Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Túlzott izzadás fórum

Túlzott izzadás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
146. vzsuzsu74 (válaszként erre: 145. - E32d76b828)
2013. jún. 18. 18:12
szia, hála istennek csak a kezem és lábam izzad, és mindez "szag" nélkül.....legalább ennyi jó van benne.
2013. jún. 15. 16:27
a helyzet kellemetlen ha meg "szaggal"is jar...hasznalj szodabbbonat..es izzadhatsz tovabb uh ne zavarjon masokat...
144. hyperh (válaszként erre: 143. - Vzsuzsu74)
2013. jún. 15. 15:21

szia!


A viz iontoforézist tudom neked ajánlani..

Ha nincs pénzed gépre meg lehet oldani otthon is..

Itt van egy pakk ami tartalmaz mindent ami kellhet hozzá:


[link]

2013. jún. 15. 09:03
Sziasztok, nekem a kezem és a lábam ami folyamatosan izzad. Nagyon kellemetlen tud lenni, nincs valakinek valami ötlete, hogy mit lehetne tenni ellene?
2013. máj. 19. 19:30

Sziasztok, kamasz korom ota hyperhydrosisban szenvedek, valoszinu csaladi betegseg mert a tesom ugyanezzel bajlodik. Probaltam mindent, semmi nem hasznalt. Visszatartott az elet minden teruleten, munkaban, maganeletben, parkapcsolatban stb. Mindig ugy neztem ki mint egy egyonizzadt igenytelen no, ket harom valtas poloval indultam mindenhova vagy szaritottam a honom aljat a mosdo kezi szaritoja alatt.

Rengeteg penzt koltottem kozmetikai szerekre mire ajanlottak a botoxot. Most fel evente kapok egy keveset elosztva mindket honaljamba, tudom nem egeszseges de olyan szarazak a poloim mint a sivatsg, uj embernek erzem magam, felszabadultam teljesen kicsereltek, szerintem megeri.

A kezre es a labra hallottam elektromos kezelest ami nagyon hatasos, honaljba nem lehet mert kozel van a szivhez..

Ki is lehet vagatni az izzado mirigyeket honaljban,nagyon fajdalmas es csak egy ket ember csinalja magyarorszagon.

Sajnalok mindenkit aki szenved, szerekkel elviselhetobbe lehet tenni de megszunni nem fog csak drasztikus es nem a legolcsobb modszerekkel.... Nagyon ajanlom a botoxot, tudom hogy draga de megeri higyjetek el, foleg ha valaki ugy izzad mint en valamikor regen, zuhanyzas utan ket tenyernyi vizes folt mindket oldalon, patakokban omlott rolam a viz nem is beszelve az eldobott megsargult felsokrol es a kellemetlen szagu fekete pulcsikrol...

2013. máj. 10. 08:16

Állítólag, ha zsályateát iszol minden nap egy csészével, az jó hatással van az izzadás csökkentésére. Hintőport is érdemes használni, mert ez felszívja a nedvességet.

Ha stresszelsz attól még jobban izzadsz, ezt próbáld meg kezelni.

Én Mollis Neutro izzadásgátlót használok, ez sem 100%-os, de segít.

140. moty
2013. máj. 9. 23:55
Sziasztok! én is segítséget szeretnék kérni. Egész pici korom óra rettenetesen izzad a kezem (nem csak a tenyerem) az egész lábfejem és a hónaljam. nagyon nehéz perceket okoz nekem azóta is mindennap szerencsére a barátom nem bánt érte, de sokszor nem akarok emberek közé menni. Már nem tudom milyen ruhát és cipőt vehetnék fel, mindenen foltot hagy.És azt sem tudom, hova rejtsem folyton a kezeimat. S.A használgatok de nem igazán hat, és egyre többet stresszelek emiatt. Előre is köszönöm a segítséget:)
2010. szept. 30. 13:57

Sziasztok!

Azért írok, hogy tudna-e valaki nekem segíteni abban, hogy mit egyek-igyak ahhoz hogy ne izzadjak. Általában ez akkor tör rám, ha sietek, és ideges leszek, és csak az arcom, pontosabban a szám feletti rész és a homlokom. Igazán szülés után tört rám ez a dolog, bár előtte is volt, de akkor nem annyira sűrűn.Kérem segítsetek!

138. 42af71f255 (válaszként erre: 137. - Martin1228)
2010. szept. 29. 07:46

Szia!


Szerintem ha beírod google-ba,ki fog dobni olyan patikát vagy gyógynövényes vagy ilyesmi üzletet,akik szállítanak is ki házhoz....


De amúgy egyszerű patikában kapható...

2010. szept. 28. 23:17

Fura, de törlődött az előző bejegyzésem, ha esetleg mégis megjelenne, akkor elnézést.

A kérdésem az volt, hogy valaki emailben, vagy bárhol a fórumon kívül(hogy ne minősüljön reklámnak) tudna-e segíteni, hogy hol kaphatok AS-t, mivel itt Felvidéken nem forgalmazzák. Legközelebbi város hozzám Győr. Köszönöm előre is a segítséget.

136. toni29 (válaszként erre: 135. - 42af71f255)
2010. szept. 7. 15:49
Én a hónaljamra használom, így 4 hónapig elég egy flakon.
135. 42af71f255 (válaszként erre: 134. - Toni29)
2010. szept. 6. 11:00
És szerinted mennyi ideig lesz elég ez a mennyiség? CSak mert néztem,és elég drága az ára... de olyan kicsinek néz ki a flakon amiben van..:)
134. toni29 (válaszként erre: 133. - 42af71f255)
2010. szept. 6. 08:48

A hónaljamra használom, ott teljesen megszűnt. Akkor kezd el újra izzadni egy picit, ha egy hétig elfelejtem befújni.

Nem szokik hozzá, mert ez nem kerül be a szervezetbe, hanem "ledugózza" a verejtékmirígyeket.

133. 42af71f255 (válaszként erre: 132. - Toni29)
2010. aug. 18. 20:07

Teljesen megszűnt az izzadás??

Január óta rendesen működik? Csak mert a legtöbb ilyen szerrel az a problem,hogy egy idő után hozzászokik a szervezet,és ugyanúgy izzad az ember mint előtte!:(

132. toni29
2010. aug. 18. 18:25

Sziasztok!


Nekem a hónaljam izzadt fergeteges módon. :S

Én még januárban rendeltem Angliából odaban sprayt, mert azt ajánlotta valaki egy fórumon. Tényleg nagyon jól működik a dolog. Azóta már ismerőseim is használják megelégedéssel. Ahogy láttam már itthon is lehet kapni.

131. kisBea
2010. febr. 7. 22:24
Értem! Akkor lehet, hogy a sima hintőpor is jó? Végülis hasonló lehet. Köszi a választ.
130. álnév
2010. febr. 7. 19:29

Kedves kisBea!


nem tudok sajnos ebben tapasztalattal szolgálni, azonban én egyszer bementem a gyógyszertárba, mondtam, h lábizzadás gátlót keresek, és rendes fehér dobozos, piros címkéset adtak (olyan gyógyszertári dobozosat) púderben! azt használom már majdnem egy éve! teljesen megszűnt az izzadás, és nincs illata sem! igaz, a sötét zoknin kicsit meglátszik a fehér púder:)

129. kisBea
2010. febr. 7. 12:48
Sziasztok! Nem tudjátok esetleg hogy az SA-t lehet-e használni talpra?
2010. jan. 11. 17:34
Köszönöm! A szereket nagyjából ismerem, csak kicsit félek elkezdeni. Meg lenne egy kérdésem még, hogy valaki kipróbálta-e már a certain dri-t, és milyen hatása volt? Köszönöm az eddigi válaszokat és már nem lesz ennyi kérdésem :D
127. álnév
2010. jan. 11. 16:31

Kedves Bukfenc!

én még az exodort tudom neked ajánlani, mert engem az kevésbé csíp, úgyhogy valószínú, h nem is annyira káros, mint az SA. Igazából egyik sem egészséges, mert alumínium van mindegyikben, de ha folt nélkül jobban érzed magad, akkor ezek a leghatásosabbak!

2010. jan. 10. 16:34
Szia! Köszönöm a választ. Hát igen ált. orvosok ezt mondják mert nem igazán foglalkoznak vele. Anyukám is mondta, hogy neki is volt ilyen kamasz korába de 1-2 év alatt elmúlt. De már ráerőszakoltam, hogy majd kérdezze meg az ilyen területen dolgozó kollégáit :D (mert ő laborban dolgozik). Az orvosok meg szerintem azért (és legtöbb ember) nem foglalkozik ezzel a problémával mert nem értik milyen rossz, meg talán régen az emberek kevésbé voltak szemetek ha lehet ezt mondanom :D manapság akinek már kis problémái is vannak lenézik vagy megjegyzést tesznek.
125. 42af71f255 (válaszként erre: 124. - Bukfenc_:D)
2010. jan. 10. 12:21

Szia!

Igazából nem tudom mennyire káros az SA..én azt használok,és teljesen száraz a hónaljam...én azóta vagyok izzadós,amióta abbahagytam a rendszeres sportolást...:(

Én nem tudok,netes kérdezős oldalt..:(

Az a baj,hogy ezt szerintem teljes mértékben semmilyen természetes szer nem oldja meg...az orvos meg csak azt mondja,sokszor mosakodj,meg használj izzadásgátlót...de hát ez mint tudjuk,nem sokat ér..

2010. jan. 9. 21:20
Sziasztok! Nekem is vannak efféle problémáim. Már kiskorom óta izzad a tenyerem ami nem is zavart és most se zavar, de úgy kb. 3 hónapja elkezdett a hónaljam nagyon izzadni először azt hittem amiatt van, hogy más dezodor volt rajtam (mert addig használt elfogyott és nem találtam csak egy régebbi zselésemet otthon)de egy hét múlva sikerült beszereznem a régit és mégsem múlt el. Egy kicsit vártam mert reméltem elmúlik de nem. Lelkileg eléggé megviselt mert előtte száraz voltam még melegben is. Szüleim azt mondták kamaszodással jár, ezt el is hiszem mert ugye ilyenkor változásokon megy át hormonálisan az ember. Ennek ellenére elkezdtem zsályázást és egyéb növényes dolgot (nem rég óta) egy kis javulást tapasztaltam de még mindig elég vészes. Környezetemből (suli) eddig senki nem tett megjegyzést mert pulcsiba járok mindig és így nem látszik(de nemsokára jön a meleg). Mind1 nem is panaszkodom többet csak felvázoltam a helyzetemet :D A kérdésem az lenne, hogy az SA nem árt-e nekem (14 éves vagyok), nem szeretném ha bármi maradandót okozna. És van e valami természetes dolog amit esetleg ajánlanátok nekem, már nagyon sok mindennek utána néztem van vagy 10 termék amit kipróbálnék de ezek mind mesterséges szerek és kicsit félek tőlük, meg ha tudok egy oldalt ahol lehet orvostól kérdezni vagy valami ilyen kamaszodásos oldalt (kerestem de mind az egyéb testi változássokkal foglalkozik ezt egy szóba említik) akkor nagyon megköszönném. Eddig nem merészkedtem el orvoshoz nehezemre esne beszélni róla de így más lenne (neten). Válaszotok előre is köszönöm. (Bocsánat mindenkitől a tegezésért nem tudtam, hogy írjam :D)
123. 42af71f255 (válaszként erre: 122. - Álnév)
2009. nov. 20. 15:10

Okés!:)

Örülök,hogy használ!

Nemsokára elfogy az SA-m,és akkor veszek sztem E-t!:)

122. álnév
2009. nov. 20. 11:03

Nah, hát én ezzel jobban meg vagyok elégedve! pumpásat vettem, hasonló a fújós deokhoz! nekem sokkal kevésbé csíp, és ugyan úgy hat, mint az SA!

mondjuk ettől is viszketek másnap du-ra, de erre fogok átállni! amúgy meg ezt lehet használni kézre és lábra is! az ára nagyon hasonló(1000alatt!)

izzadásmentes napokat! ha kipróbálod, várom én is az élményeket! puszka! :)

121. 42af71f255 (válaszként erre: 120. - Álnév)
2009. nov. 19. 19:32
Okés,várom beszámolód!:)
120. álnév
2009. nov. 19. 08:15

Kedves Kismogyi!

Vettem Ex..-t, és nekem sokkal kevésbé csíp, mint az SA. Merem ajánlani! mondjuk még nem tudom, hogy hatásos-e, de amint érzékelem, írok!

119. 42af71f255 (válaszként erre: 118. - Álnév)
2009. okt. 3. 17:06

Erre már én is gondoltam,hogy kipróbálom,de nem tudom,nem írta senki,hogy az csíp-e vagy nem...

Én is minden 2. nap használom,és így nem vészes...csak minimálisan csíp,de azt sem sokáig!!!!

Remélem hallunk E-s tapasztalatot is!

Mellesleg semmi szagom sincs,én nem használok deo-t sem..:)

118. álnév
2009. okt. 3. 15:58

Kismogyi!

hát sztem nem kell részleteznem, hogy mennyire jó, h nem kell aggódi a foltok miatt! ma pl. buszoztam, meleg is volt, és úgy éreztem, h tenyérnyi folt van a pólómon, de semmi... :)

egy gondom van csak, h ahol bekenem, piros folt lesz egy fél óra múlva! nem tom.. ennyire érzékeny lenne a bőröm?! pedig minden 2. nap használom csak, és kenem babaolajjal! talán meg kéne próbálnom az E betűs kencét... :S

117. 42af71f255 (válaszként erre: 115. - Álnév)
2009. okt. 2. 16:00

Szia Álnév!:)

Igen,még mindig nagyon jó,most is nagyon jól használ!

Igazából most értem igazán,milyen jó azoknak akiknek ezzel nem volt soha problémájuk...

Ma rajtam is tapadós póló volt,és nem lettem foltos.:)

Én 2 naponta használom,de van,hogy elfelejtem..akkor icipicit újra izzadok,de akkor eszembe jut,és bekenem magam!:)

És végre elkezdtem színeket hordani,nem csak feketét fehéret..:)

Sokkal felszabadultabb lettem!!

És te?Milyen így az egyetem?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook