Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Úgy érzem kihasznál a párom fórum

Úgy érzem kihasznál a párom (beszélgetős fórum)


1 2
18. Soufflet (válaszként erre: 17. - Soufflet)
2023. márc. 5. 06:37
Ha jol emlekszem, te nagyon fiatalon jottel ossze a ferjeddel, es azota vele vagy. Nem?
17. Soufflet (válaszként erre: 16. - 8d00a82c06)
2023. márc. 5. 06:36
Gondolod, hogy nekunk/nekem nincs lelkem, vagy nem eltunik mar meg egy rakas szart?
2023. márc. 5. 06:28

Jesszusom,igyatok egy kávèt!

Èrzelmileg nem egyszerű!

Fizikailag baromi egyszerű...

15. Soufflet (válaszként erre: 11. - 8d00a82c06)
2023. márc. 5. 06:22
Miert ne lenne ilyen egyszeru? Ott a lakasa felujitva, butorozva. A "kidobas" nyilvan nem szo szerint ertendo. Felmondasi ido, oldja meg!
14. birebora (válaszként erre: 11. - 8d00a82c06)
2023. márc. 5. 06:10

Persze nem egyszerű, semmi nem olyan egyszerű az emberi kapcsolatokban. De fiatal, van terve, célja, gyereket akar. Van külön egzisztenciája. Ha nem teszi meg határozottan egy tollvonással beleragadhat a posványba. Még csak azt sem mondom, hogy langyos sz.r mert ez annál is rosszabb és kilátástalanabb. Én tuti nem tartanék el egy férfit sem. Életerős, egészséges férfi.

Arról nem beszélve, hogy mig megismerkedik valakivel és terhes lesz az is idő. Én nem pazarolnám az időmet egy olyanra akit már nem szeretek, nem tisztelek és csak kihasznál. Mi ebben a jó? Kb. semmi. És erre már a FI is rájött csak lépnie kell.

2023. márc. 5. 06:03

De miért vagy vele? A szerelem elmúlt, nem tiszteled, eltartod, nem tudsz felnézni rá, nincs közös jövőterveket, gyereket nem tőle akarsz, kihasznál. Van lakása, neked házad, eltudod magad tartani. Miért cipeled a hátadon? Cipelné a fene. Találsz te olyat akivel akarsz gyereket, közös jövőt és együtt viszitek a terheket, van célotok, büszke lehetsz rá.


Mond el neki ezeket és kezdj új életet, nélküle. Gyerek nincs, nem vagy érte felelős. Még csak nem is az utcára teszed, az anyjához sem kell visszamennie. És még a kiadott lakásából sem száll be a közösbe. Szép pénze lehet már a te károdra. Élősködik rajtad, ő meg gyarapodik. Gondolkozz. Ő meg köszönje meg, hogy a hátadon tudott félretenni nem kevés összeget.


Ő nem a párod, nem a társad, nem a férjed, nem a barátod. Egyedül szerintem jobban boldogulnál. Minek neked egy púp?

12. Raffinesse (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 5. 05:37

Undorító, ez kihasznál téged. Házimunkát nem végez, a közösbe alig ad bele.

Ez nem egy felnőtt jellemre vall. Ne is vállalj tőle gyereket.

2023. márc. 5. 05:26

50ezer forint? Vicc kategória!

Mi lenne ha innentől nem fizetnèd a kajáját,mosószerèt stb. ?

Nem a gyereked,hogy eltartsd!

Nem mondom,hogy dobd ki mert semmi sem ilyen egyszerű,de nem árt átgondolni!

Ő nem a társad!

10. semleges (válaszként erre: 5. - Charlize)
2023. márc. 5. 03:40
Pontosan.
9. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 5. 03:38
Én nem ilyen vagyok. Én ezt és igy nem csinálnám. Nem vagy pénzéhes. Reális elvárásaid vannak. Igenis a pénz fontos tényező a mai világban. Két helyen dolgozol, rohansz egyikről a másikra. Ő meg napi két doboz cigi és még nem is segit? 50 ezret ad? Az semmi. Tulajdonképpen te tartod el. Kell ez neked? És mindezt 28 évesen? És nem ad bele semmibe mert ha majd külön mentek? Atyavilág! Legyen eszed. Bizony kihasznál, jól látod. Én nem tűrnék meg egy ilyen férfit. Tulajdonképpen sem anyagilag, sem érzelmileg, sem lelkileg nem a társad.
8. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 5. 02:41

Ez már nem az aminek indult.

Nem kell ilyen helyzetben lenni senkinek,lépj tovább.

7. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 5. 00:18

Nem ennyire hasznalt ki, es "csak" par honapig, de volt piocam.

Amit a lakasra, butorra koltottel, azzal szerintem sem tudsz mast kezdeni, mint betudod tanulopenznek.

Tedd ki a 'csaba, ha keresel berlot, amig szingli vagy, szazszor jobban jobban jarsz anyagilag, es legalabb a kozos lakreszt nem kell egyedul takaritani.

2023. márc. 4. 23:42

Nem tervez veled hosszú távon az egészen biztos. Az is, hogy kihasznál.

Korábban elvakított a rózsaszín köd, ezért nem észlelted, hogy a kihasználás már korábban , a kapcsolat elején elkezdődött. De ne hibáztasd magadat, mert az, hogy ki hogyan fog változni az évek alatt az előre nem tudható. Lehetett volna másképpen is.

Neki te minden jót megadtál, túlontúl nagy kényelembe került és onnan megteheti, hogy az állás terén is válogasson. Ha elhagyod akkor vagy keres jobban fizető munkát vagy másik balekot / bocsi/ , aki eltartja és aki mellett spórolhat magának.

Most, hogy felismerted a folyamatot magadnak kell döntened-ebben sem lesz partner úgyhogy vigyázz!!!- de még fiatal vagy előtted az élet .

Ha minden leülepedett, elsimult benned csak akkor keress új társat. A mostanit meg vedd tapasztalatszerzésnek. Sok szerencsét!

5. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 4. 23:12

A volt férjem pont ez a típus volt. Ugyanígy kezelte az anyagiakat, az én lakásomat, amiben laktunk, az övét, ami ki volt adva. 🤮


Tipli, gyorsan! Vagyis rakd ki, kergesd el! Amit az ő lakásába fektettél, vedd úgy, hogy tanulópénz volt. ☹️

2023. márc. 4. 22:57
Jól érzed.
3. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 4. 22:55

Szia.


"ha egyszer szétmegyünk és akkor ő neki ez kidobott pénz volt."

A fenti sorban benne van h nem holtomiglan/holtodiglan tervezi az együttléteteket.

Eljutottatok arra a pontra, amikor már nem vakít el a szerelem reménye. Minél előbb megszabadulsz tőle, annál jobban jársz.

Nem voltam még ilyen, vagy hasonló helzetben.

2. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 4. 22:38

Ez alapjan amit irtal, ha ebbol minden igaz, akkor kb semmi szukseged rá.


Miert vagy akkor mégis vele?

2023. márc. 4. 22:32

Sziasztok!


6 évvel ezelőtt egy koncerten összejöttem a párommal (14évvel idősebb nálam) akivel már régóta egy baráti társaságba jártunk. Mindig is felnéztem rá mert mindenkivel kedves volt és ő volt az első aki ha segítségről volt szó ott termett. A nőkkel mindig illemtudóan bánt. Egyszóval akire mindig számíthatsz. Nekem ez nagyon imponált így odáig voltam érte.

3 éve összeköltöztünk az ő lakásába, amelyet megörökölt. A lakás nagyon lelakott volt kb. 10 éven át albérlők lakta így én az összes megtakarított pénzem a felújításra fordítottam. Amely azt jelentette, hogy én a 70%át ő 30% át adta bele. Nekem ezzel semmi problémám nem volt hiszen közös életünket terveztük. Rá egy évre elhatároztuk, hogy elkezdünk nézegetni nagyobb lakásokat egy kis kerttel. Erről szólt két évünk mindig azt tervezgettük, hogy egy kert mennyire jó lenne. Majd idén nyáron találtunk egyet amit nagyon jó áron árultak, egyszóval tökéletes volt. 3 napunk volt eldönteni, hogy szeretnénk e a lakást mert voltak rá más jelentkezők is. Majd még az nap este az anyukája közölte velünk, hogy a panelt meg ne próbáljuk eladni. Akkor kitalálta, hogy vegyek fel hitelt és fele felébe fizetjük, amibe én nem mentem bele hiszen 20évre a hitel az én nevemen van de a tulajdoni lapon 50-50% szerepelt volna. Én beleszerettem a kertes házba nagyon szerettem volna. Így úgy döntöttem megveszem egyedül. A párom keresetének a négyszeresét keresem,(két munkahelyen) amelyből eddig nem nagyon tudtam felmutatni semmit mert a kaját mindig én vásároltam, a 3 kutyánkat egyedül én tartom el illetve ha még szükségünk volt valamire (pl airfryer sütő) én vásároltam meg, illetve szórakozni, éttermetni is az én pénzemből mentünk. De én ezt nem sajnáltam hiszen tudtam jól, hogy én több pénzt keresek és én sosem néztem, hogy ezt te veszed ezt én.

Beköltöztünk úgy, hogy ő anyagilag semmiben nem segített pedig volt mit újítani. Azóta az ő lakása ki van adva albérletbe. A kutyák költségeibe nem hajlandó beszállni. Venni a lakásba nem vesz még egy doboz festéket sem, amelyet azzal indokol, hogy nem az ő lakása mert ha egyszer szétmegyünk és akkor ő neki ez kidobott pénz volt. Havonta 50.000 forintot lök hozzám, hogy intézzem belőle a rezsit. Úgy hogy ő elteszi a keresetét, illetve az albérletből befogy összeget. ( ahol ott hagytam kb 1.000.000 forintnyi bútort).


Gyerekkoromba mindig arról álmodoztam, hogy gyerekeim lesznek és családom és higy ezt fiatalon szeretném már elérni. 28 éves vagyok de egyszerűen elképzelni nem tudom, hogy gyerekem legyen egy ilyen férfi mellett. 7 napból 6-ot végig dolgozok. Egyik helyről szaladok a másikra. Nem igazán segít a házi munkába sem csak ha megmondom mit csináljon. De már úgy vagyok vele egyszerűbb megcsinalni mint újra és újra elmondani. Főzni sosem főz. Vásárolni nem megy el. Otthoni elfoglaltsága napi 2 doboz cigit elszivni és játszani a telefonján. Úgy érzem már nem tudok rá férfiként tekinteni. Nagyon soknak érzem ezt a terhet, hogy mindent egyedül nekem kell előteremtenem. Nem tudom elhinni, hogy ennyire félre ismertem. Semmiben nem tudok rá számítani én nem így képzeltem el az életemet.


Pár hónapja ajánlottak neki egy másik állást ahol a jelenlegi fizetése háromszorosát keresi nem vállalta el mert ott nem lehet cigizni amikor csak ő akar. Illetve túl órát sosem vállal pedig lenne rá lehetősége. Ha szóvá teszem a problémám nem érti és folyamatosan csak azt vágja a fejemhez, hogy mikor lettem ennyire pénzéhes. Tényleg ennyire anyagias lennék? Valaki volt már hasonló helyzetben? Teljesen tanácstalan vagyok, hogy tényleg csak nekem nagyok az elvárásaim? Nekem nem a pénz számít hogy ki mit mennyit keres csak én nem így álltam ő hozzá és én haladni szeretnék az életembe mert nem így képzeltem. Kíváncsi lennék más tapasztalatira, egy kívülállóra, hogy ki hogy látja mert néha már elhiszem azt amit mond, hogy pénzéhes vagyok.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook