Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Úgy érzem kihasznál a párom fórum

Úgy érzem kihasznál a párom (beszélgetős fórum)


1 2
2023. márc. 12. 01:17

Gratulálok, te lettél az arany tojást tojó tyúk... A kerdes csak az, hogy miért. Miért gurized magad halálra valaki más kedvéért, aki nem is töri érted.

Aki ennyit elért, annak több önbecsülése kellene hogy legyen.

Én szépen elzarnam a penzcsapot, aztán hamar kiderulne, h érdemlem e öt vagy nem. Illetve lázam

47. Babi11
2023. márc. 7. 14:44
A leírtak alapján semmi szükség ilyen társra,férje, Tényleg kihasznál, ne hagyd. Fiatal vagy,kezdj új életet.
46. Regin_a (válaszként erre: 43. - Soufflet)
2023. márc. 6. 21:05
Aposztrof, hamár nincs magyar ékezeted. Ne gyere azzal hogydehát te programozó vagy. Az hogy te más államokban mit tudsz, Magyarországon szinte semmit nem számit
45. temmp (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 6. 19:28

Az a baj, hogy nincs súlya a szavadnak. A "két hónapja kéremből" ő csak annyit érzékel, hogy azt csinál veled amit akar.

Én a helyedben felírnék egy k. nagy számmal írt dátumot a falra amikor otthon van. Nyilván megkérdezi, hogy az mi f.. Mire mondanám, hogy ez az a nap, amikor te szépen elköltözöl. Ha nem megy, hívok segítséget, de én attól a naptól a HÁZAMBAN egyedül fogok lakni. Választhatsz, hogy viszed a holmid addigra, vagy ki fogom dobni.

És nem, nem beszéljük meg.


A hátra lévő időben (max 30 nap!!!) lesz időd összeszedni magad lelkileg és erőt gyűjteni a kidobásához. Neked erőt fog adni az a dátum a falon. Hidd el, hogy segít rákészülni, hogy jön a nagy nap.

És addig se legyél a cselédje, a bútorokért meg felbérelnék pár izmos pasit, hogy segítsenek elhozni.

2023. márc. 6. 11:12
Ne hagyd, hogy beléd beszélje, hogy veled van a baj. Te is látod már, hogy az ő hozzáállása a rossz. Meg is hiszem, hogy ez így kényelmes neki. De neked több kell, mint egy eltartott lusta krapek. Csak akkor tudod kulturáltan intézni a dolgot, ha ő is tud kulturáltan viselkedni. De ha a szép szó nem használ, kénytelen leszel drasztikusabb lépéseket tenni. Addig pedig én a helyedben nem szolgálnám ki többé. Az ő ruháit nem mosnám, nem raknék rendet utána. Nem mennék vásárolni, csak azt vennék, ami nekem kell. Nyilván az neked is kényelmetlenség, ha nem takarítasz, de abból is visszavehetsz. Ne érezze már úgy, hogy teljes ellátású szállodában él ingyen.
43. Soufflet (válaszként erre: 23. - Bichi)
2023. márc. 6. 01:54

Hol van ilyenkor a megoldasotok? A 40-50-koruli jol mukodo ferjetek, akikkel en vagy hasonlok a hatter en kurok?

Csak ugy magamtol kerdezem.


Amugy rossz az,aki rosszat gondol.

Az enyemnek mar nincs kifogasa. "Elmegyek."

42. Soufflet (válaszként erre: 23. - Bichi)
2023. márc. 6. 01:48

Vegul is en mar ket allamban tudom, hogy hogy ne zargassanak.

Mert megkerdeztem magamtol, es a vedougyvedtol.

41. Soufflet (válaszként erre: 40. - Soufflet)
2023. márc. 6. 01:43

Nagyon nehez torvenyek vannak. En senkinek nem kivanom, hogy kizarasra menjen.

Sokat letilinkoztam.

40. Soufflet (válaszként erre: 19. - 8d00a82c06)
2023. márc. 6. 01:39

"Èrzelmileg nem egyszerű!


Fizikailag baromi egyszerű..."


Hangyszor szakitottal erzelmmileg vagy anyagikban? Igy jon ide.

Fogalmad sincs errol, ami egy jo dolog.

39. Bluemoon55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 5. 21:22
A kapcsolat elejen ezek a problémák nem voltak annyira? Úgy értem mindig vannak jelek.. Amiből esetleg lehet következtetni hogy Ő egy ilyen ember...
38. ssueB (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 5. 21:22

Összepakolod a cuccát, kiteszed a ház elé, és hívsz valakit aki lecseréli a zárat.

Ezt ennél rövidebb úton nem fogod tudni lezárni.

37. Ágio8405 (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 5. 20:58
Ez kemény. Jól kifogtad ezt a nárcit…. Olvass utána a nárcisztikus embereknek ha még nem hallottál róluk. Bihari Vikinek is jó videói vannak a témában. Ne legyen lelkiismeret furdalasod egy ilyen bér miatt, és nem ne vigye amit akar. Azt vigye ami az övé és lész. Élősködött ő rajtad eleget. Légy kőkemény és azt se hidd el neki amit kérdez.
36. gabbbicica (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 5. 17:30

Ugy, hogy szolsz neki, hogy koltozzon az anyjahoz. Gondolom elotte is ott lakott, ha a lakasa ki volt adva.


Mondd meg neki, h mikorra koltozzon el. Aztan keszulj fel rá, hogy zaklatni fog. A sajat cuccan kivul ne engedj mast elvinni, es probald meg megbeszelni, hogy te is elhozod az o lakasabol a butorjaidat.

35. perzsacica (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 5. 17:11

Most légy nagyon óvatos! Jönni fog a "megváltozok", "úgy lesz, ahogy te akarod" , "ugyan kit találnál helyettem", "magadtól nem mész semmire" stb, ígérgetés, degradálás, zsarolás. Ne engedj most már semmit!

Ha döntöttél tégy úgy, ahogy te szeretnéd. Vegye tudomásul, hogy vége. Nyilván az ember sajnálja , mert valamikor jó volt vele a kapcsolat, de már nem az és soha nem is lesz jó. Eddig tartott a közös út, innentől két külön irány tovább. Csak okosan , határozottan!

34. semleges (válaszként erre: 32. - 8d00a82c06)
2023. márc. 5. 17:05
Úgy!
33. aileron44 (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 5. 16:52
Adj neki egy hónapot, addig felmondhatja a lakásán a szerződést. Ha nagyon jó fej vagy elviszed a cuccát anyukához és zárat cserélsz. Magától nem fog elköltözni, ha még csak átgondolja a dolgot.
32. 8d00a82c06 (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 5. 16:39

Ha hónapok óta könyörögsz de nem mozdul,mikor elmegy dolgozni szórd ki a cuccait ès cserèlj zárat.

Ha kulturáltan nem megy, ìgy menni fog.

31. 8d00a82c06 (válaszként erre: 23. - Bichi)
2023. márc. 5. 16:38
Jogos! 🤣
30. 3272f5ad6f (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 5. 16:35
Könyörögni kell neki, hogy kiköltözzön a házadból? 😄 Nem semmi. Tűnjön el! Pofátlan.
2023. márc. 5. 16:24
Sziasztok! Mindenki válaszát nagyon szépen köszönöm! Segít tisztábban látni a dolgokat mert néha már annyira belém beszéli, hogy mindenről csak én tehetek és velem van a baj. Már lassan 2 hónapja kérem, hogy menjen el vigyen amit szeretne, már az sem érdekel csak, hogy letudjam ezt zárni. A válasz amikor megkérdzem tőle, hogy mikor óhajt elmenni ő csak annyit mond, hogy most ő nem tudja át kell gondolnia. Már az anyukájával is megosztottam a problémámat amelyre ő is csak annyit mondott, hogy ő tudja milyen de próbáljuk megoldani. Hogy a fenébe lehetne kultúrált emberek módjára lezárni, hogy végleg összepakoljon és elmenjen?
2023. márc. 5. 13:44
FI merre van?
27. Ildi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 5. 12:40
Egy kérdés csak...minek vagy még vele?
26. New(l) (válaszként erre: 24. - Birebora)
2023. márc. 5. 12:37
Hülyegyerekeket kell helyretenni, ezt simán tovább kell küldeni.
25. New(l)
2023. márc. 5. 12:17

Az ilyen here fasziknak (kezdetben) mindig nagyon jó a marketingjük. Aztán a beetetési időszak után kijön a valódi természetük.

FI, nem tudom, amennyire ábrándultál ki belőle, valószínűleg még nem eléggé, ha vele vagy. Olvasd el a soraidat újra - és újra, majd mondd el neki ezt így kompletten, és válj meg tőle. (Én személy szerint nem hiszek benne, hogy meg tud változni, az ilyen vérszívó típusokba bele van kódolva ez a fajta hozzáállás).

24. birebora (válaszként erre: 22. - Potyek)
2023. márc. 5. 11:35

Hogy teszi a helyére? Hogy érted?

Leül vele és elmondja, hogy neki ez igy már nem pálya. Váljanak el békében, mondja fel az albérleti szerződést a saját lakásában amit kiad (kb. 1 hónap) osztjónapot. A pasi csak nyert a FI-n. Szerintem.

Én ezt tenném.

23. Bichi (válaszként erre: 19. - 8d00a82c06)
2023. márc. 5. 10:52
Sehogy, magától kérdezte :DDDDD
22. potyek
2023. márc. 5. 08:54
Örülj neki, hogy végül te vetted meg a házat, így az csak a tied, nem kell osztozni. Neki lakás, neked ház....csak éppen hogy teszed a "helyére"..??
2023. márc. 5. 07:45
Igen, kihasznál sajnos. Nem tisztek, nem szeret. Jobb is ha ilyen embernek nem szülsz. De a napi 2 doboz cigi mellett nagy eséllyel nem is lenne sokáig apja a gyereketekenek. Szabadulj meg tőle minèl előbb.
2023. márc. 5. 07:34
Legyél nagyon büszke magadra, hogy ilyen dolgos és igyekvő vagy. Sok fiatal nem tud felmutatni semmit idősebben, mint Te vagy.Jó, hogy látod a problémát. Ebből kapcsolatból azonnal menekülni kell. Kezdésnek nem kéne vásárolni, mosni, főzni neki amíg el nem megy. A rezsire majdnem elég 50 e. Remélem sikerül kirakni. Sajnos esélyes, hogy magától nem mozdul. Ilyen jó dolga nem lesz. Fiatal vagy. Olyan társat keress, aki mellett Te is szórakozhatsz kicsit. Ha megosztjátok a terheket lesz rá idő és pénz. Drukkolok...
19. 8d00a82c06 (válaszként erre: 18. - Soufflet)
2023. márc. 5. 07:31
Jól emlékszel,de az hogy jön ide?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook