Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Topshop-os Air Climber taposógép/lépcsőző/stepper fórum

Topshop-os Air Climber taposógép/lépcsőző/stepper (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. dec. 30. 00:08

Sziasztok!

Ma találtam rá erre a fórumra, remélem lesz még vki, aki tud nekem válaszolni :)

Tavasszal kaptam kölcsön egy taposót, nagyon meg voltam elégedve vele... elég sokat fogytam is az alatt a 4 hónap alatt, amíg hsználhattam. Csak sajna ismerősöm látva az eredményemet, visszakérte :) Dec. 16-án rendeltem interneten én is egy Air Climber-t (gondoltam a vacak térdeim miatt nekem is jobb lesz) Annak örülök, h azok alapján, amiket leírtatok, végre, ez nem egy hangos taposó :D Előzővel mindig az volt a bajom, h nyiki-nyikizett :)

De a kérdésem az lenne, h ti milyen hamar kaptátok meg? Én írtam e-mail-t a megadott címre, h várhatóan mikorra érkezik meg, válaszként annyit írtak, h továbbították kérésem, az illetékeseknek :( Sajnos sztem ebben az évben már nem érkezik meg, de érdekelne, h ti mennyit vártatok rá. (már kezdek aggódni, h nem is jön :) ) Válaszaitokat előre is köszönöm!

2008. okt. 15. 08:45

Sziasztok!:)

Lenne egy fontos kérdésem!

Szeretném megvenni az air climbert, de tudnom kellene hány kg ez a gép! Akinek van légyszives mérje meg nekem! Nagyon köszönöm!

2008. szept. 14. 18:25
Arról érdeklődnék, hogy adnak dvd-t a termékhez? Vagy csak leírást?
47. Hezi (válaszként erre: 46. - 5b3ed71e62)
2008. szept. 4. 20:47
Szia Copffi!Sikerült,kicserélték a gépemet.Szeretnélek megkérni,hogy válaszolj a kérdéseimre, mert látom,neked könnyedén megy a kezelése.Nos,amikor megkapod és lenyomod a levegőgombot, kb. 1 másodpercig hallod,hogy megy bele a levegő,de utána?Ha megpróbálom felhúzni a pedálokat nagy az ellenállás és az már erőltetés.13 cm-re megy fel,nem tovább.Hogyan tudod magasabbra húzni?Amikor elrakod,össze tudod préselni a rugókat eredeti állapotába? Irj egy-két jó tanácsot, hátha más is hasznát veszi.Köszönöm!
2008. szept. 1. 20:20

Sziasztok! Én is úgy szoktam felhúzni hogy rálépek a gombra és nagyon magasra feltudom húzni (Nekem is az eredeti Top-Shopos van) és én ezt minden nap megcsinálom mert mindig elrakom mert kevés a hely a szobámban, szóval nekem semmi baja!

Lehet hogy egy rossz darabot fogtál ki...:( szerintem cseréltesd ki, mert tényleg nagyon jó ez a kis gép! Ja DVD sajna nekem sem volt benne...:(

45. Hezi (válaszként erre: 44. - Barita74)
2008. aug. 30. 18:16
Hi, én ma kaptam meg a "TV-ből ismert eredeti Top Shop" Air Climber terméket, de már az első használatnál egy nagy kattanás és letört egy műanyag darabka róla. Elvált a rugótól a lépegető felület.A használati utasítás szerint, hozzáteszem nem erőltetve engedtem levegőt a gépbe, kissé megemelve a pedálokat.Nem úgy, mint Brendánk a videón, aki rálép a gombra és jól felhúzza, akár 20 cm-re...Még a visszaszállítását is nekem kell megoldanom. Drága mulatság és még dvd sincs a csomagban. Szóval csak annyi,jobb, ha nem erőlteted, jó lesz az a 12 cm is...
2008. aug. 21. 23:35
Sziasztok! Nemrég érkezett meg a TopShop-os Air Climber-em. Érdeklődnék, hogy hogyan lehetséges akár 15-20 cm-re pumpálni. Az enyém alig 12 cm-re megy csak fel. Nagyon erőltetni nem szeretném. Köszi.
2008. aug. 14. 07:43

Aki a sportszer.hu-ról vette meg az Air Climbert, őket kérdezném. Ugyanaz,mint a topshop-os?


Előre is köszi a választ!

2008. aug. 2. 19:50
Van rá 2 év garancia, úgyhogy ha rendszeresen használod annyi idő alatt ki kell hogy jöjjenek a hibái már ha vannak, úgyhogy ha eltörik a rugó akkor kicserélik vagy megjavítják!
2008. aug. 2. 12:51
Sziasztok! Én is szeretnék venni egy ilyen gépet, de nagyon félek, hogy a rugók egy idő után tönkremennek, mivel műanyagból vannak. A műanyag egy idő után "elfárad" és eltörik. Erről tudtok valamit? Egyébként abban biztos vagyok, hogy nagyon jó!
2008. júl. 29. 20:03
Nem tudjátok hol lehet az air climberhez DVD-t kapni????
39. kim210
2008. júl. 29. 13:18
vajon mennyi idő alatt lesz látható eredménye az edzéseknek??? Türelmetlen vagyok...XD 6 napja van meg, a legkevesebb 470, a legtöbb 800 kalória volt, amennyit egy nap alatt elégettem... oh, már csak egy hónapom van iskolakezdésig.... vajon addigra lemegy vmi???
2008. júl. 28. 21:19

Megjavult a kijelzőm :))

Már rendesen számlál mindent! 1000 lépést csináltam és 140kalóriát égettem és kb 20 percet edzettem :) de nagyon tetszett, örülök hogy megvettem!! Minden nap egy picivel többet fogok csinálni!

37. kim210 (válaszként erre: 35. - Sarkanylany)
2008. júl. 28. 10:21
Szia! Nem tudom pontosan, de a sima lépcsőzőktől nekem is fájt a térdem elég rövid idő után, viszont ezzel akár másfél óráig is bírom, és nem érzek se közben, se utána semmi fájdalmat az ízületeimben. Szóval szerintem jó...
36. 5b3ed71e62 (válaszként erre: 34. - Kim210)
2008. júl. 27. 17:53
Upppsz...:) figyelmetlen voltam :)
2008. júl. 27. 16:44

Sziasztok

Érdeklődnék, hogy ez a taposó valóban izület kímélő? Fájnak a térdeim, a sima lépcsőt sem bírom, de azt reklámozzák, hogy ez egy jó masina és védi a térd izületeit.

Segítsetek légy szíves! köszi

34. kim210 (válaszként erre: 31. - 5b3ed71e62)
2008. júl. 25. 15:39
szia Copffi! Szerintem meg lehet edzeni a hasat is az AirClimberrel, ha jól csinálod! Egyébként ha visszaolvasod, az előtted szólóka Legmagic-ről beszéltek:)
33. kim210 (válaszként erre: 31. - 5b3ed71e62)
2008. júl. 25. 10:10
szia! nekem sem számolt először, de miután több levegőt engedtem bele, már minden rendben ment. Próbáld ki!
32. szatyi47 (válaszként erre: 31. - 5b3ed71e62)
2008. júl. 24. 21:51
Szia! Próbáld jobban lenyomni a jobb lábaddal a pedált, mert ha nem nyomod le eléggé nem számol.
2008. júl. 24. 21:24

Sziasztok! Én is megvettem a TopShopos airClimbert, viszint nekem a számlálóvl valami nem stimmel a COUNT elvileg a taposásokat számlálja, és nekem ha mondjuk taposok már 2-3 perce akkor is csak ilyen 15-25 lépést számol, pedig annyi idő alatt sokkal többet taposok!

A hasat szerintem sem lehet vele edzeni...:(

De egyébként nem bántam meg remélem jó hasznát veszem! :)

2008. júl. 24. 17:29

Szia Micimackó!


Mindennap többször használom, néha érzem a combomba, néha nem!Titka: a napi többször keveset.szerintem formált a combomon.

De annyira nem kemény mint a reklámban és a hasat nem lehet vele edzeni.

29. kim210
2008. júl. 23. 23:08
hello! Én ma kaptam meg az eredeti Topshopos AirClimberem és másfél órát edzettem rajta: kétszer 20 és egyszer 50 percig. Nem tudom milyen lesz, de eddig nagyon tetszik, kellemesen fárasztó volt, remélem nem bánom meg h az eredetit választottam. Majd írok tapasztalatokat később, ha vkit érdekel.
2008. júl. 20. 14:16

Megnéztem 30e ft...

Egyébként nekem is szimpatikusabb az airClimber mint a legmagic!

Én sem mernék venni utánzatot! inkább többet fizetek...

2008. júl. 20. 14:08

sziasztok! A TOp Shop-ban mennyibe kerül az airClimber??

Köszi

26. micimacko72 (válaszként erre: 23. - Vaillant)
2008. júl. 13. 11:12
Szia! A Leg Magic használt valamit? Olvastam már róla jót is, rosszat is. Neked bevált?
25. Melcsi76 (válaszként erre: 7. - Natasa82)
2008. júl. 13. 11:06

Szia Natasa82!

Hálásan köszönök minden infót, amit a taposóról írtál, nagyon sokat segítettél a vásárlásban és főleg a spórolásban.

Néhány napja jött meg a taposóm, 60'-et (6x10') tornázok vele 3-ason, egy-két perces pihenőkkel, muszáj nyújtanom közben, nehogy bedurranjanak az izmaim és szusszanok is addig egy kicsit. Az edzés végére csurom víz a ruhám és lóg a belem rendesen. Szerintem nagyon megéri,hatásos. Ajánlom mindenkinek aki szeret mozogni.

2008. júl. 12. 14:04

Hello


Van valakinek air climberhez magyar használati utasítás vagy CD?

2008. jún. 12. 09:57

Sziasztok!


Nekem az lenne a kérdésem, hogy tényleg nem kamu az az air climber amit a a sportszert.hu-n árulnak!

Én Leg Magicet is csak eredetit mertem venni, mert ismerősöm vett "olcsóbb" fajtát, és jóval gyengébb!

köszi a választ előre is

22. 06aa10ac37 (válaszként erre: 21. - Runtyi)
2008. jún. 12. 07:48
Alul, a pedálok közötti gombot kell lenyomva tartani és levegő megy bele.
21. Runtyi
2008. jún. 10. 22:05

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy hogyan kell bele levegőt engedni?

Előre is köszi

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook