Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Topshop-os Air Climber taposógép/lépcsőző/stepper fórum

Topshop-os Air Climber taposógép/lépcsőző/stepper (beszélgetős fórum)


1 2 3
20. 06aa10ac37 (válaszként erre: 17. - Menda76)
2008. jún. 3. 20:19

Sziasztok!

Nekem eredeti TopShop-os Air Climber-em van. Valóban borsos az ára, de én már egy Leg Magic utánzattal megjártam, akkor fogadtam meg, hogy "olcsó" utánzatot nem veszek többet. Az biztos, hogy nem normális, hogy kétpercenként le kell szállni róla, hogy levegőt engedj bele.

Az enyémbe csak egyszer kell levegőt engedni, edzés előtt! Azért választottam ezt, mert lépcsőzőt akartam venni, és a kisebb méretűek közül ez tűnt a legprofibbnak. Úgy tűnik bevált, elégedett vagyok vele, remélem később is ugyanezt állíthatom majd.

üdv Mindenkinek és jó edzést!


Zsini

19. Klau11
2008. máj. 30. 23:22

sziasztok, mindenki, akinek már van valami tapasztalata az air climber taposóval/stepperrel, írjon , már sokan vásárolták meg, de kevesen írnak róla, és azt is látom, hogy már vannak akik eladni is próbálják.

Miért?

Nem vállt be?

Minden apróság fontos.

Előre köszönöm a hozzászóllásaitokat.

18. Klau11 (válaszként erre: 17. - Menda76)
2008. máj. 29. 14:27

Köszönöm a válaszod, és sok sikert kívánok.

Én is gondolkozom hogy veszek egyet, csak nehéz dönteni.

Tetszik a twist&shape mini stepper is, de annak állítólag nincs nehézség fok állítási lehetősége, és éllőben nem láttam ill. nem próbáltam, és keveset írnak róla a fórumokban.

Helyhiány miatt az jobb lenne nekem, de a topshopos állítólag nem terheli a térdeket, ami egy nagy plussz, ha igaz.

2008. máj. 29. 11:17

Szia Klau11!


Az aktivsport.hu oldalon rendeltem meg, és így 18.490,- Ft volt. Elképzelhető, hogy a nehézségi fokozat miatt, való igaz, az 1. fokozatot pl. ki sem próbáltam....majd kiderül, gondoltam felhívom őket, és megkérdezem mennyire normális ez, hogy 2 percenként engednem kell bele levegőt.

Sajnos tényleg még sok tapasztalatom nincsen vele, de bízom benne, hogy látványos lesz. Ez úgy is egy pár hét múlva derül csak ki, persze, ha legalább naponta csinálja az ember legalább egy 30 percet.


Hangosnak nem mondanám, nyikorogni nem nyikorog, csak a levegő cirkulálása miatt van olyan hangja, mintha pumpálnál egy matracot.


Üdv. Menda

16. Klau11 (válaszként erre: 15. - Menda76)
2008. máj. 28. 13:38

Szia Menda76!

Nekem még nincs air klimberem, tapasztalatok nélkül nem merek beleugrani ismeretlenbe, mert nem engedhetem meg magamnak olyan kiadást csak próbára.

Topshopban vetted?

Mert most már teszveszen is láttam.

Nem lehet hogy a legnehezebb nehézségi fokra van állítva és akkor csinálja Neked a taposó?

Lehet akkor nem tud alaposan cirkulálni benne a levegő.

Egyébként nem hangos?

Én félek attól, ne nyikorogjon, van már egy easy shaperem top-shop-os eredeti , és azért nem tudom használni, mert csak este érek rá úgy igazán edzeni, és felkejtem a gyerekeket vele.:(

Pedig aztán az is egy jó fitness gép.

1,5 éves, ha valakit érdekelne, eladnám.27 000-ért vettem egy + nehezítő pánttal.

Ára: 15000 Ft

2008. máj. 28. 12:35

Sziasztok!


Egy hete én is vettem egy air climbert, és ha van időm, taposom is keményen:-)

Nekem nagyon tetszik, hatékonynak gondolom, csak egy dolgog zavar.Én kb. 40-45 percet szoktam taposni vele, és rendszeresen le kell szállni a gépről, pár percenként, hogy feltöltsem levegővel! Ez normális, vagy sikerült kifognom egy selejtet!?.....Igaz ha az ellenállást nézem (fizika), valamivel működnie kell.....de ez így működik? Engem ez picit zavar......


Köszi a válaszokat......Menda

14. 0148b688d6 (válaszként erre: 12. - Natasa82)
2008. máj. 21. 21:48
Köszönöm szépen a fáradozásod!!
13. Klau11
2008. máj. 21. 06:45
Köszi szépen, rendes vagy nagyon.
2008. máj. 20. 22:09

Na akkor pontosan, ha már ilyen kíváncsiak vagytok :)

50 cm széles, 60 cm hosszú és kb 30 cm magas.

Lemértem :) + - 1-2 centi mert nem vagyok mérnök :)

11. 0148b688d6 (válaszként erre: 7. - Natasa82)
2008. máj. 20. 21:14

Natasa mekkora helyet foglal el?

Nekem van egy taposóm,olyan,aminek"karja" van, nagyon szeretem,de elég nagy a helyigénye.

Ezért gondolkodom rajta,hogy lecserélem.A tvshopos sokkal drágább, de a kép szerint ugyanolyan,mint a tiéd. Lehet veszek egyet. :)

10. pimpi3 (válaszként erre: 9. - Natasa82)
2008. máj. 20. 20:18

Hát ez nagyon jó!Benyujtom a kérvényt az uramnál!:)))Nekem is fáj a LM-töl a lábam,de azért használom!Én azért szeretnék ilyemit,mert jolenne legalább 1 tornát kiváltani valamivel!

És ez az ár nagyon csábitó a másikhoz képest!

Köszi,utána is nézek!

:))))

2008. máj. 20. 20:11

Én ahol vettem, az egy pesti üzlet (megrendeltem, futárszolgálattal lehozták), 18900 Ft volt plusz 2000 Ft a futár.

www.sportszert.hu - én itt akadtam rá. Persze féltem hogy nem ugyanaz a termék amit a tv-shopban reklámoznak, de hoztak hozzá mindent (expandert is),

és hát szerintem ez tök ugyanaz :)

Nem fáj tőle a lábam, sem a térdem.

Mondjuk ez érdekes mert a leg magic meg rendesen ráterhelt a térdemre. De valakinek ez jött be.

Kinek a pap, kinek a papné :))

2008. máj. 20. 20:03
De jó,hogy írtatok ide!Pont ma néztem én is ezt a tévébe!Jonak találom,csak azért elég drága!Mennyivel olcsobb ott ahol Te rendelted natasa?És aztmondod,hogy ettöl nem fáj jobban a térded?Mert nekem is rossz a lábam és én is használom a leg m-et!Jo de azért nem mindenre!:))
2008. máj. 20. 19:40

Igen, a nehézségi fok 1-5-ig állítható, én most 3-ason tapostam, de 5-ösben már érezhetően nehezebb. Ott biztos nem bírtam volna csak max 10 percet. Nem tudom hogy oldják meg, ezt az ellenállás dolgot, dehát ez már nem az én dolgom :)

Én csak attól félek hogy nehogy a rugók tönkremenjenek, de végül is van rá egy év garancia :)

Szerintem érdemes megvenni. Persze csak annak akinek tényleg bejön a taposás (pl én a tornázást világéletemben utáltam de most azért szeretnék hetente 1-2 alkalommal hogy feszesítsek is, mert még így túl könnyű lenne lefogyni :))

Na igen, a hely. Hát kb kétszer akkora mint egy ministepper. Magasabb, a pedáljai szélesebbek, ennek következtében a gép is maga.

Örülök hogy segíthettem, bármi kérdésetek van, írjatok! :)

6. Klau11 (válaszként erre: 5. - Klau11)
2008. máj. 20. 19:13

:))))

Egyszere írtunk.

Telepátia működik:-)))

5. Klau11 (válaszként erre: 3. - Natasa82)
2008. máj. 20. 19:12

Szia Natasa82!

Köszönöm hogy írtál nekünk , nagyon jó információkkal szolgáltál :)

Amire még kíváncsi lennék, az az, hogy nyekereg e vagy sem, mert Nekem is volt már egyszer minisztepperem, de nem győztem fújogatni szilikon sprejjel.Nagyon nyekergős volt.

A nehézség fok álíthatásában érezhető a külömbség?

Szerinted érdemes beleinvesztálni, vagy elég egy olcsóbb stepper is?

Kb mennyi helyet vesz el?

Előre köszönöm a válaszokat és várom a mások hozzászóllásait:))

2008. máj. 20. 19:12
ja és amit elfelejtettem írni, hogy CSENDES! Az előző stepperem nyikorgott, ez meg csak szuszog :) legalább a szomszédokat nem zavarja. :)
2008. máj. 20. 19:01

Sziasztok!


Én rendeltem egyet, de nem a tv-shop-ból, hanem a rosco-ból. Ugyanaz a termék de jóval olcsóbban.

Ma tapostam rajta egy fél órát, hát egyrészt kellemesen fárasztó, másrészt tényleg olyan mintha a levegőben taposnál.

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy nekem korábban már volt egy stepperem, (kis olcsó, nem kell semmi komolyra gondolni) és azt fél év alatt kinyírtam, mert hetente hatszor nyúztam napi fél órát. A teleszkóp megadta magát és persze garancia sem volt rajta. Akkor 14 hét alatt 7 kilót fogytam (64-ről 57-re.) Sajnos időközben visszajött pár kiló és gondoltam rendelek egy leg magic-et de az totál nem jött be. A kötött mozgás miatt.

A lépcsőzést meg nagyon szeretem.

szóval szerintem először úgy érdemes megrendelni hogy elmész egy konditerembe, kipróbálod hogy mennyire jön be a taposás és aztán rendelsz. (én egy barátnőmnél láttam meg a mini steppert és nagyon tetszett).

Ja ráadásul a térdem nem a legjobb valami, de a taposás mégsem rontott rajta. Úgy értem sohasem fájt vagy ilyesmi.

Most is az edzés után leginkább a vádlimat és a combomat érzem. (ja egyébként 295 elégetett kalóriát jelzett az air climber, ez asszem fél óra alatt nem rossz, még ha csak a fele akkor sem:)))

Szóval nekem tetszik!! :)

2008. máj. 20. 17:26

én is szívesen hallgatnám

ez az , amiben a levegő van?

2008. máj. 19. 22:10

Van valakinek tapasztalata tévében hírdetett topshop-os Air Climber taposógéppel?

Minden ifonformációért hálás lennék.

Köszönöm.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook