Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bevallom úgy érzem, hogy senki se szeret engem, és senkinek... fórum

Bevallom úgy érzem, hogy senki se szeret engem, és senkinek... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

dec. 17. 00:52
Bezzeg engem "mindenki" szeret! 😍
17. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 16. 11:53
Legutóbb a kolléganőm unokájától hallottam ezt a mondatot, miután közölték vele, hogy nem tudják kifizetni a strandbérletet.
dec. 16. 01:07
ne legy mar elkeseredve hisz mindenkit szeret valaki!csak nem mindenki mondja ki!
dec. 15. 21:41
én is hidd el :(
14. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 15. 17:59
Kedves FI.! Mitől érzed, hogy nem vagy fontos senkinek?
13. Enissa (válaszként erre: 9. - 55Judit)
dec. 15. 17:59

"Amit leírunk az nyomatékosítjuk, és még nagyobb energiát adunk neki, miközben nem ez a cél."


Vagy éppen eleresztjük még a csíráját is. Nem véletlenül javasolják a szakemberek is, hogy írja ki magából az ember.

Mindenki maga tudja, érzi neki mi a legjobb.

12. Dr…
dec. 15. 15:17
Mit kell itt nyílni? Majd még sajnaltatod itt magad! Rugjál be azt jobb lesz….
11. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 15. 14:00
Sajnálom! Szebb napokat kívánok neked!
10. 55Judit (válaszként erre: 9. - 55Judit)
dec. 15. 13:59
Ja, és azért is jobb nem leírni főleg ide, mert ezen a fórumon hamar akadhat valaki aki még pluszban belénk rúg hogy még pocsékabbul érzehessük magunkat.
9. 55Judit (válaszként erre: 4. - Ágio8405)
dec. 15. 13:57

Sokak szerint jót tesz nekünk ha kiírjuk magunkból a bánatot.

Szerintem meg bőven rossz még az is ha gondolunk rá, sőt jobb a nehézség gondolatát kicserélni gyorsan valami másra ha előjön. Amit leírunk az nyomatékosítjuk, és még nagyobb energiát adunk neki, miközben nem ez a cél.


Az a szerencse, hogy egyszerre csak egy dologra tudunk gondolni, és mi magunk döntjük el mi legyen az.😀

8. semleges (válaszként erre: 4. - Ágio8405)
dec. 15. 13:52
Inkább ne mondj semmit. Vannak helyzetek amikor jobb ha csendben maradunk. Főleg ez a stílus egy elkeseredett embernek így karácsony előtt egy héttel biztos jól esik. Sokat segítettél. Ja nem. Olvass utána a "nem ártani" elvének.
dec. 15. 13:49
Biztos, hogy rosszul érzed.
6. andi6020 (válaszként erre: 4. - Ágio8405)
dec. 15. 12:02
Semmit. Nem ő nyitott fórumot
5. Amaunet (válaszként erre: 4. - Ágio8405)
dec. 15. 11:45

Ez egy vallomás, amire az olvasónak ugyan meg van a bejegyzési lehetősége, de azzal nem feltétlenül kell élnie.

A vallomáshoz nem ő nyitotta a fórumot.

4. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 15. 11:37
Erre szerinted mit tudunk itt mondani? Mit vársz? Ha meg semmit, mi változik attól hogy ide kiirtad ezt?
dec. 15. 11:28
Biztosan okkal érzed így ...
dec. 15. 11:14
Jajj ne konyulj már te mamlasz, menjél el inkább shopingolni. Egerben olyan szép a karácsonyi vásár. Van jó bor, pálinka, ott majd mindenki szeret mindenkit. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook