Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Újra lefogyok, karácsonyra2023 fórum

Újra lefogyok, karácsonyra2023 (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
dec. 18. 20:12
helyzetjelentés: a nadrág már kényelmes este is, és beleférek egy két pólóba, ami még egy hónapja nem jött rám. kilóban össz 3 ment le a 3 hónap alatt. de a hasamból meg sok. szóval centiben sokat alakultam.
114. plavalaguna (válaszként erre: 113. - Curvybaby)
nov. 28. 14:35

akkor működött az életmódváltásod :) ezt szuper hallani.


én most hülyemód azért várom a karácsonyt, emrt ott mindig fogyok :D annyira bepörgök midnennel. meg szoktam menni szilveszteri futéásra is olyankor

nov. 28. 13:24
Én is jó vagyok azóta :) Mondhatni, hogy elértem, amit akartam. Amúgy is, ha ennél lejjebb akarnék menni, akkor szigorítani kellene az étkezésemen. Egyelőre jó nekem így. Lehet a jövőben megcélzom, hogy lemenjek vagy 80 kg-ra, de egyelőre nem. Mos nagyon úgy vagyok vele, hogy nekem ilyen poci simán belefér 40-es anyukaként.
nov. 27. 19:58

azóta is jó vagyok, tornázom, zabálást teljesen abbahagytam, visszaállt az agyam a rendes üzemmódba a kajával. érezhetően csökken napról napra a stresszintem :)

a súlyom nem tom mikor fog, de állítólag tök normális, hogy eddig csak a gatya eddig kényelmesebb, mert erősitő edzéseket kezdtem el. de ha ennyire nem lesz időm semmire, gyanús hirtelen megindulnak majd a kilók. (ok egy kilóval kevesebb is a mérleg már most, de az ekkora súlynál szerintem nem számit)

nov. 22. 14:39

jelentem bekapcsolt valami az agyamban, vasárnap kiszámoltam mennyit ehetek hétfőn. eldönöttem, mit szeretnék enni, és tornával kezdtem a másnapot, és betartottam a kaját. kedden is, eddig ma is. Éhes se vagyok, a mozgás is megy.


hétfőtől egy hónapra megyek vissza a kardiologiára :D szóval lehet későn, de mindegy, legalább végre.


munjuk ugye az előző hónapok pluszmozgása nélkül el se jutok ide, meg ugye a naprág is rámjön, és könnyebb úgy edzeni, hogy pl tudok félóra dinamikus erősitő jógát lenyomni, mert birom. szóval tényléeg a kajára figyelek lépés van.


azt feladtam, hogy sétákkal haladjak, este 8-9 kor már nem fogok nekiindulni, melóm meg sok van. bár ma meglett még a teló szerint is a 9500 lépés, pedig mindenhol nem is volt nálam (nekem nincs okosórám)


próbálok vmi rendszert is vinni az életbe. na ez a legnehezebb, mert állandóan van vmi, jönni menni kell, így azt tettem fixnek, hogy 10 és dél közt eszem a reggelit, ugye régen is így ettem, ha munka van, akkor eszem meló közben és kész, letojom, az egészségem fontosabb mint a modoroskodás. szóval amiket irtam, összeállt végre a ritmus. jó vala.


meglátjuk mennyi lesz a tényleges eredménye.

110. curvybaby (válaszként erre: 109. - Plavalaguna)
nov. 15. 19:42
Akkor megindult nálad is minden téren a pozitív változás. Szuper.
nov. 14. 14:02

jelzem azt a nadrágot hordom, amibe nem fértem bele. És bizony reggel látszik a tükörben a változás. kilóra plusz 2nél tartok :D


vérnyomásom rengeteget javult, becsuszott a mornális tarttományba.


a mostani fronttok kicsinálnak, de nem hagyon magam. akkor tornázok itthon

108. plavalaguna (válaszként erre: 107. - Plavalaguna)
nov. 11. 19:14
10 ev... na csak melléütöttem
107. plavalaguna (válaszként erre: 106. - Curvybaby)
nov. 11. 19:11

Jajj nekem anno az elso 10 km vagy 1p ev alatt lett 😂 mondjuk nem is edzettem nagyon.

De utana mindug gyorsan visszajott szunetek utan. Lehet abban vmi, hogy emkrkszik a szervezet, es csak elsore nehez elerni

106. curvybaby (válaszként erre: 105. - Plavalaguna)
nov. 11. 18:59
Kihagyás után nagyon szép az az 5 km. Nekem emelkedős terepen sajnos nem megy. Emelkedőn nagyon csak vonszolom magam. Én jó ideig maradok max. 8 km-nél. 10 már nem lenne örömforrás (egyelőre) és lehet bele is sérülnék. Lehet ha pár kilót leadok még, kitűzöm célnak a 10 km-t. Ez márr nagy dolog, hogy arról udok beszélni, hogy egyelőre max. 8 km és később 10 :) Nincs egy éve az, hogy 100 kilóval szenvedve ment le 400 méter.
105. plavalaguna (válaszként erre: 104. - Curvybaby)
nov. 11. 12:20

kocogni csak gyszer jutottam ki. ez teljesen elmebetg hét. így eddig 30 km em vn csak meg eezen a hétn. 40 tuti meglesz, de 50 valszeg sehogy, azt most el kell engeedjem.


viszont kiderült teljesen jól le bíro gyűrni az 5 kmet is, szóval megyek amint van időm vissza az emelkeedős trepre, ott 4 kmel kezdek majd, és fokozatosan vissza. Karácsonyra vissza szrtném hozni a 10 kmet. szokott lenni itt szilvesztri futás, ha tudok majd ott már ezt a ttávot akarom

104. curvybaby (válaszként erre: 103. - Plavalaguna)
nov. 10. 18:22
Sikerült ezen a héten is a rendszeres mozgás?
nov. 5. 20:10
jelentm a héten gész jó voltam, 2 szer voltam kocogni, és össz gyaloglással 60 km mgleett. a cél amúgy a 70 km össz (gyaloglás futás együtt)
102. Violetta6 (válaszként erre: 97. - Plavalaguna)
okt. 31. 04:38
A pepsi max csakugyan segit. Nem kivántam ugy enni. 😊
101. plavalaguna (válaszként erre: 100. - Curvybaby)
2023. okt. 30. 15:50

de egy év alatt akkor nagy változás lett :)


én jelentm ma volt egy szabad másfél órám, kocogtam 3 kmet, ygalogoltam 6 ot, tljesen jó vagyok mára

100. curvybaby (válaszként erre: 99. - Plavalaguna)
2023. okt. 30. 14:04
Ja, magas, izmos és telt is :) Minden tekintetben nagyobb, mint az átlag nő :) De tavaly ilyenkor csak magas voltam, nem izmos és nem telt, hanem kövér.
99. plavalaguna (válaszként erre: 98. - Curvybaby)
2023. okt. 29. 21:57

Meglesz az is 👏👍 amúgy te magas is vagy ugye? Jol emlekszem? Mert akkor mar nem is olyan sok kejet hatra, foleg ha jott fel izom is rad.


En ma setaltam egy nagyot. 14 kmet


Holnap nem tudom mi fer majd bele, de max tobbet tornazom

2023. okt. 29. 16:59
Ez évi fogyásom -12 kg. Így 88 kg vagyok most. Megnyugtató, hogy a 100 ennyire távol van már :) Lett derekam, már nem az az egyben bojlertestű nő vagyok :D A pocim sem olyan plöttyedt, feszesebb fajta zsírpárnáim vannak már (már amennyire feszes lehet a zsírpárna :D). Pár kg lemegy még, meg pár centi hasról és lesz belőlem egy ízlésesen telt alkatű nő, ami számomra a tökéletességet jelenti :) Örömmel olvasom, hogy újra mozogsz.
2023. okt. 27. 18:00

jelentem, a vegyük vissza a vákonykori szokásaim egyik napról a másikra elkezdtm. lehet nem egészséges a pepsi max, de mág mindig működik. nem kell kv, nem kell, süti... sokkal több folyadékot is iszom. nem vagyok állandóan éhes. meg ugye ebben nincs kalória, így a megehető mennyiséget könnyedén beosztom eegészséges kajákra.

ma etteem sonkás salátás szendvicset egy darabot, egy zsemlével ilyen biokrumplilevest, meg egy tál bablevest egy szelet kenyérrel. ennyi.. hja, egy kismarék kesudió. simán bőven kereten belül vagyok. a héten már 35 km sétát összehoztam, de ma még megyek, hogy meglgyenek a lépéseim, igaz csak kicsit van időm, de cserébe tornztam reggel, mert tudtam ma nem lesz annyi időm gyalogolni.


remélem meg fog látszani az egész hatása pár héten belül.


hja, a nem eszek reggel szokást is visszahozom. én 44 évig nem nagyon rggeliztem, 10-11 eelőtt egyszerűen nem ettem. eleve el se kellett volna kezdeni.

96. plavalaguna (válaszként erre: 94. - Curvybaby)
2023. okt. 24. 15:50

wow!!! gracca!!!


én még mindig keresem magam... de sétálok nagyokat, próbálom a lelkem rávenni a kocogásra. ma tornáztam. leheet erősitni kéne... vagy e tudom.


leht jobb lenne, ha kövérbbnek néznék ki, ert így sokan nem is értik mi bajom... de a vérnyomásom mg ltojja hogy nézk ki, ottt a sulyom számit

95. tumbo2 (válaszként erre: 89. - Plavalaguna)
2023. okt. 24. 12:46
persze,kezem,lábam vékony,a mellem kicsi,amit nem bánok,a lányomé szintén.de elcsodálkozom az unokahúgomon,hogy a fenébe tud attól az óriási melltől aludni.igaz,nem mindenki forog egész éjjel,mint én.
2023. okt. 24. 12:38
Jelentem súlyom száma 8-cal kezdődik :) Évek óta nem volt ilyen :)
2023. okt. 11. 11:44

nos, az erdmény gyorsitása érdekében, veszek egy füzett ls visszaállok szigoru kalóriaszámlálásra, mert így neem lesz meg karácsonyig a fogyás. de most tényleg gyorsitanom kell.


tgnap kovogtam, jólesett, szóval aktivség megvan, csak a sok meló közben nem figyelek mikor és mennyit eszek. inkább nekiállok írni megint, ne ezen múljon

2023. okt. 10. 13:28
hét, én még mindig nem tudom, mitől indulna meg rendesen újra a súlyom, de igyekszem aktivabb lenni, ma megvolt a 10 ezer lépés, és végree hűvös van, bele is kocogtam. remélem holnap is kijutok.
91. curvybaby (válaszként erre: 86. - Plavalaguna)
2023. okt. 9. 20:01
Így van. Már az is jó, ha nem hízunk :) Azelőtt sokáig voltam 88-90 kg. Úgy, hogy most nagy az esély a stagnálásra. Olyan helyzetben vagyok, hogy az eddigi eredmény is már nagyon szép, de lejjebb kell még fogynom. Még ez túl nagy test. Igyekszem türelmes lenni.
90. curvybaby (válaszként erre: 88. - Tumbo2)
2023. okt. 9. 19:55
Én a derekamra, pocira és arcra. De meglepő módon mára teljesen eltűnt a tokám. Pedig nagyon pufis, malackás fejem volt :)
89. plavalaguna (válaszként erre: 88. - Tumbo2)
2023. okt. 5. 21:03
Szerintem ez nagyrészt genetika ki hova hízik.
88. tumbo2 (válaszként erre: 64. - Plavalaguna)
2023. okt. 5. 13:32
nem értem én sem.arcra hízom,de a lábamra,a mellemre fél kilót sem.csak a derekamra bőséggel.
2023. okt. 5. 09:28

nos hívott a doki, határon mozgok, nincs mostmár kifogás, le kell fogynom. ha lefogyok, nem kell gyógyszer, ha nem akkor valósinű belecsúszok. dec végéig nézzük alakulok e.


nagyon vicces, mert a férjem okosóráját átállitggatta rám, és az pont simán kiírta a 14és félmkiló pluszt, ami rajtam van, meg hogy mennyi az ismom, stb... mondtam is, basszus, emmnyire durva, hogy elktromos impulzusokbol mennyir pontosan le leht venni az izomtomeget mindent. ugye én kicsi vagyok, de nagy a csontsürüségem, és elég jó vázizomzatom van, mindig mozogtam vmit. szóval vagy 6-8 kilóval több a normál súlyom emiatt, mint egy átlag velem magas nőknek. és eszméletlen pontosan mgmondta a kütyü..

na majd evvel ellenőrizzük időnként hol tartok.

86. plavalaguna (válaszként erre: 83. - Curvybaby)
2023. okt. 3. 15:49
ilyen stagnálások vnnak, ha nem nősz, akkor király :)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook