Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Túlzott izzadás fórum

Túlzott izzadás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2009. szept. 11. 10:54

kedves ebelin24!

elképesztő dolog történt ma velem! már lassan 7 éve küzködöm ezzel a túlzott izzadással, és ez óta az idő óta ma volt az első napom, hogy NEM IZZADTAM!!!! ez nagyban befolyásolta az egész napomat! boldog voltam, bátran mutogattam, mozogtam! HIHETETLEN!!! és ezt az SA-nak köszönhetem! :) boldog vagyok!

este kentem fel, reggel zuhanyzás, majd deo, és egy kis folt sincs rajtam! ANNYIRA BOLDOG VAGYOK :):)

már csak egy tapasztalati kérdés! : ha napközben pl. megyek valahova, akkor megmosakszom, de ez nem mossa le az esti anyagot? a reggeli zuhanyzás nem mosta le, de ezt nem tudom!

kérlek ebben segíts még!!!

köszönöm!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D

2009. szept. 10. 21:57
NOS KEDVES RH 72 ÉS PORCICUS!!!! EZT NEM AZÉRT ÍRTAM MERT EGY HŰŰ DE OKOS EMBERKE VAGYOK HANEM MERT NAGYON SOKAT OLVASTAM ÉS LÁTTAM ILYET!!!ÉS ELMONDANÁM HOGY TAVALY XY CSATORNÁN MEENT HÓNAPKIG EGY MŰSOR AMIBEN SZEREPELT EGY H.HIDRÓZISOS BETEG AKINEK ILYEN KEZELÉST ADTAK ÉS MINDEN NAPJÁT FILMEZTÉK... PL NEKI IS SEGÍTETT!!!DE HA SZERETNÉL BŐVEBBEN OLVASNI ENNEK AKEZELÉSÉRŐLÍRD MÁR BE LÉGYSZI A KERESŐBE! NAHÁÁÁT HOGY MIK VANNAK!ITT IS TALÁLSZ ILYEN ILL HASONLÓ LEÍRÁST...PFF SZERINTEM MEG NEM LEHORDANI KELLENE A MÁSIKAT AKI SZERETNE SEGÍTENI...
84. ebelin24 (válaszként erre: 83. - Álnév)
2009. szept. 10. 21:49

Szia!


Az a szabály,hogy csak szappanos vízzel lemosott és nagyon szárazra törölt hónaljra vidd fel és így elkerülheted az irritációt!

Nekem még így is csípett mikor legelőször egy vattával felvittem a hónaljamra.De aztán felhigítottam 1 rész AS 2 rész víz és így már egészen minimálisan csíp,viszont a hatás az tökéletes!!!Imádni fogod én sírtam örömömben :)

De tartsd be a szabályokat!

Sok sikert és szárazságot :)

2009. szept. 10. 17:28

Sziasztok! én is borzasztóan izzadok! Még egyetemre járok, és órák alatt is érzem, hogy foltos a pólóm! ha elöl ülök, nem merek rátámaszkodni a padra, mert a mögöttem ülő láthatja! vagy ha éppenséggel a táblához kell kimennem... :( és velem is előfordul, hogy ha érzem, h foltos lett, még jobban el kezdek verejtékezni, sőt volt olyan, h annyira, h cseppben folyt a karomon!

ma vettem 400ért solutiot, de fémallergiám van! az nem okozhat gondot ugye? mert alumínium kloridot tartalmaz!

mindenképpen este kell használni? reggel, indulás előtt nem érdemes?

köszi az együttérzők válaszát! :)

82. c2d03184e9 (válaszként erre: 81. - Nagyir)
2009. szept. 5. 09:57
Szia! Köszi a gyors választ :)) Nem nagyon szoktam olvasgatni mi van az izzadásgátlókban, csak erre felkaptam a fejem... Akkor az arcom - nyakam esélytelen, h bármit is kezdjek vele, ugye? :(( Bár ami az egyiknek használ, a másiknak nem, úh nekem is kísérletezni kellene, mi a jó. Bár ha hónaljban nem lenne gond, az is már fél siker lenne :))
81. Nagyir (válaszként erre: 80. - C2d03184e9)
2009. szept. 5. 06:37
Szia! Szinte az összes izzadásgátló alumínium tartalmú - a vegyület pontos nevét nem tudom, de mindegyik csomagolásán megtalálhatod. :) Szerintem a fejedre, arcodra ne használd, nem is tartalmazza a tájékoztatója, hogy ott lehetne. Úgy gondolom, hogy mivel a hónaljat is izgatja kicsit, a sokkal érzékenyebb arcbőrnek nem tenne jót.
2009. szept. 5. 00:08
Sziasztok. Most találtam rá erre a fórumra. Én is izzadós vagyok, és érdekelne ez a SA kence... Olvastam itt vkitől h alumínium van benne.. mennyire kell ettől tartani, lehet tőle hosszú távon vmi bajom?? A másik dolog.. hónalj mellett én a hátamon és a fejemen izzadok többet, ott is bekenhetem vele magam? Valahogy tartok tőle h az arcomat törölgessem ilyen alumíniumos szerrel... Ha válaszolna valaki (akár priviben is) azt nagyon megköszönném. Szép estét! :)
2009. aug. 26. 14:39
Nem tudjátok ezt lábra is lehet használni? Mert nekem az is izzad nyáron,rossz így papucsot hordanom,csúszkál benne a lábam.
2009. aug. 26. 14:04
ja és olcsó is nem úgy mint a többi ami nem is használ. 180 ft-ért vettem.
2009. aug. 26. 14:02
Sziasztok,én antisudoricát használok.Már a 3. alkalom után hatott,engem egyáltalán nem éget,inkább kicsit viszketek tőle,de 1-2 óra múlva eltűnik.Azelőtt felvettem egy felsőt és 10 perc után már tiszta folt volt az izzadságtól.És most mióta használom ezt a szert egész nap semmi izzadás.Imádom.
76. d4464aaf8a (válaszként erre: 74. - Porcicus)
2009. aug. 22. 11:47

Egyet értek, mert volt a tudományos csatornákon is ezzel kapcsolatos dokum. film, amely a hiperhidrózisosokról szólt...


Mellesleg mi Apai ágon vagyunk ilyenek, én is ettől szenvedek már fiatal CSajszi koromtól kezdve...

És mindenféle sitftet hevesen átizzadok, ammint kimegyek a melegbe, a ventillátor elől, máris szakad rólam a víz, a fejbőrömről, a nyakamról, amit folyamatosan törölgetek útközben, az egész arcom verejtékben úszik, és a szemüvegem folyamatosan csúszkál le, a hátamon, bele a fehérneműmbe, a combob belső felüleltét is kenem stifttel, így nem marja ki az izzadás, mert krémesen simul egymáson, de folyik le a lábszáraimon a heves verejték...


És nagyon-, nagyon kellemetlen és ez még enyhe kifejezés rá...


Aki nemt udja, milyen a hiperhidrózis, az jobb, ha nem szól hozzá...


Én pl. bárhol dolgoztam is, nekem állandóan ablak kell, akkor is, amikor mások dideregve beöltöznek...


Nekem a vékony, nyári rövidujjú ruháknál melegebb ruháim nincsenek, mert nincs rá szükségem...

Ugyanis nem bírom elviselni magamon, még kemény télen sem...

A kabát alatt is csak egy rövidujjú blúzt hordok, és csak vékony nyári nadrágban járok télen is...


És amikor ilyen eseetben mások megfagynak, úgymond, énrólam akkor is szakad a víz...


Amikor mások lába lefagy a havas időben, meleg zoknival, én télen sem hordok nylon zokninál többet, és még így is izzad a lábam...

A legtöbb pénz stiftekre, és talpbetétekre megy el, mert hetente teljesen szétizzadom őket...

75. porcicus (válaszként erre: 72. - Egyboldoglány)
2009. aug. 22. 11:36

az antisudorica nekem nem jött be, sebes lettem és visszajött az izzadás.

egyébként pl én suliban izzadok, meg ha pl vendégek vannak otthon, lehet h szorongok vagy vmi attól is lehetséges, ha észreveszem h izzadok stresszelek rajta és jobban elkezdek izzadni :(

74. porcicus (válaszként erre: 3. - Ritaanyu)
2009. aug. 22. 11:33

szerintem ez butaság, aki nem ért hozzá, az mindíg ezzel a hülyeséggel jön, h méregtelenítés, persze fosasd magad 2 hétig meg ne is egyél csak igyál, és akkor majd jóóó egészséges leszel! Neharagudj de ezzel nem értek egyet, sem a hülye lámpázással sem a jádeköves masszázsággyal. Ezeknek NINCS élettani hatása, nem véletlen, hogy nem használják gyógyászatban.

Izzadásról annyit: én is izzadok, de én sajnos hónaljban erősen, meg ha nagyon megerőltetem magam nekem a hajamból folyik a víz :( vannak gyógyfüvek, teák (több száz éve léteznek, bizonyított élettani hatása van, pl kamillatea), nem próbáltam még, de erre a célra készültek. egyzeer használtam gyógyszertári cuccot, konkrétan egy sav volt, rossz volt, sebes volt a hónom alja, és egy idő után elmúlt a hatása :(

vichy izzadásgátlóról én is hallottam jókat...

2009. aug. 19. 09:43

Sziasztok!


Kb. 1 hónapja vettem meg a Vichy izzadásgátló dezodort, és óriási különbséget érzek azóta. Azt nem mondom, hogy teljesen száraz vagyok, de ez már szerintem normális. Használat előtt bemasszírozom a hónomat hintőporral, majd ráfújok egy keveset. Azt hiszem, hogy 3800 Ft volt, nem olcsó, de még mindig félig van. Szerintem így már megéri.

2009. júl. 22. 23:01

kedves mindenki aki ettől a szörnyű problémától szenved!


én kamasz korom óta úgy izzadTAM , mint egy idióta, nem hordhattam akármilyen ruhát, és ez nagyban megnehezítette az öltözködésem, még a közvetlen környezetem sem tudta h van ilyen problémám, valah hamar fel kellett nőnöm a feladathoz h magam kezeljem... nem is nagyon akarok róla írni hisz mindenki tudja mivel jár az ha valaki kórosan izzad. a lényeg h egészségügyi problémát nem állapítottak meg., hiszen kivizsgáltattam magam.


januárban jártam először ezen a honlapon és olvastam a hozzászólásokat, kisebb utánajárás után én miután már az összes létező izzadásgátlót kipróbáltam , de hiába, szóval megvettem az ANTISUDORICÁT. persze felfogtam én is h abban csak aluminium van, és h az káros, de beszéltem patikussal aki azt mondta h ha annyira káros lenne nem lehetne forgalmazni. szóval megvettem és először fülpiszkálóval vittem fel. szinte semmit nem éreztem, első nap nem hittem a szememnek, mivel csak az egyik hónom kentem be őrületes volt a különbség a két hónom között. persze amit bekentem ottSIVATAGI SZÁRAZSÁG. azóta eltelt majdnem fél év, most már csak két hetente kenem és semmi más izzadásgátlót nem használok, hiszen minek, szagom nincs, és szinte egyáltalán nem izzadok, csak most a 40 fokban néha kicsit vizes a hónom, de nem annyira h meglátszódjon rajtam. isteni érzés, mindig tisztának és üdének érzem magam, megváltozott az életem, és sehol máshol nem izzadok jobban attól h a hónomon nem izzad.


gondoltam ezt meg kell osztanom veletek és ha a hozzászólásom révén egy embernek sikerül csak az ami nekem, akkor már megérte ezt a hosszú üzenetet megírnom.


sziasztok és hajrá

2009. júl. 22. 13:31

sziasztok, nagyon izzadós vagyok már kipróbáltam az antisudoricát meg a garnier izzadásgátlót de egyik sem használt, nem tudtok vmi hatásos szert(mert nagyon gáz ha nagy izzadságfolt van a hónaljamnál)

köszi előre is

2009. júl. 18. 14:38
Akik az Exodort használják, más területen jobban izzadnak? Nem káros az egészségre? (pl. pajzsmirigy) Előre is köszi, aki válaszol!
69. Bea105 (válaszként erre: 68. - Birgi89)
2009. jún. 28. 13:42
A Botox nagyon drága, és állítólag csak egy-két hónapig tart. Nekem is ez volt a problémám, de elkezdtem használni az Exodort és azóta semmi! Próbáld ki, patikában lehet kapni!
2009. jún. 2. 22:17

Sziasztok!


Én használtam Solutio Antisodurica-t, de nem használt. Olvastam, hogy van egy botox kezelés, ami állítólag megbénítja a mirigyeket, és lecsökkenti vagy jó esetben el is múlik tőle az izzadás.

Ha valaki már kipróbálta, akkor megköszönném, ha leírná a tapasztalatát! Valamint az árát nem tudja valaki??

67. csabi4
2009. máj. 27. 15:46

vikike itt elolvashatod mi is a koros izzadás...

[link]

több mint 60 visszajelzést kaptam és azt kérdik sokan ezt rolluk irtam ???????

2009. máj. 27. 08:48
egy ismerősöm nagyon izzaékony ,pedig 1 nádszál,semmi fölösleg nincs rajta,még is izzadós.Neki botoxot fecskendeztek a hónaljába,ami erre a célr jó és tényleg nem izzad annyira mint régen,Csakhát ez felszívódik egy idő után és újra kell csinálni.
2009. máj. 26. 19:39
Nekem az új Garnier Actioncontrol bevált.
64. ramy88 (válaszként erre: 63. - Orsikaaa)
2009. máj. 26. 15:11
Szia! az antisudoricat gyógyszertárba vettem kb 600 ft volt. nekem hónaljon bevált és nem is mindannap kenem csak 2 vagy 3naponta. csak arra figyelj, h ne sokkal kend be magad, mert kimarja a bőröd! tapasztalatból mondom:( nekem viszketni szokott mikor bekenem de ez elviselhető:) semmi más mellékhatás:)
2009. máj. 21. 19:38
Ezt az Exodor és a a ANTISUDOCIRA valamiket hol lehet beszerezni? és mennyibe kerülnek? egy sima gyógyszertárban be lehet? köszönöm előre is
2009. ápr. 28. 11:10
Tegnap este nem is kentem be magam...háát...meg is lett a hatása...izzadok...jó nem annyira mint előtte,de igenis izzadok...Ma muszáj lesz bekennem magam megint!!!
61. Nagyir (válaszként erre: 60. - Csabi4)
2009. ápr. 27. 20:12
Akkor én vagyok a kivétel :), mert nekem most is használ, persze csodaszerek nincsenek, és ha nagyon aktív mozgást végzel, pl. futsz a busz után, nincs az az izzadásgátló, ami elérhetné, hogy minimálisan se kezdj el izzadni. :)
60. csabi4
2009. ápr. 27. 19:52
több mint 20emberről beszélek akiknek már soha nem vált be se az as se más szer ...
59. Nagyir (válaszként erre: 58. - Csabi4)
2009. ápr. 27. 19:49
Azért az túlzás, hogy "egy életre elszúrod". Csak használja kevesebbet, illetve egyelőre pihentesse a bőrét és tényleg jó kenni akár körömvirág-, akár más bőrnyugtató hatású krémmel. Én éppen amiatt, hogy már tapasztaltam az SA ezen kellemetlen mellékhatását, ha túlzásba vittem a kenegetést, most csak kétnaponta használom, és mindennap testápolóval kenem a bőrömet, mert valóban nagyon gyorsan kiszárítja a hónalj körüli területet.
58. csabi4
2009. ápr. 27. 19:43
Most nagyon sokat pihentesd és ha tudsz körömvirág krém + ezüstcseppet szerezz be -attól jobb anyag nincs az ilyen sérülésekre -nem szabad kenned mert lehetséges hogy egy életre elszurod és többé nem foggggg használni ...
2009. ápr. 27. 19:28

Sziasztok!

Én is hiperhidrózisban szenvedtem,aztán itt olvastam az SA-ról és megvettem kb. két hete.Imádtam is az elején,képzeljétek még el is pityeredtem a boldogságtól hogy nem izzadok tőle egyáltalán...De iszonyat nagy fájdalmakat élek meg esténként mikor használom...Képzeljétek el hogy tegnap este volt eddig a legdurvább...olyan szinten kimarta a bőrömet,hogy feltartott karokkal rohangáltam a szobámban,mert szinte lágolt és csípett...És érdekes hogy nem is a hónaljam vörösödött be hanem a környéke, a felkarom alsó-belső része...Szóval ma biztos hogy kihagyom a kenekedést...

Viszont azt szeretném kérdezni hogy szerintetek hogy tudnám ezt elkerülni vagy esetleg milyen arányban higítsam hogy még hatásos legyen,de ne marjon?Használja valaki közületek higítva?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook