Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Titeket nem idegesít, hogy egyesek cicát szaporítanak hobbiból? fórum

Titeket nem idegesít, hogy egyesek cicát szaporítanak hobbiból? (beszélgetős fórum)


1 2
4. mazsola88 (válaszként erre: 3. - Emi1206)
2014. jún. 19. 16:04
Ez igaz, hogy jelenleg drága az ivartalanítás. Viszont már vannak akciók és segítő szervezetek is. Az idén talált cicáimat is 2000ft-ért ivartalanította egy állatorvos akció keretében. Ha csak a pénz a probléma, arra már vannak lehetőségek..
3. emi1206 (válaszként erre: 1. - Mazsola88)
2014. jún. 19. 16:00
Mindenféle állat szaporítását ellenzem. A cicáknál az a baj, hogy ők maguktól is nagyon szaporák és sokan nem tőrödnek az ivartalanítással vagy épp nincs rá pénzük. Lehetne büntetni a szaporítókat, viszont akkor a lehetőséget is biztosítani kéne neki, hogy ivartalanítani tudják az állataikat, mert jelenleg nem két fillér ez a beavatkozás.
2014. jún. 19. 15:56
Tök mindegy,hogy idegesít vagy sem..ez nem fog változni..:..((
2014. jún. 19. 15:55
Látom az interneten, hogy sokan hirdetik a kiscicákat, és mikor írok nekik, hogy ivartalanítsa a macskáját én vagyok a bunkó, ne szóljak bele. Csak, hogy nekem is van két cicám akiket az utcáról mentettem, és csak idén 8 cicát szedtem ki a kukából és ajándékoztam el.. minden évben találok kóbor macskákat. Sokak között engem terhelnek az ilyenek azzal, ha szaporítják csak úgy poénból, meg "mert milyen aranyosak a kiscicák" címszóval a kóbor macskák számát! Bosszant!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook