Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Úgy érzem, senki nem szeret. Fáj a szívem. fórum

Úgy érzem, senki nem szeret. Fáj a szívem. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

jan. 12. 06:43
a szulei csak szeretik?!
13. Miss Angel (válaszként erre: 7. - 55Judit)
dec. 31. 15:09

teljesen egyetértek,semmit nem tudnak róla és belerúgnak,mondjuk nem lep meg,vannak akiket ez éltet :DDD

Lehet egyszerűen csak peches,mert olyanokkal hozta össsze eddig az élet,akik tojtak a fejére,meg akik esetleg az ö szeretetét sem érdemlik meg.LEHET már a közvetlen családja, a szülei is olyanok,hogy nem szeretik és sose szerették,semmit nem tudhatunk.Erről szintén nem ő tehet!

egy biztos,én inkább lennék teljesen egyedül,mint hogy bárki szeretetéért pitizzek.Az a szeretet annnyit is ér.

dec. 29. 10:56
Szerintem ahhoz, hogy az ünnepeken a szeretteink vegyenek körül bennünket sokat kell tenni a hétköznapokban. Akkor sem szabad elfeledkeznünk róluk. Tenni kell a kapcsolatokért.
11. tumbo2 (válaszként erre: 9. - K-né Zsóka)
dec. 29. 10:54
van olyan,akiben kevés az érzelem.a szeretet,és a gyűlölet egyaránt.inkább a közöny mindenki iránt.
10. tumbo2
dec. 29. 10:51
mi sem vagyunk azok az összeborulósok.a tévében hallottam,az apja inkább lábon lőtte volna magát,minthogy kimondja,azt hogy szeretlek.ez is egy amerikai szokás.elvagyok a húgommal,a fiával,a lányom persze szeretem,a vejemmel is megvagyok,de miért kéne mást szeretnem?őszintén elcsodálkoztam,mikor a volt férjem az anyját mindig megpuszilta,ahányszor jött,ment.és más ne is érintsen meg.persze a haver,az más,ha hozzáérek ,az nem taszít.
9. K-né Zsóka (válaszként erre: 8. - Channa*)
dec. 29. 09:41
Valami hasonlóra gondoltam én is, amikor rákérdeztem, hogy a fi. szeret-e valakit?
8. Channa* (válaszként erre: 6. - K-né Zsóka)
dec. 29. 09:35

Nem tudom...

Én meg attól érzem magam rosszul, hogy ilyeneket olvasok.

Miért kell magamat azért rosszul érezni, mert rendben van a környezetem?


Na, mindegy is.


Én azok helyében, akik így érzik magukat, elgondolkodnék, hogy jól csinálok e mindent?


Vajon, miért nincs senki FI körül, aki szeresse? Mit tesz annak érdekében, hogy senki ne akarjon vele lenni?

Miért nem alakítja úgy az életét, hogy ne kelljen ezt éreznie?


Ha én is azon picsognék, hogy nem szeretek senkit, senkire nem vagyok kíváncsi még karácsonykor sem és egyébként sem, mindenkivel utálatos lennék, akkor tuti, hogy engem se szeretne még a családom se, én is egyedül gubbasztanék valahol...

7. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 29. 08:52

Megértelek, és sajnálom. Azt is hogy vannak akik vigasztalásképpen próbálják az érzésed ellenkezőjét beléd magyarázni, miközben nem ismerik a környezetedet.

Vagy lehet hogy az én derekam se fáj most csak úgy érzem?

dec. 29. 08:43
Ebben az időszakban egyre többen érzik ezt, ami annak is köszönhető, hogy minden oldalról a nagy, boldog, szerető családot, barátokat tolják az arcunkba. Túlzás amit látsz, nem ehhez mérd magad! Biztos téged is szeret valaki. De te szeretsz valakit? Ki is mutatod?
dec. 29. 07:53
Ugyan, butaság.
4. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 29. 04:01
Veledvagyok!
dec. 29. 02:20
ilyen nincs!mindenkit szeret valaki!
dec. 29. 00:18

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook