Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Újra lefogyok, karácsonyra2023 fórum

Újra lefogyok, karácsonyra2023 (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
85. plavalaguna (válaszként erre: 84. - Glori88)
2023. okt. 3. 15:49
sia itt jóhelyen vagy:) kilóink pluszban pont egyeznek. volt nekem is több is gyere hajrá, én is ujraküzdő vagyok :)
2023. okt. 3. 14:48
Hello mindenkinek! Újrakezdő vagyok. Pár éve nagyon elhíztam. Nagyon komoly súlyfeleslegem volt. Abnormális zsírréteg volt rajtam. 30 kg-t sikerült leadnom. De jött a sérülés, stresszevés... 15 kg-t visszaszedtem. Most térek vissza az egészséges, sportszerű életvitelhez. Csak nehezen viselem, hogy most messze nem bírok úgy, mint sérülés előtt. Meg sok sérülés előtti ruhát kihíztam. Újra túlzottan kövér vagyok :(
2023. okt. 3. 14:29
Drukkolok, hogy minden rendben legyen nálad! A közérzeted, leletek, tudjál rendszeresen mozogni stb. és induljon meg lefele a súlyod :) Én is stagnálok súlyban, centiben egyaránt. Még mehetne lejjebb karácsonyig. Van még poci bőven.
82. plavalaguna (válaszként erre: 81. - Plavalaguna)
2023. okt. 3. 14:04

nem akarom elkiabálni, de mintha megindulni látszana.


figylek, hogy meglegyen a napi 90 perc gyaloglás, és min 10 ezer lépés. és visszavettm a kaját.


kocogni nem merk, azt még meglátom mit mond a doki a leletim alapján. talán holnap kiderül. az biztos, hogy fogynom kell.

2023. szept. 30. 10:33
na, akkor elkeezdteem a stresszmentsítő programot. és úgy néz ki pár nap alatt is javult a közérzetm. remélem evvel a súlyom is megindul újra
2023. szept. 29. 15:06

én ugye stagnálok, bár valószínű a stressz miatt. most igyekszem tudatosan visszavenni magam, és elengedni sokmindent.


a hét eddig sikrse volt, meglepetésszerűen lmenteem kardiologiára szerdán... hát leehet ideiglenesen kapok majd gyógyszert, mglátjuk. a szivem mindenesetr makkegészségs. dec végén lesz majd trheléses vizsgáat, addig megpróbálok tljesen életmódot váltani, és lassulni.


jövőhétn az is kiderül kocoghatok e, vagy maradjak a sétánál.

79. curvybaby (válaszként erre: 78. - Plavalaguna)
2023. szept. 28. 19:02
Így van. Már átment rajtam. Csak lehet valamelyik nap rosszabb kedvem van, akkor ideig-óráig előjön belőlem, hogy mekkora koca voltam nem olyan rég, meg még mindig milyen hájpacni vagyok, meg vágyakozok a nem létező tökéletesség iránt. De szerencsére ritkán van ilyen. Igen csak tudom értékelni, hogy mit értem el eddig. És ez is a valóság.
78. plavalaguna (válaszként erre: 77. - Curvybaby)
2023. szept. 25. 20:17
vannak ilyen időszakok. de inkább próbáld mégis mondogatni magad, ha eddig eljutottál, ok lesz. És nem ostorozni, hogy hagyhattad, az már mindegy. a lényeg már most hova jutottál, és sokkal jobb is lesz még. a lelkiismertfurdalás nem segit. És a márlegreugrálás se, hacsak nem step padba épitett :)
77. curvybaby (válaszként erre: 76. - Plavalaguna)
2023. szept. 25. 19:10
Én meg elkezdtem kissé telhetetlen lenni. Hajlamos vagyok már túledzeni magam, sűrűn állok mérlegre és bosszankodom, hogy fogyhattam volna már többet meg emésztem magam olykor, hogy hogy hagyhattam magam azelőtt úgy meghájasodni. Kicsit most kevésbé értékelem azt, ahova eljutottam. Most sokallom magamon a zsírt.
76. plavalaguna (válaszként erre: 75. - Curvybaby)
2023. szept. 24. 22:21

Vissza nem.

Hat felig. Mindennap setaltam, de csak kb ketnaponta eleget. Ahhoz persze eleg , hogy ne fajjon a hatam, ne jelentkezzenek az ucsorges hatranyai, de ennyitol nem fogok lefogyni

75. curvybaby (válaszként erre: 74. - Plavalaguna)
2023. szept. 24. 19:53
Sikerült beiktatni újra a rendszeres mozgást? A megakadás alatt nem szedtél vissza?
2023. szept. 15. 15:54

na nekem nagyon felpörgött a munka, így kicsit mgakadtam... de alakitottam az étkzésemen, és menni fog ez.


a kulcs, hogyha gondolkodik az ember, akkor csokit enni kevesebb kalória, mint reendes kaját.


mg igyekszem mozogni...

73. plavalaguna (válaszként erre: 72. - Curvybaby)
2023. szept. 11. 22:19

Igen, asszem ezert is eekedtem meg kicsit, mert az ok most izmosabb vagyok hátra.


Amugy kijott velem egy baratom setalni vasarnap, mondjuk hukye modon a kegnagyobb melegben mentunk (csak akkor vokt kozos keresztmetszet az idoben) kicsit enyhe hogutat kaotam szerintem, de masnapra rendbejottem, szovak na us kementem a 11 ezer lepest, csak nem 1 es 3 kozt :)) meg ittam.sokkal tobb vizet.

Holnao reggel is akarok menni, ebben a hosegben csak reggel meg este lehet, en nem birom a meleget, hetekig tart aklimatizalodnom. Igy most varom a csutortokot nagyon, hogy jobb legyen ujra kicsit napkozben is.


A heti celom min 50 km seta. Ebbol ma mar 7 et megcsináltam.

72. curvybaby (válaszként erre: 71. - Plavalaguna)
2023. szept. 11. 11:38
Köszönöm szépen! Ja. Valóban nem kellemes, ha nagyon hurkás a hát, derék. Főleg, ha minden fehérneműmből, fürdőruhámból kilóg a hurka.
71. plavalaguna (válaszként erre: 70. - Curvybaby)
2023. szept. 10. 00:42

Tenyleg nagyon ugyes vagy!


Engem a hátháj amikor elkezd hurkasodni, tud zavarni. A ket terhesseg utan is az zavart legjobban.

70. curvybaby (válaszként erre: 69. - Plavalaguna)
2023. szept. 9. 17:53
Én felül hízok mindenhova. Nyugtattam magam sokáig, hogy amúgy arcra szép vagyok. Közben a vége felé már akkora tokám volt, hogy az nőtől ritkaság :) S mára teljesen lement. Így arcra nagyon megfiatalodtam, megszépültem :) Ha már öltözködés, ott is sokat javult nálam a helyzet. Ami nem zsákruha volt, abból már mindenhonnan buggyant ki mindenem, mint egy kötözött sonka :) Rálógott hasam a bugyira, bikini alsóra. Meg legalább már feszesebb fajta zsírpárnáim vannak, nem az a folyós lityi-lötyi. Az nem pocak volt mrá, hanem zsírrakár :)Időben kapcsoltam még. Ha tovább folytattam volna a mozgásszegény, bánatfaló életmódot, pár év múlva szerintem felhíztam volna mázsa húszra. Szerencsére nem lesz ilyen. Már csak avégett akarok még tovább fogyni, mert még és még jobb kondit szeretnék. Esztétikailag rendben vagyok. Szép, fiatalos arc, félig husos félig izmos kar, izmos fenék és láb, normán belüli nagyságú pocak.
69. plavalaguna (válaszként erre: 68. - Curvybaby)
2023. szept. 9. 15:55

Van hat :) van rajtam magamhoz keoest 14 kilo :))


Auert hordok s meretet, mert en amugy gyerekruhat hordok normalisan, 152 magas vagyok csak :) szoval nekem a legtobb gyarto s meretehez tulsuly kell.

Normal kondival max 14 evesekre valo cucc kell, jokondiban meg 12-13. Legalabbis a fast fashionokbol. A tobbi meg nem is gyyart pici meretet, veknyakra gyartanak, de azokon nekem a derekuk, mellresz rossz helyen van ugye. Szoval regen varrattam ruhakat inkabb, vagy atalakittattam. Azok vannak.


7gyhogy en csalok :) meg mindenhova hizok, ezert se nezek ki oriasinak. Még lábfejre is pl

68. curvybaby (válaszként erre: 67. - Plavalaguna)
2023. szept. 9. 12:54
Köszönöm szépen! Neked meg jó folytatást! Dettó ezt gondolom az étkezésről. Írtad, hogy S méretet hordasz meg, hogy sokkal kevesebb kg-nak nézel ki. Te még túlsúlyos vagy, van még zsírtöbbleted?
67. plavalaguna (válaszként erre: 66. - Curvybaby)
2023. szept. 9. 12:06

wow!!! gratula!!! ez nagyon jó! nagyon ügyes vagy!


én is hogy csak tulsulyos vagyok papiron, kondim kb ok, így kicsit megfeneklettem. meg szembejött picit az élet.

de lassan folytatom tovább.


recepteket, meg menüt én nem látom értelme írni, mindenki mást ehet, más a bioritmusa, mást tud jól feldolgozni, semmi értelme irogatni egymásnak. én amúgy is vegyesn eszem teljesen, unom hallgatni, hogy ezt azt ne egyek meert nem szabad... tojom le másnak mi a hitvilága ebben.


amúgy edzeni jó, tök sok energiát ad. én már unom ezt a meleget, nagyon várom, hogy szabadtéren pöröghessek ujra.

2023. szept. 9. 11:44
Úgy látszik minden fogyis fórum kihal, ahol nem receptek a téma. Egy kis helyzetjelentés. Mérföldkőhöz érkeztem. Sikerült 10 kg-t leadni. Ma reggel 90 kg-t mutatott a mérleg. Mondhatni, hogy normán belül vagyok már kövér :) A haskörfogatom meg 15 cm-rel kevesebb. Sok bánatháj lement. Ez olyan poci már, ami negyvenes anyukaként belefér :) A kondim meg olyan, mint valamikor huszonéves koromban. Evés függőből lassan edzésfüggő leszek :)
2023. aug. 14. 19:48
ma én azt sportoltam, hogy takaritottam. utálok takaritani, de most épp eltűnt a segítségünk, így nekiveselkedtem. hát azt kell mondjam nem vagyok annyira hatékony, de azért pöpec lett, csak nem vagyok elég gyors. el is fáradtam az egésszel.
64. plavalaguna (válaszként erre: 63. - Curvybaby)
2023. aug. 14. 18:57
oh, én még lábfejre is hízom... mint a michlen gumiemberke, olyan vagyok végül :D
63. curvybaby (válaszként erre: 57. - Plavalaguna)
2023. aug. 14. 14:00
Én nálam nagyon nem egyenletes. Felülre sokkal jobban hízom. A körte alkatú barátnőim irigylik is a combom meg a fenekem :) Nagyon "úszógumis" vagyok Én meg a hasukat irigylem :)
62. curvybaby (válaszként erre: 57. - Plavalaguna)
2023. aug. 14. 13:45
Amúgy valóban a leg is legrosszabb a kondi hiánya. Elviselhetetlen érzés volt, amikor szinte cipelni kellet már a rengeteg hájat, csak vonszoltam már magam. Lötyögött a hasam gyaloglás közben. Számomra is az másodlagos hány kg megy le végül meg hány cm megy le a pocakomból, a lényeg, hogy legyen kondi. Ne legyen többé sose nehéz a mozgás. Az számít, nem a trendi, lapos has.
61. plavalaguna (válaszként erre: 60. - Curvybaby)
2023. aug. 14. 12:39

igen, de nem akkora kunszt, én nagyon könnyen izmosodom. egész család ilyen apai ágon. nem is én vagyok a legdurvább a családban, én csak olyan soso. semmi extrát nem teszek érte, sima genetika. ahogy az is, ha nem mozgok, pár hét alatt akár 10 kilót is tudok hízni, még csak sokat se kell hozzá nagyon ennem. de ha fenntartom az izmaim, akkor mindenképp lecsusznak a kilók erőfeszitás nélkül is. Nem kell napi 3 órát tornázni hozzá, elég ha gyaloglok, vagy kocogok vagy tornázok.


a gond az, hogy semmit se tetteem most majd 2 évig. így kerekdtem ki. mikor csak 1 hónapot aktiv voltam, egyből csusztak le a centik, kilók.

lelkileg neház ez, hogy feladtam a reendes életritmusom, most visszahozni. vannak ilyen leállásaim... nehéz. Sokkal jobban megértm már azokat, akik nem bírank lefogyni, hogy ebben milyen lelki gátak lehtnek soksszor

60. curvybaby (válaszként erre: 57. - Plavalaguna)
2023. aug. 14. 12:17
Hú, te rajtad akkor jó sok izom van.
59. 55Judit (válaszként erre: 55. - Plavalaguna)
2023. aug. 14. 11:51
Hát, ja!😀
2023. aug. 14. 10:20

most akarok 2 sportosabb hetet tartani. hogy mondjuk 50 km/hét meglegyen. kicsi gond, hogy a kedvenc útvonalam szúnyogos, de megoldom akkor máshogy.

meglátjuk mir visz.


az egyik csel, hgy csak akkor eszek ha el kell menni érte. ebben a melegben főzni nagyon nincs kedvem. mi ilyenkor többet eszünk hideget.

57. plavalaguna (válaszként erre: 56. - Curvybaby)
2023. aug. 14. 10:04

nem tudom mennyi volt a max sulyom éltemben a leeegtöbb, mert 72 után sose álltam mérlegre :) de első szülés után szoptatósan volt egy gatyám, amit utána anyám hordott el, aki 86 kiló volt :) de csak pár hónapig voltam akkora. második szülés után nem hiztam akkorára, de ott is ezt a taktikát alkalmaztam, így nem tudom ott se meennyi volt a csúcs.


volt még 2 elszaladás, mikor a sulival volt gond, arra sajnos zabálással reagálok de ezek olyan 70 körül megálltak, és lefogytam.


most ez pedig volt egy családi gebasz, szükségem volt arra, hogy békénhagyjanak. és a tulsuly láthatatlannná tud tenni. Így még sose voltam ilyen sokáig tulsulyos, mindig előttee az a 4 csak pár hónap volt, max félév. de most 70 felett voltam úgy másfél évet.


legjobban a kondim hiánya zavar, szülések után is az volt a gondom.


hízni mindenhva hízom, szóval ha mozgok, 60 kilóval már látványra jónő vagyok. olyankor szoktak max 50 nek nézni kilóra :) amúgy a sportos versenysúlyom az 53-54 kiló, avval már csak a gyerekosztályon tudok vásárolni.


mivel tényleg mindenhova hízom, így nem nézek ki már most se rosszul, sima S es ruha kell mindenből, főleg így hogy most mozgok. az izom sokkal sokkal nehezebb mint a zsir, így ahogy az jön vissza szápen alakulok. sszóval nem a külsőért csinálom, úgyse leeszek egy topmodell, azon nem izgulok. de a kondim kell.

56. curvybaby (válaszként erre: 55. - Plavalaguna)
2023. aug. 13. 21:58
Elkerülte a figyelmem, hogy lejjebb egyik kommentben írtad, hogy 152 cm. A másik fórumban írtad, hogy mostanában mentél le 72 kg-ról 69-re. Meg amikor írtam a héten, hogy itt én vagyok a legducibb, azt írtad, hogy ha láttam volna tavaly mekkora voltál, megnyugodnék. Kíváncsiságból kérdem, hogy mennyi volt a maximum súlyod? S hány kg-ra akarsz lemenni? Inkább alulra vagy hajlamos hízni vagy a felsőtestedre?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook