény. szerintem ha izmokra dolgozol, akkor eléred a magad alkatából kihozhatót innentől. bár lehet kilóban nem leszel kevesebb. a kilók sokszor csalnak. érdemes edzős videókat megnézni néha, vagy képsorozatokat :) helyreteszi az embert, hogy ne pörögjön azon, mennyi kiló, milyen alkat.


Én pl 152 centi vagyok, lehetek akármilyen vékony, nem leszek egy modellallkat, nem is görcsölök ezen. mine? a saját genetikámat tudom egészségesen tartani, ennyi a lányeg.


szóval hajrá neked is, üdv itt!

23. plavalaguna (válaszként erre: 10. - Vigyefene)
2023. aug. 10. 09:54

hogy ki mit szeeret, az hol számít? engem elég ha a férjem szeret. ő meg úgy szeretett meg, ha jól vagyok a bőrömben, szóval ez a lényeg innentől :P


ha nem szereted a soványakat, akkor olyat válasz aki ducin önazonos és kész.


Én pl izmosan vagyok önazonos. van akinek nem is tetszik , de nem is kell mindenkinek tetszeni.

22. plavalaguna (válaszként erre: 21. - Curvybaby)
2023. aug. 10. 09:50
ha lemegy még, majd teszek ki képet, hogy meddig kikerekedtem, és egyből megnyugszol :D az, hogy teltnek nézek már ki, az már több hónap sport, ami alatt feljött egy csomó izom újra. előtte szimplán dagadt voltam már egy éve sajnos. olyan kövér kövér
21. curvybaby (válaszként erre: 17. - Plavalaguna)
2023. aug. 10. 09:37
Köszönöm :) De itt mindenhol mindenki éppen csak telt, egyedül én vagyok kimondottan duci? :D
20. plavalaguna (válaszként erre: 12. - Vidámanyuka)
2023. aug. 10. 09:36

sajnos nem. de itt szivesen beszélgetünk erről is ha gondolod. biztos van aki stresszevéssel küzd, és ezért rahadtak rajta kilók, amitől meg akar szabadulni



én pl van az a stressz amire zabálással ragáltam. de szerencsére elmúlt.

másfajta stressztők vszont elmegy az étvágyam, és egyáltalán nem eszek. aztán ha egyik vagy másik van tartósan, nem tul jó

19. secret8 (válaszként erre: 18. - Plavalaguna)
2023. aug. 10. 09:33
Majd én fenntartom :) Remélem.
18. plavalaguna (válaszként erre: 14. - Secret8)
2023. aug. 10. 09:29

4 hónap alatt is jó, a lányeg a fenntarthatóság


Én könnyen fogyok hízom amúgy, és előtte nem fogytam , csak izmosodtam vissza, hogy tönn rajtam az izom, igy csusszant le a kiló is

17. plavalaguna (válaszként erre: 15. - Curvybaby)
2023. aug. 10. 09:28
üdv itt is :)
16. plavalaguna (válaszként erre: 8. - 9b10f3d7ff)
2023. aug. 10. 09:28

köszönöm :)


most nem tökéletes, az nem mostani kép, igaz már most se rossz (am úgy csak genetika, hazudnék ha munkának adnám el) de igen, sokan nem értik mi bajom. de igazából a kondi a bajom. de már alakul.

2023. aug. 10. 09:18
Nagy súlyról indultam év elején. 168 cm vagyok és 100 kg voltam. Lassacskán, de haladok. 8 kg ment le eddig és látni is. Nyilván még ez is komoly felesleg. 90 alá mindenképp le akarok menni karácsonyig. Mindenkinek hajrá! Égjen a zsír!
14. secret8 (válaszként erre: 4. - Plavalaguna)
2023. aug. 10. 08:48
1 hónap alatt 4,5 kiló, ez óriási! Nekem ez 4 hónap alatt sikerült. :)
13. Asea (válaszként erre: 1. - Plavalaguna)
2023. aug. 10. 07:15

Szia.

Ha nem is fogynék karácsonyig csak tartanám ezt a súlyomat már annak is örülnék. A diéta állandó a mozgás az sajnos ritkàbb.mondjuk diétàba is beszalad nèha 1 csoki😂😂

64 kg voltam most 58 kg vagyok. Nagyon max 55ig mennék le,de sajnos hasból nehezen megy le☹️

2023. aug. 10. 05:56

Sziasztok!

Tudtok olyan csoportot shol stressz és kényszeresen evők beszélgetnek?

Köszönöm előre is!

11. Channa* (válaszként erre: 8. - 9b10f3d7ff)
2023. aug. 9. 22:01

Milyen érdekes ez, nem?


Rólam is mindenki ezt képzeli, a valóvilágban lévő ismerőseim, meg azt szeretik bennem, hogy állandóan vigyorgok;)

2023. aug. 9. 21:35
Ne felejtsétek el, h sokan nem szeretjük a sovány nőket.
2023. aug. 9. 21:34

Sziasztok.

Nem fogyókúrázok, de kívánok sok sikert.

Csak egy fogyókúrás receptet ismerek, ami egy paradicsomleves, ha valakit érdekel, szívesen megosztom.

2023. aug. 9. 20:57

Plava, most néztem meg a profilodat. Ott a fotón tökéletes az alakod. Megnéztem továbbá a c.blogot.

Ha azon Te vagy, be kell vallani nagyot csalódtam. Én egy okoskodó, mindenbe belekotyogó, megkeseredett, besavanyodott aszott nőnek képzeltelek el, miközben ott egy, nagyon kedves arcú mosolygós lány néz a látogatókra.


Sok sikert a fogyásodhoz, meg mindenkinek, aki veled tart!

7. plavalaguna (válaszként erre: 6. - Channa*)
2023. aug. 9. 19:42

igen, a falásrohamok is megszűntek :) az már megvan .


nagyon köszi !

6. Channa* (válaszként erre: 5. - Plavalaguna)
2023. aug. 9. 19:40

Akkor sok sikert neked és mindenkinek, aki fogyózik!

Kitartás!

Menni fog!

Egyél kevesebbet, és akkor minden rendben lesz.

5. plavalaguna (válaszként erre: 4. - Plavalaguna)
2023. aug. 9. 19:34
rajtam kivülálló történések, kissé megtapostak lelkileg... ebből kellett visszajönni
4. plavalaguna (válaszként erre: 3. - Channa*)
2023. aug. 9. 19:33

igen :) lassan de biztosan haladok. gondoltam legyen kivel irogatni :)


jelenlegi taktikám az, hogy úgy élek, mint mikor véknyabb voltam, és akkor megint olyan leszek. Nem egy gyors fogyás, de se energiám, se időm magammal foglalkozni kúraszerűebn, így ráálltam a fenntartható éleetmódra. összekapartam magam, és alakulok, csak végül ténylegesen összeszedni magam, juliusra tudtam. egy hónap alatt 4 és fél kiló tűnt el így végül eddig. de ez stabilan, és erősen látszik is már.

2023. aug. 9. 19:23
Ez egy igazi fogyis fórum?
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Plavalaguna)
2023. aug. 9. 19:14
Mindenkinek hajrá. 🍀🍀
2023. aug. 9. 18:35

Sziasztok!


Mivel az összes fogyifórum hamar behal, mert vagy nem tartanak ki az emberek, vagy lefogytak, és jó nekik, vagy stagnálnak, és inkább nem írnak, vagy bármi...


No meg a nyár is lassan véget ér, így nyárra már nagyon nem lehet lefogyni, zennel megnyitom az idei "Karácsonyra lefogyunk" fórumot :)


Gyertek bátran, bárhogy fogytok, ha nagyon lassan, ha gyorsan, ha sok sporttal ha kevéssel, mindegy, kis siker is siker, stagnálás és visszahizás is jöhet, én mindenkit bíztatok, hogy megtalálja önmaga egyensúlyát.


Az enyém lejjeb van jópár kilóval... úgyhogy hajrá!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook