Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Új fogyicsapat kerestetik!!! Társaságban könnyebb fogyózni!!! fórum

Új fogyicsapat kerestetik!!! Társaságban könnyebb fogyózni!!! (beszélgetős fórum)


2009. júl. 19. 15:41

ELMÉLETILEG FOGYNI IS LEHET VELE!


5 nap alatt: 2-5 kg

15 nap alatt: 20 kg

Mondjuk ez biztos nem igaz , de ha már 5 kiló lemegy 10-15 nap alatt az tökjó.

NEM???

2009. júl. 19. 15:22
nekem tetszik :D Főleg hogy ugy látom ez még egy esetleges baba mellett is kivitelezhető mivel nem von meg semmi tápanyagot! :D
2009. júl. 19. 15:16

Csajok!


Mitszóltok ehhez a diétához amit be másoltam???

Várom a véleményeket. :)

2009. júl. 19. 15:15

3x5 napos étrend

3x5 napos étrend Folyamatosan 3x meg lehet ismételni.


Minden reggel:

1 alma, narancs vagy barack, 2 db kétszersült vagy pirítós, kávé vagy tea


1. nap

E: 1 alma, narancs vagy barack, 1 tojás, 1 tejföl, 2 db kétszersült vagy pirítós, kávé vagy tea

V: 2db paradicsom, 1/2 fej saláta, , 2 tojás, 2 kétszersült vagy pirítós, 1/2 tejföl


2. nap

E: ua. mint 1 nap

V: 10dkg túró, 1/2 tejföl, 1 alma, narancs vagy barack, 1db kétszersült vagy pirítós, kávé vagy tea


3. nap

E: 1 alma, narancs vagy barack, 1 tojás, 1 tejföl, 1 fej saláta

v: 3 szelet párizsi vagy gépsonka, 1 alma, narancs vagy barack, 1 kétszersült vagy pirítós, 1/2 tejföl


4. nap

E: 12, 5 dkg túró, 1 paradicsom, 1 csemege uborka, 1db kétszersült vagy pirítós

V: 10dkg gépsonka, 2 paradicsom, 1 alma, narancs vagy barack, 1db kétszersült vagy pirítós


5. nap

E: 20dkg gépsonka, 1 paradicsom, 1 kétszersült vagy pirítós

V: 2 paradicsom, 1/2 fej saláta, 2 tojás, 2db kétszersült vagy pirítós, 1/2 tejföl


Folyamatosan 3x megismételni


Lehet még ezután minden hétfőn:

R: 1 pohár citromos víz

E: 1 alma, narancs vagy barack, 1 db kétszersült vagy pirítós

V: 1 tojás, 1 paradicsom, 1db kétszersült vagy pirítós

2009. júl. 19. 14:41

Nem eszem!!!!!!

Nem szabad , mert akkor nem fogyok le sosem és a jövő nyarat is hosszúnadrágban kell töltenem , pedig nem szeretném.

2009. júl. 19. 14:34

hajrá hajrá, nem érek rá csak gyorsan szolok, hogy nehogy bűnözz mert unatkozol, csinálj valamit ami közben nem lehet enni

:

pl:

vasalás

takaritás

porszivozás

portörlés

kötés

varrás

gyöngyfűzés

akár a tévé előtt is :D

2009. júl. 19. 14:30

Sziasztok!!!

Sehol senki??? :(

Pedig most ráérnék " beszélgetni" .



Na , valaki??!!

2009. júl. 18. 19:42

Sziasztok az elmult két napban kicsit eltüntem :( Nem voltunk itthon holnap mérlegelek utána majd veletek legközelebb a megbeszélt napon :)

uj célt nem igazán tüzök ki meg edzéstervet se majd csak kedden ugyinis akkor ismétlek tesztet mert ma reggel lett egy halvány csikos terhességi tesztem :D

és ugyebár ez nagyban befolyásolja a diéta s az edzés erősségét :)

ha keddre erőssebb lesz a csikom akkor is kell diéta de olyan ami jó a babusnak is meg nekem is! Ugyanis a vágyam : nem hizni a 9 honap alatt,tudom ez igy durván hangzik de az én sulyomnál nem :(

2009. júl. 18. 19:00

Holnap nem tudom, hogy fel tudok e jönni, mivel meszelés lesz egész nap, nomeg nagytakarítás, de leírom a holnapi programot.

Csak egy óra tornát fogok csinálni (szokásos ugrókötél, lábemelés, hasizom), este pedig futás, nomeg a már említett meszelés :).

Holnapi étkezésem: Reggeli: 3db barack + almaecet vízzel. Ebéd: 1 kefír, 2 paradicsom, 2 szelet piritós, + almaecet, Vacsora: ugyanaz, mint az ebéd szintén almaecettel. Ja igen, az almaecetet kaja elött 15 percel iszom meg. Mérlegelni viszont csak 27-én fogok, hétfőn reggel. Tehát egy hétig nem állok rá, remélem lemegyek így 73 kg-ra. Ez a terv :D Aztán majd meglátjuk mi lesz. Persze, ha tudok, akkor írok holnap is.

2009. júl. 18. 15:48

Sziasztok csajok!!!

Én is előkerültem!!!

Ma reggel mértem meg magam 77 kiló 60 deka vagyok egészen pontosan.

Úgy gondoltam , hogy több kis célt tűzök ki magamnak. Először azért küzdök , hogy 75 legyek aztán 70 alá szeretnék menni. 168 cm vagyok elméletileg a 70 kiló már ideális , de szerintem még az is sok.

Hogyis van ez a kefir meg tojás dolog???

És a gyümölcsös ?

Részleteket szeretnék :) ...

2009. júl. 18. 14:41
és egyhónapja 92 voltam, és hetente egyszer kétszer van bünözős napom, akkor rendesen eszem
2009. júl. 18. 14:40
nejem= nekem:DDD
2009. júl. 18. 14:39

sziasztok, 85 és fél vok


nejem bejött a kakaós jóreggelt keksz reggelire vizzel vagy tejjel, nem leszek tőle éhes és édes:)


224kcal egy csomag


és gyümijoghurtot eszem még este vagy délután 116kcal egy doboz van hogy kettőt is megeszek egyszerre, ez is jól eltelit, foleg mert én lefagyasztom kicsit és igy lassan lehet csak enni:)


ebéd meg husi koviubival, és bármikor ehetek még pároltzöldséget, bármennyit, ez kell az emésztés miatt és viz

2009. júl. 18. 14:28

Sziasztok jányok!Elkezdődött a második fogyinap. Most végeztem egy óra tornával. Elfáradtam rendesen. Még délután lesz egy óra aztán futás. Ma még nem változtatok ezen a tornaprogramom, de szerintem még holnap sem, mivel meszelés lesz bőven elég lesz a napba ezt is bezsúfolni. Mára már lett is izomlázam a fenekembe és a hasamba, a vádlimba elhanyagolható. Az evésről még nem tudok mit írni, délben ettem csak, mert a délelöttöm elment, de csak egy kefírt és az almacetet ittam egy pihárka vízbe. De még nem vagyok éhes, godolom ehez az idő is hozzjárul, itt iszonyú meleg volt délelött. Most viszont már dörög, esik és fúj a szél, remélem lehül kicsit az idő.

Szóval reggel ráálltam a mérlegre kb 10 órakor (éhgyomorra) Fogytam két 2 kg-ot, bár ez csak víz. Be is írom a Mérlegelőbe. :)

146. Holly
2009. júl. 17. 20:18

Hello lányok,

na ma reggeli mérleg eredmény kereken 79 kg. Nekem hétfőtől indul rendesen a diéta, mert szombaton van az akutális bűnöző napom (havi egy nap, amikor azt eszek, ami jól esik).

Ti mértétek magatokat?

145. c79aa2a392 (válaszként erre: 144. - Ladmón)
2009. júl. 17. 19:28
Oh köszönöm szépen :D Én zöldalmát eszem. remélem abba kevesebb van :D
144. ladmón (válaszként erre: 142. - C79aa2a392)
2009. júl. 17. 19:03
Szia!100g.alma kalória mennyisége.Sokban függ az alma fajtájátol is.A legdúsabb alma kalóriája nem jut eszembe a neve de 54 kalória.
2009. júl. 17. 14:17

Hello Lányok!

Tegnap óta csinálom a tojás/kefír diétát. Eddig elég jól bírom, nem vagyok éhes. Remélem, hogy 3-4 napig kibírom.

Tegnap lemértem magam, de valamiért nem tudom láthatóvá tenni a mérlegelésem. Nem értem!

Ki hogy áll tegnap óta?

2009. júl. 17. 14:16
Én most lehet nagyon nagy butaságot fogok kérdezni, de belenéztem ebbe a tápanyagtáblázatba, és az almához azt írták, hogy 30 kcal van benne. Meg tudná valaki mondani nekem, hogy ez egy darabra vonatkozik? Vagy hogy kell nézni? :)
141. c79aa2a392 (válaszként erre: 140. - Judita79)
2009. júl. 17. 14:05
Végeztem az első óra tornával :D Kemény volt, patakokba folyt rólam a víz. Ugrókötélből 28 perc ment. De már az első 10 perc után keményen izzadtam (bár lehet ez a hőségnek is köszönhető). Ha valaki ugrókötelezik, vagy fut, ajánlom az mp3-at, a jó ritmusos zene nekem nagy lökést ad. Elő is halásztam a szekrényből az enyémet.A hasizommal nem volt gondom, ezek szerint valami kis izmom azért van a pocak alatt :). Valakinek megvan a rubint réka Add önmagad 3-as kazija? Nagyon kemény a popsierősítő :S Nem is értem hogy bírja egy-egy lábára végigcsinálni a 15-15 percet. Én nyolcasával váltottam a lábamat, de így is nagyon durva volt. Már előre félek a holnapi izomláztól meg a holtponttól, ami valószínűleg kijön rajtam. De valahogy ki kell bírni, utána biztosan jobb lesz. Estefelé kb 6-7 óra között csinálom a következő adagot. Aztán egy kis futás. bár az még nagyon a kezdeti stádiumba lesz 2perc futás és 2 perc séta váltakozva, ezt ötször. Így fog kijönni a 20 perc. Holnap meg majd úgy kell kimerni az ágyból :D
2009. júl. 17. 13:25

Na remélem ügyi leszel!

majd írj!

139. c79aa2a392 (válaszként erre: 138. - Judita79)
2009. júl. 17. 12:29

Szia! :)

Már tornáztam így, és volt, hogy 4 órát is bírtam naponta ezeket ismételve, csak most kimentem a formából. Fel is szedtem jópár kilót. Kezdő súlyom 53 kg volt, és most ez a 77-78 :S Jó az ugrókötél, próbáljátok ki, meg taposni szoktam elég keményen közbe. Felváltva az ugrókötelet, tehát úgy, h egy perc taposás, két perc ugrálás, nagyjából így, figyelem az időt közbe, ha már nagyon fárasztó kb 15-30 másodperc helybenjárás van, aztán ismét ugrálás. Kemény zsírégető. Fél óra múlva kezdem az első tornát, aztán írok mire jutottam :D

2009. júl. 17. 12:23

Szia mindenki!


Éltek még?? Hol vagytok????


Szedrik! először is isten hozott! :DD Bár a topik indító nem én vagyok, de asszem az ő nevében is mondhatom ezt! :DDDD Ugye Zsanzi???


Én azt tanácsolom, hogy ezt a tornamennyiséget semmiképpen ne csináld mindennap! Nekem nagyon soknak tűnik! bár nem tudom hogy mennyit mozogtál előtte! Ha mondjuk előtte is ennyit és rendszeresen mozogtam volna, és asszem akkor sem csinálnám mindennap! De amúgy szép terv! :DDDDDD

főleg a fél óra ugrókötelezés! :D ugróköteleztél már?? a fél óra önmagában egy horror, kb. 1 perc után nem kapsz majd levegőt, és azonnal meg akarsz halni! :DDD tapasztalat!! a fél óra az rengeteg, pláne futással, popsierősítéssel és mindez kétszer!!! Szerintem sok!!!

De Te ismered a saját korlátaidat! én a magam részéről asszem belehalnék!:DDDD

majd számolj be hogy bírtad! Rendben???

Ügyes légy, és kitartás :)

2009. júl. 17. 11:38

Sziasztok!

Új regisztráló vagyok :), mától kezdődik a fogyókúrám. Egyenlőre egy kéthetes diétába kezdek, rengeteg sportal, de lehet kitolom három hétre. Szeretnék minden nap beszámolni nektek, jótanácsokat is szívesen fogadok.

Mára két edzést tervezek és estére kb 20 perc futást (persze sétával közbe - közbe, ezt egy futóterv alapján csinálom, mivel még kezdő futó vagyok). A másik edzésem pedig fél óra ugrókötelezés lesz, negyed óra popsierősítés, ez Rubint Réka egyik kazettájára fog menni, az Add önmagad 3-ra, és persze az elmaradhatatlan hasizom gyakorlat, egyenlőre 10 perc. Mindezt kétszer. Nomeg diéta gyümölcsel és tejtermékkel, pontosabban kefírrel.

Kb 17 kg-től kell megszabadulnom. Persze ez nem fog menni két hét alatt, de kiváncsi vagyok mégis mennyit tudok ennyi idő alatt leadni. A sportot kb kétnaponta növelni fogom egy órával, de majd úgy is írok még erről.

Ja igen, mielött elfelejtem étkezések elött fogok inni egy kanálnyi almaecetet 1-2 dl vízben. Jókat hallottam róla.

2009. júl. 17. 09:25

Halihó.

Miujság lányok?:)

Minkdenki dolgozik vagy alszik?:O:))

2009. júl. 17. 08:03

jóóó reggelt Csajákok!


mi a helyzet?? meg van még a nagy elhatározás?? Ancsikám, nem semmi brutál diéta! :)) én holt biztosan belehalnék!! :D viszont tegnap nem mértem le magam, elég sűrű volt a progi!

ma jön hozzám barátném, aztán kicsit kellett takarítani, utána meg vendégségbe voltunk hivatalosak, fél 1-re értem haza, aztán tusi, és szunya! Ma meg úgy elaludtam mint szél.... :) úgyhogy majd ma! :D

Nektek sikerült?

134. ladmón (válaszként erre: 132. - 6a0bc7a69c)
2009. júl. 17. 07:02
Szia!Mennyi tojást ehetsz?A sárgája is jöhet?
133. ancsyangel (válaszként erre: 132. - 6a0bc7a69c)
2009. júl. 16. 21:24

ezek drasztikusnak de nem rossznak hangzanak :D

főleg ha az eredmény tényleg olyan jó :D

2009. júl. 16. 20:54

Hello Lányok! Mi ez a nagy pangi?

Én 3-4 napig elég drasztikus fogyiba kezdtem. Kefír és tojás. Ez a napi menü. A tojást bármilyen formában el lehet készíteni, pici fűszerezni. Az egyik barátnőm elég szép súlytól szabadult meg így 4 nap alatt.

Valamint egy másik (igaz kicsit önsanyargató) diéta. Napi 2 liter paradicsomlé + gyümölcs.

Ezt is kb 3-4 napig kell csinálni. Garantált 1 kg minusz/nap...

2009. júl. 16. 15:29

Jó légy !!!


SZIÓ!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook